Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do Przygód Miszcza Mariana


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
822 odpowiedzi w tym temacie

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
Po kulturalnej wymianie pogladów na priv z kol. Gambitem postanowilem załozyć ten topic dla wszystkich tych, którzy chca skomentowac rozwój wypadków opisywanych w Przygodach Miszcza Mariana, wyrazić swoje poparcie lub dezaprobate, zachęcic narratora(ów) do dlaszych wysiłków, podpowiedzieć tropy czy dać upust swemu zachwytowi :wink: :)

Jednoczesnie dzieki temu topicowi autorzy będą dodatkowo dopingowani (lub zniechęcani:) ) a samego temat nie beda zaśmiecać rozmaite glossy czy didaskalia 8) ku niewysłowionej wdzięcznosci moda, któremu oszczędzi się roboty :P :) 8)

No to do dzieła vortalowicze......
  • 0

budo_wingman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Marchia Północna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
Proponuję trochę uaktualnić przygody miszcza, bo niestety Saddsama już złapali, a chłopak leci nie wiadomo po co do tego Iranu czy Iraku. :) Niech np pojedzie do W-wy na antyglobalistów :) :wink:
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana

Proponuję trochę uaktualnić przygody miszcza, bo niestety Saddsama już złapali, a chłopak leci nie wiadomo po co do tego Iranu czy Iraku. :) Niech np pojedzie do W-wy na antyglobalistów :) :wink:


oj - oczywiście, ze złapali, ale czy nie interesują Cię PRAWDZIWE okoliczności tego zdarzenia? przecież wyrażnie jest napisane, że to jest tajny raport a jak wiadomo raport pisze się zawsze po..... no ewentualnie przed i na zlecenie, ale to już patologia. :) :) :)

no ale - nie upieram się, tylko tak sobie piszę.

pozdrawiam

kurm
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
Pisz kurum28 pisz - dobrze ci idzie :)
Juz jestem ciekaw jaka złota mysla błysnie w oczy Maraiana miszcz Malykutasi :P :wink: :) 8)
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
oj - oczywiście, ze złapali, ale czy nie interesują Cię PRAWDZIWE okoliczności tego zdarzenia? przecież wyrażnie jest napisane, że to jest tajny raport a jak wiadomo raport pisze się zawsze po..... no ewentualnie przed i na zlecenie, ale to już patologia. :) :) :)

no ale - nie upieram się, tylko tak sobie piszę.

pozdrawiam

kurm[/quote]

No własnie to że Saddama capneli to jasne, a to że miszcza nie uwzględnili w fotkach i relacjach tego zdarzenia to już tajemnica poliszynela więc czytelnicy bardzo chętnie się dowiedzą co się na prawdę działo - ot co :)

A idee odrębnego topicu dla komentarzy popieram w całej rozciągłości. Z wyrazami szacunki i takie tam.... :)
  • 0

budo_zirael
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tak gdzieś pośrodku

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
Bardzo pokornie suplikuję o jak najczęstsze umieszczanie w relacji wiewiórek czylijskich :-) Bardzo mi ich ostatnimi czasy brakuje :cry: :cry: :cry: a przecież one gdzieś tam na pewno się kryją :!: :) :) :)
  • 0

budo_wingman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Marchia Północna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana

oj - oczywiście, ze złapali, ale czy nie interesują Cię PRAWDZIWE okoliczności tego zdarzenia? przecież wyrażnie jest napisane, że to jest tajny raport a jak wiadomo raport pisze się zawsze po..... no ewentualnie przed i na zlecenie, ale to już patologia. :) :) :)

no ale - nie upieram się, tylko tak sobie piszę.

pozdrawiam

kurm

No interesiują mnie a żywo, ale tem Malykutasi cosik mi blaskiem miszcza Mariana przyćmiewa i to mnie niepokoi. Poza tym ojczyzna wzywa co by na koń wsiadał....... w Wawie :) :wink:
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana

Bardzo pokornie suplikuję o jak najczęstsze umieszczanie w relacji wiewiórek czylijskich :-) Bardzo mi ich ostatnimi czasy brakuje :cry: :cry: :cry: a przecież one gdzieś tam na pewno się kryją :!: :) :) :)


Pewnikiem w jamie razem z Haddamem Susainem, dlatego miszcz go dopadł, no właściwie dopadł wewióry czylijskie, ale kto by tam sprawdzał co chciał dopaść miszcz. :)
  • 0

budo_ariczia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Niepodległy Górny Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana

Bardzo pokornie suplikuję o jak najczęstsze umieszczanie w relacji wiewiórek czylijskich :-) Bardzo mi ich ostatnimi czasy brakuje :cry: :cry: :cry: a przecież one gdzieś tam na pewno się kryją :!: :) :) :)


Ze szczerym zalem :cry: przypominam, ze wiekszosc populacji Wiewiorek Cz. zostala przez Miszcza M. pozarta podczas ostrej zimy spedzonej samotnie w lesnych ostepach.
To co sie w ostatnich odcinkach z rzadka pojawia, to tzw. niedobitki...
8)
  • 0

budo_zirael
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tak gdzieś pośrodku

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana

Ze szczerym zalem :cry: przypominam, ze wiekszosc populacji Wiewiorek Cz. zostala przez Miszcza M. pozarta podczas ostrej zimy spedzonej samotnie w lesnych ostepach.
To co sie w ostatnich odcinkach z rzadka pojawia, to tzw. niedobitki...
8)


Ale przecież wiewióry czylijskie ( jak dowiedziono naukowo ) rozmnażająsię szybciej niż króliki i chomiki razem wzięte :wink: :) :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_grey fox
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
Panowie i Panie! Nie rozmawiać o populacjach wiewiórek, tylko czytać przygody Miszcza (nawet kilkukrotnie! Może jest ukryty sens?)! A może założymy fanklub? Albo naszywki: "Marian patrzy, ćwicz!" :-)
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
jestem okrutnie wzruszony - to juz 2 marianowy topik. jeszcze troche i trzeba bedzie zmienic nazwe forum, hehehehehe. z doswiadczenia wiem, ze marianki (marianowi poświecone formy literackie) powstają jako dość osobiste wytwory mętnych umysłów. trudno jest dość ciągnąć jeden wątek w kilka osób. Swego czasu przy szóstym piwie z kolegą Muchom postanowiliśmy dialogowo stworzyć wspólna marianke ale z racji na różne mniej lub bardziej literackie wizje wyszło sobie tak. z tego względu zamieram tworczo i se jeno czytam...
Kolega Kurm przejawia talent olbrzymi a co mnie wzrusza najbardziej pochodzi spod Wrocławia co po primo tworzy z naszej okolicy mariankowe zagłębie a po secundo oznacza ze prawdopodobnie kolega tworzy pod wpływem produktu tego zamego lokalnego browaru.... zdradza to i składnia i tok myślowy - mętny w sposób charakterystyczny i uroczy.
przyszłym naśladowcom zdradzę garść sekretów dotyczących tworzenia marianek. dotyczą one mojej wizji miszcza i żeby cykl kupy sie trzymał powinny być przestrzegane:
- marian to postać tragiczna
- należy unikać wulgaryzmów, przynajmniej oszczędnie - inaczej tracą siłę (rada dla kol. kurma...)
- ja dotychczas unikałem postaci realnych, kontrast z abstrakcją mariana nieco zgrzyta. miszcza łatwo wyciągnąć z lokalności i szarzyzny w wielki świat, ale szarość to jego atut i bardzo trudno go będzie tam wpakować z powrotem.
- marian zyje w zgodzie ze soba i sie cały czas stara. wychodzi jak wychodzi ale sie stara.
- marian zyje we własnym swiecie , wedł. własnych zasad i ich przestrzega nontopa.
ostatnie dni poswiecam na studiowanie przygód Jakuba Wędrowycza egzorcysty amatora. polecam, zwłaszcza ze postac jest na swój sposób z maarianem zbieżna - bardzo spójna i dośc często śmieszna
ave marian. w jednym z opowiadan wyczytał ja nawet cosik o aikido i zastanawialem sie czy aby autor mariana nie czytal... :)
pozdrawiam marianistów....
  • 0

budo_ariczia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Niepodległy Górny Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana

Panowie i Panie! Nie rozmawiać o populacjach wiewiórek, tylko czytać przygody Miszcza (nawet kilkukrotnie! Może jest ukryty sens?)! A może założymy fanklub? Albo naszywki: "Marian patrzy, ćwicz!" :-)


Jestem za. Naszywkami, oczywiscie. A moze oglosimy konkurs na ilustracje do Przygod Miszcza Mariana? 8)
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana

Jestem za. Naszywkami, oczywiscie. A moze oglosimy konkurs na ilustracje do Przygod Miszcza Mariana? 8)

A może malowanie kobiecych narządów? :)
  • 0

budo_ariczia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Niepodległy Górny Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
Fiod, czyzby u ciebie nastapila slynna siodma minuta?
Propozycja bodypainting juz padla, przy okazji wortalowych koszulek.
I na gadaniu sie skonczylo. :cry:
A potem Admin zamknal watek.
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana

Fiod, czyzby u ciebie nastapila slynna siodma minuta?
Propozycja bodypainting juz padla, przy okazji wortalowych koszulek.
I na gadaniu sie skonczylo. :cry:
A potem Admin zamknal watek.

Myślę że można mi wybaczyć wolny zapłon jestem w końcu tylko jakiś typkiem.
  • 0

budo_ariczia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Niepodległy Górny Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
8)
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
jakimś typkiem, to przez to że 2 dni nie spałem 8)
  • 0

budo_grey fox
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana

Panowie i Panie! Nie rozmawiać o populacjach wiewiórek, tylko czytać przygody Miszcza (nawet kilkukrotnie! Może jest ukryty sens?)! A może założymy fanklub? Albo naszywki: "Marian patrzy, ćwicz!" :-)


Jestem za. Naszywkami, oczywiscie. A moze oglosimy konkurs na ilustracje do Przygod Miszcza Mariana? 8)


Popieram! Ilustracje to jest to! Tylko czy chętni się znajdą... Jakąś nagrodę może wytrzasnąć trzeba...
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
o miszczu bylo dobre raz.. jak dowcip - opowiedziany raz smieszy, potem juz nudzi. Od dawna nie czytuje.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024