Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konigun nin-jutsu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
72 odpowiedzi w tym temacie

budo_remi pulwer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 288 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konigun nin-jutsu
Ja jestem BIALY ninja :twisted:
  • 0

budo_orochimaru
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konigun nin-jutsu
w ksiazce dallasa przeczytalem tylko ze konigun jest czerwonym systemem i ze oznacza to, ze konigun ninja nie moga pracowac jako platni mordercy... nic wiecej.

cos wiecej czytalem na 100% w 2 tytulach. jeden to niepamietam ktora ksiazka autorstwa ashida kim. a druga ksiazka to chyba Enlightened Self-Protection ale nie jestem pewien. przeczytalem dokladnie 81 ksiazek o ninja i niepamietam gdzie to bylo :/ sprawdze. jesli to nie byl E-book a ksiazka ktora mam, to zacytuje dokladnie co chcieli powiedziec i jaka jest geneza tego podzialu. jesli nie znajde ksiazki to i tak dowiem sie o pochodzenie tego podzialu... bo sam jestem ciekaw :wink:

pozdrawiam
-adam
  • 0

budo_remi pulwer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 288 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konigun nin-jutsu
Zgrozo Adam - nie cytuj Ashida Kim!!! NIGDY! Prosze cie strasznie - strasznie cie prosze... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nie ma gorszej referencji w calym wachlarzu ksiazek ninjutsu jak ta osoba. Cokolwiek przeczytales w jego ksiazkach - zapomnij natychmiast - zrob sobie przysluge i zapomnij. 8O
  • 0

budo_orochimaru
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konigun nin-jutsu
hmmmmmmm...
a wiec to prawda co o nim mowia 8O ze jest oszustem i sprzedajacym sie ########## :?:

no szkoda :D to zalozmy ze tego o kolorach nigdy nie bylo. pozatym jesli chodzi o ashinda kim- to faktycznie jego ksiazki z serii forbiden technikes, albo death touch, mind control itd. przeczytalem raczej dlatego ze tak wypadalo :( a ich tresc istotnie nie byla zbyt ani tajna, ani zachwycajaca.

glupia sprawa :roll:

moze sie zapytam shidoshi Dallasa z kad wytrzasnol ten czerwony kolor? i czy wie cos o calosci tego podzialu, czy tylko o czerwonym :? a moze ja to zle skojarzylem z tym podzialem :?

pozdrawiam
-adam

p.s. zapominam ksiazki ashida kim... i pula przeczytanych ksiazek spada do polowy :P
  • 0

budo_remi pulwer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 288 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konigun nin-jutsu
zapomniales? ufff.... no to masz jakas przyszlosc przed soba :D Ashida to totalny odpal - nie mam pojecia jakim cudem wydal tyle "ksiazek"...
  • 0

budo_orochimaru
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konigun nin-jutsu
sluchaj... glupia sprawa :? skonczyl mi sie olej do konserwacji mieczy z zestawu i nie weim czego mozna uzyc zamiast niego. masz jakies pomysly?
  • 0

budo_erykm
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chrzelice - Sakura no Yama So-Honbu Dojo
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Konigun nin-jutsu

to faktycznie jego ksiazki z serii forbiden technikes, albo death touch, mind control itd. przeczytalem raczej dlatego ze tak wypadalo :P


Tak przysłuchuję się dyskusji...(wzrokowo)... i mam mieszane uczucia...
Jednakże z uwagi na to, że 13 to moja szczęśliwa liczba... podaję 13 tytułów książek, od których mógłbyś zacząć...

ASIAN FIGHTINGS ARTS - Donn Draeger and Robert W. Smith,1974

CLASICAL BUDO (vol.2) - Donn F. Draeger, 1975

CLASSICAL BUJUTSU (volume 1) - Donn F. Draeger, 1976

MARTIAL ARTS: THE SPIRITUAL DIMENSION - Peter Payne, 1987

NINJA: THE TRUE STORY OH JAPAN SECRET WARRIOR CULT - Stephen Turnbull, 1991

NINJIYA / NINPO GAHO - Shiri Ichizu, 1977

NINJUTSU: HISTORY AND TRADITION - Masaaki Hatsumi, 1981

NINPO NINJUTSU: THE COMPLETE HISTORY - Tadashi Yamashita, 1986

SAMURAI WARRIORS - Stephen Turnbull, 1987

SECRETS OF THE SAMURAI - Oscar Ratti and Adelle Westbrook, 1973 (jest polskie wydanie...)

THE DEITY AND THE SWORD KATORI SHITO RYU (vol.1,2,3) - Risuke Otake,1977

THE LONE SAMURAI AND THE MARTIAL ARTS - Stephen Turnbull, 1990

ŻYCIE CODZIENNE W JAPONII W EPOCE SAMURAJÓW- Louis Frederic, 1971

warto poszperać... żeby zrozumieć co nie co... a o tajemnicach zapomnij... są po prostu tematy, do których trzeba czasu... i nie licz na cudowne "książki"... i "sensei "cudotwórców"... chyba, że masz kasę...

życzę miłej lektury...

ErykM
  • 0

budo_orochimaru
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konigun nin-jutsu
czesc z tego przeczytalem ale niektore tytuly to dla mnie nowosc :? dziwne. ale wielkie dzieki za wypisanie tych ksiazet, uzupelnie sobie zbior.

rozumiem ze do wszystkiego potrzeba czasu i wcale nie probuje przyspieszyc niczego...

jeszcze raz dzieki za ksiazki ERYK :D

p.s. to jak z ta konserwacja miecza? nie moge czekac az mi dostarcza nowy olej... nie zeby zniszczylo mi sie daito za 2000 :(
  • 0

budo_orochimaru
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konigun nin-jutsu
ciezko jest mi powiedizec ze polacy to tolerancyjny narod...
ciagle ktos ubliza nam (glownie mi) od zlodzieji, naciagaczy i frajerow...
czemu? chcialbym poprostu wiedziec czemu? czy ludzie sie boja pojawienia sie w polsce nowej sztuki walki? przeciez nie jestem zadna konkurencja i nie staram sie owa byc! a moze swiecie sa przekonani ze sami sa ninja i nikt inny, lub ze ninja wymarli jak dinozaury? a moze ich glupota nie dopuszcza mysli o istnieniu stylu jak konigun-riu. ale przeciez kazda sztuka walki miala w polsce swoj debiut?? no to czemu wielu ludzi tak usilnie chce nas sabotowac? nikomu nie wchodze w droge i nie mowie rzeczy typu "moja sztuka walki najlepsza. reszta to syf!"- a znam ludzi ktorzy tak robia... nie wchodze nikomu w droge to czemu inni wchodza mi w droge? czy ktos mi to wytlumaczy??
  • 0

budo_remi pulwer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 288 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konigun nin-jutsu
Hmmm - a skad ten smutny ton Adam?
  • 0

budo_orochimaru
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konigun nin-jutsu
eh... jakis pajac na stronie www i forum pisze jakies glupoty. ale nie takie ze ja to nie wierze tylko ostro... staram sie likwidowac takie glupoty ale nienadazam poprostu :( ale sie koles uparl...
  • 0

budo_remi pulwer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 288 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konigun nin-jutsu
8) Musisz byc dobry w wykasowywaniu bo nie widzialem nic nowego... :?:
  • 0

budo_orochimaru
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konigun nin-jutsu
no coz. staram sie byc na bierzaco... i kasowac takie glupoty... 8) ale to i tak irytujace.
  • 0

budo_orochimaru
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konigun nin-jutsu
tak z ciekawosci... 600 osob widzialo ten temat. a czy ktos odiwedzil moze [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ?? chetnie odpowiem na wszelkie pytania zainteresowanych wyjazdem :)
  • 0

budo_remi pulwer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 288 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konigun nin-jutsu
Hey Adam - co sie stalo z waszym forum?
  • 0

budo_-ice-
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: Konigun nin-jutsu
Co sie stało wogóle z ninjutsu.pl ?
Tak sie składa że porzuciłam wszystkie swoje style poniważ.. w Toruniu pojawił sie Konigun Ninjutsu. Na obóz się nie załapałam - zobaczyłam plakat po czasie. A teraz... strony www nie ma.. naszczęśćie udało mi sie dotrzeć na treningi i zaczynam nową karierę.
A gdzie dział Ninjutsu na budo forum? Gdzie są wszyscy?
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Konigun nin-jutsu
Ninja sa tajni i sie nie ujawniaja na kazde zawolanie ;) :)
  • 0

budo_authority
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z codexu

Napisano Ponad rok temu

Re: Konigun nin-jutsu
Strona Ninjutsu mi sie nie laduje ... A ma ktos jakies linki na temat nin jutsu bo to co znalzlem jest bardoz lipnej postaci. Niema fajnej strony o ninjutsu .

Ps. Niezamienilbym sie na ninjutsu ale ciekawym bardzo co tam u nich slychac..

Ps2. Moze niema fajnej storny bo oni sie tka konspiruja :) ?
  • 0

budo_remi pulwer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 288 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konigun nin-jutsu
Stron internetowych o ninjutsu jest nawet za duzo... w jezyku polskim bylo pare, ale uwazaj na to co czytasz - zawsze podchodz do tego z przymruzeniem oka... OK'?

Adam - tyle narobiles halasu o tym Konigun w Polsce i o tym ze seminarium sie odbedzie z waszym Soke - a teraz CISZA... czyzbys sie zawiodl na panu Dallasie - jak wypadl (czy w ogole sie odbyl) wasz oboz treningowy?

I po raz tysieczny na tym forum musze powiedziec - Ninjutsu nie jest stylem walki - jest jego aplikacja - podstawowe formy walki w ninjutsu to kosshijutsu, koppojutsu, dakentaijutsu, jutaijutsu and bujutsu plus cala gama wiedzy ktora jest czesciowo przydatna w walce (chemia, pirotechnika, fizyka, strategia wojskowa, umiejetnosc czytania pogody, etc.)

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_samael
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 206 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z krainy wiecznych łowów

Napisano Ponad rok temu

Re: Konigun nin-jutsu

Co sie stało wogóle z ninjutsu.pl ?
Tak sie składa że porzuciłam wszystkie swoje style poniważ.. w Toruniu pojawił sie Konigun Ninjutsu. Na obóz się nie załapałam - zobaczyłam plakat po czasie. A teraz... strony www nie ma.. naszczęśćie udało mi sie dotrzeć na treningi i zaczynam nową karierę.
A gdzie dział Ninjutsu na budo forum? Gdzie są wszyscy?

Fajnie!!! To razem cjodzimy na treningi :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024