Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dobry "tekst" na ulicę.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
916 odpowiedzi w tym temacie

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
A jeszcze inna sytuacja: jeden z moich najlepszych kumpli - dlugowlosy metal, 185cm wzrostu, 87kg wagi(moze wiecej) - szedl sobie kiedys w centrum Wawki, mijal 3 dresow popijajacych piwo na pobliskiej laweczce. Oczywiscie uslyszal smiechy i wyzwiska ze strony dresow. Nie wytrzymal -odwrocil sie i z mina mordercy powiedzial do najblizszego - "Dawaj kurwo! Jeden na jednego". Dres sie zamknal i zrobil wielkie oczy a kumpel poszedl w swoja strone;)
Pozdrawiam
  • 0

budo_smoku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroków....

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.

A tak OT: widze Smoku ze czyta sie Pratchett'a;)
Pozdrawiam


hehe, sporo nas tutaj - pratchettowców (jeszcze Anduina i Gorg).
Pzdr!
  • 0

budo_smoku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroków....

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.

jestem pod wrażeniem 8O :) atylko jak mu złamał tą rękę? Chcę się tego nauczyć :twisted:

Niechcesz...uwierz mi...niechcesz....nie warto.

Dzięki mistrzu wos, czytasz w mych myślach i wiesz co jest Dobre :)
Ale ja przynajmniej mam pewność, że ten dres już nikogo nie zaatakuje, i kilka dzieci, kobiet i przechodniów nie zostanie okradzionych i pobitych.
Humanitaryzm dla przestępców, a co dla ofiar?!
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.

jestem pod wrażeniem 8O :) atylko jak mu złamał tą rękę? Chcę się tego nauczyć :twisted:

Niechcesz...uwierz mi...niechcesz....nie warto.

Dzięki mistrzu wos, czytasz w mych myślach i wiesz co jest Dobre :)
Ale ja przynajmniej mam pewność, że ten dres już nikogo nie zaatakuje, i kilka dzieci, kobiet i przechodniów nie zostanie okradzionych i pobitych.
Humanitaryzm dla przestępców, a co dla ofiar?!

Ale po co ta ironia? Ja sie o Ciebie martwie... . W Polsce za skuteczne bronienie się idzie sie do pierdla.
  • 0

budo_morfeusz76
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
Tez prawda.I az dziw bierze ze po tamtej sytuacji kolesia policja nie scigala za pobicie.Takie to mamy prawo..
  • 0

budo_daric
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zachodniopomorskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
Tez Wam opowiem zdarzenie ,jedno z wielu w moim zyciu z lat młodosci -teraz mam 30tke na karku..hehe .Poszedłem z kolesiem do pijalni ,stoimy w kolejce ,kupa zuli i innych meneli w koło.Jeden podchodzi do mnie i podaje mi reke(wyswiniony był jak swinia :) )...mowi czesc ,ja na to ...chlopie ,nie znam Cie.Za chwile rumor...co z chłopakiem sie nie przywitasz i jakies cwaniackie teksty...wiec ryknąłem co was kur.a pojebało,oni powstawali i do mnie ...taki jestes mocny to poczekaj.Rozejrzałem sie ookola ,widze ,ze jest ciasno ,a ich kilku,jeden podszedł do kabana kolo 130kg i 2m.wzrostu ipokazuje na mnie .Mysle sobie,ciasne pomieszczenie ich kilku i jeszcze ten kaban,wyjde na zewnatrz bede mial wieksze szanse.Wyszedłem ,kaban za mna ,cos bełkotal ale jusz nie sluchalem ...wejscie mawacha w klate,ponownie w kark gosciem zabujało ,doskoczyłem i wycina ...gosc podrzucilo do gory i lezy,wszyscy zmilkli,kaban wstal ruszyl do przodu i ponowna akcja tylko dołaczyłem dobicie jak lezał :) .W tym momencie rzucili sie na mnie ,jeden po prostym padł na glebe ,drugiego wyciąłem trzeci leciał na mnie z butelka ...wsadziłem mu kopniaka ,złozyl sie jak scyzoryk,reszta zaczeła krzyczec ;...policja,policja.Wiec sie zawinąłem ale podbiega do mnie gosc z butla wodki i mowi ...ja pierdole,napijcie sie ze mna w zyciu czegos takiego nie widziałem i odkreca flache...normalnie kabaret,pały przyjechal ale byłem juz daleko .Ten koles ktory był ze mna tez trenował boks ,ja do niego ...a ty gdzie byłes ? a on stałem z tyłu i pilnowałem Twoich plecow :) ) ,no nie a zawsze grał takiego kozaka. Takich opowiesci mogłbym przytoczyc wiele ,od 16ego roku zycia stoje na bramkach i miałem wiele podobnych zdarzen,moze cos jeszcze kiedys opisze jak mi sie bedzie chcialo.Zaznaczam,ze to prawdziwe zdarzenia.
  • 0

budo_daric
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zachodniopomorskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
Nudzi mi sie ,wiec opisze kolejna sytuacje za ktora sad mnie ukarał stwiredzajac,ze byłem winny. Stoimy samochodem słuzbowym na blokowisku ,koles rozmawia z dupami (pracowałem w firmie ochroniarskiej w duzym miescie ale kadencja nie trwała długo),drzwi od auta sa otwarte ,idzie siedmiu kolesi i krzyczą do nas... hej,frajerzy,wypierdalac itd....mowie do nich ,nie mowcie tak po co wam problem,a oni co ty nam ch..u mozesz itd...wyszedłem z samochodu podbiegłem do nich i przeskakujac zywoplot odciąlem im droge i mowie co teraz...jeden zrobil garde wiec doskoczylem ,prawy na brode i padl,drugi i trzeci tez dostali po strzale i fikneli koziołka,reszta rozbiegła sie został tylko jeden lekko dopakowany skinol i zrobił garde doskoczyłem,on odskoczył ,doskoczyłem raz jeszcze pchnąłem go w rece i wyciąłem poczym niekonwencjonalnie wsadziłem ze dwa buty.stare babki z okien ,policja ,policja wsiadłem w samochod i odjechalismy.Po dwoch dniach zapukała do firmy policja i założono mi sprawe,ten ktory pierwsz oberwał mial złamana żuchwe po obu stronach,wszyscy razem swiadczyli przeciw mnie i mimo ze było ich siedmiu ja sam i byli wykirzeni dostałem zawiasy na trzy lata i musiałem zrezygnowac z pracy w firmie gdyz karani nie moga pracowac w ochronie.Koles ktory widział to z boku mowił,ze jak tamten dostal i padal to buty mu zleciały i przeleciały na d starem :) .Ale od tego czasu unikałem bijek,lecz w moim fachu jest to niemozliwe.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
Smoku moze zalozymy grupe Pratchettowcow? A tak BTW: to Mistrz ma byc w kraju pod koniec maja:)
Pozdrawiam
PS. Sory za OT
  • 0

budo_smoku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroków....

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.

jestem pod wrażeniem 8O :) atylko jak mu złamał tą rękę? Chcę się tego nauczyć :twisted:

Niechcesz...uwierz mi...niechcesz....nie warto.

Dzięki mistrzu wos, czytasz w mych myślach i wiesz co jest Dobre :)
Ale ja przynajmniej mam pewność, że ten dres już nikogo nie zaatakuje, i kilka dzieci, kobiet i przechodniów nie zostanie okradzionych i pobitych.
Humanitaryzm dla przestępców, a co dla ofiar?!

Ale po co ta ironia? Ja sie o Ciebie martwie... . W Polsce za skuteczne bronienie się idzie sie do pierdla.

ok, masz rację, i to jest właśnie przykre :( , że za słuszną sprawę masz prze..(hmm)...
  • 0

budo_smoku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroków....

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.

Smoku moze zalozymy grupe Pratchettowcow? A tak BTW: to Mistrz ma byc w kraju pod koniec maja:)
Pozdrawiam
PS. Sory za OT

WOW, musi mi podpisać moje wszystkie ..naście książek :)
A co do grupy, hmm, może poprosić Fiodora :idea: :?:
  • 0

budo_smoku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroków....

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.

Nudzi mi sie ,wiec opisze kolejna sytuacje za ktora sad mnie ukarał stwiredzajac,ze byłem winny. Stoimy samochodem słuzbowym na blokowisku ,koles rozmawia z dupami (pracowałem w firmie ochroniarskiej w duzym miescie ale kadencja nie trwała długo),drzwi od auta sa otwarte ,idzie siedmiu kolesi i krzyczą do nas... hej,frajerzy,wypierdalac itd....mowie do nich ,nie mowcie tak po co wam problem,a oni co ty nam ch..u mozesz itd...wyszedłem z samochodu podbiegłem do nich i przeskakujac zywoplot odciąlem im droge i mowie co teraz...jeden zrobil garde wiec doskoczylem ,prawy na brode i padl,drugi i trzeci tez dostali po strzale i fikneli koziołka,reszta rozbiegła sie został tylko jeden lekko dopakowany skinol i zrobił garde doskoczyłem,on odskoczył ,doskoczyłem raz jeszcze pchnąłem go w rece i wyciąłem poczym niekonwencjonalnie wsadziłem ze dwa buty.stare babki z okien ,policja ,policja wsiadłem w samochod i odjechalismy.Po dwoch dniach zapukała do firmy policja i założono mi sprawe,ten ktory pierwsz oberwał mial złamana żuchwe po obu stronach,wszyscy razem swiadczyli przeciw mnie i mimo ze było ich siedmiu ja sam i byli wykirzeni dostałem zawiasy na trzy lata i musiałem zrezygnowac z pracy w firmie gdyz karani nie moga pracowac w ochronie.Koles ktory widział to z boku mowił,ze jak tamten dostal i padal to buty mu zleciały i przeleciały na d starem :) .Ale od tego czasu unikałem bijek,lecz w moim fachu jest to niemozliwe.

wszystko fajnie, pięknie i super ale ,wybacz, to dość dziwne rzucać się na siedmiu z pięściami, tylko dlatego, że przeklinali. Mimo to niezły wyczyn, tyle, że całkiem niepotrzebny ( no i nie wyszedł ci na dobre, jk sam napisałeś)
  • 0

budo_smoku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroków....

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
A tak BTW jak to się ma do mnóstwa postów twierdzących, że walka max. z trzemaprzeciwnikami to szaleństwo i nierealne :?: :) :) :D
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
"Terry Pratchett, brytyjski pisarz, autor popularnego cyklu fantasy „Świat Dysku”, laureat ASA EMPiKu 2003 za powieść Ciekawe czasy, odwiedzi Polskę. Wizyta będzie trwała od 30 maja do 4 czerwca"
zrodlo -> [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Bedzie w Wawce ponadto:) Ja mam zamiar przytarabanic sie dzien wczesniej i rozbic oboz zeby moc zobaczyc go z odleglosci mniejszej niz 200m ;) .
A co do grupy mozna by Fiodora zapytac:)
Pozdrawiam
  • 0

budo_smoku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroków....

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.

"Terry Pratchett, brytyjski pisarz, autor popularnego cyklu fantasy „Świat Dysku”, laureat ASA EMPiKu 2003 za powieść Ciekawe czasy, odwiedzi Polskę. Wizyta będzie trwała od 30 maja do 4 czerwca"
zrodlo -> [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Bedzie w Wawce ponadto:) Ja mam zamiar przytarabanic sie dzien wczesniej i rozbic oboz zeby moc zobaczyc go z odleglosci mniejszej niz 200m ;) .
A co do grupy mozna by Fiodora zapytac:)
Pozdrawiam

fajnie, może mi też się uda
  • 0

budo_daric
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zachodniopomorskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
Wszystko fajnie ale z Waszym pisarzem nie wiele ma to wszystko wspolnego.Na poczatku trenowałem karate ,nastepnie zaczałem pakowac gdyz byłem długi chudy.Gdy juz byłem zajebiscie dopakowany widziałem,ze mam braki w walce z dwoma czy trzema było ciezko, wiec znowu karate po roku pojechałem na kolesia budopas na zawody i zostalem zdyskwalifikowany za ciezkie ko czego w shotokanie byc nie moze,było jeszcze srebro w druzynie ale prawie wszyscy moi przeciwnicy liczyli glebe,miałem poprostu za mało doswiadczenia na zawodach.Doszłem do wniosku,ze karate jest ok ale skoro mam power w reku to potrenuje boks,zostalem w koncu sparringpartnerem w lidze niemieckieji chciano bym walczył dla nich ale praca i treningi nie szły w parze ale miałem na rozkładzie kilku 1 i 2 ligowcow z bundesligi ktorzy mieli rozne tytuły na europy i swiata teraz znowu waze 125kg przy 190wzrostu,wtedy bylo 90kg ale zawsze trafialo sie na punkt i gosc leciał,teraz to raczej rzuca sie gosciami czasami bardziej agresywnego przywali sie na szczene ale staram sie tego unikac tylko jak gdy na tym polega robota by był sopoj w lokalu.
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
daric ile miałęś lat jak zaczełeś trenować boks?
  • 0

budo_jacu$
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
A mnie to tylko policjanci zaczepiają czasem na ulicy. I nie chcą kasy ani komórki tylko dokumenty. No a ja taki słaby i zakompleksiony jestem to nic im nie odszczekuję tylko pokazuję te dokumenty. A oni wtedy wcale mnie nie biją tylko dziękują i grzecznie odchodzą. W sumie to chyba dobrze...
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
Daric a gdzie na drzwiach stoisz?
  • 0

budo_daric
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zachodniopomorskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
boks zaczałem dosc puzno bo w wieku 23lat,a tam chłopaki od podstawowki zaczynaja ,maja szkoly sportowe gdzie wybieraja dzieci majace warunki do danej dyscypliny i od małego uprawiaja sport np.boks,było ciezko ale sporo sie nauczylem w przełozeniu na ulice znajomosc technik karate i znajomosc boksu to działa jak dynamit.Nie bede sie rozpisywalem gdzie trzymam bramke ,wielu ludzi mnie zna i beda pierd...c ze chłop 30 na karku i na forum sie rozpisuje :) .Ale to z nudow,dobrze przekazac młodym wiedze starego wygi,jesli trenujecie to bedziecie sportowcami ale jak staniecie na bramce w duzym miescie lub gdzies np.nad morzem wtedy pozna sie realia i swoja skutecznosc,nie mowie tu o biciu leszczy bo tego sie nie powinno robic tylko za morde i za drzwi ale czasami kozacy sie zdazaja i pierdolce tez,trzeba uwazac.pozdrawiam.
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.

wielu ludzi mnie zna i beda pierd...c ze chłop 30 na karku i na forum sie rozpisuje .Ale to z nudow


Mnie tez wielu zna...i co...mam sie wstydzic :? :roll:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024