Skocz do zawartości


Zdjęcie

pytanie do mistrzów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_rekrut76
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

pytanie do mistrzów
cześć po pirwsze chciałbym się przywitać jestm tu nowy
mam pytanie które nurtuje mnie od pewnego czasu.
Od 1,5 roku chodzę na ju jitsu i coraz bardziej mi się to podoba ale nie wiem czy w moim wieku (28 lat) mogę powaznie o tym myśleć jak myślicie czy nie jest jszcze za poóźno by do czegoś dojść ?
aha i prośba czy ma ktoś może jakiś film z walk ju itsu ale full kontakt bo byłem ostatnio na UTK ale tam walczyli w semi kotakcie a ja chciałbym zobaczyć jakieś poważne walki
Pozdrawiam
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie do mistrzów
Witam na forum
Mistrzowie sa w fabryce :) - tu co najwyzej odwiedzaja forum instruktorzy i trenerzy ;)

Od 1,5 roku chodzę na ju jitsu i coraz bardziej mi się to podoba ale nie wiem czy w moim wieku (28 lat) mogę powaznie o tym myśleć jak myślicie czy nie jest jszcze za poóźno by do czegoś dojść ?

Jesli nastawialbys sie na sport i wyniki na naprawde duzych zawodach to raczej marne szanse ale sport to tylko maly procent JJ i mozna sie specjalizowac np w okreslonym jego dziale a to na pewno daje duze szanse rozwoju i doskonalenia sie w tym i mozna tam wysoko dojsc ;)

aha i prośba czy ma ktoś może jakiś film z walk ju itsu ale full kontakt bo byłem ostatnio na UTK ale tam walczyli w semi kotakcie a ja chciałbym zobaczyć jakieś poważne walki


gdzies na forum krazy filmik z zawodow full contaktowych w bytomiu - poszukaj
JJ raczej robi zawody semi contaktowe choc na niektorych zawodach mimo takiego przepisu sedziowie o tym zapominaja. W koncu to ma byc bezpieczny sport.
  • 0

budo_rekrut76
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie do mistrzów
tak znalazłem te linkli do tych zawodów ale niestety już niedziałają :(
a co do walk to szkoda bo chciałem za 2 latka spróbować sił na utk w mojj wadze osttnio mało przeciwników było :)
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie do mistrzów

tak znalazłem te linkli do tych zawodów ale niestety już niedziałają :(
a co do walk to szkoda bo chciałem za 2 latka spróbować sił na utk w mojj wadze osttnio mało przeciwników było :)


Alez nikt nie mowi ze nie mozesz startowac i odnosic sukcesow to nie jest niemozliwe. Ale wiadomo ze coraz to mlodsi beda mieli wieksze szanse na zwyciestwo a starzy wyjadacze ktorzy teraz maja ponad 30 i odnosza sukcesy pomalu beda ustepowac pola mlodszym. Taka jest kolej rzeczy. A ci co teraz sa na topie i maja ponad 30 to raczej tez nie zaczynali w wieku np 25 lat ale kilkunastu najczesciej.
A zreszta jak sie ma smykalke to mozna nawet zaczynajac w znacznie starszym wieku tez odnosic sukcesy - kwestia ile pracy w to wlozysz. Mlodsi maja lepiej maja mniej obowiazkoww - nie maja rodzin moga poswicic sie cwiczeniu wiecej.
  • 0

budo_rekrut76
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie do mistrzów
ok dzięki właśnie o coś takiego mi chodziło. NIe jest moin planem zdobywanie mistrzostw Polski ale chciałbym osiągnąc przynajmniej tki poziom aby mnie tam nie ośmieszyli.
Ps. Chce w tten sposób zmotywować też mojgo siostrzeńca, którego wciągnąłem w ten sport (14 lat) bo troche głupio by było jakby on walczył a ja zamiadst mu przykład dawać o sidze na ławce :)
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie do mistrzów
rekrut brawo!!daj młodzieży przykład!!godne podziwu.popieram i motywuję cię stary przez neta!dzialaj!dzialaj!!bedzie dobrze...trenuj z nim xczęsto..sam się tesh moze czegoś nauczysz..?!
pozdrawiam starą gwardię?!! :)
  • 0

budo_kastor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie do mistrzów
Liczy sie duch wojownika, wiek to drugi plan ;)
  • 0

budo_izi_boj
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie do mistrzów
Super rekrut Jak ja lubbie zeby nie powiedziec kocham ludzi ktorzy wskazuja mlodym sluszna droge :) Cala moca jestem z toba i z siostrzencem. Dajcie Czadu 8)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024