Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wysocki w Barze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
121 odpowiedzi w tym temacie

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze

i dobrze będziecie mieli reklamę aikido gratis.

Za taka reklame to my temu panu serdecznie dziekujemy, Fiodor. I nie wynika to z zazdrosci, ale z tego, ze aikido jest juz wystarczajaco popularne i nie trzeba sie znizac do tego poziomu zeby zachecac ludzi. Juz nie mowie ze jego postawa w mojej osobistej ocenie nie ma nic wspolnego z tym co powinien soba reprezentowac czlowiek o takim stazu z takim stopniem.
  • 0

budo_zirael
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tak gdzieś pośrodku

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze
Poświęciłam się i obejrzałam wczorajszy odcinek "Bar"-u o 18. Wnioski :
-relacja z wizyty w dojo była b. krótka (ok. 5-10 min).
-uczestnicy Bar-u - tacy sobie : ani mądrzy, ani głupi, podobnie jak ich wypowiedzi nt. Aikido, jeden uczestnik już wcześniej trenował SW ( i po wizycie w dojo ma zamiar do nich wrócić), jednej lasce się spodobało ( bo lubi rywalizację 8O ) a drugiej nie. Czyli normalne reakcje po pierwszej wizycie na treningu ?
- Osoba budząca najwięcej kontrowersji :J. Wysocki- według mnie, osoby widzącej go w "akcji" po raz pierwszy ( czyli tak jak większość widzów "Bar"-u) całkiem OK. Pokazał parę fajnie wyglądających technik, trochę się wypowiedział i według mnie trochę jednak "dobrego" marketingu zrobił.
- A później to już był normalny trening i ćwiczenie technik - i bardzo fajnie tu było pokazane, że nie rzuca się nowicjuszy od razu na "głęboką wodę" tylko pokazuje się im wolno i dokładnie sposób wykonania techniki - i to też według mnie było bardzo w porządku ( chwała sempai’om )

I jeszcze jedno moje przemyślenie : ludzie "wrzućcie na luz". Zbyt duża "ekscytacja" może doprowadzić do apopleksji :wink: :) :lol:
  • 0

budo_wingman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Marchia Północna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze
Wg. mnie zrobił kolejną dobrą rzecz dla Aikido. I wszyscy możemy na tym skorzystać. I t wsio
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze

Wg. mnie zrobił kolejną dobrą rzecz dla Aikido. I wszyscy możemy na tym skorzystać. I t wsio

tak wszyscy moga skorzystac tylko ciekawe w jaki sposob ? Jak mozesz sprecyzuj
  • 0

budo_mursi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze

czy gulczas robi kokyu nage? :wink:


Ha-hha-hhhaaaaa :rofl: Pyszne ! :rofl:
Jeszcze mnie bolą mięśnie brzucha :rofl: :) :)
  • 0

budo_maya
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze

Wysocki jest wielki !!!!! Niech jeszcze zagra w Klanie lub Zlotopolskichj i zacznie uczyc Listonosza obrony przed Kleczkowska :)

czy tylko ja mam wrażenie, ze niektórym to żal dupę ściska z zazdrości :?:
  • 0

budo_zirael
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tak gdzieś pośrodku

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze
To Maya : Chyba dobre wrażenie odniosłaś :wink: :) :lol:

BTW: Spajk bardzo lubi "podkręcać" i "podgrzewać" atmosferę. Prawda Spajk? :D
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze
Ale się większość podekscytowała.
W TV ma być szoł dla mas. Masy są takie jakie są -> bezdennie głupie. Dlatego większości nie bawi oglądanie programu mającego jakąś treść, tylko papka w stylu barów i innych takich. Kto tam występuje? Matoły dla matołów, nieuki yeah bunny'e.
Żal co poniektórym dupsko ściska ze nie potrafią się wypromować, a Wysocki tak? Reklama dźwignią biznesu, a że trzeba do ogółu trafić, trzeba celować w poziom ogółu. Tego nie załatwi dokument w poniedziałekowy wieczór na dwójce.
Bankowo po tym programie iluśtam statystycznych oglądaczy polszitu zajdzie na trening Aikido, i iluśtam zostanie. Więc warto było.
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze
Zaden zal czy zazdrosc mnie nie sciska. Jak wielokrotnie powtarzalem aikido w sensie aktywnego trenowania to dla mnie temat zamkniety. Co do wyglupow niektorych osob w programach typu bar szkoda sie wypowiadac. Nie ogladam tego badziewia i nie mam takiego zamiaru. Jak dla mnie to pan Wysocki moze nawet zagrac wieczorna pora w Poloni1 i zachecac do zakupu produktow erotycznych lub innych rzeczy. To jego sprawa. Smieszny jest i tyle. Widac spada zupelnie zainteresowanie jego osoba lub treningami Aikido wiec robi sobie rekalme tam gdzie jest duza ogladalnosc. Jest przyslowie ze tonacy brzytwy sie chwyta tak mi sie to kojazy z zainteresowaniem SW Aikido.
  • 0

budo_wingman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Marchia Północna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze

Wg. mnie zrobił kolejną dobrą rzecz dla Aikido. I wszyscy możemy na tym skorzystać. I t wsio

tak wszyscy moga skorzystac tylko ciekawe w jaki sposob ? Jak mozesz sprecyzuj

To proste dla przeciętnie inteligentnego :) Propagowanie tej sztuki, które może przynieść kolejną rzeszę ćwiczących :)
  • 0

budo_zirael
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tak gdzieś pośrodku

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze

Widac spada zupelnie zainteresowanie jego osoba lub treningami Aikido wiec robi sobie rekalme tam gdzie jest duza ogladalnosc. Jest przyslowie ze tonacy brzytwy sie chwyta tak mi sie to kojazy z zainteresowaniem SW Aikido.

Primo : Znając życie to nie pan J.Wysocki "poleciał" do autorów z prośbą o występ w programie i błagał ich o to na kolanach, tylko to oni się do niego zgłosili i mu to zaproponowali ( ktoś wspomniał, że i inne SW były pokazane w Barze więc pewnie taka konwencja jest przyjęta przez autorów, że uczestnicy "próbują" różnych SW) a jedyne co on zrobił to się zgodził na udział.
Secundo : Zainteresowanie SW jest duże ( dzięki np. filmowi"Ostatni samuraj") więc nie ma aż takiej dużej potrzeby reklamowania ich.

Jak wielokrotnie powtarzalem aikido w sensie aktywnego trenowania to dla mnie temat zamkniety.


Skoro Aikido jest dla ciebie tematem zamkniętym to po co go otwierasz wypowiadając się na tym forum?? 8O
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze

[
Secundo : Zainteresowanie SW jest duże ( dzięki np. filmowi"Ostatni samuraj") więc nie ma aż takiej dużej potrzeby reklamowania ich.


Skoro Aikido jest dla ciebie tematem zamkniętym to po co go otwierasz wypowiadając się na tym forum?? 8O

Wypowiadam sie bo kiedys cwiczylem a forum chyba jest od tego aby sie wypowiadac i wymieniac poglady nawet te niewygodne dla niektorych. Poza tym nierozumiem co ma Ostatni samuraj wspolnego z popularnoscia Aikido. Co innego Wiedzmin bo tam Choreograf Wysocki przeciez ukladal sceny walk. W ogolnm pojeciu ludzie uznali film Wiedzmin za ogromny chlam i moim zdaniem slusznie. Chyba ze Wysocki ukladal tez sceny do Ostatniego samuraja ? Jesli tak no to moze wtedy zwiazek jest
  • 0

budo_zirael
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tak gdzieś pośrodku

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze
Prawo do wypowiedzi jak najbardziej masz - nikt ci go nie odbiera. Ja tylko osobiście się tobie dziwię, że ci się jeszcze chce, ale cóż.... pax - nie mnie oceniać bliźnich.
A wymieniłam "Ostatniego samuraja" dlatego, że ogólnie rzecz biorąc po jego obejrzeniu dużo młodych ludzi zwróciło uwagę na sztuki walki i zaczęło szukać wśród nich czegoś dla siebie ( nigdzie nie napisałam, że w/w film zwrócił uwagę tylko i wyłącznie na Aikido )
  • 0

budo_scorpio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze

pan Wysocki moze nawet zagrac wieczorna pora w Poloni1 i zachecac do zakupu produktow erotycznych lub innych rzeczy. To jego sprawa. Smieszny jest i tyle

michalczewski i pudzianowski występują w poloni 1 bo im za to płacą
to normalne że człowiek jak ma okazje troche zarobić na reklamie to zarabia i nie robi z tego tragedi bo niby co w tym złego
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze

pan Wysocki moze nawet zagrac wieczorna pora w Poloni1 i zachecac do zakupu produktow erotycznych lub innych rzeczy. To jego sprawa. Smieszny jest i tyle

michalczewski i pudzianowski występują w poloni 1 bo im za to płacą
to normalne że człowiek jak ma okazje troche zarobić na reklamie to zarabia i nie robi z tego tragedi bo niby co w tym złego

tylko ze dla mnie Michalczewski czy Pudzianowski to sa goscie a pan W ? no coz mam odmienne zdanie
  • 0

budo_ariczia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Niepodległy Górny Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze

Zastanawiam się dlaczego osoba Jacka Wysockiego działa na tylu forumowiczów jak przysłowiowa płachta na byka ?


Bo wysoko wyrosl i na pewno nie jest nijaki.
O ludziach, ktorzy budza skrajne emocje, mowi sie "kontrowersyjni".
Jesli komus nie odpowiada jego osobowosc, nie musi cwiczyc pod jego kierunkiem ani zadawac sie z nim, ani nazywac go sensejem.
Jednak nalezaloby uszanowac jego dorobek i poglady tych, dla ktorych jest on autorytetem. Rozumiem, ze mozna czasem pozartowac sobie z cudzych autorytetow, ale po co zaraz pluc :?:
Ariczia-aikikaiowiec
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze

Pudzianowski to sa goscie a pan W ? no coz mam odmienne zdanie

Bo michalczewski i pudzian mogą cię zlać a wysocki nie?, rozumiem, w sumie ja też wolę np. pakera po sterydach nosiciela wszelkiego rodzaju głazów, opon i tym podobnych od człowieka który naucza innych.
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze

czy tylko ja mam wrażenie, ze niektórym to żal dupę ściska z zazdrości :?:

U polaczków to normalne, to jeszcze nic potrafią się pozabijać za dvd warte 99 zł. :)
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze

Za taka reklame to my temu panu serdecznie dziekujemy, Fiodor.

Posłuchaj mnie szczepanek, lubie cię ale nie pierdol.
Nie wypowiadaj się my bo to stwarza złudną otoczkę że wszyscy są za tobą, mów ja, "ja temu panu serdecznie dziękuję". OK, twoja wola możesz mu dziękować, ale że robi reklamę aikido to wiadomo i chyba musiałbyś być ślepy żeby tego nie zauważyć, kogo obchodzą jakieś staroświeckie podejścia że tylko ueshiba mógłby występować w tivi? 90% ludzi spierdoliła by z programu jakby dziadek 3 godziny medytacji walnął, aikido miałoby wtedy zajebistą reklamę. Jesteś tam jeszcze szczepan? żyjemy w nowych czasach i wolę oglądać jego w tivi niż innych medytujących i pierdzących w słoiki, albo ludzi pokroju fryty co się rżnie na oczach widzów.
  • 0

budo_heimdall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 635 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze

żyjemy w nowych czasach i wolę oglądać jego w tivi niż innych medytujących i pierdzących w słoiki, albo ludzi pokroju fryty co się rżnie na oczach widzów.


No i chyba o to szczepanowi chodzi, że p.W. zdecydował się właśnie na TO miejsce w tivi, gdzie rżną publicznie sukę alias czy inne młode damy :wink: , a ludziska gubią się we własnej nędzy i cyrku, który tam "tworzą"...
Odpowiada Ci takie zacieranie RÓŻNICY Fiodor? Lubisz projekty a'la Karate-Aerobik vs kurs jogi podnoszący skuteczność akwizytorów?
Nie mam nic przeciwko Wysockiemu w TV, chętnie bym obejrzał nawet cykl programów z tym panem a nawet jego autorstwa, ale po co nurzać się w takim gównie jak BAR :? ? Dla kasy, OK...frytka też rżnie się dla kasy.
ps: Nie jestem i nie byłem uczniem Wysockiego, ale gdyby mój trener albo np. nauczyciel akademicki, którego szanuję, poszedł TAM mieszać sztuki walki tudzież filozofię z RealityShow to byłbym po prostu zażenowany...I TYLE.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024