Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do Przygód Miszcza Mariana


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
822 odpowiedzi w tym temacie

budo_jot.
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
A mnie zafascynowały te nowe, nieznane karty z życia poklon Miszcza Mariana poklon Wiedzieliście, że polował nie tylko na wiewióry chilijskie, ale i na Parciaków 8O ?
No i żeby się całkiem nie rozpłynąć w zachwycie - akcja mogłaby teraz trochę przyspieszyć 8)
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
hmmm..... rozwija się to, rozwija. coś mi mówi, że będzie się działo.
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
nie przeszkadza , ze tak powolutku?
  • 0

budo_jot.
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
A czy poklon Miszcz Pmasz poklon zauważył może chodzącą za nim dwunastolatkę z nożem 8) , że tak się pyta, czy nie przeszkadza :) ?
  • 0

budo_orchis
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław N51°04'26" E16°58'14"

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
Echm... zdaje się, że trzeba będzie dziś przeszukać :oops: te panny co to na trening w parach przychodzą ... niby takie leluje, a tu proszę.... kosa za pasem ;) :)

"na głowie kwietny ma wianek, w ręku..."

W.
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana

nie przeszkadza , ze tak powolutku?


he - pewnie, ze przeszkadza, ale co zrobic? popedzanie artysty to jak skoki na linie - jak sie przesadzi to cos moze peknac i po zawodach.

:)
  • 0

budo_orchis
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław N51°04'26" E16°58'14"

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
hmmm... coś mi się już chyba fałdy na umysle rozprostowały, bo się pogubiłem...

Miszcz Marian siekł Parciaków w ich wsi rodzinnej, zatem zadziwia mnie teraz mir jakim jest w niej darzon ?!?

Czy mnie coś aby nie ominęło ??

Proszę o objaśnienie mnie głupiego, bo bez tego dziś nie zasnę :)

W.
  • 0

budo_orchis
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław N51°04'26" E16°58'14"

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
A tak przy okazji - pomysł z fotkami rewelacyjny - wspaniale pogłębiają klimat 8)



W.
  • 0

budo_j.g.
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
oj co to teraz będzie 8O
dzieciaki ubiją pewnikiem nieszczęśnika, a wszystko przez to bezstresowe wychowanie :wink:
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
1. Sarapaty były wsią rodzinną Burdulaków a nie Parciaków. Parciaki byli ze Świniarów - wioski Anzelma. W Sarapatach był Jędrzej i jego uczeń Jaśko, ten co to potem cały młyn z dymem puścił. potem już przez 300 lat Sarapaty nic z Burdulakami i Parciakami nie miały wspólnego.... sie zresztą wyjaśni.
  • 0

budo_orchis
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław N51°04'26" E16°58'14"

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
Aaaa...... no i wszystko jasne :)

poklon

W.
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
Historia skręciła na zupełnie inne tory, ale mnie się cholernie podoba, to tak ozywczy powiew, z otiwranych drzwi od chlewika :)
  • 0

budo_miziel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Podkowa Leśna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
dech mam przejęciem zaparty, tak że ciężko gadać... że powoli akcja się rozwija to nie przeszkadza - ale okropnie apetyt na kolejne części zaostrza :)
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
cisza w komentarzach zapadła głucha :? :(
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana

cisza w komentarzach zapadła głucha :? :(

widze ze stales sie prawdziwym artysta, bez poklasku tlumow nie wyzyjesz :wink: :lol:
  • 0

budo_jot.
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
poklon Miszczu Pmaszu poklon
wybaczyć raczcie poklon
pracować kazali poklon

Ale jako najwierniejsza wielbicielka chciałam już dawno napisać, że najpierw się dopatrzyłam pewnych wątków jak u Jeskova (Ostatni władca pierścienia), a odkąd przeczytałam o tych ćwiczących matkach, tom już pewna, że poklon Miszcz Pmasz poklon się zbliża do mojego ukochanego dzieła - Diuny Franka Herberta...
Na pewno w końcu się okaże, że poklon Miszcz Marian poklon jest tajemną założycielką zakonu Bene Geserit...
poklon Miszczyni Marianna poklon też była kobietą!


:) :) :) :) :) :) :) :) :)


PS. Co wtedy zrobią niektórzy czytelnicy? :twisted:
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana

cisza w komentarzach zapadła głucha :? :(

widze ze stales sie prawdziwym artysta, bez poklasku tlumow nie wyzyjesz :wink: :lol:

Szczepan, wredoto!!! jezdem twórca samotny i toważyży mnie jak mówia bracia czesi "szpetna samota" mętny umysł wiedzie hen hen a ja sam nie wiem czy nie aby na manowce. mnie nie chodzi o oklaski tylko rzeczowe: co sie podoba a co jest np. nudne-banalne, niekonsekwentne albo jakiestam.
Co do Diuny to coś w tym jest - ostatnio właśnie dumałem o roli i sile samiczej w marianiżmie.
  • 0

budo_miziel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Podkowa Leśna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
Pmaszu Drogi, podoba się mi bardzo, mam nadzieję, że nie będziesz zniechęceniem jakimś, niewiadomo gdzie nabytym, wiedziony, historii nagle i na siłę zakończyć się starał.
Ło Jezusicku , ale konstrukcja karkołomna mnie wyszła.... 8O :)
Ale wracając do opowiadania: mnie absolutnie by nie przeszkadzało aby historia ciągnęła się jeszcze długo i każda kolejna scena rodziła następną - rację ma Jot. z tym Jeskowem... :-)
Naprawdę ciekawie Ci wychodzi (do tej pory :P :) )
  • 0

budo_jot.
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
:)
poklon Miszczu Pmaszu poklon
:)
nawet nie wiecie, jaka to radocha dowiedzieć się, że się jest takim super wypasionym krytykiem literackim, że tak na pierwszy rzut oka się potrafi odgadnąć, "co poeta miał na myśli" :)
i to jaki poeta! 8) nie ma że to tamto 8)
czyli że te długie lata studiów nie poszły na marne :) ach, balsam na mą duszę... :)
to teraz już dość tego rozrzewniania się nad własnym talentem, powróćmy do zachwytów nad czymś więcej wartym 8)
poklon Drogi Miszczu Pmaszu poklon największą chwilę grozy przeżyłam, jak bohaterowie zaczęli jeść kiełbasę - bałam się otóż, że będą ją jeść następne dwa tygodnie, a mnie w tym czasie nie pozostanie nic innego niż zredukować sobie stan koniuszków paluszków poprzez obgryzienie z niecierpliwości :) jednakowoż dzięki Waszej poklon Miszczu Pmaszu poklon łaskawości zagrożenia tego udało się uniknąć i za tom Wam wdzięczną do następnego wtorku :)
Narracja rozwija się płynnie, sięgając wyżyn prozy, wzorce literackie jak najbardziej poprawne i po linii 8) czekam więc z utęsknieniem na więcej, a jakby co, to zawsze mogę jakąś niewielką interpretację w formie luźnego eseju zapodać :) Bardzom bowiem wzmocniona na duchu trafnością dotychczasowych spostrzeżeń, docenioną przez samego poklon Miszcza poklon
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana

:)
poklon Miszczu Pmaszu poklon
:)
nawet nie wiecie, jaka to radocha dowiedzieć się, że się jest takim super wypasionym krytykiem literackim, że tak na pierwszy rzut oka się potrafi odgadnąć, "co poeta miał na myśli" :)
i to jaki poeta! 8) nie ma że to tamto 8)
czyli że te długie lata studiów nie poszły na marne :) ach, balsam na mą duszę... :)
to teraz już dość tego rozrzewniania się nad własnym talentem, powróćmy do zachwytów nad czymś więcej wartym 8)
poklon Drogi Miszczu Pmaszu poklon największą chwilę grozy przeżyłam, jak bohaterowie zaczęli jeść kiełbasę - bałam się otóż, że będą ją jeść następne dwa tygodnie, a mnie w tym czasie nie pozostanie nic innego niż zredukować sobie stan koniuszków paluszków poprzez obgryzienie z niecierpliwości :) jednakowoż dzięki Waszej poklon Miszczu Pmaszu poklon łaskawości zagrożenia tego udało się uniknąć i za tom Wam wdzięczną do następnego wtorku :)
Narracja rozwija się płynnie, sięgając wyżyn prozy, wzorce literackie jak najbardziej poprawne i po linii 8) czekam więc z utęsknieniem na więcej, a jakby co, to zawsze mogę jakąś niewielką interpretację w formie luźnego eseju zapodać :) Bardzom bowiem wzmocniona na duchu trafnością dotychczasowych spostrzeżeń, docenioną przez samego poklon Miszcza poklon


Jot daj spokój - lepiej się do tego egzaminu przygotuj bo pmasz i tak nie da się przekupić....

prawda pmasz??? :wink: :)

a tak przy okazji - faktycznie można zauważyć jak artysta warsztat zmienia, rozwija i na co raz głębsze wody wypływa.
normalnie kurde z zaciekawieniem się czyta i ze zniecierpliwościa oczekuje dokąd ta histeryja zmierza.

pozdr

k.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024