Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sklep z tanimi iaito.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
109 odpowiedzi w tym temacie

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Sklep z tanimi iaito.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_mohawk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep z tanimi iaito.
dobre jakosciowo te iaito ?
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep z tanimi iaito.
Byly glosy ze w tym sklepie iaito za ok 300 us$ kosztuje gdzie indziej (Ninecircles)600us$

tutaj sa opinie razem ze zdjeciami:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Oczywiscie jakosc jest wprost proporcjonalna do ceny. Ogolnie lepiej zaplacic powyzej 500 us$ jesli masz kase.
  • 0

budo_graframolo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1094 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep z tanimi iaito.
Czy ja wiem szczepan czy to tania strona? Na tozando najtansze iaito kosztuje okolo 930zl a jak sie ma 10%znizki co kazdy sobie moze zalatwic to jusz jest okolo 850 w zaokragleniu a i firma sprawdzona i wybur tsuby nawet jest. Czyli wychodzi taniej nisz na podanej przez ciebie stronie.
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep z tanimi iaito.
ano tak jest, dodatkowo możess nie płącic cła jak dobrze zakrecisz.
  • 0

budo_end
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep z tanimi iaito.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] <- kto[ zna ten sklep ?
  • 0

budo_gorg
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep z tanimi iaito.

http://www.goods.pl/index.php?levID=3&catID=23 <- kto[ zna ten sklep ?


Nie wiem, jak z użytecznością, ale średniowieczne jedynki z tego sklepu WYGLĄDAJĄ bardzo dobrze a i cena sugeruje, że nie jest toto jakiś szmelc. W każdym bądź razie nie macałem więc 100% pewności nie mam :)
  • 0

budo_mortis
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep z tanimi iaito.
To są iaito, czy katany?

P.S. Mój pierwszy post 8)
  • 0

budo_zepski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubliniec

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep z tanimi iaito.
różnie, ale mowa głównie o iaito. Za katanę to trzeba zapłacić duuużo, dużo... 8)
  • 0

budo_mortis
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep z tanimi iaito.
Czyli to z goods.pl nie nadaje się zbyt do cięć itp. :? ? Mówię oczywiście o tych najtańszych modelach.
  • 0

budo_mohawk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep z tanimi iaito.
Te ze sklepu Tozando tez nie nadaja sie do ciec. Ale taki juz los iaito :)
  • 0

budo_mortis
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep z tanimi iaito.
No ale te z goods.pl to w końcu iaito czy katany? Może miał ktoś taki bajer w ręce? Proszę o pomoc, bo się zastanawiałem czy to kupić, a ja nie chce iaito... :?
  • 0

budo_zepski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubliniec

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep z tanimi iaito.
Może jestem w błędzie, ale ja bym nie kupil katany za 400zl. Coś mi tu nie pasi. Prawdopodobnie nie są przeznaczone do cięć , ale jako ozdoba. Mogę się mylić, ale ja osobiście bym nie kupil... :?
  • 0

budo_graframolo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1094 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep z tanimi iaito.
Te z dzialu "b;ack ronin" to guwna anie nie nadaja sie do cwiczen ani do ozdoby bo sa paskudne. ale te z dzialu "praktyczne" sa calkiem calkiem. Mozna sobie nimi jusz ciecia pocwiczyc bo jednak ozdoba tesz watpliwa. No al cena 1700zl w gure co itak nie jest jakos w sumie tragicznie choc te miecze mozna miec taniej.
  • 0

budo_jozef szyja
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep z tanimi iaito.
Witam

Katany z powyższego linku są katanami do cięcia, są bardzo wysokiej jakości i jedne z lepszych(na świecie) w tej cenie - widziałem to wiem, hartowane tną elegancko, wogóle produkty firmy Hanwei są wysokiej jakości :)
Ale właśnie w tym sklepie([link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]) pojawiły się miecze Iaito firmy Hanwei - też bardzo dobre ze STALI a nie z aluminium, są pod tym linkiem:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i w dosć przystępnej cenie - ptrząc ile kosztuja za granicą + koszt transportu.
Te tańsze miecze(300-400PLN) są oczywiście tylko ozdobne, nie nadają się do cięcia, ale te praktyczne i Iaito są bardzo w porzadku. Wiem że też mogą sprowadzać miecze z Tonzando, więc może się wkrótce pojawią.
Naprawdę polecam ten sklep(nie jestem z nimi związany jakby ktoś pytał).[/url]
  • 0

budo_jozef szyja
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep z tanimi iaito.
Aha i najtańszy miecz do cięcia to 1100PLN a nie 1700 PLN. A co do ozdoby to kwestia gustu, jest to prosty miecz, bez zbytnich ozdób, ale idealny do treningu, a w swojej prostocie jest poprostu piękny, trzeba mieć go w ręku żeby się o tym przekonać, zdjęcia tego nie oddadzą niestety :)
  • 0

budo_jarvis
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep z tanimi iaito.
Ostatnio w ofercie sklepu goods.pl pojawily sie miecze firmy Cold Steel. Co sadzicie o tych mieczach? Sa rownie dobre jak produkty firmy Hanwei?
  • 0

budo_graframolo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1094 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep z tanimi iaito.

a w swojej prostocie jest poprostu piękny, trzeba mieć go w ręku żeby się o tym przekonać, zdjęcia tego nie oddadzą niestety



raczej na szczescie. Ludzie jak odlewy moga byc piekne? Chcialbys kupic swojej dziewczynie odlewany pierscionek ze szkielkiem zamiast brylantu? Zastanuwcie sie troche. Glownie sa dobre do cwiczen nic nie muwie ale moze proponowal bym wstrzymywanie sie z osadzaniem artystycznej strony opraw zanim nie obejzy sie paru orginaluw. Proponuje wycieczke do muzeum.
  • 0

budo_orochimaru
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep z tanimi iaito.
widze ze wszyscy mowia tutaj o sklepie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] (a ja myslalem ze jestem odkrywczy). wiec moge tyle powiedziec ze macalem ich towar i jest to naprawde cos :)

miecze cold steal sa znacznie lepsze od hanwei. a wiem ze maja tylko 1 wprawdzie ale miecz firmy last legend ktora jest (jak dla mnie) najlepsza firma kujaca katany. oczywiscie 4000 warstw z wysoko weglowej stali i projekt wygladu wlasny 8)

oni sa z warszawy i mozna sie z nimi spotkac i obejrzec towar sklepowy.

moge tylko polecic ten sklep i powiedziec ze miecz cold steal ktory kupilem rok temu z internetu jest nadal nieuszkodzony, a practical katana i practical plus firmy hanwei tez mi dlugo sluzyly. byly w tak dobrym stanie ze moglem je potem spokojnie sprzedac za kupe kasy :] teraz jak sklep jest polski mozna zaoszczedzic kupe kasy na transporcie.

pozatym facet ktory prowadzi ten sklep mowil mi, ze nawiazali wspolprace z jakas firma z japonii i beda mieli bokeny, bokudo, daito, iaito , oraz zbroje z japonii od jakichs super platnerzy 8O
  • 0

budo_glow san
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep z tanimi iaito.
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
mozna to kupic tutaj: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
co o tym sadzicie? warto kupic? czy lepiej nie?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

5 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024