Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do Przygód Miszcza Mariana


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
822 odpowiedzi w tym temacie

budo_jot.
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana

(...) lepiej się do tego egzaminu przygotuj (...)


Ale jakiego egzaminu? 8O

przestraszony Hospody, pomyłuj! przestraszony jest coś, o czym nie wiem? przestraszony
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana


(...) lepiej się do tego egzaminu przygotuj (...)

Ale jakiego egzaminu? 8O
przestraszony Hospody, pomyłuj! przestraszony jest coś, o czym nie wiem? przestraszony


o bosh........ to taki żart był, że niby masz egzamin u pmasza i teraz starasz się załatwić przymknięcie oka na niektóre niedociągnięcia w technikach i dlatego tak chwalisz....
wiesz - taka zaczepka, podryw, przyjacielski kuksaniec, szczeniackie pociągnięcie za warkoczyki (tylko nie pisz, ze nie masz warkoczyków :wink: )... te klimaty no.

chyba przestanę sobie robic jaja i zacznę pisac jedynie powazne i przepełnione głęboką aikidocką wiedzą komentarze (czyli widzimy się na forum za jakieś 20 lat :( )

pozdrawiam

k.
  • 0

budo_jot.
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
:)
No dobra, mea culpa, nie dałam żadnego :wink: przy moim poście. Ale aż tak źle, żeby Twojego żartu nie zrozumieć, to ze mną jeszcze nie jest, więc możesz spokojnie wrócić, jak tylko zgolisz tę długą białą brodę... Przecież nikt Cię tu nie traktuje poważnie :wink: a juz na pewno nie ja :wink: czyż muszę to tłumaczyć?
:)
Oczywiście, że mam warkoczyki :)
:)
Zaś samo napomknienie, że istnieje choćby cień ewentualnej możliwości potencjalnego przekupienia poklon Miszcza Pmasza poklon (którego co prawda nie znam osobiście, a jedynie na podstawie tworzonego przez niego dzieła, jednak któren w pewnym sensie Ojcem Duchowym (a przynajmniej jednym z ojców... 8) ) poklon Miszcza Mariana poklon jest, co samo w sobie sapienti sat) powinno zaowocować honorowym pojedynkiem. Jednak, ponieważ oboje podążamy Drogą Miłości i Harmonii, wolę sobie nie wyobrażać, jaką postać mogłaby przybrać konfrontacja 8) , wobec czego tylko z sympatią i po przyjacielsku (jeśli można) poturlam się ze śmiechu :rofl:
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana

:)
No dobra, mea culpa, nie dałam żadnego :wink: przy moim poście. Ale aż tak źle, żeby Twojego żartu nie zrozumieć, to ze mną jeszcze nie jest, więc możesz spokojnie wrócić, jak tylko zgolisz tę długą białą brodę... Przecież nikt Cię tu nie traktuje poważnie :wink: a juz na pewno nie ja :wink: czyż muszę to tłumaczyć?
:)
Oczywiście, że mam warkoczyki :)
:)
Zaś samo napomknienie, że istnieje choćby cień ewentualnej możliwości potencjalnego przekupienia poklon Miszcza Pmasza poklon (którego co prawda nie znam osobiście, a jedynie na podstawie tworzonego przez niego dzieła, jednak któren w pewnym sensie Ojcem Duchowym (a przynajmniej jednym z ojców... 8) ) poklon Miszcza Mariana poklon jest, co samo w sobie sapienti sat) powinno zaowocować honorowym pojedynkiem. Jednak, ponieważ oboje podążamy Drogą Miłości i Harmonii, wolę sobie nie wyobrażać, jaką postać mogłaby przybrać konfrontacja 8) , wobec czego tylko z sympatią i po przyjacielsku (jeśli można) poturlam się ze śmiechu :rofl:


topra - turlamy się razem...

(....i w ten oto sposób duch AIKIDO zwyciężył ponownie, pozwalając konfrontacje przerodzić we wspólne turlanie dwóch płci :wink: :) :) )

p.s.

jak to nikt poważnie nie traktuje....? :( :( :nie: :( :(

:wink:
  • 0

budo_jot.
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana

topra - turlamy się razem...


Ciekawe, czy poklon Miszcza Pmasza poklon ta forma komentowania przygód poklon Miszcza Mariana poklon cieszy i satysfakcjonuje tak samo jak nas :) (to tak a propos topicu, żeby nie było, że to wszystko wybiega poza obręb tematu, prawda... :roll: ). Czasami wydaje mi się, że poklon Miszcz Pmasz poklon lubiłby bardziej konstruktywną krytykę :) 8)
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana


topra - turlamy się razem...


Ciekawe, czy poklon Miszcza Pmasza poklon ta forma komentowania przygód poklon Miszcza Mariana poklon cieszy i satysfakcjonuje tak samo jak nas :) (to tak a propos topicu, żeby nie było, że to wszystko wybiega poza obręb tematu, prawda... :roll: ). Czasami wydaje mi się, że poklon Miszcz Pmasz poklon lubiłby bardziej konstruktywną krytykę :) 8)


czy może być dla Miszcza coś bardziej miłego, niż widok uczucia rozkwitającego między jego wyznawcami? :wink: :) :) :) :) :) 8) 8)
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
- szczerze to chodzi mi o konstruktywne uwagi, ale uczucia płomienne miedzy wyznawcami miłe memu sercu są.... :) :)
w ramach rozwijania interaktywności przekazu poza zdjęciami postanowiłem polecic czytelnikom szanownym od następnego odcinka(umieszcze za chwilę) proponowaną muzyke (na czas czytania)wzmacniającą efekt. nie nakłaniam do piractwa :) ale pomysł jest godny spróbowania. za brzydkie wyrazy w textach nie odpowiadam, maja charakter wzmacniający efekt - powodzienia.
  • 0

budo_jot.
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
:) Ale ja nie jestem wyznawcem jeno wielbicielkiem :)
I zaraz mnie skręci, bo już za chwilę kolejny odcinek :)
JJJJUUUUPPPIIIII!!!!! :peace: :rofl: :)
  • 0

budo_miziel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Podkowa Leśna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
mała wycieczka w Suworowa? :)
  • 0

budo_jot.
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana

- szczerze to chodzi mi o konstruktywne uwagi


Wasze życzenie poklon Miszczu poklon jest dla mnie rozkazem :)

Uprzejmie proszę w związku z tym o objaśnienie następującej zbitki fragmentów:

Miszcz skończył opowieść i niejeden zadał sobie pytani, po co snuł te prastare legendy. Wstał i wyszedł i żaden z nich nie pojał czemu służyć miała historia burdulakowej dynastii. Bo i nieznani najważniejszego – historii burdulakowego miecza.
(...)
śnił sie on Marianowi co noc i głod wielki serce mu rozrywał. lata całe temu poprzysiągł ostrze odnaleść.


(...) Dominik podniósł sierp i przetarł ostrze zniszczoną chustą. Słońce zatańczyło na ostrzu.
- Straszna to rzecz – mówił z powaga Marian patrząc na błyski stali – od niego się całe burdulactwo zaczęło. To on krew przelał pierwszy.
Przez pokolenia jeden za drugim następcy za pas go chowali i siła krwi ten sierp przelał.
- Ja tego z opowieści Mnichowych nie pamiętam – Dominik wydawał się zdziwiony – czy tobie się czasem nie miesza z mieczem ?
- Mieczem? – Miszcz fuknął zagniewany – cała ta historia z mieczem to tylko idiotyzmy dla durnych Parciaków. Miecz Jędrzej przywiózł, ale oni on ani inni nigdy nim nie władali. Ważny on bo to symbol, ale nie tak się znajduje Następnego.
(...)
Dominik wziął głęboki oddech i wypowiedział to do czego szykował się odkąd zobaczył Mariana:
- I chcesz przejąć miecz. No i masz szczęście bo ja ci go zamierzam bezproblemowo przekazać. Załatwimy to tak, zawieziesz mnie do domu a ja ci go dam i po sprawie.
(...)
- A po jaką cholerę mi twój miecz? – Marian ryknął tak, że tamci zamilkli (...)


Lub też o tajemniczy uśmiech 8) , sugerujący, że to się wszystko jeszcze wyjaśni i to tak, że nam, prostaczkom, szczęki opadną 8O

PS. Ach, ujrzeć choć raz ten tajemniczy uśmiech...

PPS. To PS. to było tak żeby nie wypaść z roli wielbicielka, prawda...
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
cierpliwości.... :)
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
btw, wstrzącniety jestem ze ktos to tak dokładnie czyta. zbitka jest wynikiem istnienia kilku wersji tego fragmentu... ale jakos z tego wybrnę...
  • 0

budo_jot.
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana

(...) wstrzącniety jestem ze ktos to tak dokładnie czyta (...)


:) no w końcu, kura jarzębata, jestem tym, wiernym wielbicielkiem, prawda... :)
:) i z jakiegoś powodu wszystkie te egzaminy zdałam, nie? :) 8)

:) gdybym śmiała podnieść pióro na Dzieło poklon Miszcza poklon to bym mogła nawet każdą literówkę i inne tam ortograficzne czy interpunkcyjne niedociągnięcia wyłapywać, ale tak sobie marzę przed zaśnięciem, że może dane mi będzie opracować dzieło pod względem redakcyjnym w trakcie przygotowywania go do druku... :oops: albo chociaż korektę zrobić... :oops:
:) :) :)
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
korekte????? to mnie ubodło :) :) :) :)
  • 0

budo_jot.
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
Ależ ja przecież wiem, że Dzieło doskonałym jest :oops:
Jak poklon Miszcz poklon mógł pomyśleć, że jest inaczej... :(

Tylko czy wszyscy inni to wiedzą :twisted: Chodziło mi więc po prostu o to, że, jeśli Dzieło ma wypłynąć na szersze wody (choć czy warto rzucać perły przed wieprze? :) ), to należy nadac mu kształt, który niewrażliwy będzie na komentarze złośliwych purystów językowych, a takich Ci u nas dostatek, którzy przedkładają literę nad ducha :roll:

Upraszam jednak łaski za zbyt śmiałe pragnienia poklon Miszczu poklon wybaczcie poklon
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
jot. - jesteście nawiększe kadzidło na tym forum!!!! :) :) :) :)
  • 0

budo_jot.
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana

jot. - jesteście nawiększe kadzidło na tym forum!!!! :) :) :) :)


:) ale jakie pocieszne :)
zauważcie poklon Miszczu Pmaszu poklon że jakoś od razu Wam się przy poście takie :) cósie pojawiły, a przedtem smutek z melancholiją Was ogarniać zaczęły z braku komentarzy
zaś dla mnie nie ma przecież lepszej nagrody, niż uśmiech poklon Miszcza poklon :)
  • 0

budo_markam
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
Mam pytanie: Czy możemy liczyć na specjalny odcinek świąteczny Przygód Miszcza Mariana :?: Tak jak w plebanii i klanie :) :wink:
  • 0

budo_miziel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Podkowa Leśna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
wow... pmaszu, zaczynam dojrzewać do tytułowania Cię za przykładem Jot. poklon Miszczem Pmaszem poklon ...

naprawdę mnie poruszyła druga część szkolenia - czekam cierpliwie na dalszy ciąg
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
coraz bardziej mam wrazenie ze powinno sie nazywac Mariana "Mistrzem" a nie miszczem... :lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024