Skocz do zawartości


Zdjęcie

...worek,wor,woreczek???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_pstryk
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

...worek,wor,woreczek???
mam zamiar kupic worek treningowy...cena, material z jakiego jest wykonany - to wiadomo. ale wielkosc..mam zamiar kupic worek 120 cm...a jak jest z szerokoscia..na pewno wiele osob ma doswiadczenie i obycie z roznego rodzaju workami...czy taki wor o srednicy 30 cm bedzie wygodniejszy od takiego 50 cm..a jesli bedize wygodniejszy to czy to dobrze..moze lepiej walic w worek wezszy...za wszelkie wypowiedzi ktore moga mi pomoc z gory dziekuje...[/url]
  • 0

budo_twister
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z ulicy

Napisano Ponad rok temu

Re: ...worek,wor,woreczek???
Nie wiem, czy jest sens zakładać kolejny topic o workach, skoro dopiero ktoś poruszył podobny wątek...
Osobiście nie uważam, żeby była jakaś szczególna różnica, bo na worku to raczej nie wyrabia się celności, jako że jest to "statyczny przeciwnik" (od tego jest np. gruszka...). Combat pisze coś o doborze worka --> [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] (cholera już po raz drugi podaję linka do jego strony... jeszcze wyjdę na jego fana :) :lol: )
Nie wiem czy znajdziesz tam odpowiedź na swoje pytanie ale popatrz... i polecam korzystanie z archiwum --> http://www.fabrykasily.pl/search.php może akurat ktoś już pisał o tym wcześniej.. pozdro
  • 0

budo_pstryk
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ...worek,wor,woreczek???
jesli chodzi o [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] to stamtad udalo mi sie trafic na to forum...ta stronke przeczytalem od poczatku do konca..niektore teksty nawet po dwa razy...to chyba najlepsza strona w sieci o tej tematyce..przynajmniej merytorycznie..a na pewno najlepsza z tych na ktore trafilem...jesli chodzi o samo forum "budo" to nie znalazlem tu nic na temat rozmiarow...a przynajmniej nie o srednicy i jej znaczeniu na uzytkowanie..to co moge dodac...to ze worek bedzie kopany :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024