Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowa szkola Chuojiao w polsce? Smiac sie czy plakac?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_jarozwierz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 341 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa szkola Chuojiao w polsce? Smiac sie czy plakac?


Kurcze znowu padało, fotki powiadasz...no to muszę jakis niedzielny dres i oryginalne adiki założyć :)
.


No nie widzę Cię inaczej, niż w oryginalnych adikach :)

Ok adiki białe, dresik kulturalny wezmę, byłem w nim na weselu (tak,tak w remizie) także klasa, ale złoto zdejmę coby sie nie odbijało światło, tylko w łysym czerepie sie będzie błyszczało ale jak sie troche ziemia przy dżipengong;) (chiński mam klasa) przysypie to zmatowieje :rofl:
A na poważnie to jakis browarek musowo będzie, także kiedys mam nadzieję Cię ujrzeć. Muszę wyjaśnic jak ten deszcz ma sie negatywnie do wiadomo czego ;) A może po prostu, któryś nauczyciel w linii miał reumatyzm i (jak to ja mówię)jak na chińskiego ściemniacza przystało wyrobił dla, ot krotochwili takiej, przeświadczenie w swych uczniach o zgubnym działaniu deszczu.
  • 0

budo_goldberg1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa szkola Chuojiao w polsce? Smiac sie czy plakac?
Ja sie lubie śmiac, dlatego chetnie bym sobie popłakał.
  • 0

budo_fenghwang
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa szkola Chuojiao w polsce? Smiac sie czy plakac?

Zerknijcie na strone tego pana... jak mozna uczyc ludzi walki na podstawie wiedzy z plytek vcd ? A moze ja jestem jakis glupi i nie doceniam jego geniuszu.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Czy ktoś już zastanawiał się dlaczego „wyrażanie opinii” z daleka jest łatwiejsze niż wizyta u bezpośrednio zainteresowanego i powiedzenie mu „prawdy” prosto w oczy ... A może jednak nazwisko Ochniowski robi wrażenie i sprawia, że „jesteśmy asertywni” jedynie anonimowo ... Przepraszam Pana Piotra Ochniowskiego za wykorzystanie jego nazwiska, ale jest on jedynie przykładem pewnego zjawiska. Osoby, których wiedza, umiejętności i dokonania są zdecydowanie ponadprzeciętne są atakowane przez domorosłych „znawców” sztuk walki ukrywających się za pseudonimami i uprawiających jedynie styl dzięcioła przed ekranem komputera ... Dlaczego nikt z nich nie pojedzie do Krakowa czy Warszawy i nie da wycisku tym wszystkim Ochniowskim ...
  • 0

budo_dacheng
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1401 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa szkola Chuojiao w polsce? Smiac sie czy plakac?
Tutaj wypowiedzieli się m.in. ludzie ćwiczący akurat ten styl i to z bardzo dobrego bezpośredniego przekazu. A inni, których akurat ty nie rozpoznajesz po nickach, to w dużej mierze akurat ludzie przy których kolega Ochniowski wcale się szczególnie nie wyróżnia. Więc może zastanów się, zanim palniesz coś takiego.
  • 0

budo_fenghwang
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa szkola Chuojiao w polsce? Smiac sie czy plakac?
Wybacz dacheng, ale zastanowiłem się: 1. Dlaczego akurat ja mam się zastanawiać, a reszta nie ? czyżby demokracja socjalistyczna ? 2. Ochniowski to przyklad jedynie. 3. Jakby ktoś jednak wybierał się sprawdzić Ochniowskiego, proszę o wcześniejsze info ( chętnie to zobaczę ... tylko zobaczę ... ). 4. Czyżbym się mylił co do Ciebie ?
  • 0

budo_dacheng
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1401 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa szkola Chuojiao w polsce? Smiac sie czy plakac?
Zastanawiać masz się, żeby nie pieprzyć głupot na forum.
Ludzie wskazują na prosty fakt, że Ochniowski nie miał okazji poznać chuojiao fanzi, a sugeruje, że jest inaczej, wprowadzając osoby zainteresowane nauką tego stylu w błąd. Niechby największy fajter obejrzał video o moim stylu i po tym zaczął go nauczać, wprowadzając ludzi w błąd, sugerując, że ma o tym pojęcie, to go nazwę popierdoleńcem, i tyle. Moja feniksa nie rozumieć?
  • 0

budo_fenghwang
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa szkola Chuojiao w polsce? Smiac sie czy plakac?
Moja rozumieć, ale:
a. mam wrażenie, że masz problem z rozumieniem tekstu; ja odniosłem się jedynie do pewnej ogólnej zasady, która dominuje na forum ( forumach, forach ... jaka jest liczba mnoga w dopełniaczu ? ) a która dla mnie brzmi: jak masz jakieś żale lub kogoś nie lubisz to tutaj możesz się na nim bezpiecznie wyżyć ( tylko proszę bez wrzasków ... );
b. w Twojej „odpowiedzi” nie ma żadnych argumentów a jedynie próba zbicia mnie z pantałyku ( poproszę o rzeczowe odp. na pkt. 1-4 );
c. szkoda dacheng, bo choć Cię nie znam osobiście, to naprawdę miałem nadzieję, że należysz do innej ligi ...
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa szkola Chuojiao w polsce? Smiac sie czy plakac?
Czy ktos z was spotkal Ochniowskiego i mial okazje sprawdzic poziom jego nauczania? Czy Ktorykolwiek z was wie jaki on poziom reprezentuje?

Ja wiem ze to internet jest i wszystko tutaj jest wirtualne, ale do kurwy nogi, nie oceniajcie czlowieka po stronie internetowej itp. Wiecie, ze takie rzeczy czesto prowdza do jakis nieporozumien itp.
To tak jakby powiedziec, ze jestem kurwa skonczonym alkoholikiem i sypiam z karabinami, bo takiego mnie na forum widac...

Akurat mialem stycznosc z uczniami Piotra Ochniowskiego na poziomie Muay Thai i jedno powiem, reprezentuja oni super poziom, a wiekszosc naszych dobrych zawodnikow pzreszla pzrez szkole Ochniowskiego.
Tak samo widze jak Chow Lee Fat czy Tai Chi wplywa na prace ciala u jego uczniow. PO porstu magia imho.

Jak dla mnie po prostu pieprzycie glupoty jak cholera.
Nosz, resztakmi sil sie powstzrymywalem zeby jakis kurew nie powrzucac pomiedzy moj post zeby byl choc troche kurwa czytelny.

pozdrawiam
kapral
  • 0

budo_taaigihk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Kung-Fu

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa szkola Chuojiao w polsce? Smiac sie czy plakac?

Akurat mialem stycznosc z uczniami Piotra Ochniowskiego na poziomie Muay Thai i jedno powiem, reprezentuja oni super poziom, a wiekszosc naszych dobrych zawodnikow pzreszla pzrez szkole Ochniowskiego.
Tak samo widze jak Chow Lee Fat czy Tai Chi wplywa na prace ciala u jego uczniow. PO porstu magia imho.


Jakby to powiedziec.. Nie o muay thai, clf, taiji, czy skutecznosc Ochniowskiego tu chodzi, tylko raczej o rzeczone chuojiao. W sumie to nawet nie o chuojiao, ale o uczciwosc. :-)
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa szkola Chuojiao w polsce? Smiac sie czy plakac?
Ktoś mówił, że to jeszcze będzie ze 100.000 razy i miał rację, właśnie leci kolejny odcinek :)


Kapral, a teraz czytaj powoli i postaraj się tym razem zrozumieć. Nikt tutaj nie odnosi się do osobistych umiejętności Ochniowskiego. Chodzi o to, że reklamuje się on, że naucza stylu Chuojiao Fanzi Quan. Wśród uczestników tego forum są akurat osoby które ćwiczą ten styl u jednego z niewielu autentycznych jego przedstawicieli poza Chinami - który przebywał tam 10 lat i uczył się bezpośrednio u aktualnego spadkobiercy tego stylu. Zarówno te osoby jak i liczni inni użytkownicy niniejszego forum wiedzą, że Ochniowski nigdy nie zdobył żadnych kwalifikacji w Chuojiao Fanzi Quan pozwalających na jego nauczanie. Czyli jest oszustem. Koniec i kropka. Jego osobiste umiejętności nie mają tu nic do rzeczy. Może być sobie superfighterem, ultrakillerem, megatrenerem itp ale to nie ma najmniejszego znaczenia i nie zmienia faktu, że kupił sobie książkę o Chuojiao Fanzi Quan i teraz odwala ściemę dla naiwnych.
Zrozumiałeś czy mam jeszcze jakoś prościej to napisać?
Co do pieprzenia głupot to nie mierz innych swoją miarą. Co do rzucania kurwami, nie krępuj się, ulżyj sobie.


Wosiu
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa szkola Chuojiao w polsce? Smiac sie czy plakac?

Czy ktos z was spotkal Ochniowskiego i mial okazje sprawdzic poziom jego nauczania? Czy Ktorykolwiek z was wie jaki on poziom reprezentuje?


Ja go spotkałem :)

p.s. zgadzam się z Wosiem w 200000000000 % poklon

I na tym PAN moderator kończy dyskusję zamykając temat ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024