Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wysocki w Barze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
121 odpowiedzi w tym temacie

budo_socjon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 268 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze

Jacek: doskonały odstresowywacz od życia codziennego. Bardzo ładna wypowiedź, podobała mi się.


Naprawdę nie słyszałeś jej wcześniej? To jego standardowy tekst odkąd pamiętam... Teksty ma niezłe, ale niestety wszystkie lecą "z taśmy" i nader często się powtarzają...
  • 0

budo_scorpio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze

wpadlem na chwilunie. nie znam tych dziwacznych misiiow z baru (moje kochanie nie pozwala mi miec telewizora.....) stadko farbowanyvh blondasow i panienki w obcisych rozowych dresikach doloczylo do smailowego stadka z wrocka i opola. sensei przywiozl sylwie i artura. smailu i paskuda meczyli sie z mlotkami z baru i ogolnie bylo smiesznie do bolu... sensei zrobil pawiana z jakiegos pedalkowatyego blondaska z wielka klata i ciekimi nozkami....

mama cię nie nauczyła że nie ocenia się ludzi po wyglądzie ? jak byś oglądał bar to byś miał jakieś prawo do krytyki a nie oglądasz 1 raz zoboczyłeś ludzi i wypisujesz pierdoły

przed kamerami w tlumie ludzi, ktorzy nawet nie sciagneli
botow, bez kamizy banda mlotkow, ktorzy bzykaja sie przed kamerami, z guma w zebach parodiuje aikido.

a co mieli sobie kupic stroje do aikido na 1 trening? to że nie byli odpowiednio ubrani i nie kazano im zdejmować butów to zasługa ludzi którzy to zorganizowali
jak tam byłeś to trzeba było im przed kamerami powiedzieć że są bandą młotków i co o nich myślisz ale pewnie szybciej byś narobił w gacie niż otworzył gębę żeby coś powiedzieć
a teraz odważnie prezentujesz tu swoją wyższość
  • 0

budo_dobermaan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze
masz rację, jedzmy gówno, przecież miliony much nie moga się mylić!
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze
a przy okazji-kiedy ma leciec ten jakze piekny odcinek baru,gdzie barowicze wchodza na droge aiki?i czy gulczas robi kokyu nage? :wink:
  • 0

budo_solitaire
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze

przed kamerami w tlumie ludzi, ktorzy nawet nie sciagneli
botow,


Ściągnęli.

bez kamizy banda mlotkow, ktorzy bzykaja sie przed kamerami, z guma w zebach parodiuje aikido.


Jeśli ktoś nie podchodzi na kolanach, to już jest dla Ciebie parodia? :?

potem przyszlo opamietanie, ze przeciez kazdy ma swoja droge i aikido jest dla siebie i troche sie za siebie wstydzac do domu poszedlem....
pozdrawiam

Przecież nikt Ci nie odbierze Twojego Aikido... Ja o Barze mam swoje zdanie, którego niepodobna wyrazić eleganckim językiem, ale osobiście dotknięty się nie czułem. Ćwiczyłem jak zwykle. Intensywnie.
  • 0

budo_solitaire
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze

szkoda tylko , że ludzie po czymś takim beda postrzegać aikido chorowitymi oczkami JW, myślę że taka promocja jest krzywdą dla wszystkich z wyjątkiem być może "biznesmenów aikido "

Naprawdę sądzisz, że widzowie Baru dostrzegą takie niuanse? Bo ja myślę, że taka promocja to sam niemalże pożytek dla wrocławskich sekcji. Wszystkich sekcji.
  • 0

budo_scorpio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze

masz rację, jedzmy gówno, przecież miliony much nie moga się mylić!

nie wiem czy to do mojego komentarza uwaga jeżeli tak to dlaczego koleś nic nie powiedział jak miał okazje były kamery napewno nikomu nie umkneła by jego cenne zdanie
  • 0

budo_marilyn m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze

Naprawdę sądzisz ...



zawsze piszę to co wydaje mi się słuszne, a Ty nie?
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze
no i sie doigrałem. oficjalnie przepraszam kolege i innych wielbicieli big brothera i baru. to wysokoetyczne, kształcące programy dydaktyczne. kształtują umysły młodzieży a uczestnicy rozmawiają noontopa o literaturze, samorozwoju, poezji i takich tam. z tym pedałkowatym to przegiąłem to i przepraszam.
do scorpio - mama mnie nauczyła, ze wygląd i sposób zachowania jest częściowo manifestacją tego co sie ma a czego nie ma między uszami.
moim zamiarem było przekiazanie mojego toku myslowego i wniosków do jakich doszedłem. smailu jest dla mnie jak brat i poszedłem tam wyr. szacunek dla W. Sensei'a który przyjechał do mojego miasta. to co sądze o tym stadku z programu to moje i pewnie powinienem sobie to zostawić,. sorry.
co do butów to : W BUTACH BYLI LUDZIE, KTORZY BYLI W SALI, NIE MA MACIE!!! mimo wywieszki na drzwiach i ogolnej zasady na swiecie, ze do dojo sie nie wchodzi nie na boso!!!!
jakby wlezli w butach pewnie sam Sensei odgryzłby im raciczki.
pewnie inne wychowanie po prostu juz zamilkne w tym temacie...
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze
Wysocki jest wielki !!!!! Niech jeszcze zagra w Klanie lub Zlotopolskichj i zacznie uczyc Listonosza obrony przed Kleczkowska :)
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze
...ale wogóle to po co te nerwy???... 8O 8O 8O 8O
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze

...ale wogóle to po co te nerwy???... 8O 8O 8O 8O

Taka jest siła i magia TV :? :wink: :P

Dołączona grafika
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze
Hej!

z tego co mi wiadomo program bedzie dzisiaj - wtorek - o 18 lub 20

co do wizyty programu Bar w moim dojo*
byli juz na zajeciach taekwondo i kendo, jakos nie pamietam takiej burzy kontrowersji na tym forum z tych okazji
moze boli ze to Pan Wysocki (i Pan Smail), a nie np Pan jakis tam ...
ale to juz Wasze bole i mnie one nie bola ;-)

*do pmasza - piszac moje dojo mam na mysli nie sale w ktorej sie wychowywales, bo sama sala dla mnie nie znaczy wiele, ale ludzi, klimat pot i baki ktore tam puszczalismy wraz z goscmi z baru :-)
trzym sie bracie i nic nie boj!
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze
smailu słonce ty wiesz ze ja nie boje nic... :) :) :) :D :D
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze
Wysocki i tak jest wielki nie dosc ze pisarz, choreograf, miszcz aikido to teraz komediant telewizyjny. Pora na doradztwo w GROM ie
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze
zapomnialbym nagral rowniez kasete szkoleniowa na potrzeby zagranicznych adeptow i promuje sie w zagranicznej prasie a podobno jeszcze jezdzi do japonii i uczy japonczykow aikido. Jednym slowem czlowiek orkiestra
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze
Zastanawiam się dlaczego osoba Jacka Wysockiego działa na tylu forumowiczów jak przysłowiowa płachta na byka ?
Co jest takiego w tym człowieku czy jego działaniach, że wzbudza to tyle negatywnych emocji ?
Czy to, że sensei Wysocki pisze książki, udziela się przy produkcji filmów, nagrywa kasety szkoleniowe czy prowadzi staże w kraju i za granicą zasługuje na miano czegoś złego ? Nie on pierwszy i zapewne nie ostatni.
Niemalże we wszystkich wątkach na tym forum, gdy wspomina się sensei'a Wysockiego odbywa się to w tonie pogardliwym i lekceważącym.
Odnoszę nawet wrażenie, że często dużo do powiedzenia mają osoby, które niespecjalnie orientują się w tym co i jak (mam na myśli aikido) robi Jacek Wysocki.
Moda jakaś ? Sprzyjający klimat na forum ?
Może ktoś z antagonistów zechciałby się wypowiedzieć.
Tylko, proszę, bez argumentów w stylu "bo występuje w TV więc jest komediantem".
Pozdrawiam :-)
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze
arogancja i lekcewazacy stosunek do ludzi. Masz jasnosc. Moze kiedys taki nie byl ale teraz jest. Mowi o tym wiele osob ktore mialy z nim stycznosc. Jak sie nie szanuje ogolu to ogol nie bedzie szanowal JW
  • 0

budo_scorpio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze

. to wysokoetyczne, kształcące programy dydaktyczne. kształtują umysły młodzieży a uczestnicy rozmawiają noontopa o literaturze, samorozwoju, poezji i takich tam.

to programy rozrywkowe jak by uczestnicy mieli gadać o literaturze sztuce itp to nikt by tego nie oglądał jak często ty z kolegami rozmawiasz o sztuce itp a jak często o pierdołach
większość z barowiczów nich studjuje albo skończyła studja więc aż tak głupi nie są a napewno nie są głupsi niż przeciętni ludzie

wygląd i sposób zachowania jest częściowo manifestacją tego co sie ma a czego nie ma między uszami.

tzn faceci powinni być wszyscy w sweterkach i okularkach żeby wyglądać inteligentnie a nie pedałkowato
co do dziewczyn teraz wszystkie wmiare ładne dziewczyny się tak ubierają a brzydkie noszą obszerne bluszy swerty polary i spodnie typu garniturowego i zgrywają intelektualistki

ps ja oglądam bar jak mam czas i część ludzi tam występujących wydaje mi się całkiem spoko i wole to oglądać niż program dla intelektualistów o artyście który tworzy obrazy z własnego kału\moczu itp itd
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze
Skąd u niektórych taki wstręt do tv?
Ludzie skończcie z tą polską zazdrością, wystąpił i dobrze będziecie mieli reklamę aikido gratis. Ilu z was zajmuje się tą sztuką walki tyle co on, dajcie se kurwa na luz. Kto tu krytykuje go za wystąpienie w tivi? ćwiczący po 10 czy 15 lat?
Co to za teksty że pcha się na afisz? milion tysiąc 100 x gorszych frajerów występuje w tivi każdego dnia, przyczepili się do wysockiego.
Np. taka fryta albo lepper, albo posłowie w sejmie, to są dopiero paralitycy społeczni.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024