Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wysocki w Barze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
121 odpowiedzi w tym temacie

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze
Maciejsobczak wiadomo, ze im za to placa to przeciez oczywiste :D Chodzilo mi tylko o to, ze jak dla mnie pokazanie sie w realitytv nie jako uczestnik, ale jako promotor np. swojej nowej plyty, stylu walki itd to zadne blazenstwo i strata poszanowania (ja tak to odbieram)

Garry: nie chodzilo mi o to, ze skorupiaki to ludzie, ktorzy sami sie nie promuja i nie reklamuja np. w Barze :-) Tylko o to, ze tak jada z ludzi, ktorzy to robia i chca wypromowac siebie i to co robia. Skoro przynosi to korzysci i zwieksza popularnosc to dlaczego jest to zle w oczach wielu ludzi? Przeciez gdyby nie pierwszy pokaz na wiezowcu Aikido to moze nigdy nie mielibysmy przyjemnosci trenowania tego stylu w pobliskiej szkole :D
  • 0

budo_luin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze
Witam wszystkich po raz pierwszy!
Sledze forum od jakiegos czasu,ale zabrac glos zdecydowalem sie dopiero gdy pojawil sie ten temat.Chcialbym wystapic w obronie Sensei Wysockiego.Uwazam,ze wystep w Barze nie jest niczym zlym.O ile sie nie myle osoby posiadajace tak wysokie stopnie sa wrecz zobligowane do propagowania tej sztuki,a Bar ma naprawde duza ogladalnosc (czy tego chcemy czy nie :-) ).Ponadto nie wydaje mi sie zeby Sensei wystapil tam majac na wzgledzie przyciagniecie nowych cwiczacych wylacznie do siebie (wierzcie mi,ze w jego dojo czasami brakuje miejsca).Wykorzystal raczej okazje do zaprezentowania aikido szerszej publicznosci i byc moze naklonienia niektorych do wstapienia na jego sciezke.To pewnie nie przekonuje osob sceptycznie nastawionych do Sensei'a,ale nie bylo tez moim celem ich przekonywanie.Aikido w jego wykonaniu broni sie samo.
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze

Co mi tam. Niech Wysocki promuje siebie i Aikido gdzie chce jego nie maja sprawa. Wiec zycze sukcesow marketingowych i tlumow na treningach :)


Tak z ciekawości, trenowałeś u Jacka Wysockiego ?
pozdr.

bylem bodajze na dwoch stazach z Wysockim i dlatego opinia moja o nim jest jaka jest
  • 0

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze
o rany,ale dyskusja :)
bylam w Barze :wink: ,bo postanowilam nie zostawic samych :mojego ulubionego sensei i gosci ze Szczecina :) ,
wymyslil to i zorganizowal (lub wrobil nas -jak kto woli :twisted: ) nasz kolega z sekcji ,w dobrej wierze ( ma u mnie przechlapane :wink: )
Jak zauwazylam , Jacka Wysockiego nic nie zaskakuje, w kazdej chwili, bez przygotowania moze udzielic wywiadu i zrobic maly show, dla mnie jest to pozytywne.Ja podziwiam jego medialne zdolnosci.
zadko wogole ogladam programy tv, a Baru nie znalam,znaczy tego programu,wiedzialam jaki to gatunek rozrywki, ale tym wszystkim ,ktorzy tak latwo osadzaja innych,szczerze wspolczuje, tego was uczy to wasze wzniosle aikido?
do naszego dojo moze przyjsc kazdy wielbiciel lub przeciwnik Baru

Oni zachowywali sie jak poczatkujacy,znaczy normalnie.
Uwazam,ze ten krotki reportaz z ich pobytu na naszym stazu byl w porzadku. Dziadek nie mial powodu by przewracac sie w grobie.
Popularyzowanie aikido jest dobre 8)
Wartosciowanie ludzi na godnych, mniej godnych jest smutne.

Po tym programie przyszlo sporo nowych ludzi na trening,sa wsrod nich tacy ,ktorzy przedtem nic nie wiedzieli o aikido, moze przyjda rowniez do WASZEGO DOJO, beda teraz wieczorem chodzic na treningi,beda zdrowsi ( taka mam nadzieje :) ), moze beda mniej ogladac TV :wink:

A Wysocki ma klase, a na pewno nie jest zarozumialym.zadufanym w sobie mistrzem, ktory poproszony -odmowi wywiadu , bo program, w ktorym go pokaza nie jest wystarczajaco godny :wink:

Ja nie ogladam Baru, ale nie osmielilabym sie obrazac tych paru milionow ludzi,ktorzy ten program lubia :wink:

( a Tobie Piotrusiu naprawde sie dziwie :roll: , facet z klasa nie pisze takich rzeczy :? :wink: :) , ale mam nadzieje ,ze sie poprawisz :D )
  • 0

budo_luin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze
Wartosciowanie ludzi na godnych, mniej godnych jest smutne.

Zgadzam sie w 100 procentach :!:
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze
cholera ile razy mam przepraszać??? przepraszam za forme - nie na poziomie, ale:
pewne rzeczy dalej do mnie nie docierają ale to po prostu różnica charakteru. szanuje was wszystkich i nie mam nic naprzeciw po prostu osobiście nie uważam że wiekszość oznacza lepiej. idąc tym tropem aikido powinno być nauczane na masówkach samoobrony a w różowej landrynce powinny sie pojawić dwie cycate w hakamkach. idziemy dalej - rozkładówka playboya i pania X - instruktorką z miasta Y. a ona sama za to powinna dostac pokojowego sandana - w końcu aikido to miłość - nie?

dla niewtajemniczonych pisze to dlatego, że prowadze konkurencyjną, zawodową grupę aikido we Wrocławiu i madialne sukcesy konkurencji pozbawiają mnie spokojnego snu. postanowiłem do czasu, az sam sie nie wkrece w jakis programik udawać tradycyjnego...
... dalej nie wiem po co tyle nerwów
pmasz (dalej zawstydzony za pierwszego posta)
  • 0

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze
rozumiem Cie Piotrusiu, ale mysle. ze nie przekroczylismy granic dobrego smaku, albo inaczej, staralismy sie zachowac godnie w tej sytuacji, nie zabiegalismy o nia, o tego rodzaju popularnosc, choc mielismy wybor, moglismy odmowic udzialu, jednak nie zaluje niczego, mysle, ze bilans jest pozytywny, nie ogladam nadal Baru, ale za to pare nowych osob bedzie chodzic na aikido
swiat sie zmienia, zmieniaja sie granice,a raczej znikaja, pozostaje nam zachowac godnosc
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze

szanuje was wszystkich


debilnym szefem w zatłoczonym biurze w towarzystwie brzydkich grubych bab o tłustych paluchach


ich tez?

gratuluje dobrego samopoczucia
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze
oki paskuda- i w tak miłym nastroju proponuje zamknąć ten topik. do kolegi Aiki - jak nic masz grube paluch skoro cie to tak rusza :) :) :)
  • 0

budo_wnuk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 537 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze

przypomnialo mi sie o takim gosciu, co to sie szwendal z roznymi mentami, celnikami i innymi jawnogrzesznicami, a ludzi prawi i cnotliwi nim z tego powodu gardzili.

i pewnie mieli racje, szkoda tylko, ze to bylo dawno i nieprawda i nikogo juz nie obchodzi


Tylko tak sobie to forum przeglądałem :wink: co niektórzy mogliby sobie darować niektóre porównań bo obraząją nimi stwórcę jak i niektórych ludzi.
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze
pmasz- nie jestem twoim kolaga i nie chcialbym byc nawet w tym samym czasie w tej samej knajpie.
Mam uczulenie na hipokrytow i megalomanow
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze
widzieć tego nie widziałem, bo baru nie oglądam, mam skończone studia :D :-) , ale jedna rzecz mnie zaskakuje, czy Jacek Wysocki nie zdaje sobie sprawy, że to również antyreklama, ludzie, kórzy naprawdę interesują się tradycyjnymi sztukami walki, mogą nie chcieć pójśc do gościa, który prezentuje się w barze jako karczenny wykidajło. Oglądał to to mój koleżka, ktory mi coś tam nawijał, że to świadczy o zejsciu na psy itp... Osoby, tzw. uduchowione mogą się zrazić taką nachalną komercią, tym bardziej że J. Wysocki nie ma czterech osób na sali, ale czterysta.


Mnie to sobiście nie boli, mam to w czterech literach, ale jedno musze powiedziec, że aikido powinno się reklamować, mamy kapitalizm, kóry ma swoje prawa. Nie ma już mody na aikido, więc może Wysocki ma rację, że się reklamuje, tylko robi to w nieodpowiedni sposób. Jak dla mnie dziwne jest jeszcze, że robi w takim syfie jak bar i zniża się do włażenia w tyłek głupiemu Ibiszowi, ktory boksu nietrenuje - - kumpel w tv pracuje, zna Ibisza, według niego największy dupek jakiego spotkał. trochę głupio że się Jacek zniża do takich chwytow, przypomina to działaność Ryśka Murata i jego ekipy.
  • 0

budo_luin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze
Nie sadze zeby Sensei Wysocki musial sie reklamowac.Te czasy juz minely.Osiagnal etap,na ktorym jego osoba jest szeroko znana.Przeciez,bylo nie bylo,posiada najwyzszy stopnien aikido w Polsce.Powtorze to,co napisalem wczesniej.Moim zdaniem wystep w Barze potraktowal jako sposob zaprezentowania aikido (nie siebie) szerszej publicznosci.Nie podobal mi sie jednak sposob w jaki to przedstawiono.Realizatorzy powinni chyba pokazac takze pare technik wykonywanych przez bardziej zaawansowane osoby.Co do wlazenia w tylek Ibiszowi,to tez pozwole sie nie zgodzic.Mysle,ze propozycja wystepu wyplynela ze strony tworcow tego tzw.reality show.Zreszta,jakby nie bylo,to ja nie widze nic nagannego w takim wystepie.
  • 0

budo_scorpio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze

widzieć tego nie widziałem, bo baru nie oglądam, mam skończone studia , ale jedna rzecz mnie zaskakuje, czy Jacek Wysocki nie zdaje sobie sprawy, że to również antyreklama, ludzie, kórzy naprawdę interesują się tradycyjnymi sztukami walki, mogą nie chcieć pójśc do gościa, który prezentuje się w barze jako karczenny wykidajło. Oglądał to to mój koleżka, ktory mi coś tam nawijał, że to świadczy o zejsciu na psy itp... Osoby, tzw. uduchowione mogą się zrazić taką nachalną komercią,
musze powiedziec, że aikido powinno się reklamować, mamy kapitalizm, kóry ma swoje prawa. Nie ma już mody na aikido, więc może Wysocki ma rację, że się reklamuje, tylko robi to w nieodpowiedni sposób. Jak dla mnie dziwne jest jeszcze, że robi w takim syfie jak bar i zniża się do włażenia w tyłek głupiemu Ibiszowi, ktory boksu nietrenuje - - kumpel w tv pracuje, zna Ibisza, według niego największy dupek jakiego spotkał. trochę głupio że się Jacek zniża do takich chwytow, przypomina to działaność Ryśka Murata i jego ekipy.

nie oglądasz baru ale wiesz że to syf
nie znasz ibisza a wiesz że jest dupkiem
a aikido to pewnie powinno być reklamowane podczas wizyty papierza albo w podczas otwarcia olimpiady bo inne metody są niegodne
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze
Pokaz Aikido na audiencji u Papieza....to dopiero moglaby byc reklama :lol: Swoja droga Papiez juz ogladal u siebie miedzy innymi turlanie i wywroty hip-hopowcow :D
  • 0

budo_liekki
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze

przypomnialo mi sie o takim gosciu, co to sie szwendal z roznymi mentami, celnikami i innymi jawnogrzesznicami, a ludzi prawi i cnotliwi nim z tego powodu gardzili.

i pewnie mieli racje, szkoda tylko, ze to bylo dawno i nieprawda i nikogo juz nie obchodzi


Tylko tak sobie to forum przeglądałem :wink: co niektórzy mogliby sobie darować niektóre porównań bo obraząją nimi stwórcę jak i niektórych ludzi.

:?: nie bardzo rozumiem, co tu jest obrazliwego. Porownanie moze niezbyt trafne, ale bez przesady.
Nie rozumiem wielkich ataków na pmasza. Przecież napisał na samym początku, że jego pierwsze odczucie było zbyt emocjonalne i po chwili zawstydził się go. No ale z drugiej strony to normalne, ze zaatakowani się bronią (swoją drogą, Paskudko, dawno się nie odzywałaś :wink: )
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze

nie oglądasz baru ale wiesz że to syf
nie znasz ibisza a wiesz że jest dupkiem
a aikido to pewnie powinno być reklamowane podczas wizyty papierza albo w podczas otwarcia olimpiady bo inne metody są niegodne



ano nie oglądam, szkoda mi czsu na takie ierdoły, tyle to widziałem jak siedziałem w salonie i jadłem owsiankę, jak dla mnie to syf, podniecać sie tym co powiedział gulczas, frytka czy ktos inny. program dla ludzi leniwych umysłowo i mało ambitnych, którym nie trzeba wiele by ich zadowolić.

co do ibisza to już pisałem, akurat gościa nie zanm ale go widziałem i wiem jak się zachowuje jak nie jest przed kamera, jago ego powala każdego kto nie ma tyle kasy co on :)

aikido powinno byc reklamowane przy różnych okazjach, ale trzeba tez mieć nieco kalsy i honoru, jak chce się byc należycie traktowanym, inaczej ćzłowiek jest traktowany jak gnojek, ile by kasy nie miał. obawaim że by Jacka nie zaczeto traktować jak gnojka.
  • 0

budo_luin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze
do marcin954: nie lubie zabierac glosu w takich dyskusjach,ale sprowokowala mnie zawartosc strony,do ktorej odnosnik zamieszczasz.Wydaje mi sie,ze to co robisz odbiera Ci prawo do wypowiadania sie i oceniania w ten sposob innych.Moze inaczej.Prawo do wlasnego zdania masz,natomiast nie byloby powaznym branie go pod uwage.To jest tak,jak z tym rzucaniem kamieniem przez tych,co sa bez winy.
  • 0

budo_nabassu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze
ehh. sorki ze tak oderwane i po czasie, ale (szczegolnie do 1,2 strony postow) tak jak z ta sala ktora wychowala tylu wspanialych zawodnikow. to profana! to bylo jak wiedzmin! zrobili z tego szopke! to jest sztuka a nie smieszni ludzie w sukienkach machajacy rekami! uff... jak mnie denerwuja ludzie pokroju tych z baru czy BB. sayonara!
  • 0

budo_pooh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysocki w Barze
O tym czy to jest sztuka, czy rekreacja, czy cokolwiek innego decydujesz Ty, twoj nauczyciel i ludzie z ktorymi cwiczysz. Ty w Aikido widzisz sztuke, ale nie odbieraj innym mozliwosci wlasnego pogladu na to co i dlaczego cwicza. :?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024