Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lepszy skok i lepsze łydki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

budo_~msh
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Lepszy skok i lepsze łydki
witam wszystkich forumowiczów. Zwracam się do was z takimi pytaniami. Czy znacie jakieś ćwiczenia co umożliwią lepszy skok? Oczywiście wszystko w domowym środowisku, gdyż nie mam dostępu do siłowni. Prócz tego jakieś ćwiczenia na umięśnienie łydek? Z góry dziękuje...

pozdroofka
  • 0

budo_malta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 898 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Lepszy skok i lepsze łydki
na lydy dobry rower :)
  • 0

budo_spec
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świnoujście

Napisano Ponad rok temu

Re: Lepszy skok i lepsze łydki
warto też by było zainteresować się skakanką :)
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: Lepszy skok i lepsze łydki
jest zajebisty program, "SUPERDUNKS" zdaje się nazywa.
poszukaj w Google.
po 12 tygodniach wyskok sie polepsza o 5 do 15 cm. jedyną wadą jest (podobno, ja tego eni stwerdziłem) zniszczenie kolan.

pzdr
  • 0

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Lepszy skok i lepsze łydki
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_navyseal
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1026 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Motaniec

Napisano Ponad rok temu

Re: Lepszy skok i lepsze łydki
Ja polecam ksiażke The Navy Seals Phisical Fitness Guide [/b](Patricia A. Deuster) A szczegolnie dział [b]Plyometrics , bo ćwiczenia Plyometryczne powoduja trening miesni do osiagniecia maksymalnej siły w jak najkrotszym czasie.Innymi slowami ,Siła miesni + szybkość = moc miesni.
to składaja sie na cwicznia np takie: rozne rodzje skokow w kierunku poziomy jak i pionowym albo polacznie ich obu , jak tez cwicznia golnych parti miesniowych wyrzut piłki lekarskiej w roznych kierunkach, pompki z klasnieciem,brzuszki ITP... ITD...

ksiażke mozna zdybyc za free z Kazzy szukac jako Navy Seals opcje Dokumenty
  • 0

budo_kane
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 752 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Lepszy skok i lepsze łydki
A moze podnoszenie ciezarow :-) ? Kiedys widzialem jak ciezarowiec skakal w gore z miejsca....i szczeka mi opadla 8O
  • 0

budo_navyseal
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1026 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Motaniec

Napisano Ponad rok temu

Re: Lepszy skok i lepsze łydki
Także, widzialem tez takie foto w National Geographic , taki grupasek ciezarowiec skakał jak małpa :D , muscle strenght+speed=muscle power
  • 0

budo_daro_85
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Lepszy skok i lepsze łydki
Wszystko to git, a ja od siebie dodam - skacz skacz....
  • 0

budo_~msh
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Lepszy skok i lepsze łydki

jest zajebisty program, "SUPERDUNKS" zdaje się nazywa.
poszukaj w Google.
po 12 tygodniach wyskok sie polepsza o 5 do 15 cm. jedyną wadą jest (podobno, ja tego eni stwerdziłem) zniszczenie kolan.

pzdr

miałem już doczynienia z tym programem, jednak brak czasu :( zdecydował, że musiałem to odłożyć. Kilka razy starałem się już do tego podchodzić. Teraz gdy zamierzam zabrać się za sylwetke to postaram się do tego wrócić. Tylko najgorsze jest z czasem. A to wyjazdy itp. Pisało by to przeważnie robić o tej samej porze każdego dnia. Ja, niestety, nie moge sobie sam tego zagwarantować... a szkoda...
  • 0

budo_m@ciek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Lepszy skok i lepsze łydki
co do tego programu Superdunks i air alert podobne sa to trzeba uwazac dawki cwiczen sa zabojcze ponadto trzeba dobrac odpowiednia diete ,praktycznie nie mozne wogole ciwczy i rownolegle robic ten progaram bo to sa wielkie obciazenia dla stawow , te programy sa dla ludzi od 18 roku zyca mniej wiecej a jak sie nie cwiczyło niczego wczoesniej to zalecane jest przed przystapieniem do tego programu cwiczen przygotowanie 2 miesieczne na siłowni wzacniajace miesnie
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Lepszy skok i lepsze łydki
Chyba juz wymienione bylo pod innymi nazwami program JUMP. Bardzo sobie chwala koszykarze, ktorym udzielam konsultacji.
  • 0

budo_biegan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:poznan/zielona gora

Napisano Ponad rok temu

Re: Lepszy skok i lepsze łydki
siema,
po pierwsze sila wyskoku, szybkosci i ogolnie sila nog to nie tylko nog, kto ci takich glupot nagadal????? ale tutaj jeden moj przedmowca nawiazal do programu superdunks - wyprobowany przeze mnie (jeszcze jak cwiczylem kosza) i powiem ci, ze rezultaty sa bardzo, bardzo dobre - oczywiscie kilka warunkow - zero alku, poprawne odzywianie sie, regeneracja - trening jest wymagajacy - jest to od 20 do 45 minut 5 dni w tygodniu przez 12 tygodni, ale warto, power w nogach jest pozniej po 2-3 tygodniach po tym treningu i odpoczynku - doslownie dynamit. sluchaj jezeli ci tak na tym zalezy, mam to jeszcze w domu, wraz z kaseta wideo instruktarz cwiczenia, kolejnosc, ilosc powtorzen - nawet sa specjalne tabele, jezeli chcesz to na twoj koszt moge ci to wyslac - papiery ci skseruje, a kasete dam, bo te cwiczenia i ich odpowiednie fazy i ruch znam na pamiec, pisz na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] to sie dogadamy.
na obozach (jeszcze jak byl kosz) bardzo duzo bylo skakanki (dwie nogi, jedna noga), biegania po schodach/pod gore i ogolnie sprintow (40, 60 metrow), jak cos jeszcze bede mial do dodania (moze mi sie przypomni) to napisze. powodzenia.
  • 0

budo_m@ciek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Lepszy skok i lepsze łydki
Biegan ze tak z ciekawosci zapytam o ile ci sie poprawił wyskok dosieżny a o ile z naskoku duzo słyszałem o tych programach i oceny sa podzielone jedni sa zachwyceni inni pluja sobie w brode bo kontuzje kolana albo achillesa złapali
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: Lepszy skok i lepsze łydki

Biegan ze tak z ciekawosci zapytam o ile ci sie poprawił wyskok dosieżny a o ile z naskoku duzo słyszałem o tych programach i oceny sa podzielone jedni sa zachwyceni inni pluja sobie w brode bo kontuzje kolana albo achillesa złapali


zauważ jedno. nikt nie neguje skuteczności tego programu, to że przy okazji niektórym masakruje kolana to zupełnie inna działka.

pzdr
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Lepszy skok i lepsze łydki
Potwierdzam trening jest potwornie cieezki i nalezy uwazac na sciegna oraz stawy (dobra ochrona w czasie stosowania tego programu moze okazac sie Glukozamina). Wszystko robcie z glowa. Ja operuje na opiniach koszykarzy, ktorzy stosowali ten program i sobie chwala, postaram sie ktoregos zlapac i zapytac jak dokladnie jest tym wyskokiem dosieznym.
  • 0

budo_m@ciek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Lepszy skok i lepsze łydki

zauważ jedno. nikt nie neguje skuteczności tego programu, to że przy okazji niektórym masakruje kolana to zupełnie inna działka.


Ale ja tez nie neguje , zreszta sam z niehgo korzystam tylko go zmodyfikowałem do swoich mozliwosci. Program jest bardzo dobry moze nie poprawia sie wyskok o tyle ile zapewniaja 15-25 cm ale o 10 na pewno
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024