Skocz do zawartości


Zdjęcie

JiuJiutsu w Szczecinie ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

budo_cool42
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zachód

Napisano Ponad rok temu

JiuJiutsu w Szczecinie ?
Cześć.
Szukam jakiś namiarów na sekcje JiuJitsu w Szczecinie.
Słyszałem o Goshin Ryu i Hakko Ryu. Może mi ktoś powiedzieś co jest co, i gdzie to można zobaczyć? :D
Może ktoś wie o innych stylach w Szczecinie?
  • 0

budo_lukk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: JiuJiutsu w Szczecinie ?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] jest goshin ryu.
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: JiuJiutsu w Szczecinie ?

Szukam jakiś namiarów na sekcje JiuJitsu w Szczecinie.
Słyszałem o Goshin Ryu i Hakko Ryu. :D


jest tego całkiem sporo tyle, że niewiele jest cokolwiek warta.

combat56 mozna uznać za jiu-jtsu, treningi w seminarium duchownym, bodajże we wtorki i czwartki, co do godzin to dokładne nie wiem. Ostre, hardcorowe rozgrzewki, jest możnaliwość kąpiałki po treningu. Jaka cena to nie wiem.

Goshin Ryu naucza Wiktor Głowacki w dojo mieszczacym się w Danie, wejście od strony fali, do piwnicy na dół, wieczorem w dni powszednie zawsze ktoś bedzie. Sa tam worki i sporo innego sprętu do cwiczenia sprawności fizycznej. :-) Cena 50 lub 60 zł

Hakko Ryu to na prawobrzeżu, naucza Przemek Burzyński, drugi dan, sekcja rozwinięta dośc dobrze, sporo osób w rónym wieku. Zajęcia odbywają się na bukowym w jakiejś szkole, nie wiem dokładnie jaka to ulica, chyba fioletowa ? potrafię tam trafić, bo czasami sam tam chodzę - treningi we wtorki i piatki na 18:30. Po treningu tez możesz zrobić kąpu-kąpu pod natryskiem, minus to straszny dojazd, to niemal inne miasto. Cena 60 zł.

To tyle, reszta nie warta uwagi i zachodu, wiem co mówie bo zaliczyłem wszystkie dojo szczecińskego jj, z reguły był to jeden lub kilka treningów.

Nie pisałem o bjj bo nie pytałeś o nich.
  • 0

budo_punisher
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 760 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZN/BLN
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: JiuJiutsu w Szczecinie ?
A propos JJ + Combat

http://www.forum-kul...showtopic=61711

Dokładniejsze namiary
  • 0

budo_reven
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Głogów

Napisano Ponad rok temu

Re: JiuJiutsu w Szczecinie ?
Małe sprostowanie - Głowacki ma na imię Daniel...
Ale w zasadzie nie o tym chciałem pisać. Chociaz sam należę do środowiska Ju Jitsu-ka, z sekcji w Szczecinie z czystym sumieniem moge polecic jedynie Kung Fu Choy Li Fut (doskonały instruktor) oraz Karate Goju Ryu. Adresów nie znam, ale wiem, że udzielają się na forum, więc poszukaj a znajdziesz>

pozdrawiam
  • 0

budo_punisher
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 760 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZN/BLN
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: JiuJiutsu w Szczecinie ?

Małe sprostowanie - Głowacki ma na imię Daniel...


:D

Marcin się nie pomylił - polecił sekcję Wiktora Głowackiego a nie Daniela Głowackiego. Tak - ci panowie to bracia, ale za sobą nie przepadają (podobno).
  • 0

budo_reven
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Głogów

Napisano Ponad rok temu

Re: JiuJiutsu w Szczecinie ?
Dziękuję :D
Lubię mieć rację :D
  • 0

budo_reven
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Głogów

Napisano Ponad rok temu

Re: JiuJiutsu w Szczecinie ?
AleSorki - nie doczytałem - ale z tego co wiem Wiktor nie prowadzi sekcji....
  • 0

budo_cool42
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zachód

Napisano Ponad rok temu

Re: JiuJiutsu w Szczecinie ?

Hakko Ryu to na prawobrzeżu, naucza Przemek Burzyński, drugi dan


Kiedyś pisałeś jakimś Kococie?

A propos panów Głowackich, który jest lepszy i gdzie prowadzą zajęcia?
  • 0

budo_izi_boj
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: JiuJiutsu w Szczecinie ?
Cool42 ja osobiscie szlyszalem ze Hakko Ryu JJ to lekki szajs,techniki z kosmosu i szkoda gadac. Oczywiscie slyszalem tylko,raz widzialem trening noi bylbym wstanie sie zgodzic z opinia 8) . chociaz kto wie?!. Ja wole swoj styl : niedacsiezabic ryu :wink:
  • 0

budo_reven
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Głogów

Napisano Ponad rok temu

Re: JiuJiutsu w Szczecinie ?
Nie wiem, kto Ci powiedział, że Hakko to szajs.
Jest to bardzo ciekawa Szkoła Ju Jitsu. Nie nauczysz się tam walenia w mordę, ani zabijania jednym ciosem.
Tam możesz nauczyć sie sztuki.
Jeśli zastanawiasz się co wybrać - pomyśl najpierw co chcesz osiągnąć przez treningi.
  • 0

budo_cool42
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zachód

Napisano Ponad rok temu

Re: JiuJiutsu w Szczecinie ?

Nie wiem, kto Ci powiedział, że Hakko to szajs.
Jest to bardzo ciekawa Szkoła Ju Jitsu. Nie nauczysz się tam walenia w mordę, ani zabijania jednym ciosem.
Tam możesz nauczyć sie sztuki.
Jeśli zastanawiasz się co wybrać - pomyśl najpierw co chcesz osiągnąć przez treningi.

Dobra to tera następne pytanie: czy sztuka jest "cool"? Chodzi mi o samoobronę i jakieś postawy (powiedzmy) moralne. Bo czytam tu różne opinie, że najlepsze jest tylko bjj, albo aikido, albo że najlepsze jest karate. Niewiem jak to oceniać. Czy poprostu nie jest lepiej kupić sobie bejsbola, kask na łeb i ochraniacze na łokcie i cześć.
Może i jestem laikiem, ale jak oglądam różne filmy japońskie o ich kulturze to widać że olbrzymi nacisk położony jest na psyche. Obrona przed przeciwnikiem, walka ale nietylko ta fizyczna ale na poziomie psychicznym ( np. spotyka się dwóch samuraiów wyciągają miecze, patrzą sobie w oczy i jeden uznaje się za pokonanego).
Szkam treningów gdzie nauczyciel (prowadzący) pkazuje techniki,pokazuje jak sie zachować w tej czy innej sytuacji ale też po wyjściu z sali swoją postawą reprezentuje pozytywne aspekty MA. (tyle się słyszy albo czyta,że u tego czy tamtego na zajęciach chodzą tylko łyse palanty które uczą sie jak tu w 10 skopać 1 staruszka) :( To wydaje mi się żałosne i tylko propaguje negatywny wizerunek MA.

Cool42 ja osobiscie szlyszalem ze Hakko Ryu JJ to lekki szajs,techniki z kosmosu i szkoda gadac. Oczywiscie slyszalem tylko,raz widzialem trening noi bylbym wstanie sie zgodzic z opinia

A może powinieneś troche bliżej to poznać ? :-) :wink:
Dlatego zadaję tyle pytań aby wiedzieć gdzie iść i co myślą o tym inni ("znawcy").
  • 0

budo_reven
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Głogów

Napisano Ponad rok temu

Re: JiuJiutsu w Szczecinie ?
Przeczytaj ostatnie zdanie mojego postu
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: JiuJiutsu w Szczecinie ?

polecił sekcję Wiktora Głowackiego a nie Daniela Głowackiego. Tak - ci panowie to bracia, ale za sobą nie przepadają (podobno).


przecież napisałem że Wiktor prowadzi zajęcia :-) :?

Cool42 ja osobiscie szlyszalem ze Hakko Ryu JJ to lekki szajs,techniki z kosmosu i szkoda gadac. Oczywiscie slyszalem tylko,raz widzialem trening noi bylbym wstanie sie zgodzic z opinia . chociaz kto wie?!. Ja wole swoj styl : niedacsiezabic ryu


dlaczego tak gadasz o jakimś stylu, a co Ty takiego ćwiczysz, że wypowiadasz tego typu opinie, napisz co ćwiczysz i gdzie, bom się ciekawy zrobił, a nuż zrobisz na mnie wrażenie.

Kiedyś pisałeś jakimś Kococie?


dobrze to wyraziłes, kiedyś pisałem, teraz już wolę się nie wypowiadać, po tym co mi zarzucił jego pierdol.....ty asystent i żona.

cool42 mam dla Ciebie małą rade, idź na jakis trening, Okej :-)
  • 0

budo_punisher
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 760 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZN/BLN
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: JiuJiutsu w Szczecinie ?

przecież napisałem że Wiktor prowadzi zajęcia :-) :?


No przecież wiem, ale....

Małe sprostowanie - Głowacki ma na imię Daniel...


Ale czy to takie istotne kto co napisał.....dajmy spokój
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: JiuJiutsu w Szczecinie ?
no to dajemy spokój, niech chłopak szuka sekcji sam.

pzdr Punisher :-) :D
  • 0

budo_reven
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Głogów

Napisano Ponad rok temu

Re: JiuJiutsu w Szczecinie ?
Pokój wszystkim - dla pozostałych kuchnia
  • 0

budo_cool42
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zachód

Napisano Ponad rok temu

Re: JiuJiutsu w Szczecinie ?

Hakko Ryu to na prawobrzeżu, naucza Przemek Burzyński, drugi dan, sekcja rozwinięta dośc dobrze, sporo osób w rónym wieku. Zajęcia odbywają się na bukowym

Sorry że drąże temat, ale przejrzałem sobie temat o Festivalu we Wrocławiu i natknąłem się na Klub Hakko Ryu ze Szczecina. To o jego sekcji?
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: JiuJiutsu w Szczecinie ?
tak
  • 0

budo_anax
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: JiuJiutsu w Szczecinie ?

Cool42 ja osobiscie szlyszalem ze Hakko Ryu JJ to lekki szajs,techniki z kosmosu i szkoda gadac. Oczywiscie slyszalem tylko,raz widzialem trening noi bylbym wstanie sie zgodzic z opinia 8) . chociaz kto wie?!. Ja wole swoj styl : niedacsiezabic ryu :wink:

Witam...
Posłuchaj izi_boj tak się składa że uczęszczam na treningi HakkoRyu. Treningi prowadzą Darek Sitkowski i Krzysztof Sobieraj (Bydgoszcz). Moja rada: Nie wygłaszaj opinii na temat, na który nie możesz nic powiedzieć. Napisałeś że widziałeś trening tylko raz, a więc nawet nie miałeś okazji spróbować. Zapewniam cię że techniki nie są z kosmosu, niewątpliwie nie należą one do najłatwiejszych, ale uwierz mi wykonane na twoich szanownych stawach (nie myl z oczkiem wodnym :twisted: ) będą ostatnimi. Z protezami nie będziesz już tak sprawny, i twój styl "niedaćsięzabić ryu" będzie jedynym który ci pozostanie. Z tym tylko, że na setkę będziesz musiał wyrabiać niezły czas. No chyba że kulasy też będziesz miał przetrącone. :evil:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024