Skocz do zawartości


Zdjęcie

uliczna postawa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

budo_kaligula
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 889 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: uliczna postawa
co do tej pozycji to napisalem ze wymyslilem ze wzielo sie to z boxu - i tam nie ma przytrzymywania tylko 'ustawianie', a na ulicy chodzi o scianiecie goscia w dol, zeby stracil rownowage, mozliwosc blokowania ciosow (w tyl glowy :lol: ) , mozliwosc zadawania ciosow (chyba ze w nogi... ale w jajka to juz nieglupio) i zeby :) co do walki na ulicy to oczywiste rzeczy i nikt przy zdrowych zmyslach nie bedzie sie z Toba klocil :) w pojedynkach tez nie uczestnicze, ale widze co jakis czas :) a co do reszty to widze ze offtopicu nie ma juz jak zatrzymac, moze sam zdechnie jak koncu wszyscy zrozumieja ze mowia o tym samym (ale rzeczywiscie Zekiet w Twoim 1 poscie napisales o tej "bocznej" postawie boxerskiej w dziwny sposob... nie dziw sie ze nikt nie zrozumial :) )
moglem dac skromniejszy albo bardziej konkretny tytul topicu...
pozdro
  • 0

budo_hash
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: uliczna postawa
Kaligula chodzi mi po prostu o to,ze pozycje przyjmuj taka jaka jest dla ciebie najwygodniejsza w walce np. jesli boxujesz to bokserska. Naprawde to nioe odgrywa az takiej roli, bo na ulicy raczej nie trafisz na jednego kolesia ale na 2 i wiecej (jak bardzo slusznie napisal narcyz trudno wtedy do obydwu przeciwnikow stanac w tej samej pozycji walki:) )takze po prostu staraj sie skasowac goscia nie dajac mu szans na zobaczenie wad w twojej pozycji.Obejrzyj walki Vitora Belforta-koles walczy praktycznie przodem caly czas a przeciwnicy rzadko moga wykorzystac jego pozycje i wyprowadzic atak tak ich leje prostymi :-) Pozdro
  • 0

budo_imho^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: uliczna postawa

uderzenie(krocze,twarz,krtań) i po wszystkim twisted:


Krtan, krtan... zobaszysz - kogos kiedys zabijesz...
A propo uderzen - czy uderzenie w bok szyji i shuto, czyli krawedzia dloni (sory moze pytanie lepsze dla 'KARATE'), moze spodowodac smierc? Walik ktos do kogos z tego?

Pozdrawiam :)
  • 0

budo_imho^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: uliczna postawa

No to ja juz tylko czekam az ktos napisze ze najlepiej to sie walczy tylem... :)


Ushiro geri? :)
  • 0

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: uliczna postawa

uderzenie(krocze,twarz,krtań) i po wszystkim twisted:


Krtan, krtan... zobaszysz - kogos kiedys zabijesz...
A propo uderzen - czy uderzenie w bok szyji i shuto, czyli krawedzia dloni (sory moze pytanie lepsze dla 'KARATE'), moze spodowodac smierc? Walik ktos do kogos z tego?

Pozdrawiam :)


taaaa
stuknąłem raz w życiu. gość trzy dni nie jadł. byłby nie jadł tydzień, ale niestety miał kolegów......
  • 0

budo_imho^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: uliczna postawa

stuknąłem raz w życiu. gość trzy dni nie jadł. byłby nie jadł tydzień, ale niestety miał kolegów......


???? Jajca se robisz? :)

Pozdrawiam :)
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: uliczna postawa
Dyskusja straciła na powadze.
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: uliczna postawa


stuknąłem raz w życiu. gość trzy dni nie jadł. byłby nie jadł tydzień, ale niestety miał kolegów......


???? Jajca se robisz? :)


nie rozumiem Twojego uśmieszku... dostałeś kiedys w krtań ?
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: uliczna postawa

A propo uderzen - czy uderzenie w bok szyji i shuto, czyli krawedzia dloni (sory moze pytanie lepsze dla 'KARATE'), moze spodowodac smierc?

Dostalem kiedys w szyje z mawashi - nie dosc ze malo nie bylo KO to nie moglem zginac ani obracac glowy w tamta strone a bol ustapil calkowicie po jakis 3 miechach.
  • 0

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: uliczna postawa


stuknąłem raz w życiu. gość trzy dni nie jadł. byłby nie jadł tydzień, ale niestety miał kolegów......


???? Jajca se robisz? :)

Pozdrawiam :)


nie, mówię poważnie, dokładnie rzecz biorąc uderzenie było lekkie, ale nie zabrałem ręki lecz ją docisnąłem.
  • 0

budo_imho^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: uliczna postawa

nie rozumiem Twojego uśmieszku... dostałeś kiedys w krtań ?


Hmm, zle mnie zrozumiales, myslalem ze robi sobie jaja, z ta sytuacja... Budke dodalem tak dla zlogadzenia sytuacji, zeby bylo widac ze nie mowie tewgo ze zloscia.

A co do uderzenia w krtan - nie watpie ze te jest smiertelne, ale nie pytam o krtan tylko o bok szyji.

Pozdrawiam :)
  • 0

budo_imho^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: uliczna postawa

Dostalem kiedys w szyje z mawashi - nie dosc ze malo nie bylo KO to nie moglem zginac ani obracac glowy w tamta strone a bol ustapil calkowicie po jakis 3 miechach.


Hmm, shuto chyba latwiej na ulicy zrobic. Np: gosc podchdzi, ty udajesz, ze cos sie tam drapiesz po glowie i masz juz idealna pozycje wyjsciawa do uderzenia. Watpie zeby sie obronil.

Pozdrawiam :)
  • 0

budo_mateusz wilk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa/Krakow/Paryz

Napisano Ponad rok temu

Re: uliczna postawa

Hmm, shuto chyba latwiej na ulicy zrobic. Np: gosc podchdzi, ty udajesz, ze cos sie tam drapiesz po glowie i masz juz idealna pozycje wyjsciawa do uderzenia. Watpie zeby sie obronil.


To jaja jakies? :D
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: uliczna postawa

Hmm, shuto chyba latwiej na ulicy zrobic. Np: gosc podchdzi, ty udajesz, ze cos sie tam drapiesz po glowie i masz juz idealna pozycje wyjsciawa do uderzenia. Watpie zeby sie obronil.


To jaja jakies? :D


tsunami 8)
  • 0

budo_imho^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: uliczna postawa

To jaja jakies? :D


Dlaczego?
  • 0

budo_mateusz wilk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa/Krakow/Paryz

Napisano Ponad rok temu

Re: uliczna postawa
Imho, ano dlatego, ze ja dziekuje za idealna postawe do uderzenia z ktorej nie moge sie szybko obronic. Juz to widze, koles podchodzi, ja "udaje ze sie cos tam drapie po glowie" zeby mu zrobic shuto, a koles jet niekumaty, nie czai mojej subtelnej i zwodniczej sztuki wojennej i sprzedaje mi bynajmniej nieudawana plombe w szczene po ktorej walka moze sie szybko zakonczyc. :)
  • 0

budo_mateusz wilk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa/Krakow/Paryz

Napisano Ponad rok temu

Re: uliczna postawa

Hmm, shuto chyba latwiej na ulicy zrobic. Np: gosc podchdzi, ty udajesz, ze cos sie tam drapiesz po glowie i masz juz idealna pozycje wyjsciawa do uderzenia. Watpie zeby sie obronil.


To jaja jakies? :D


tsunami 8)


Acha. OK, oskarzenie nie ma wiecej pytan. 8)
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: uliczna postawa

Juz to widze, koles podchodzi, ja "udaje ze sie cos tam drapie po glowie"


nie kumasz !
Ty na plecach w pokrowcu masz sierp, który wyjmujesz, gdy kolo się zastanawi co jest przyczyną twojego swędzenia i przez łeb agresorowi :wink:
  • 0

budo_imho^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: uliczna postawa

nie kumasz !
Ty na plecach w pokrowcu masz sierp, który wyjmujesz, gdy kolo się zastanawi co jest przyczyną twojego swędzenia i przez łeb agresorowi :wink:


Hmm, idiota jestes!
  • 0

budo_lordprzemo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Browary Łódzkie

Napisano Ponad rok temu

Re: uliczna postawa

nie kumasz !
Ty na plecach w pokrowcu masz sierp, który wyjmujesz, gdy kolo się zastanawi co jest przyczyną twojego swędzenia i przez łeb agresorowi :wink:


Hmm, idiota jestes!


ale taktyke na agresora wymyslil niezla... :P ... kazdy czlowiek powinien miec sierp przy sobie XD...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024