Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dobry "tekst" na ulicę.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
916 odpowiedzi w tym temacie

budo_elfilipo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
Napastnicy napadaja na tych, ktorzy ich zdaniem beda stanowili najlatwiejsze zrodlo zarobku (czyli z reguly ludzie niepozorni, o spuszczonych glowach, wysylajacych niewerbalnie sygnaly o malej pewnosci siebie). Gdy podchodza do takiego czlowieka i widza, ze ten sie stawia zaczyna im switac w glowie, ze moze jednak sie pomylili i jesli nie sa bardzo zdesperowani, to po prostu odchodza szukajac ofiary gdzie indziej (bo po co maja ryzykowac, marnowac czas, skoro gdzie indziej na pewno znajda osobe, ktora stawiac sie nie bedzie?). Jak do mnie raz jeden gosc powiedzial, zebym dal mu moj telefon, to ja mu calkiem glosno odpowiedzialem, ze nie dam mu SWOJEGO telefonu. On spojrzal sie z przestrachem czy nikt tego nie slyszal i do mnie z tekstem, zebym byl cicho (na co ja jeszcze glosniej powiedzialem, ze nie bede :D). Skonczylo sie na tym, ze on cos jeszcze gadal, a ja sobie spokojnie poszedlem do domu.
  • 0

budo_karim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stargard

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
coz mi sie przypomina jedna sytuacja a wlasciwie jedna wiazanka..
-SIEMA ZIOMEK masz drobne?
-a czym twarz izomasie kutany?
-co?
-a żesz ba wąnki czapena wtedy?
-....
  • 0

budo_distephano
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
Ninczen Telefon Kopczelaszung Embere Embere Ut Ut !!! :) :) :)
  • 0

budo_smook
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
mozesz powiedziec ze masz hiva
  • 0

budo_elfilipo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.

mozesz powiedziec ze masz hiva


Sadzisz, ze to cos da? Bo ja osobiscie watpie. Rownie dobrze moznaby powiedziec, ze ma sie noz w kieszeni albo bardzo mocne "plecy". Poza tym lepiej nie wyskakiwac z takimi argumentami, bo moze to jeszcze bardziej rozjuszyc napastnika, jesli wirus hiv bedzie mu sie kojarzyc wylacznie z narkomanami lub homoseksualistami (i z tego wlasnie powodu moze chciec tym bardziej nas obic).
  • 0

budo_lordprzemo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Browary Łódzkie

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.

Hmmm...ja uważam że w sytuacji kiedy zaczepia Nas jakiś koleś na ulicy należy go po prostu zignorować, nie odzywać się i iść dalej..Jeżeli to nie poskutkuje to wiadomo wpier&*^@ i dzida do domu.


ja raz tak zrobilem i musialem sie bic :P ... bo byl tekst w stylu "co - mnie ignorujesz?" :D
  • 0

budo_shostack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
No jeżeli już doszło by do tego że jak powiedziałeś , napastnik stwierdzi że go ignorujesz, i wymusza na tobie wymianę poglądów to :

1) dialog z takim typem powinien być "wyjściowy" czyli należy rozmawiać tak aby temat się bardzo wcześnie wyczerpał, nie można się zagłębiać bo traci się czas i można jeszcze bardziej kolesia podkurwić. Najlepiej urwać w środku zdania i zaatakować z zaskoczenia..np. głową

Przykład :

A) Ej ty chodź tu !
B) Słucham o co chodzi
A) Skąd K.... jesteś
B) Ze Stumilowego Lasu ...JEB !!!

Przykład 2 :

A) Ej K..dawaj kasę bo wpier..
B) Panowie, panowie, lekarz zabronił mi się denerwować..
A) Co K...
B) To K..- JEB !!!

:) :) :) :) :) :)

Tak mniej więcej to wygląda :D :D
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
buaahhaahahahahahahhahahaha ze stumilowego lasu :) :lol: :lol: poklon
  • 0

budo_elfilipo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.

A) Ej ty chodź tu !
B) Słucham o co chodzi
A) Skąd K.... jesteś
B) Ze Stumilowego Lasu ...JEB !!!


A jesli gosc rozpoznal w Tobie dlugo niewidzianego znajomego, albo pomylil Cie z kims innym? I dostanie biedak za to,ze inaczej spytac nie umie.
A mowiac serio to pomysl w sumie niezly, taki nagly atak z zaskoczenia. Ale z drugiej strony niebezpieczny, bo jak po jednym ciosie nie padnie, to moze sie zrobic bardzo nieprzyjemnie.
  • 0

budo_shostack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
Heh...dlatego trzeba trafić tak żeby było przyjemnie :)

Szczególnie dobre na coś takiego są :

- cios głową
- cios w tchawicę (tylko trzeba dobrze wylecować :P )
- jaja (jak ktoś lubi) ale potem trzeba np. połechtać klienta kolanem po zębach
- albo jeśli już, to dla stworzenia dystansu prosty kopniak na poziom brzucha albo klaty i w długą..

Ja oprócz tego zastosowałbym to co mam pod ręką..
Jeśli akurat w momencie napaści mam ze sobą np. plecak

Pacjentów jest powiedzmy dwóch i jak zwykle proszą o kasę i telefon :

Zdejmuje plecak i przekładam go tak żeby mieć go przed sobą, udając że czegoś szukam, rzucam go jednemu kolesiowi w twarz w celu dekoncentracji, drugiego zaś leje np. w jaja, albo kopie nogą żeby j.w. wytworzyć dystans, no i zabieram się za pierwszego...a potem to jak kto woli :) ...Oczywiście jest to sytuacja czystko hipotetyczna, aczkoliwek dość realna. Albo jeśli mam telefon z antenką, to wsadzam z zaskoczenia napastnikowi w oko, i nie ma bata żeby stawiał jakikolwiek opór..

Nie trzeba być Kraverem ani magikiem żeby umieć używać brudnych sztuczek
:P
  • 0

budo_elfilipo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.

Pacjentów jest powiedzmy dwóch i jak zwykle proszą o kasę i telefon :

Zdejmuje plecak i przekładam go tak żeby mieć go przed sobą, udając że czegoś szukam, rzucam go jednemu kolesiowi w twarz w celu dekoncentracji, drugiego zaś leje np. w jaja, albo kopie nogą żeby j.w. wytworzyć dystans, no i zabieram się za pierwszego...a potem to jak kto woli :)...


A potem ten pierwszy ucieka z Twoim plecakiem i tyle go widziales :P

Albo jeśli mam telefon z antenką, to wsadzam z zaskoczenia napastnikowi w oko, i nie ma bata żeby stawiał jakikolwiek opór..


Tylko w jedno oko? Trenujesz moze tsunami?
  • 0

budo_shostack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
Wiesz wątpie żeby koleś który dostał moim plecakiem w takiej sytuacji z nim uciekł zostawiając kolegę.

Klienci którzy chodzą na "wyjebki" w powiedzmy 80% robią to nie tylko dla kasy, ale żeby komuś wpierd.. Jest to typowe...Więc napastnik na pewno zaatakowałby ponownie

A co do ciosu telefonem...To hhmm...nie nie trenuje Tsunami tylko VietVoDao, a w jedno oko dla tego że :

- trzymam się zasady że liczy się jak najszybsze zakończenie walki, za pomocą możliwie najszybszych ciosów, chwytów itp. (nie najprostszych ale najszybszych)

- cios w oko ma na celu zbicie przeciwnika, pozbawienie go orientacji i zaskoczenie - a jakbym miał walić w każde oko to straciłbym czas a poza tym są małe szanse że trafie ponownie jak koleś zwija się z bólu..
Po takim uderzeniu wystarczy go wyprostować butem i pozamiatane..
Można się bawić jak jest 1 na 1 ...
  • 0

budo_elfilipo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.

Wiesz wątpie żeby koleś który dostał moim plecakiem w takiej sytuacji z nim uciekł zostawiając kolegę.


A gdyby np. on rzucil tym plecakiem w Ciebie? Co bys wtedy zrobil?

A co do ciosu telefonem...To hhmm...nie nie trenuje Tsunami tylko VietVoDao, a w jedno oko dla tego że :

- trzymam się zasady że liczy się jak najszybsze zakończenie walki, za pomocą możliwie najszybszych ciosów, chwytów itp. (nie najprostszych ale najszybszych)

- cios w oko ma na celu zbicie przeciwnika, pozbawienie go orientacji i zaskoczenie - a jakbym miał walić w każde oko to straciłbym czas a poza tym są małe szanse że trafie ponownie jak koleś zwija się z bólu..
Po takim uderzeniu wystarczy go wyprostować butem i pozamiatane..
Można się bawić jak jest 1 na 1 ...


Uuu, to nie wiesz, ze po ciosie w jedno oko istnieje szansa, ze napastnik ponownie zaatakuje? Widac, ze nie jestes zaznajomiony z Tsunamy :P
  • 0

budo_shostack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
Hehe....no dobra :]

1) Niby po co miałby we mnie rzucać plecakiem ?? Nie jest efektywne bo nie zrobi mi przecierz krzywdy :) . Ja nim rzucam po to aby zaskoczyć kolesia

2) Przeczytaj sobie jeszcze raz mojego posta. Przecierz wyraźnie tam napisałem że cios w oko nie gwarantuje wygranej, lecz pozwala na zdekoncentrowanie napastkina. Po tym zabiegu należy jeszcze zastosować inną technikę...Powiedzmy że atak antenką jest czymś co w nomenklaturze Combat 56 będzie nazwane shockerem :)
  • 0

budo_elfilipo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
1. On moglby w Ciebie rzucic w tym samym celu - by odwrocic Twoja uwage (a w przypadku gdy ich jest dwoch byloby to bardzo niebezpieczne).

2. Wiem :P Ale jakos nie moglem sie powstrzymac przed wspomnieniem o wspanialej filozofii tsunami, juz nie bede :)
  • 0

budo_skiper
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1052 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.

Zdejmuje plecak i przekładam go tak żeby mieć go przed sobą, udając że czegoś szukam, rzucam go jednemu kolesiowi ...

Ten numer z plecakiem to jest i bardzo dobry w 1 na 1( ale tak sie chyba na ulicy rzadziej zdarza). Rzucamy w kierunku gościa, prawie każdy odruchowo łapie, a wtedy, przez chwile gdy jest zaskoczony i ma rączki zajęte, zajmujemy się gościem odpowiednio.
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
a najlepiej zamiast gadac bzdury, albo dac noge albo im wpiepszyc
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.

Zdejmuje plecak i przekładam go tak żeby mieć go przed sobą, udając że czegoś szukam, rzucam go jednemu kolesiowi ...

Ten numer z plecakiem to jest i bardzo dobry w 1 na 1( ale tak sie chyba na ulicy rzadziej zdarza). Rzucamy w kierunku gościa, prawie każdy odruchowo łapie, a wtedy, przez chwile gdy jest zaskoczony i ma rączki zajęte, zajmujemy się gościem odpowiednio.


Wg mnie plecakiem mozna sie zaslonic przed nozem albo przed strzykawka gdy atakuje cpun.
  • 0

budo_elfilipo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.

Wg mnie plecakiem mozna sie zaslonic przed nozem albo przed strzykawka gdy atakuje cpun.


Podobnie ma sie sprawa z kurtka. Kiedy podchodzi do nas jakis typ z nozem i rzuca tekst "dawaj kurtke", to az sie prosi o to, by po jej potulnym zdjeciu zarzucic ja na jego reke, wyrownojac nasze szanse.
  • 0

budo_imho^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
Hhehe cos opowiem :)

Stoje sobie na klatce schodowej... jakoś dwoch typkow sie kreci. No i nagle podchodza do mnie. Pierwszy cos tam chcial powiedziec, a ja - "wpierdol chcesz?" No i sie speszyl chlopkak i odszedl :) ... a ja sie.. obudzilem :P Tak to mi sie dzis snilo :P Pewnie po tym teksici Yaka :P

Pozdrawiam :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024