Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konigun nin-jutsu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
72 odpowiedzi w tym temacie

budo_orochimaru
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Konigun nin-jutsu
o ile sie nie myle to ten klub z lodzi nalezy do INA (international ninja asosiation czy jakos tak), styl ten wywodzi sie z bujinkanu, odlaczyl sie kilka lat temu. jakby na to nie patrzec... niezaleznie czy naleza do jakiegokolwiek stylu nin... niedlugo pojawi sie konkurencja w postaci "konigun ninjutsu"- styl ten jest 100% stylem nin-jutsu na co istnieja dowody. jesli hccecie poczytac o tym stylu albo zaczac sie go uczyc to odwiedzcie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] lub [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] obie strony wspolpracuja ze soba i w wakacje odbedzie sie oboz treningowy pierwszy i ostatni otwarty dla wszystkich oboz ninjutsu. polecam :D
  • 0

budo_orochimaru
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konigun nin-jutsu
p.s. tygrys- wiem ze wiesz bardzo duzo o ninjutsu... lae nie wciskaj mi znowu ze konigun to nie jest ninjutsu a jakies karate i tympodobne bzdety... i tymbardziej nie groz mi ze "sprawdzisz to moje ninjutsu" i sie okaze jaki ze mnie klamca :> a pozatym bujinkan oraz konigun rywalizuja ze soba w USA od okolo 20 lat wiec musza przyjmowac do wiadomosci istnienie konigun :)

zapraszam wszystkich do odwiedzenia [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_yawara
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 154 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konigun nin-jutsu

konigun to nie jest ninjutsu a jakies karate i tympodobne bzdety... i tymbardziej nie groz mi


No tak... sprawdziłem 8O

Rzeczywiście ninjitsu... i gdyby nie kilka błędów i słowotwórczych haseł na stronie typu: Layout i inne pierdoły by Zelgadis Graywords to byłoby nawet sympatycznie.

Myślę, że jako shiroto z pasem kogane mógłbym jechać na ten obóz.... 8)

Tak sobie przeglądam wszystkie stronki... i najlepsza z tego wszystkiego jest muzyka... tak trzymać, bo muzyka łagodzi obyczaje :)

Nie wiem, co na to Remi... ??? Martius już pewno "czyści" sprzęt...?

pozdrawiam wojowników nocy....
  • 0

budo_orochimaru
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konigun nin-jutsu
nie wiem jakim cudem jestes shiroto ze zlotym pasem i szczerze mowiac mnie to nie obchodzi :) a jesli chodzi o bledy to nie chce mi sie pisac polskich liter i takie glupoty wychodza 8)

p.s. jesli mozesz to powiedz jakim cudem masz ten tytul i pas.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Konigun nin-jutsu
Na polskich stronach nie znalazlem kto to firmuje ?
Nie lubie kiedy na stronach nie ma nazwisk przedstawicieli - co zreszta sie zdarza na wielu.
Nie znam osob (a moze znam tylko nie ma tu nazwisk) - wiec trudno mi sie wypowiadac. Chyba ze to takie tajne ze nikt sie pod tym nie podpisze.
  • 0

budo_orochimaru
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konigun nin-jutsu
faktycznie niegrzecznie jest sie niepodpisac pod strona i obozem ktory sie organizuje :) dziekuje za trafne spostrzezenie...

i wczytujac sie w strone... zauwazylem ze faktycznie nie wypisalem przez kogo bedzie ten oboz poprowadzony (no bo przeciez nie przeze mnie). niestety wyjezdzam na swieta i sprostuje odrazu jak wroce do domu...

wlasnie na to liczylem na tym forum :D trafne spostrzezenia ktore pomoga prawidlowo i zetelnie zorganizowac oboz oraz stworzyc owa strone internetowa...
  • 0

budo_robertzol
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielkopolska-San Antonio

Napisano Ponad rok temu

Re: Konigun nin-jutsu
orochimaru napisał:

a pozatym bujinkan oraz konigun rywalizuja ze soba w USA od okolo 20 lat wiec musza przyjmowac do wiadomosci istnienie konigun

A ja myslalem, ze bujinkan rywalizuje w stanch z jinenkan od Manake Unsui.
  • 0

budo_remi pulwer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 288 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konigun nin-jutsu
Cha cha cha cha - co ja na to - pekam ze smiechu cha cha cha

Konigun ninjutsu :peace: cha cha cha - poczytajcie troche o tego stylu zalozycielu a zobaczycie z kim macie do czynienia (Bryce Dallas) :twisted:

OK'- Bujinkan nie rywalizuje z nikim - to tylko poszczegolne cwoki z kompleksami musza ustawic sie w stosunku do czegos innego - Jinenkan wywodzi sie z Bujinkan bo Manaka sensei trenowal w Bujinkan przez wiele lat - teraz postanowil zalozyc wlasna szkole - ale zeby od razu rywalizowal? Nie sadze. Tak samo jak S. Hayes - ma wlasny styl - rywalizacja 0. Genbukan takze wywodzi sie od Bujinkan, etc., etc. Powiem wam szczerze ze naprawde ludzi z Bujinkan nie obchodzi cala ta polityka nakrecana przez maluczkich - niech sobie brzecza.

Konigun ninjutsu - jest niczym innym jak nastepna efemeryda stylow - nie ma zadnych powiazan z historyczna Japonia i jest tworem Brycea. Na wielu forum tutaj walkowano ten temat dziesiatki razy - zdarto juz z pana Dallasa skore zywcem wielokrotnie wiec nie bede zaczynal nowej krucjaty :?
  • 0

budo_remi pulwer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 288 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konigun nin-jutsu
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

to strasznie dluga dyskusja - ale warto poczytac bo mnostwo ludzi przewalkowalo ten temat - nie wiem czy plakac czy sie smiac z powodu dotarcia Tego "Stylu"do Polski...
  • 0

budo_remi pulwer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 288 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konigun nin-jutsu
I jeszcze to:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Mysle ze Dallas ma pare wyrokow za oszustwo na swoim koncie - Soke? przestraszony
  • 0

budo_remi pulwer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 288 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konigun nin-jutsu
tak apropos Polskiej strony Konigun Ninjutsu - to zobatrzcie sobie przy newsach co tam po Japonsku jest napisane cha cha cha - czy ktos wie? Cha cha cha - Tygrys mozesz rozczytac te kanji :lol: cha cha cha tak to Bujinkan Dojo :lol: Nawet wlasnego kanji nie macie?
  • 0

budo_yawara
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 154 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konigun nin-jutsu

nie wiem jakim cudem jestes shiroto ze zlotym pasem....a jesli chodzi o bledy to nie chce mi sie pisac polskich liter i takie glupoty wychodza


Prawdopodobnie nie zaspokoję Twojej ciekawości... może nie cudem. a prawem silniejszego... kto wie..? hhihiii :)

Co do błędów...no cóż, oprócz polskich znaków są jeszcze japońskie kanji....

zresztą inni wypowiedzieli się dokładniej.... a ja tylko tak, przy okazji...

pozdrawiam... :D
  • 0

budo_orochimaru
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konigun nin-jutsu
hej :D nie ja robie grafike na ta strone wiec nie wiem co to za kanji. jesli nasz grafik to kretyn i robi plagiat z innych stron to sie z nim policze... bryce dallas nie jest oszustem... wy to byscie chcieli Jezusa Chrystusa w kimonie za senseia pewnie... 8) jakich wyrokow za oszustwa?? czlowieku zaraz moge tutaj napisacac ladna formalna notke i wszyscy pomysla ze ty jestes scigany przez interpol :P doroslijcie i nie wypisujcie bzdur... no luuudzie... zreszta ja nikogo nie zmuszam do tego obozu. jesli chodzi o stronke to jeszcze prawie 4 miesiace do obozu i tony informacji przed nami...

pozdro dla wszystkich wrogow konigun :wink:
  • 0

budo_remi pulwer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 288 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konigun nin-jutsu
Dallas siedzial za falszowanie pieniedzy... ale co tam teraz to on jest Soke panocku wiec mu wszystko trzeba wybaczyc :lol: Ale to wasza rzecz i mysle ze ta dyskusja za bardzo odbila od Bujinkan - moderator moglby rozbic ta dyskusje na dwie (???) Nawet bardzo bym prosil... bo Konigun i Bujinkan nie maja nic ze soba wspolnego... NIC. No chyba ze ta grafika na ich stronie :twisted: sciagnieta ze strony mojego znajomego (on tez ma do niej prawa autorskie!) :lol: :!:
  • 0

budo_orochimaru
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konigun nin-jutsu
ta... za farszerstwo pieniedzy i co jeszcze?? jakie jeszcze bzdury w internecie przeczytales?? no prosze powiedz mi bo juz sie usmialem lae chetnie jeszcze poczytam tez te glupoty czytalem ale nie jestem tak glupi jak ty, zeby w to wierzyc. buahahahahaha

jak chcesz dodatkowy temat to poprostu masz forum na stronce ninjutsu.pl i tam sie wypowiedz

ciagle tylko po innych stylach jezdzicie... tacy ludzie powinni byc z dala trzymani od wszelakich sztuk walki. widac ze jestes mlodym nic nie wiedzacym uczniem co ma internet i mysli ze kazdego nim pokona
ciagle tacy idioci pisza jakies oszczerstwa bezpodstawne, ze ktore mozna juz ich tak naprawde pod sad postawic (bo to sa oszczerstwa). ludzie nie sluchajcie takich mlotkow. na duzym vortalu jak ten na pewno jest ich niemalo.

zal mi ciebie.

i tak- bujinkan i konigun nic nie maja ze soba wspolnego. poniewaz konigun JEST stylem ninjutsu, a bujinkan naucza czatkowo technik zaczerpnietych z 3 styli ninjutsu.

nie mozesz sam wyciagnac wnioskow na podstawie tego co widzisz tylko bzdury na encie czytasz? NA RAZIE ZAMKNIJ PASZCZE, a jak bedzie oboz to przyjedz sie posmiac lub zachwycic. zobacz i ocen sam a nie mi tutaj ploty bezpodstawne roznosisz kmiocie glupi.

p.s. Dallas nie byl notowany. jak nie wierzysz to przedstaw lepszy dowod niz ploty takich samych debili jak ty...


pozdro dla wszystkich nie idiotow :wink:
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Konigun nin-jutsu
dobra mialem wkleic ten post ale widze ze juz drugi raz napisany no to OK.
  • 0

budo_orochimaru
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konigun nin-jutsu
Remi Pulwer- ty jestes jakis niedorozwiniety... prawda?? z kad ty sie wogule wzioles?? czlowieku czep sie wlasnego stylu o ile cos cwiczysz. bo prawdopodobnie sie tylko czepiac innych potrafisz. kareteka-teoretyk jakich wielu. po co ja wogule na ciebie czas trace??
  • 0

budo_orochimaru
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konigun nin-jutsu
radze sobie :wink:

czy moze szanowny moderator ma jakis pomysl, co by tu zrobic zeby uniknac takich glupich komentarzy jak powyzsze o jakichs falszerstwach pieniedzy :) przeciez to oczywista bzdura :D
  • 0

budo_remi pulwer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 288 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konigun nin-jutsu
Mi siebie tez zal kolego - ze niestety dalem sie wciagnac w te bezsensowna dyskusje - bawcie sie dobrze i pamietajcie posprzatac zabawki jak juz skonczycie... Strasznie sie boje - wiec nie przyjade :) A co do prywatnych wycieczek to panowie forum nie jest miejscem aby sie wyzywac - troche kultury jesli wiecie o co mi chodzi... :twisted:
  • 0

budo_remi pulwer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 288 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konigun nin-jutsu
Trzeba przyznac ze bardzo trudno jest w obecnych czasach polapac sie w tym co kto i gdzie - style sie strasznie wymieszaly i kazdy chce aby ten jego styl byl tym najwazniejszym czy tez najstarszym - sadze ze powinno sie wreszcie przestac zaciemniac i po prostu patrzec na kazdy styl TYM CZYM JEST a nie tym czym nie jest - Konigun jest tworem Dallasa i jako taki nowoczesny styl jest w porzadku - problemy zaczynaja sie w momencie gdy che sie udowodnic ze ten styl ma 800letni rodowod - i po co? Tylko krzyk sie zaraz podniesie... Ja nic nie mam przeciwko waszemu stylowi - tylko taka drobna rada - unikajcie wypowiedzi ktorych nie jestescie w stanie poprzec faktami historycznymi - chcecie byc ninjutsu OK - 20 lat tez jest calkiem niezlym kawalkiem czasu - nie ma sie czego wstydzic!

A na mnie nie trac czasu - zamiast mnie, popraw swoja ortografie bo chlopie nie blyszczysz w tej dziedzinie...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024