Skocz do zawartości


Zdjęcie

clip walki na ulicy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

clip walki na ulicy
walka na parkingu w USA przed barem taco bell

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


jak widac walka nie skonczyla sie w parterze mimo ze przegrywajacy bardzo sie staral, caly czas lapal za nogi i nawet raz udalo mu sie wyniesienie...
jak widac zalozenie koszulki na glowe wystarczylo zeby temu zapobiec...

wiec opowiadanie ze walki vale tudo, pride itd sa 100% odpowiednikiem ulicy jak widac na tym przykladzie jest mylne
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: clip walki na ulicy
Oki kolo przejął inicjatywę na samym początku i już jej nie oddał, ale nie wiem czy coś poważniejszego zrobił swojemu oponentowi no może poza tym "finałowym" kopniakiem.
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: clip walki na ulicy
To samo w 100% a najbardziej przyblizona walka to nie to samo. W VT ograniczenia pewne sa, ale nie tyle co w typowej walce sportowej. Co do uniemozliwienia sprowadzenia walki do parteru to polecam walki nie szukajac daleko Silvy.
  • 0

budo_wilczy pazur
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: clip walki na ulicy

walka na parkingu w USA przed barem taco bell

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


jak widac walka nie skonczyla sie w parterze mimo ze przegrywajacy bardzo sie staral, caly czas lapal za nogi i nawet raz udalo mu sie wyniesienie...
jak widac zalozenie koszulki na glowe wystarczylo zeby temu zapobiec...

wiec opowiadanie ze walki vale tudo, pride itd sa 100% odpowiednikiem ulicy jak widac na tym przykladzie jest mylne


oczywiście!, absolutnie zgadzam się, że nie są
choć powyższej walki nie widziałem..
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: clip walki na ulicy

walka na parkingu w USA przed barem taco bell

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


jak widac walka nie skonczyla sie w parterze mimo ze przegrywajacy bardzo sie staral, caly czas lapal za nogi i nawet raz udalo mu sie wyniesienie...
jak widac zalozenie koszulki na glowe wystarczylo zeby temu zapobiec...


Ale przegrywający się wczepił w te nogi i był cholernie monotematyczny, mógł dać mu po jajach, mógł go posłać na glębę naciskiem barkiem na kolano..., a on nie morete-gari (ci od bjj to pewnie inaczej nazwą) chciał koniecznie zrobić i nie popuścił, obie łapy w tym samym uchwycie non stop.

Tak to każdy oberwie, jak od początku do końca będzie chciał zrobić jedną i tą samą technikę. Cokolwiek by nie ćwiczył.
  • 0

budo_kobra
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: clip walki na ulicy
Walka taka sobie. Jeden z zawodników najwyraźniej nie miał woli walki, albo nie potrafił się bić. Ani razu nie uderzył tylko trzymał za nogi.
Czuję niesmak i niedosyt :(
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: clip walki na ulicy
ten koleś w bluzie z kapturem wymiatal naprawde dobrze
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: clip walki na ulicy
widzita ludziska nie chce zadnej wojny zaczynac ale z tego co zostalem poinformowany to ten koles co przegral cwiczy jedyny skuteczny i zwyciezajacy w klatkach styl parterowy wiec robil to co umial :)
i wiecie zanim mnie napadna wszyscy ze przeciez cwicza i stojke i uderzenia to niech pomysla przez chwile i moze poczytaja w necie to sie w mig zorientuja ze w USA nawet niebieskie pasy w 99% klubow nie maja pojecia o walce w stojce nawet rzutach bo zawsze z cwicza z kolan...
w Polsce niedoszkolenie instruktorow wyszlo na dobre z jednej strony bo mysieli czyms zapelniac zajecia wiec wprowadzali elementy ktore w USA na zajeciach nie uswiadczysz i np moj kolega z USA niebieski pas powiedzial mi ze NIKT nigdy poza wejsicem w mogi nie uczyl go rzadnych rzutow ani obron przed uderzeniami nic....
za to wszyscy w jego kulbie twierdza ze sa kurwa nie pokonanie bo Royce tamto a Rickson to w ogole...
mu swiat uporzadkowala na nowo pierwsza lekcja boksu.... :)
  • 0

budo_pivko
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: clip walki na ulicy
ojojoj cos mi sie widzi ze "monotematycznosc" doprowadzila do zguby ale podejrzewam ze nawet jezeli przegrany cwiczyl bjj lub podobne parterowe techniki to chyba niezbyt dlugo bo polowe walki to az sie prosil o zalozenie gilotyny i byloby po wszystkim :) nie wspominajac juz o okasji na piękne kolanka :)

pozdro
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: clip walki na ulicy
Tomasz, ale ten drugi na amatora tez wcale nie wygladał.

np. amatora mozna zobaczyc ogladając Bum Fight ktore wlasnie sciagam, a ten koleś mi sie na serio podobał :wink: ( chodzi o walke zeby nie bylo niedomówień) :)
  • 0

budo_imho^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: clip walki na ulicy
Hmmm, co on tak sie tulil do niego? Ten drugi - niezla taktyka - koszulka naleb i haki hehehe. Ale kopniecie moim zdaniem nie bylo zbyt madre... Nie skuteczniejsze byloby kopniecie "z czuba"?

Aaa, no i kretyni - krecic jak kogos leja!

Pozdrawiam.
  • 0

budo_nightwolf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-sk
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: clip walki na ulicy
rzeczywiscie ten gosc w bluzie byl niezly, niezle na poczatku go pierdolna na glebe
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: clip walki na ulicy

Nie skuteczniejsze byloby kopniecie "z czuba"?



Pozdrawiam.


trenujecie to na tsunami?
  • 0

budo_imho^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: clip walki na ulicy

trenujecie to na tsunami?


Hmm, nie no u nas to raczej Mae-geri-keage z koshi, ale jak do cholery takie coz zrobisz w bucie?
I widze cos Ci juz nie pasuje :)
  • 0

budo_kubutek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu?

Napisano Ponad rok temu

Re: clip walki na ulicy
Eee... zwykła ustawka.
Nic specjalnego, poza tym uderzali partacko.Ręka młot :lol:
Gościu wziął kilkanaście razy w dziób i ledwo krew mu poszła.
To tak jak z tym kopaniem Ediego na Piotrkowskiej.
A finalny kopniak w twarz? Ciężko było by zrozumiec gdyby nie trafił :roll:
Problem w tym że gościu jak tylko dostał to wstał :P
Podobne raczej do walk Hoolsów po meczu .

:roll: :drinking:
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: clip walki na ulicy
takie pytanie nie na temat ale wiecie moze jakie kodeki sa do tego potrzebne bo ja sam glos mam bez obrazu??
  • 0

budo_boss
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: clip walki na ulicy
:o w koncu fajny filmik :!: Naprawde respect poklon dla kolesia ktory podał link poklon :!: Mi sie bardzo podoba, jak i wiekszosci ludu, jednak razi mnie troche ze te ciosy to takie "wal gdzie popadnie".... A macie moze jakas solowke taka gdzie jest jakis konkretny gosc ktory nie napierdala w tyl glowy tylko po to albo koles sam padl a nie "bardzo sprytnie" sponiewierac na ziemi :?: Jak byscie mogli to podajcie wiecej linkow do fajnych filmikow :twisted: pozdro dla ZIOMOW!
  • 0

budo_jarozwierz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 341 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: clip walki na ulicy

:o w koncu fajny filmik :!: Naprawde respect poklon dla kolesia ktory podał link poklon :!: Mi sie bardzo podoba, jak i wiekszosci ludu, jednak razi mnie troche ze te ciosy to takie "wal gdzie popadnie".... A macie moze jakas solowke taka gdzie jest jakis konkretny gosc ktory nie napierdala w tyl glowy tylko po to albo koles sam padl a nie "bardzo sprytnie" sponiewierac na ziemi :?: Jak byscie mogli to podajcie wiecej linkow do fajnych filmikow :twisted: pozdro dla ZIOMOW!



Ile ty masz poZIOMKU lat, 14,15 ?
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: clip walki na ulicy
no tluka sie chlopaki... :) Szkoda tylko ze ten jedyny jest tak przestraszony ze kompletnie nie wie co zrobic. Srednio mi sie podoba.
to tyle...ZIOMY:lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_daric
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zachodniopomorskie

Napisano Ponad rok temu

Re: clip walki na ulicy
Śmiechu warte to wszystko,czym wy się podniecacie,dwóch leszczy trzaska się bez ładu i składu,a tego c o zbiera cięgi chcecie podciągnąć pod vt albo Bjj :lol: .Chłopaczek nie wie co zrobic to podnosi go do góry i tyle,siła ciosu atakującego jest niebywała :lol: wycedzil mu kopniaka centralnie w twarz po którym tamten się chyba tylko lekko zasmarkał.Po takim bucie to powinien znależć sie w szpitalu z połamanym nosem i złamaną szczęką.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024