Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak dawkowac ???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

ziomek1010
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:60
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :45
  • Klatka piersiowa [cm]:118
  • Pas [cm]:90
  • Udo [cm]:70
  • Przysiad [kg]:10 x 160
  • Wyciskanie [kg]:12 x 110 skos
  • Martwy ciąg [kg]:4 x 240
  • Waga [kg]:108

Napisano Ponad rok temu

Jak dawkowac ???
Mam zamiar zaczac teraz cykl na dece, tesciu enenthanie i mecie. Mam prosbe jak to wszystko dawkowac cykl na 6 tygodni. Czy Clomid na odblok wystarczy a jak nie to co jeszcze i jakie oslonki ??? Moze dodac do tego jakis steryd na czysta sile ?? Prosze o rade
  • 0

eloelo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak dawkowac ???
Deca 6 tygodni ? ona sie nawet nie rozkreci... deka minum z 10-12 tygodni...
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak dawkowac ???

Deca 6 tygodni ? ona sie nawet nie rozkreci... deka minum z 10-12 tygodni...



Zgadza się, tylko metka Ci sie rozkreci. Szkoda w tym wypadku wbijac Dece i Test E. Taki cykl to minimum 12 tyg.
Chcesz cykle na 4-6tyg to tylko napisz. Pamietaj przeczytać regulamin i opisać sie jak to robią inni uzytkownicy.
Pzdr

ziomek1010
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:60
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :45
  • Klatka piersiowa [cm]:118
  • Pas [cm]:90
  • Udo [cm]:70
  • Przysiad [kg]:10 x 160
  • Wyciskanie [kg]:12 x 110 skos
  • Martwy ciąg [kg]:4 x 240
  • Waga [kg]:108

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak dawkowac ???

Zgadza się, tylko metka Ci sie rozkreci. Szkoda w tym wypadku wbijac Dece i Test E. Taki cykl to minimum 12 tyg.
Chcesz cykle na 4-6tyg to tylko napisz. Pamietaj przeczytać regulamin i opisać sie jak to robią inni uzytkownicy.
Pzdr


MaC406 napisalem swoj opis takze wiesz do czego chce dojsc. Chcialbym walic cykle 6 tygodniowe i 4 tygodni przerwy i na nowo. Jesli mowisz o cyklu 12 tygodniowym to co na niego ???? Co bys polecil na cykle 6 tygodniowe z 4 tygodniowo przerwa ??? Pozdro
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak dawkowac ???
Twoj opis tylko daj mi tylko jedno do zrozumienia nie masz pojecia o czym piszesz i nie masz żadnej wiedzy na temat dopingu :)
Cykl 6ON i 4OFF to polecam Tobie tylko kreatyna :)
Czyli na cyklu 4ON jesteś tylko 2OFF :D

ziomek1010
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:60
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :45
  • Klatka piersiowa [cm]:118
  • Pas [cm]:90
  • Udo [cm]:70
  • Przysiad [kg]:10 x 160
  • Wyciskanie [kg]:12 x 110 skos
  • Martwy ciąg [kg]:4 x 240
  • Waga [kg]:108

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak dawkowac ???

Twoj opis tylko daj mi tylko jedno do zrozumienia nie masz pojecia o czym piszesz i nie masz żadnej wiedzy na temat dopingu :)
Cykl 6ON i 4OFF to polecam Tobie tylko kreatyna :)
Czyli na cyklu 4ON jesteś tylko 2OFF :D


Masz racje MaC406 nie mam za duzego pojecia na temat dopingu. Duzo czytam ale potrzebna mi jest fachowa opinia. Jak uwazasz jakie cykle powinny byc dobre dla mnie do swait chce sie masowac jak najwiecej. Na swietach jestem w polsce wracam po sylwku i chce wszystko zbijac i robic definicje. Plan mam osiagnac 115-125 kg do swiat. Jakie cykle proponujesz ???? Z gory wielkie dzieki i pozdrawiam.
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak dawkowac ???

Masz racje MaC406 nie mam za duzego pojecia na temat dopingu. Duzo czytam ale potrzebna mi jest fachowa opinia. Jak uwazasz jakie cykle powinny byc dobre dla mnie do swait chce sie masowac jak najwiecej. Na swietach jestem w polsce wracam po sylwku i chce wszystko zbijac i robic definicje. Plan mam osiagnac 115-125 kg do swiat. Jakie cykle proponujesz ???? Z gory wielkie dzieki i pozdrawiam.


Penwie nie czytałeś tu regulaminu bo po co :) Wiek, waga, staż na silowni, przebyte cykle itp.

ziomek1010
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:60
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :45
  • Klatka piersiowa [cm]:118
  • Pas [cm]:90
  • Udo [cm]:70
  • Przysiad [kg]:10 x 160
  • Wyciskanie [kg]:12 x 110 skos
  • Martwy ciąg [kg]:4 x 240
  • Waga [kg]:108

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak dawkowac ???

Penwie nie czytałeś tu regulaminu bo po co :) Wiek, waga, staż na silowni, przebyte cykle itp.


Masz racje nie czytalem :) moj wiek to 23 lata waze 94,5 kg, wzrost 185 cm, moj staz to 5 lat z przerwami od 6 miesiecy regularnie. 2 cykle przebyte pierwszy meta a drugi meta + deka.
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak dawkowac ???

Masz racje nie czytalem :) moj wiek to 23 lata waze 94,5 kg, wzrost 185 cm, moj staz to 5 lat z przerwami od 6 miesiecy regularnie. 2 cykle przebyte pierwszy meta a drugi meta + deka.


Chcesz "tylko" przytyć około 25-30kg w ciągu 5 miesiecy. Wiesz co sie stanie z Twoim organizmem. Przykładowo wchodząc na pierwsze piętro dostaniesz takiej zadyszki ze nie bedziesz mógl sie pozbierać. Na 100% dostaniesz zajebiste zapalnie skory, wszedzie bedziesz miał rozstepy :) Wątroba/zołądek bedzie w strasznym stanie nie tylko od sterydów ale równiez od pochłaninia ogromnej ilości kalorii :D Jezeli masz skłonności to zaczniesz "pieknie" zarastać jak goryl. Kości i sciegna bedziesz miał jak 60-70 letni staruszek. Skoki cisnienia, agresja, depresja itd. Nie masz zielonego pojecia na temat dopingu. Jak masz zamiar sie kontrolować :D Masz lekarza :D
Przemyśł to sobie chcesz wygladac dobrze na swieta a pozniej być zyciowym zerem :D

ziomek1010
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:60
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :45
  • Klatka piersiowa [cm]:118
  • Pas [cm]:90
  • Udo [cm]:70
  • Przysiad [kg]:10 x 160
  • Wyciskanie [kg]:12 x 110 skos
  • Martwy ciąg [kg]:4 x 240
  • Waga [kg]:108

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak dawkowac ???

Chcesz "tylko" przytyć około 25-30kg w ciągu 5 miesiecy. Wiesz co sie stanie z Twoim organizmem. Przykładowo wchodząc na pierwsze piętro dostaniesz takiej zadyszki ze nie bedziesz mógl sie pozbierać. Na 100% dostaniesz zajebiste zapalnie skory, wszedzie bedziesz miał rozstepy :) Wątroba/zołądek bedzie w strasznym stanie nie tylko od sterydów ale równiez od pochłaninia ogromnej ilości kalorii :) Jezeli masz skłonności to zaczniesz "pieknie" zarastać jak goryl. Kości i sciegna bedziesz miał jak 60-70 letni staruszek. Skoki cisnienia, agresja, depresja itd. Nie masz zielonego pojecia na temat dopingu. Jak masz zamiar sie kontrolować :D Masz lekarza :D
Przemyśł to sobie chcesz wygladac dobrze na swieta a pozniej być zyciowym zerem :D


W tym co napisales jest prawda. Rzeczywiscie moze przesadzilem. Poprostu mysle ze jestem gotowy juz na doping ale potrzebuje kogos kto mnie w nim poprowadzi. Wiem ze bez dopingu nic w kulturystyce nie osiagne. Jesli chodzi o lekarza to go mam. Co mi proponujesz ????
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak dawkowac ???
Możesz zrobić krotkie cykl 4ON 4OFF nie zrobisz na takim jednym czy dwoch cyklach duzo ale w czasie uzbiera sie tego duzo. Nastepna sprawa czujesz sie dobrze przez cały rok 4 tygodnie to krótki okres i na cykl i na regenreracje. Jezeli chcesz uzyć tych cykli poszukaj takch sterydow Testosteronu Propionate, Metanabolu, Nandrolone PhenyPropionate oraz Trenbolone Acetate. Te pogrubione są bardzo czesto podrabiane. Napisz co masz dostepne i zrobimy trzy piersze cykle.
Drugi sposób to długi cykl 8-12 tygodni w tym celu zobacz czy masz dostep do Metanabolu, Omnadren 250, Testosteron Enanthate ( najlepsze beda polskie produkty )
Pamietaj pytaj sie / szukaj oryginalnych produktow ( najlepsze sa polskie ).
Zawsze do cyklu musisz miec Clomid ( odblokowanie ).Brak Clomidu po cyklu jest niedopuszczalne.
Jak większości sie wydaje koksowanie się to łatwa sprawa ale jest to jedno z najtrunieszych doswiadczeń :)
Zawsze możesz zrezygnowac ze sterydow i stosować odzywki z lekkimi prohormonami. Przyrosty bede o wiele mniejsze ale bedziesz zył długo i zdrowo :)
Przeczytaj, przemyśl i nie odpowiedaj znowu bez sensu :D
Pzdr

ziomek1010
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:60
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :45
  • Klatka piersiowa [cm]:118
  • Pas [cm]:90
  • Udo [cm]:70
  • Przysiad [kg]:10 x 160
  • Wyciskanie [kg]:12 x 110 skos
  • Martwy ciąg [kg]:4 x 240
  • Waga [kg]:108

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak dawkowac ???

Możesz zrobić krotkie cykl 4ON 4OFF nie zrobisz na takim jednym czy dwoch cyklach duzo ale w czasie uzbiera sie tego duzo. Nastepna sprawa czujesz sie dobrze przez cały rok 4 tygodnie to krótki okres i na cykl i na regenreracje. Jezeli chcesz uzyć tych cykli poszukaj takch sterydow Testosteronu Propionate, Metanabolu, Nandrolone PhenyPropionate oraz Trenbolone Acetate. Te pogrubione są bardzo czesto podrabiane. Napisz co masz dostepne i zrobimy trzy piersze cykle.
Drugi sposób to długi cykl 8-12 tygodni w tym celu zobacz czy masz dostep do Metanabolu, Omnadren 250, Testosteron Enanthate ( najlepsze beda polskie produkty )
Pamietaj pytaj sie / szukaj oryginalnych produktow ( najlepsze sa polskie ).
Zawsze do cyklu musisz miec Clomid ( odblokowanie ).Brak Clomidu po cyklu jest niedopuszczalne.
Jak większości sie wydaje koksowanie się to łatwa sprawa ale jest to jedno z najtrunieszych doswiadczeń :)
Zawsze możesz zrezygnowac ze sterydow i stosować odzywki z lekkimi prohormonami. Przyrosty bede o wiele mniejsze ale bedziesz zył długo i zdrowo :!:
Przeczytaj, przemyśl i nie odpowiedaj znowu bez sensu :)
Pzdr


Siema MaC406 przespalem sie z tym wszystkim i mysle ze powinienem zaczac od kilku cykli 4on 4of. Pozniej dopiero cykle dlugie 12 tygodniowe. Przesle ci pozniej liste czego moge miec musze sie spytac chlopakow co maja.To co napisales moge miec nie wiem co z Nandrolone PhenyPropionate, Trenbolone Acetate. A jesli chodzi o dlugosc mojego zycia to nie musze zyc az tak dlugo :!: chce cos w zyciu osiagnac i wybralem kulturystyke. Wileki pozdro MaC406 i szacun
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak dawkowac ???
Znowu zonk z Twojej strony :!:
Lepiej coś osiągnąć i być zdrowym niż byc wielkim i zdychać po kątach ... Pozdrowienia dla wszystkich którzy szybko doszli do olbrzymich rozmiarów a pózniej spadli do wiekszego zera niż byli przed cyklami :!:

ziomek1010
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:60
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :45
  • Klatka piersiowa [cm]:118
  • Pas [cm]:90
  • Udo [cm]:70
  • Przysiad [kg]:10 x 160
  • Wyciskanie [kg]:12 x 110 skos
  • Martwy ciąg [kg]:4 x 240
  • Waga [kg]:108

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak dawkowac ???

Znowu zonk z Twojej strony :)
Lepiej coś osiągnąć i być zdrowym niż byc wielkim i zdychać po kątach ... Pozdrowienia dla wszystkich którzy szybko doszli do olbrzymich rozmiarów a pózniej spadli do wiekszego zera niż byli przed cyklami :)


Dlatego chce zaczac od malych cykli 4on 4of.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024