Skocz do zawartości


Zdjęcie

KICK BOXING w Lublinie.....Gdzie warto??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

budo_kultart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

KICK BOXING w Lublinie.....Gdzie warto??
Jakieś kluby kicka w Lublinie?? Gdzie warto się zapisać?
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KICK BOXING w Lublinie.....Gdzie warto??
A co się stało z "LUBLIN :!: MUAY THAI :!: LUBLIN"

którzy na początku mieli dla Ciebie "nieciekawą opinie" ?
  • 0

budo_kultart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: KICK BOXING w Lublinie.....Gdzie warto??
Wiesz co Saku, Ty jesteś strasznie upierdliwy, bo jak potrzebuje pomocy i opinii od Ciebie to sie nie odzywasz, tylko czepiać się umiesz.Jakbys mi powiedział co wiesz o Muay Thai o którym sam mi mówiłeś że jest na Naukowskich to bym nie miał tych wątpliwości i nie słuchał opinii innych.A Muay Thai dopiero od kwietnia, wiec nie chce tyle czekać, chce się zapisać wcześniej na kicka.POZDRAWIAM
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KICK BOXING w Lublinie.....Gdzie warto??

Wiesz co Saku, Ty jesteś strasznie upierdliwy, bo jak potrzebuje pomocy i opinii od Ciebie to sie nie odzywasz, tylko czepiać się umiesz.


Przepraszam za mą upierdliwosć

http://www.budo.net....der=asc&start=0

http://www.budo.net....er=asc&start=15

http://www.forum-kul...showtopic=63714

a mail na który Ci odpowiedziałem tez był upierdliwy? Kto tu wogóle jest upierdliwy? Nie bądz bezczelny :D
  • 0

budo_pinecone85
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: KICK BOXING w Lublinie.....Gdzie warto??
Bardzo dobry kick jest na Polibudzie, najlepsza wedlug mnie sekcja w Lublinie, ponoc gdzies na raclawickich jest silownia a tam uczy jakis ex mistrz polski... silownia z tego co wiem znajduje sie kolo Stokrotki na Raclawickich( do ktorej Saku biegal kiedys po browarki :) ) kolo I Lo. Tam poszukaj. Oprocz tego na AoSie jest, choc wedlug mnie zeby tam trenowac juz trzeba miec jakies umiejetnosci( nie zeby byl wysoki poziom :) ) poziom jest bowiem wlasnie bardzo niski a oni na dobra sprawe udostepniaja Ci sale do ciwczenia wszystek sprzet no i partnerow do sparingow. Trener, przynajmniej kiedys, byl raczej mierny ( czesciej go nie bylo niz byl ). Jest tez chyba na Rolniczej ale to moze byc bledne info bo nie wiem czy jest nadal ( napewno kiedys bylo).
  • 0

budo_gangsta
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KICK BOXING w Lublinie.....Gdzie warto??
jest zabawnie :) ale malo kicboxingu :(
  • 0

budo_kultart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: KICK BOXING w Lublinie.....Gdzie warto??
Byłem właśnie w tej siłowni, ale nie zapisałem się bo grupa była z listopada,wolałbym od początku...Na Akademii też byłem bo studiuje tam ale trener Dariusz B. powiedział że ta grupa jest już z pół roku i że w sumie moe przyjść a kiedy zapytałem czy to nie przeszkadza że oni już pół roku a ja od zera, a on na to że troche będe odstawał i mówi" Pan przyniesie sobie jakis dres i będzie ich Pan naśladował" , sorry ale to chyba nie o naśladowanie chodzi...I w tym wypadku chyba zaczekam na grupe Muay Thai która ponoć ma być od kwietnia.
  • 0

budo_pinecone85
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: KICK BOXING w Lublinie.....Gdzie warto??
Nie no niby nie o to chodzi... ale nie masz co rezygnowac... nie zobaczysz jesli nie sprobujesz. To wez sobie te dreski i sproboj z nimi pocwiczyc:-). A co do Taja to nie wydaje mi sie zeby to byl trener wysokiej klasy, nie wiem nic co prawda o nim, ale w Polsce z tego co wiem to jako takie uprawnienia nie jest latwo zdobyc i w naszym kraju bardzo malo osob takowe posiada. Mozesz trafic na jakies karate z rozbudowanymi lokciami i kolanami, czy tez kicka z podobnym rozbudowaniem, a to wlasnie chyba nie o to chodzi,prawda? Bo chcesz wiedziec za co placisz i wylewasz pot( a pewnie nierzadko i krew:-) ). Sproboj w tej silce i na AR. A jak nie to smignij na Zuchow do podstawowki nr 21. Ma tam treningi sekcja poczatkujaca Polibudy.PZDR.
  • 0

budo_kultart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: KICK BOXING w Lublinie.....Gdzie warto??
No masz racje że nie przekonam sie dopóki nie pójde,tak samo z tym Thai'em , nie wiele wiem o nim , w miare mozliwosci sie rozejze, ale Saku z tego forum był tam raz na treningu i powiedzial ze warto zaczekac na tego Thaia i że gdyby nie było Bjj to trenowałby Thaia.
  • 0

budo_menth0l
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraśnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: KICK BOXING w Lublinie.....Gdzie warto??
Ja mam takie pytanie troche obok tematu: trenuje prawie 2 lata kyokushin ale poniewaz studiuje na polibudzie i czytam tutaj ze jest tam dobra sekcja kb to zastanawiam sie czy jednoczesnie nie moglbym chodzic tu i tam... :) A pytania mam takie: ladowac sie od razu na zaawansowaną czy na poczatkujaca? Chodzi mi o to ze nie chce sie uczyc od nowa wszystkich kopniec bo te mam dobrze opanowane zreszta caly czas je cwicze na kk. Chodzi mi raczej o ręce a konkretnie o uderzanie na glowe o ktorym mam raczej male pojecie (jesli chodzi o walke) bo jak wiecie na kk nie ma uderzania w walce sportowej na glowe... Bo jak mam z kazdego treningu wychodzic z łbem jak szafa to lepiej uderzę na poczatkujaca:) I drugie pytanie: czy w tej sekcji kb dozwolony jest lowkick i kolanka? Bo bardzo jestem 'przywiazany' do tych technik :) ... i czesto ich uzywam...
  • 0

budo_pinecone85
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: KICK BOXING w Lublinie.....Gdzie warto??
Menth0l. Nie bedziesz mial raczej wyboru. Trener kazdego nowego wrzuci do poczatkujacej, fakt jest faktem : w dziedzinie KB jestes poczatkujacy. Jezeli bedziesz sobie dobrze radzil, pewnie szybko dostaniesz awans. Co do kolanek to nie wiem, low kick chyba jest bo chlopaki z polibudy startowali na zawodach w formule full contact. Sam nie jestem pewien, bo choc formalnie dostalem przydzial do zaawansowanej, to nigdy na zadnym treningu w tej grupie nie bylem. Idz i sprawdz. Nie pozalujesz.PZDR.
  • 0

budo_menth0l
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraśnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: KICK BOXING w Lublinie.....Gdzie warto??
dzieki za info!
  • 0

budo_pencil
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubelskie

Napisano Ponad rok temu

Re: KICK BOXING w Lublinie.....Gdzie warto??
Na aosie zeczywiscie atut to to ze dostajesz sale ze sprzecikiem i sparingpartnerow - plus czasami swiruja cos w stylu valetudo to jak zachodzi tam moj koleszka mykajacy sambo to ich robi w 5 sekund wsyzstkich. Ogolnie jest zabawnie i milo ale czy o to chodzi? ;-P
  • 0

budo_pinecone85
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: KICK BOXING w Lublinie.....Gdzie warto??
Ja na Aosie bede od pazdziernika ( o ile sie na studia dostane na UMCS :D ) to sobie potrenujemy. Kiedys ( jakies 2 lata temu tam trenowalem no i fakt, czesto duzo smiechu, siadania na ziemi i opowiesci w stylu, ten to by temu zapierdolil :) ) Nie wiem czy tak jest teraz, ale odpowiem: nie o to chodzi :) .
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024