Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wysocki w Barze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
121 odpowiedzi w tym temacie

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze

Posłuchaj mnie szczepanek, lubie cię ale nie pierdol.
Nie wypowiadaj się my bo to stwarza złudną otoczkę że wszyscy są za tobą, mów ja, "ja temu panu serdecznie dziękuję". OK, twoja wola możesz mu dziękować, ale że robi reklamę aikido to wiadomo i chyba musiałbyś być ślepy żeby tego nie zauważyć, kogo obchodzą jakieś staroświeckie podejścia że tylko ueshiba mógłby występować w tivi? 90% ludzi spierdoliła by z programu jakby dziadek 3 godziny medytacji walnął, aikido miałoby wtedy zajebistą reklamę. Jesteś tam jeszcze szczepan? żyjemy w nowych czasach i wolę oglądać jego w tivi niż innych medytujących i pierdzących w słoiki, albo ludzi pokroju fryty co się rżnie na oczach widzów.


Panie fiodorze,
Opowiadasz pan dyrdymaly jak nie przymierzajac jakis marketingowiec ktory stara sie byc cool&trendy.
Aikidowiec na poziomie Jacka ma nie tylko miec doskonala technike, doskonaly sposob nauczania, ale i reprezentowac soba pewne idealy aikido ktore usiluje nauczac. soba, znaczy swoja postawa. Nie chodzi tu o niekonczace sie medytacje(choc z pewnoscia jest to pomocne, szczegolnie na poziomie 6 dana) ale o tresci jakie przekazuje i sposob ich przekazywania.
No i co z tego, ze obecne nowe czasy, nowoczesne podejscie, wszechobecny marketing, a ja pierdziele te nowoczesne podejscie. Jakie wartosci przekazuja te nowe czasy ludziom? Ze lepsze jest McDojo, ktorego glownym zadaniem jest napykanie kasy senseia uzywajac marketingu za wszelka cene, niz staroswieckie dojo, gdzie ludzie szanuja sie na wzajem i poprzez etykiete i solidne cwiczenie staraja sie byc lepszymi ludzmi?
To ja wole staroswieckie dojo. Kase potrafie zarobic inaczej niz znizajac sie do robienia reklamowego chlamu.
A tobie zycze wszystkie najlepszego w ogladaniu showmenstwa w tivi. :roll:
  • 0

budo_johnny.b
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dąbrowa Górnicza

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze
Moim zdaniem to świetna promocja AIKIDO i Jacka.
  • 0

budo_ariczia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Niepodległy Górny Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze
Oj, Szczepan, nie badz takim idealista, niczym jakis skaut...
Rozne sa sposoby i miejsca promowania aikido i, nie oszukujmy sie, przy okazji wlasnej osoby.
Japonscy mistrzowie chyba doceniaja role marketingu w rozwoju aikido, skoro Seagal dostawal od nich dany za "propagowanie sztuki" na celuloidzie. Dostawal, prawda?
A czymze szlachetniejszym jest pokaz aikido w hipermarkecie Geant od pokazu aikido w polsatowskim reality show :?:
  • 0

budo_solitaire
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze

Ze lepsze jest McDojo, ktorego glownym zadaniem jest napykanie kasy senseia uzywajac marketingu za wszelka cene, niz staroswieckie dojo, gdzie ludzie szanuja sie na wzajem i poprzez etykiete i solidne cwiczenie staraja sie byc lepszymi ludzmi?

Witamy w Szczepanowym świecie czerni i bieli... W starym dojo mieszka sędziwy acz wciąż krzepki shihan z gromadką szlachetnych uchideshi. Ranne zorze zastają ich w polu, trening na krawędzi i nieustanne stawanie się lepszymi ludźmi zajmują im cały boży dzień. Utrzymują sie z obfitych plonów i darów mieszkańców, bo tak ziemia jak i lud prosty przychylni są prawym aikidokom... :roll:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze
Solitaire,
Zbraklo argumentow na magazynie, wiec ratujemy sie niedolezna ironia? :roll: :(
Ariczia,
Osobiscie nie lubie od poczatku Stefka, ni jako aikidoke, ni jako nieszczesnego "promotora" aikido.
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze

ale po co nurzać się w takim gównie jak BAR :-? ? Dla kasy, OK...frytka też rżnie się dla kasy.
ps: Nie jestem i nie byłem uczniem Wysockiego, ale gdyby mój trener albo np. nauczyciel akademicki, którego szanuję, poszedł TAM mieszać sztuki walki tudzież filozofię z RealityShow to byłbym po prostu zażenowany...I TYLE.

w sumie to juz dawno nie moj cyrk, ale cala dyskusje fajnie sie czyta.

przypomnialo mi sie o takim gosciu, co to sie szwendal z roznymi mentami, celnikami i innymi jawnogrzesznicami, a ludzi prawi i cnotliwi nim z tego powodu gardzili.

i pewnie mieli racje, szkoda tylko, ze to bylo dawno i nieprawda i nikogo juz nie obchodzi ;)

uprzedzam ewentualne komentarze - to nie ma byc, Boze bron, zadne porownanie, ani nic w tym stylu.

tylko i wylacznie takie tam baardzo luzne skojarzenie.

pozdrawiam wszystkich bez wyjatku.
  • 0

budo_solitaire
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze

Solitaire,
Zbraklo argumentow na magazynie, wiec ratujemy sie niedolezna ironia? :roll: :(

Argumentów? Na co?
Mam Ci udowadniać, że promocja nie musi stać w sprzeczności z wzajemnym szacunkiem w dojo i doskonaleniem się?
No nie wierzę... :?
Byś się przyznał lepiej, że wykorzystałes okzaję, coby sobie ponarzekać trochę... :wink:
  • 0

budo_heimdall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 635 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze

przypomnialo mi sie o takim gosciu, co to sie szwendal z roznymi mentami, celnikami i innymi jawnogrzesznicami, a ludzi prawi i cnotliwi nim z tego powodu gardzili.

8) 8) 8)
Ależ Rybak nie krępuj się, jezusowaty klimat w Aikido gołym okiem widać :peace:
I rzeczywiście tu raczej w grę wchodzi handlowa przebojowość KravMagi niż Duch Budo, który - jak każdy spiritus - ulotniłby się z Baru przy pierwszej sposobności, no choćby wentylacją :wink:

No ale to wszystko razem raczej kwestia smaku, tak z judeochrześcijaństwem jak i Wysockim w Barze, więc nie ma co się denerwować, dyskutuje się całkiem przyjemnie.

ps: Ariczia, jeśli będziesz kiedyś promować Aikido tudzież inne sztuki w jakimś Reality pod prysznicem, to koniecznie daj wcześniej znać na BUDO 8) [/i]
  • 0

budo_scorpio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze

żyjemy w nowych czasach i wolę oglądać jego w tivi niż innych medytujących i pierdzących w słoiki, albo ludzi pokroju fryty co się rżnie na oczach widzów.


No i chyba o to szczepanowi chodzi, że p.W. zdecydował się właśnie na TO miejsce w tivi, gdzie rżną publicznie sukę alias czy inne młode damy :wink:


frytka wcale nie "rżneła" sie w barze pamiętam nawet jej rozmowe w barze w któej stwierdziła że "ja już się wyruchałem " chodzi o "wyruchanie" w tv i nie zamierza więcej tego robić
a program w którym frytka uprawiała sex to big brother który do baru się nie umywa można o barze powiedzieć wiele złegoże np promuje się tam najbardziej prymitywne i głupie osoby które zaprasza się do kolejnych programów(słynna frytka ,doda ,adrian, "niemiec" - gość który lubi pluć innym w twarz itp) , prowadzący jest beznadziejny - ibbisz ,ale przynajmniej nikt nie wymyśla uczestnikom durnych zadań i nie traktuje jak dzieci - siedzenie w piaskownicy kilka godzin bez żadnego celu, wydzielanie jedzenia , drętwe rozmowy na kanapie z wielkim bratem ,izolacja od otoczenia

a wracając do frytki to gdyby była ładna i inteligentna i nie miała krzywego nosa to nikt by po niej tak nie jechał za ten sex w tv
poprostu fryta jest wyjątkowo głupia a to że lubi biegać bez ubrania to już 2planowa sprawa


wysockiego kytykują ludzie którzy z jakichś powodów go nie lubią gdyby inny trener aikido wystąpił w barze to pewnie reakcja była by słabsza
albo wcale jej nie było poprostu się czepiacie
  • 0

budo_heimdall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 635 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze

frytka wcale nie "rżneła" sie w barze pamiętam nawet jej rozmowe w barze w któej stwierdziła że "ja już się wyruchałem "

8) Uuuuu, no to publicznie zwracam honor wyżej wymienionej damie 8)

Scorpio: ja nie prowadzę statystyk kto kogo dyma w jakim Reality, chodziło mi o kategorię "miejsc w tivi" :wink: , miejsc, gdzie panuje nastrój mentalnej kloaki...
Być może świat jest jednością :wink: , ja jednak wolę dostrzegać RÓŻNICE. No ale jak już wspomniałem być może to tylko kwestia smaku...A do Wysockiego nic nie mam, pisałem przecież, że czułbym się równie zażenowany / a może znacznie bardziej.../ gdybym widzial tam mojego trenera lub inną osobę, którą szanuję...
Pozdrawiam,
dobranoc
ziewający Heimdall
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze
Fiodor ma racje
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze
Ktos tu powiedzial, ze Wysocki wystapil w barze, okreslajac to miejsce mianem "gowno". Dla mnie to dziwne, bo skoro przed nim brali udzial w barze m.in.: Chris de Burg, wokalista Modern Toking(nie znam poprawnej pisowni) i wiele innych gwiazd niekoniecznie zwiazanych z muzyka, to co oni wszyscy to idioci, ktorzy ponizaja sie zeby wypromowac swoj wizerunek? Bar ogladaja rzesze ludzi i to jest wspaniala promocja dla ludzi, ktorzy biora w nim udzial i uwierzcie mi, ze jest jeszcze spora grupa ludzi, ktora nie ma zielonego pojecia co to jest Aikido. Widze jednak, ze tutaj na forum powstaly jakgdyby dwa "obozy" ludzi: Jedni ida z duchem czasu i wiedza, ze marketing i dobra reklama jest najlepszym sposobem na promocje danej rzeczy, a drudzy ludzie typowe "skorupiaki" :-) maja dawne poglady i dla nich kazda reklama jest oznaka ponizenia i utraty dobrego wizerunku i poszanowania.
Ja jestem w tym pierwszym obozie i nie zamierzam zamykac sie w zagrzybialej skorupie przeszlosci.
  • 0

budo_johnny.b
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dąbrowa Górnicza

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze

Zaden zal czy zazdrosc mnie nie sciska.

Oj nie przejmuj się tak bardzo kiedyś się też dorobisz własnego samochodu;)
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze
Są mistrzowie którym poprostu nie zależy na promocji własnej osoby. I nie jest dla nich problemem, że jakiś forumowy ludek klasyfikuje ich jako zgrzybiałe skorupiaki.
:evil:
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze

Ależ Rybak nie krępuj się, jezusowaty klimat w Aikido gołym okiem widać :peace:
I rzeczywiście tu raczej w grę wchodzi handlowa przebojowość KravMagi niż Duch Budo, który - jak każdy spiritus - ulotniłby się z Baru przy pierwszej sposobności, no choćby wentylacją :wink:

a ja tam nie wiem, jak to z tym Duchem jest, bo on ponoc "wieje kedy chce i jak chce", raz sobie tylko szumi i jakies mile szmerki produkuje, raz go w ogole nie widac, a czasem, jak nie ryknie... ;)

w glowie mu nie siedzialem, nie wiem, po co tam polazl, juz napisalem, ze to calkiem luzne skojarzenie 8)

No ale to wszystko razem raczej kwestia smaku, tak z judeochrześcijaństwem jak i Wysockim w Barze, więc nie ma co się denerwować, dyskutuje się całkiem przyjemnie.

czy ja robie wrazenie zdenerwowanego? Dołączona grafika

a tak calkiem serio, to mimo, ze za czlowiekiem jakos nie przepadam juz od jakiegos czasu (chyba od wywiadu z Kampfkunst International, ktory tu wrzucilem kiedys, bo tak poza tym to z nim nigdy nie mialem stycznosci), to nie mam zamiaru go oceniac.

wiesz, "nie sadzcie, abyscie nie byli sadzeni..." itp. ;)

dziwi mnie tylko to zamieszanie na forum, bo jesli dobrze kojarze, to wiekszosc z wypowiadajacych sie zna go albo osobiscie, albo przynajmniej numer telefonu...
  • 0

budo_ariczia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Niepodległy Górny Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze

ps: Ariczia, jeśli będziesz kiedyś promować Aikido tudzież inne sztuki w jakimś Reality pod prysznicem, to koniecznie daj wcześniej znać na BUDO 8) [/i]


Mowisz i masz. Ale uprzedzam, ze bedziesz zawiedziony. :evil:
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze
Co mi tam. Niech Wysocki promuje siebie i Aikido gdzie chce jego nie maja sprawa. Wiec zycze sukcesow marketingowych i tlumow na treningach :)
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze

Co mi tam. Niech Wysocki promuje siebie i Aikido gdzie chce jego nie maja sprawa. Wiec zycze sukcesow marketingowych i tlumow na treningach :)


Tak z ciekawości, trenowałeś u Jacka Wysockiego ?
pozdr.
  • 0

budo_maciejsobczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 391 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze
to feniks: BO IM ZA TO PŁACĄ
  • 0

budo_jeżyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WaWa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze
Pilot od TV ma taki fajny czerwony klawisz, nic nie stoi na przeszkodzie żeby go używać :lol: :lol: :lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024