Skocz do zawartości


Zdjęcie

lać czy nie lać? oto jest pytanie...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
74 odpowiedzi w tym temacie

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: lać czy nie lać? oto jest pytanie...
Czy ja powiedzialem ze kogos takiego bede lał :?: :?: :?: GDZIE TAK NAPISALEM :?: :!: Napisalem tylko ze to mnie wk****a nad wyraz i tyle.
  • 0

budo_jerryisback
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kosh/wwa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: lać czy nie lać? oto jest pytanie...

wyskakujesz do gościa z textem "jakiś problem kurwa ?" i dziwisz się że zareagował na chamstwo... ? to ja reagowalem na chamstwo jakie od odstawil. takie uwagi to zostaw dla siebie



szkoda że Ci nie wypalił lutę w pysk

a takie uwagi to zachowaj dla siebie..


raczej nie. oni naprawde mowia ze chca bic za to ze ktos sie patrzy z aprobata (!) na ich dziewczyne. podejrzewam ze jak ktos sie krzywo patrzy to napierdalaja do nieprzytomnosci. drecholstwo sie szerzy i tyle.


ja odnosze wrazenie ze niektorzy maja problemy z czytanie textu ze zrozumieniem. czy ja napisalem ze on sie patrzyl na nia z APROBATA 8O ? to bylo oblesne lustrowanie od gory do dolu . w dodatku bezczenle - bo przy mnie a na dokladke pyskowki :evil: . i dobrze wiedzial ze ja to widze - wiec proste nie?- prowokacja. i pewien jestem ze gdybym spotkal kazdego z was z panna i zachowywal sie tak :!: prowokacyjnie :!: to napewno byscie zareagowali. wiem ze to bylo glupie, juz wyrazilem skruche :lol: ale litosci!!!....
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: lać czy nie lać? oto jest pytanie...


ja odnosze wrazenie ze niektorzy maja problemy z czytanie textu ze zrozumieniem. czy ja napisalem ze on sie patrzyl na nia z APROBATA 8O ? to bylo oblesne lustrowanie od gory do dolu . w dodatku bezczenle - bo przy mnie a na dokladke pyskowki :evil: . i dobrze wiedzial ze ja to widze - wiec proste nie?- prowokacja. i pewien jestem ze gdybym spotkal kazdego z was z panna i zachowywal sie tak :!: prowokacyjnie :!: to napewno byscie zareagowali. wiem ze to bylo glupie, juz wyrazilem skruche :lol: ale litosci!!!....


oj jerry jerry - przecież gościu ani słowem się nie odezwał, więc o jakich pyskówkach mówisz? poza tym odnoszę wrażenie, że tak niby wyrażasz skruchę ale gdzieś w środku uważasz się za NINJA TURTLES superhiro, że gościowi powiedziałeś sakramentalne "co się kurwa gapisz.....?"

przy takich akcjach zawsze odnoszę wrażenie, że kolesie, którzy reagują ponadnormatywnie mają jakieś straszne problemy ze sobą i z poczuciem własnej wartości.

wytłumaczę to tak - jak ktoś jest tego co sobą reprezentujesz to zlewa wszystkie tego typu "prowokacje" jest ponad to. jednakże, kiedy uważa, że wiele mu brakuje do reszty społeczeństwa, to wtedy zawsze i na każdym kroku gotowy jest udowadniać, że jest najlepszy. rozglada się wokoło i szuka, komu by tu znowu pokazać jaki jestem dobry poprawiając sobie humor do końca dnia.

zgadzam się z yakiem, że dzisiejsza młodzież strasznie spięta chodzi. niestety daje się zauważyć tendencje, że im młodsza i głupsza tym stopień spięcia większy a co za tym idzie niebezpieczeństwo wększe bo wyobraźni nie starcza.

tak to widzę

pozdrawiam

kurm
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: lać czy nie lać? oto jest pytanie...

Ogolnie nie moge tego zdzierrzyc! Ide sobie z moja panna za raczke a tu jakis frajer nie spuszcza z niej wzroku beszczelnie patrzy, usmiecha sie i odwraca za nia :evil: wiesniactwo, takie cos zdarza sie czesto, gdy ja widze fajna laske z gosciem za reke to rzuce co prawda okiem ale nie w taki bezczelny sposob :!: :evil: Dla mnie to prostactwo i PROWOKACJA :!: :evil: :evil: :evil: TAK PROWOKACJA bo patrza sie tak jakby chcieli mnie skompromitowac i sprowokowac, tak jaby chcieli powiedziec "odejdz od zera, chodz do bohatera", nie mowie juz o okrzykach pare metrow za nami :evil: TO MOJE ZDANIE :!:

Pozdro

Ty jesteś trenerem? Czyli ktos taki ma kontakt z młodzierzą? 8O
A potem na forum sie pisze o dresach i pseudokibicach....
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: lać czy nie lać? oto jest pytanie...

Ogolnie nie moge tego zdzierrzyc! Ide sobie z moja panna za raczke a tu jakis frajer nie spuszcza z niej wzroku beszczelnie patrzy, usmiecha sie i odwraca za nia :evil: wiesniactwo, takie cos zdarza sie czesto, gdy ja widze fajna laske z gosciem za reke to rzuce co prawda okiem ale nie w taki bezczelny sposob :!: :evil: Dla mnie to prostactwo i PROWOKACJA :!: :evil: :evil: :evil: TAK PROWOKACJA bo patrza sie tak jakby chcieli mnie skompromitowac i sprowokowac, tak jaby chcieli powiedziec "odejdz od zera, chodz do bohatera", nie mowie juz o okrzykach pare metrow za nami :evil: TO MOJE ZDANIE :!:

Pozdro

Ty jesteś trenerem? Czyli ktos taki ma kontakt z młodzierzą? 8O
A potem na forum sie pisze o dresach i pseudokibicach....


Ze niby coo :?: napisalem ze kogos bilem? Chcesz mnie skompromitowac? huh
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: lać czy nie lać? oto jest pytanie...

Ogolnie nie moge tego zdzierrzyc! Ide sobie z moja panna za raczke a tu jakis frajer nie spuszcza z niej wzroku beszczelnie patrzy, usmiecha sie i odwraca za nia :evil: wiesniactwo, takie cos zdarza sie czesto, gdy ja widze fajna laske z gosciem za reke to rzuce co prawda okiem ale nie w taki bezczelny sposob :!: :evil: Dla mnie to prostactwo i PROWOKACJA :!: :evil: :evil: :evil: TAK PROWOKACJA bo patrza sie tak jakby chcieli mnie skompromitowac i sprowokowac, tak jaby chcieli powiedziec "odejdz od zera, chodz do bohatera", nie mowie juz o okrzykach pare metrow za nami :evil: TO MOJE ZDANIE :!:

Pozdro

Ty jesteś trenerem? Czyli ktos taki ma kontakt z młodzierzą? 8O
A potem na forum sie pisze o dresach i pseudokibicach....


Ze niby coo :?: napisalem ze kogos bilem? Chcesz mnie skompromitowac? huh

Nie chce Cie skompromitowac. Nie, napisałeś, ze kogos biłes. Chodzi mi o Twoje godne pożałowania i dezaprobaty podejscie.

Dres też zaczyna od "Co się k..a patrzysz?"

Nie tylko ja Cie zjechałem....

...widocznie miałem racje...

...co do Ciebie.
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: lać czy nie lać? oto jest pytanie...

Dres też zaczyna od "Co się k..a patrzysz?"


Kiedy tak powiedzialem???

Chodzi mi o Twoje godne pożałowania i dezaprobaty podejscie.


Denerwuja mnie tacy ludzie i tyle, powiedzialem to co mysle, nie wiem kto by sie nie wkurzyl chociaz w myslach za takie zachowanie

Ty sie chcesz wogole odgryzc za to http://www.forum-kul...showtopic=65988 ???

Nie tedy droga dzieciaku...forumowy prowokator...huh...wszystko jasne, dalsza dyskusja z toba zakonczona jak dla mnie
  • 0

budo_jerryisback
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kosh/wwa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: lać czy nie lać? oto jest pytanie...


ja odnosze wrazenie ze niektorzy maja problemy z czytanie textu ze zrozumieniem. czy ja napisalem ze on sie patrzyl na nia z APROBATA 8O ? to bylo oblesne lustrowanie od gory do dolu . w dodatku bezczenle - bo przy mnie a na dokladke pyskowki :evil: . i dobrze wiedzial ze ja to widze - wiec proste nie?- prowokacja. i pewien jestem ze gdybym spotkal kazdego z was z panna i zachowywal sie tak :!: prowokacyjnie :!: to napewno byscie zareagowali. wiem ze to bylo glupie, juz wyrazilem skruche :lol: ale litosci!!!....


oj jerry jerry - przecież gościu ani słowem się nie odezwał, więc o jakich pyskówkach mówisz? poza tym odnoszę wrażenie, że tak niby wyrażasz skruchę ale gdzieś w środku uważasz się za NINJA TURTLES superhiro, że gościowi powiedziałeś sakramentalne "co się kurwa gapisz.....?"

przy takich akcjach zawsze odnoszę wrażenie, że kolesie, którzy reagują ponadnormatywnie mają jakieś straszne problemy ze sobą i z poczuciem własnej wartości.

wytłumaczę to tak - jak ktoś jest tego co sobą reprezentujesz to zlewa wszystkie tego typu "prowokacje" jest ponad to. jednakże, kiedy uważa, że wiele mu brakuje do reszty społeczeństwa, to wtedy zawsze i na każdym kroku gotowy jest udowadniać, że jest najlepszy. rozglada się wokoło i szuka, komu by tu znowu pokazać jaki jestem dobry poprawiając sobie humor do końca dnia.

zgadzam się z yakiem, że dzisiejsza młodzież strasznie spięta chodzi. niestety daje się zauważyć tendencje, że im młodsza i głupsza tym stopień spięcia większy a co za tym idzie niebezpieczeństwo wększe bo wyobraźni nie starcza.

tak to widzę

pozdrawiam

kurm


oj kurm kurm - uwierz mi na slowo ze nie mam problemow z samym soba i nie czuje sie niedowartosciowany. nie bron tego frajera bo nie widziales/slyszales na wlasne oczy/uszy. byl bezczelny po prostu. a wyrazilem skruche bo po przeanalizowaniu sytuacji na spokojnie stwierdzilem ze bylem nadagresywny i moglem sobie fleta odpuscic.
pozdro

ps. ninja turtles ogladalem w dziecinstwie ale superbohaterem sie nie czuje
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: lać czy nie lać? oto jest pytanie...

Dres też zaczyna od "Co się k..a patrzysz?"


Kiedy tak powiedzialem???

Chodzi mi o Twoje godne pożałowania i dezaprobaty podejscie.


Denerwuja mnie tacy ludzie i tyle, powiedzialem to co mysle, nie wiem kto by sie nie wkurzyl chociaz w myslach za takie zachowanie

Ty sie chcesz wogole odgryzc za to http://www.forum-kul...showtopic=65988 ???

Nie tedy droga dzieciaku...forumowy prowokator...huh...wszystko jasne, dalsza dyskusja z toba zakonczona jak dla mnie

Przykro mi, ze juz nie chcesz ze mna rozmwiac! Juz dwóch uzytkowników nie chce ze mna gadac, Ty i Heimdall, i co ja biedny zrobie, bede musiał pisac posty do siebie.

"Forumowy prowokator"--ten zwrot został uzyty w celu zartobliwym, ale, ze Ty bierzesz wszystko naprawde i każdy niepochlebne zdanie bierzesz za prowokacje to inna sprawa.

P.S
He, napisz jeszcze, ze wpisujesz mnie na liste ignorowanych a będzie komplet ogółu zachowań ludzi bez argumentów.
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: lać czy nie lać? oto jest pytanie...
Ogolnie juz poprzednicy napisali wszystko co potrzeba... Chcialbym zwrocicic uwage tylko na jeden moment: idzie dwoch podpitych kolesiow i jeden patrzy sie ostentacyjnie na dziewczyne autora tematu, ten oglada sie za patrzacym na dziewczyne i wypala tekst "co sie kurwa gapisz", czyli zupelnie bezpodstawnie i po chamsku prowokuje dwoch facetow na ulicy w obecnosci swojej dziewczyny... No to jest... najlagodiej mowiac nieodpowiedzianosc. Pierwszym obowiazkiem mezczyzny w ktorego obecnosci jest kobieta jest zapewnienie jej bezpieczenstawa i co za tym idzie unikanie wszelkich awantur ktore nie wiadomo jak moga sie skonczyc. Zadne nawet najbardziej przeciagle spojrzenie w niczym jej nie uchybilo jesli nie bylo polaczone z obrazliwymi gestami czy tekstami. Natomiast sytuacja mogla sie teoretycznie skonczyc tak ze autor tematu dostalby wpierdol na ulicy od zaczepionych de facto przez siebie dwoch facetow w obecnosci swojej dziewczyny, byc moze w rezultacie bylaby tez przez nich zwymyslana czy cos, szturchnieta itp. Napewno przyjemnie by jej nie bylo. Scenariusze zrezta moglyby byc gorsze. Dobrze zeby autor tematu to zrozumial, jesli nie jest w stanie, dziewczyna jako zapewne rozsadna znajdzie sobie nowego, lepszego chlopaka, moze nawet mezczyzne bo z "chlopakami" bywa jak w przedmiotowym przypadku...


Wosiu
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: lać czy nie lać? oto jest pytanie...

Dres też zaczyna od "Co się k..a patrzysz?"


Kiedy tak powiedzialem???

Chodzi mi o Twoje godne pożałowania i dezaprobaty podejscie.


Denerwuja mnie tacy ludzie i tyle, powiedzialem to co mysle, nie wiem kto by sie nie wkurzyl chociaz w myslach za takie zachowanie

Ty sie chcesz wogole odgryzc za to http://www.forum-kul...showtopic=65988 ???

Nie tedy droga dzieciaku...forumowy prowokator...huh...wszystko jasne, dalsza dyskusja z toba zakonczona jak dla mnie

Przykro mi, ze juz nie chcesz ze mna rozmwiac! Juz dwóch uzytkowników nie chce ze mna gadac, Ty i Heimdall, i co ja biedny zrobie, bede musiał pisac posty do siebie.

"Forumowy prowokator"--ten zwrot został uzyty w celu zartobliwym, ale, ze Ty bierzesz wszystko naprawde i każdy niepochlebne zdanie bierzesz za prowokacje to inna sprawa.

P.S
He, napisz jeszcze, ze wpisujesz mnie na liste ignorowanych a będzie komplet ogółu zachowań ludzi bez argumentów.


ppffffffffffffffffff...i tyle
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: lać czy nie lać? oto jest pytanie...
wiesz co Tae Tad
smarkacz z Ciebie wyskakuje


chociaz ze mnie tez, ze Ci to mówie, ale sory
nie moge już sobie darowac

przeczytaj jeszcze raz co piszesz i wróc do piwnicy walić w worek.
dogadujecie sie pewnie lepiej.


milego dnia

Narcyz. dla Ciebie tez ułoze.
ale biały wiersz:)
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: lać czy nie lać? oto jest pytanie...

wiesz co Tae Tad
smarkacz z Ciebie wyskakuje


chociaz ze mnie tez, ze Ci to mówie, ale sory
nie moge już sobie darowac

przeczytaj jeszcze raz co piszesz i wróc do piwnicy walić w worek.
dogadujecie sie pewnie lepiej.


milego dnia

Narcyz. dla Ciebie tez ułoze.
ale biały wiersz:)



Wiesz co Shaft...odpierdol sie ode mnie, po co ta wojna?
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: lać czy nie lać? oto jest pytanie...
Nie drapać się.
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: lać czy nie lać? oto jest pytanie...
to nie wojna stary
nie dojezdzam ci co słowo, bo nie twierdze ześ głupi

tylko teraz jakoś tak po gówniarsku to brzmi.

3maj sie

peace:)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024