Skocz do zawartości


Zdjęcie

Międzynarodowy Turniej Muay Thai


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

budo_nazeem
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 721 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Międzynarodowy Turniej Muay Thai
Brat Pit napisał:
"29.02.2004 na ringu w hali zapasów Legii odbędzie się Międzynarodowy Turniej Muay Thai organizowany przez Vale Tudo Warszawa razem z klubem "Serafin" pod patronatem PZ Muay Thai i Vale Tudo Polska.

Zgłoszenia zawodników:
Mirosław Okniński tel. 606 535 883 email: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Maciej Skupiński tel. 504 370 739 email: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszamy !

Brat Pit
PZ MMA i Vale Tudo Polska
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]"
Trzeba być zawodnikiem jakiegoś klubu taja czy można reprezentować inny styl??




Moje pytanko:
  • 0

budo_nazeem
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 721 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Międzynarodowy Turniej Muay Thai
Moje pytanko to to wyżej coś się zjebało :twisted:
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Międzynarodowy Turniej Muay Thai
Nie lepiej bylo w temacie o tym? :roll:
  • 0

budo_nazeem
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 721 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Międzynarodowy Turniej Muay Thai
Tak już wyszło :D niezmienia faktu , że jeszcze nic nie wiem go go go :wink:
  • 0

budo_shy1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:trzebnica

Napisano Ponad rok temu

Re: Międzynarodowy Turniej Muay Thai
witam...

w kwestii startu "wolnego strzelca" wchodzi w gre jakas oplata jazeli niezrzeszony w PZMT.
Przy czym nie jestem pewny na 100%, najlepiej zadzwonic pod wskazane numery i zapytac.

Mirosław Okniński tel. 606 535 883 email: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Maciej Skupiński tel. 504 370 739 email: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Jako zawodnik nie bede tym razem startowal, ale wybieram sie zeby popatrzec, generalnie ograizujemy grupe z wroclawia, ktora pojedzie pokibicowac naszym zawodnikom. chetnych z wroclawia zapraszam info u mnie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

pozdrawiam
Witek
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Międzynarodowy Turniej Muay Thai
Kluby w PZMT opłata - 20 zł.
Pozostali 50 zł. Zgłoszenia do 20 lutego.
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Międzynarodowy Turniej Muay Thai
Był ktoś z forumowiczów oprócz mnie?

BTW: jeden koleś (jakieś karate dawniej trenował, chyba kata - bo nawet "szczęki" nigdy nie używał) ma II miejsce w kat. do 85 kg - a k....a prawie nic nie powalczył!! :evil:

Jak to było? Startowało 7 zawodników w kat. do 85 kg (dokładnie od 81 do 85). Czyli 3 walki x 2 zawodników - zostaje 3 wygranych + jeden dodatkowy (to byłem ja, kamil, piotrek + ten gość). I już pófinał.

1) Ten gość miał od razu los do półfinału. Ja, znajomy z klubu (kamil) oraz piotrek musieliśmy stoczyć po 1 walce - aby być w półfinale! W 1 walce ten gość trafił na kamila - który miał- niefortunny upadek i złapał kontuzję (zerwane wiązadło, noga do gipsu, rok przerwy...). W taki sposób "wygrał" walkę...

2) Potem w walce z piotrkiem (deluga -miał na nazwisko o ile dobrze pamiętam) ten gość zasłabł - jakieś problemy z oddychaniem etc.

i tak ma ... II miejsce.

Ja i kamil III. Piotrek zasłużenie I miejsce - poza tym sędziowe pojechali mi po punktach za niedozowoloną technikę... Sport to sport.
  • 0

budo_wesley
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZCZECIN

Napisano Ponad rok temu

Re: Międzynarodowy Turniej Muay Thai
Combat a cos wiecej o zawodach???
Jak inne walki, organizacja ilu startujacych....

Pozdrawiam
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Międzynarodowy Turniej Muay Thai
Walk sporo (chyba 30 - moje kolejno 10 - z gołąbkiem i 20 z delugą) - bardzo ładnie walczył Rafał "Simek" Simonides (kat - 57 kg)! To był mecz międzynarodowy. Przeciwnik z Białorusi. W innych walkach też było na co popatrzeć. Wielu nagrywało - urywek walki i waikru (w wykonaniu kamila)był nawet w Telexpressie.

Startujących - hmm - sporo - nie wiem - może 30-40 osób.

Po mojej 2 walce - około 16:50 poszedłem na obiad - tak więc przegapiłem parę walk. Kamila później Falck dowiózł ze szpitala - już w gipsie. W przerwach między niektórymi walkami były pokazy - też ekipa zza wschodniej granicy. Ciekawe i efektowne (miecz, trzyczęściowe nunchako etc.). Organizacja: raczej OK, sprawne ważenie, sprawdzanie papierów, woda dla zawodników, rękawice, ochraniacze etc. (tylko owijki, szczęka i ochraniacze na krocze własne)...

Wkurwiające, że jako startujący nie dość że płacę: drogę, żarcie, hotel to jeszcze opłatę startową - 50 zł (bo klub jeszcze nie zrzeszony w PZMT! :evil: ). W sumie trzeba liczyć ok. 350 - 400 zł na jeden wyjazd.

Wkurwiłem się też, bo miałem walczyć w kat. do 81 kg (ważyłem idealnie 81 kg) - to mnie przerzucili do wyższej.... (81-85)

W kat. 75- 81 kg wygrał gość ze Szczecina - kuba (zresztą mieszkał ze mną w hotelu) - reklamujący krav maga - logo na plecach i z przodu 8) (zdaje się trenuje nadal KM). Co więcej - dostał też pucharek za waleczność :)

Jedną walkę przegrał maciek - i był cholernie rozżalony (ale co sędziowie to sędziowe). (BTW: też szczecin - tylko od marcina parchęty)

Przyplątał się na koniec jakiś pier....nięty gość z Gazety Wyborczej i od razu w te pędy do kamila (zobaczył nogę w gipsie).

"Czemu walczycie w tak straszny sposób"... Kamil i ja rzeczowo mu wyjaśniliśmy: kontuzje wszędzie itd. Ciekawe co napisze w gazecie...

Na koniec masa zdjęć - wszystkich zawodników, pożegnania - autobus, trawmaj, pociąg i szczecin :wink: 8)
  • 0

budo_wesley
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZCZECIN

Napisano Ponad rok temu

Re: Międzynarodowy Turniej Muay Thai
Dzieki i szczere GRATULACJE!

Pozdrawiam
  • 0

budo_shy1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:trzebnica

Napisano Ponad rok temu

Re: Międzynarodowy Turniej Muay Thai
hi.

tez bylem ale tym razem w charakterze obserwatora, nie zdazylbym zrobic wagi tak czy inaczej.

Combat - widze ze jestesmy podobnej wagi takze predzej czy pozniej na ktorymś z turniei powalczymy sobie w jednej kategorii. Mowisz ze jestes ze szczecina? namierze cie nastepnym razem to pogadamy.

Przyjechalem dopiero w niedziele rano, zdazylem na losowanie ale musialem spadac ok 15, takze widzialem wsio do walki w kat 91+.

w/g mnie bylo ok. Bialorus tylko z lekka przesadzila. Turniej gdzie chlopaki sie przecieraja a oni reprezentacja kraju od razu. Ale moze to i dobrze, chlopaki pokazali prawdziwy muay thai. Technicznie rewelacyjnie. wogle przygotowani no i kazdy z nich min. 20 walk na koncie z tego co rozmawal moj instruktor z Rafalem Szlachtą.

Pierwszy bialorusinin pokazal doskonale umiejetnosci techniczne. pokonal chlopaka od nas z Dragona w pieknym stylu (szycie na policzku itd.) - to bylo muay thai w swiatowym stylu.
Drugi troche krnąbrny, predzej czy pozniej zgubi go to. Szybki, swietny technicznie, ale ta opuszczona garda mistrzowi swiata poprostu nie przystoi, troche to lekcewarzące.
niemniej jednak pokazali kawal sztuki.

Turniej bardzo wpozadku, przywoicie zorganizowany pomimo powierzchownie obskurnej budy :) ci ktorzy byli wiedza o czym mowie, chociaz to bez znaczenia, chwala organizatorom i PZMT za taka organizacje. Oby tak dalej.


pozdrawiam
Witek
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Międzynarodowy Turniej Muay Thai
shy1 - zawsze zapraszam do Szczecina - na sparing.

Co mnie osobiście zdziwiło w tych moich walkach u przeciwników - mało lowkicków, za to dużo rąk.

Pierwszy bialorusinin - kolanko z powietrza? Faza :twisted:
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Międzynarodowy Turniej Muay Thai
Nazwa jest Tajski Boks wiec mysle ze rece jak najmilej widziane:) Mysle ze rece sa podstawa w tym sporcie!! Wiem ze nogi sie podobaja ale ciezej jest trafic noga.

Bylem na zawodach, dobrze zorganizowane :) tylko jesli sa widzowie sa i placa za wejscie 30pln to czemu brac od zawodnikow po 50pln?

Fakt ze Karetka ktora stala przed wejsciem faktycznie sie przydala a napewno koszt byl kilka zeta za nia.
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Międzynarodowy Turniej Muay Thai
Wiesz - ręce wiadomo - ale lowkick to wizytówka thaia.

LINK - TELEXPRESS z wzmianką o turnieju (wai kru kamila i fragment walki + białorusin)

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

BTW: jakby ktoś miał zdjęcia / filmy z turnieju proszę o kontakt... (sam nie brałem kamery - ryzyko i byłem jako zawodnik).
  • 0

budo_shy1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:trzebnica

Napisano Ponad rok temu

Re: Międzynarodowy Turniej Muay Thai
hi.

jak juz zgramy z kamery na VHS normalnych rozmiarow to sie dogadamy, nagralismy w sumie kilka walk, jakies wai kru :) w bardziej przyzwoitej formie.

tak te 4 kolana dostal nasz kolega. ale spoko w sumie dal rady, nie byl zamroczony, walczyl by ale TKO, musieli go zszyc. Jednak samych strzalow nie odczul, dzis pewnie czuje. gdyby to samo popelnic w wadze ok 80kg byl by knockout 1 klasa.

co do zawodnikow - jest juz bdb, ale nadal czuc zapach Kick'a i stare przyzwyczajenia biorą góre nad sztuką. rece, rece i jeszcze raz rece. malo lokasow, malo kolan, a lokci niemalze wogle. Ale spokojnie, mysle ze to sie dopiero wsio nakreca, za 2-3 latka bedziemy lac bialorusinow, na wszystkich imprezach.
Poza tym podejrzewam, ze taka reprezentacje to u nich sponsoruje panstwo i chlopaki ponad treningi niewiele wiecej robią.

pozdrawiam
Witek
  • 0

budo_pencil
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubelskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Międzynarodowy Turniej Muay Thai
Combat : po pojsciu na thaia a raczej po zawodach / sprawiasz wrazenie jakbys narodzil sie dla swiata ponownie 8)
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Międzynarodowy Turniej Muay Thai
Jak podasz mi mail'a Combat to wysle CI :)
Jak ktos chce to tez nie ma problemu wysylam fotki. Pewnie lada chwila beda na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
pozdrawiam
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Międzynarodowy Turniej Muay Thai

Combat : po pojsciu na thaia a raczej po zawodach / sprawiasz wrazenie jakbys narodzil sie dla swiata ponownie 8)


Ehh - wcześniej były treningi i w ogóle mniej czasu.

Gagatek - moj e-mail: 4zoner AT ACTIVATORMAIL.COM
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Międzynarodowy Turniej Muay Thai
Hej Mam pytanko czy ma ktos jakies info odnosnie tego chlopaka z Wa-wy co go odwiezli do Szpitala?? Szkoda mi bylo chlopaka...

Pozdrawiam ekipe z Warszawy
  • 0

budo_cini
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Międzynarodowy Turniej Muay Thai

Jak ktos chce to tez nie ma problemu wysylam fotki.


To ja tez bym prosil o fotki Gagatek :D
Moj mail: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Z gory wielki thenks :!: :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024