Skocz do zawartości


Zdjęcie

Controlled Labs - Blue up


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

gmg
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Controlled Labs - Blue up
Controlled Labs - Blue up , co myślicie o tym specyfiku. Zakupiłem go na cykl między Stormem. Dobry pomysł? brał juz to ktoś?
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Controlled Labs - Blue up

Controlled Labs - Blue up , co myślicie o tym specyfiku. Zakupiłem go na cykl między Stormem. Dobry pomysł? brał juz to ktoś?


To jest Tribulus. Ile masz lat ?

gmg
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Controlled Labs - Blue up
No właśnie lat mam tyle że juz można się starac o podniesienie poziomu testosteronu czyli koło 30.
  • 0

GośćGuest_GOLIAT_*

Guest_GOLIAT_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Controlled Labs - Blue up
Możesz go brać na cyklu kreatynowym,jak i po cyklu.

gmg
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Controlled Labs - Blue up
aktualnie biorę natural sterol complex, mogę to z tym łączyć czy poczekać az mi to się skończy i wtedy zabrać się za tego tribullusa? :?:
  • 0

GośćGuest_GOLIAT_*

Guest_GOLIAT_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Controlled Labs - Blue up

aktualnie biorę natural sterol complex, mogę to z tym łączyć czy poczekać az mi to się skończy i wtedy zabrać się za tego tribullusa? :?:

Możesz połączyć.

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: Controlled Labs - Blue up

aktualnie biorę natural sterol complex, mogę to z tym łączyć czy poczekać az mi to się skończy i wtedy zabrać się za tego tribullusa? :D


Ja bym sie zastanowil nad laczeniem tych dwoch produktow. Bo ja nie wiem czy one synergicznie na siebie nie dzialaja. Mozesz tylko zmarnowac pieniadze :?: i wlasciwie nie bedziesz wiedzial ci Cie bardziej koplo i co na przyszlosc kupic. Ja bym np dorzucil do tego NSC beta alanine a blue up wzial po skonczeniu NSC. Tez zalezy ile masz butelek z NSC. Jedna duza (180) wystarcza na 30 dni, Blue up pewnie tez na 30 dni = okolo 8tygodni. Beta Alanina swietna rzecz na podwyzszenie wytrzymalosci w czasie przerwie od kreatyny. A po tych 8 tygodniach znowu cykl na kreatynie :D Ot taka moja sugestia.

Btw daj znac jak dziala na Ciebie ten Natural Sterol complex, sam go kupilem i mam zamiar wziac jak skoncze cykl na Ngorge
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D

gmg
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Controlled Labs - Blue up
Zrobie tak ze najpierw zjem tego naturala a potem wezme sie za tego blue. Dzisiaj jeszcze dostałem białko dynamize elite whey i sobie nawet spróbowałem na jezyk ale jakos mi się to klei w ustach i jakis taki slodkawy smak ma, a kiedys bardzo dawno temu jak kupiłem białko to pamietam ze było ochydne w smaku. Mam nadzieję ze to nie jest mleko w proszku, chociaz kupowłąem w solidnym(tak mi się wydaje )sklepie.
  • 0

GośćGuest_GOLIAT_*

Guest_GOLIAT_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Controlled Labs - Blue up
Jak kupowałeś w sklepie to powinno być ok,niektóre są syfiaste w smaku a inne są zajebiste w smaku.

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: Controlled Labs - Blue up

Jak kupowałeś w sklepie to powinno być ok,niektóre są syfiaste w smaku a inne są zajebiste w smaku.


Ja mialem bialko z Dymatize o smaku "smooth banana" - dalej stoi na szafie (juz ponad pol roku :?: ) smak jak wymiociny, nie wiem, moze wadliwa partia, bo wszystko kupuje w jednym i tym samym sklepie i reszta jest zawsze ok ...
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Controlled Labs - Blue up

Ja mialem bialko z Dymatize o smaku "smooth banana" - dalej stoi na szafie (juz ponad pol roku :D ) smak jak wymiociny, nie wiem, moze wadliwa partia, bo wszystko kupuje w jednym i tym samym sklepie i reszta jest zawsze ok ...


Ja zawsze jestem zwolennikiem tradycyjnych smaków czyli np. wanilia i czekolada :?:
  • 0

GośćGuest_GOLIAT_*

Guest_GOLIAT_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Controlled Labs - Blue up

Ja mialem bialko z Dymatize o smaku "smooth banana" - dalej stoi na szafie (juz ponad pol roku :D ) smak jak wymiociny, nie wiem, moze wadliwa partia, bo wszystko kupuje w jednym i tym samym sklepie i reszta jest zawsze ok ...

Ja miałem próbkę białka Dymatize chyba waniliowe i tez było chujowe :?:

gmg
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Controlled Labs - Blue up
Jak ktoś już tu wejdzie to ja mam taką sprawę, chodzi o radę. Kiedy tzn w jakiej porze dnia pic sobie to białeczko? Jak rano ide na siłke to wypic po sniadaniu czy pozniej p opołudniu wypic a przed treningiem może lepiej gainerka ? Czy może całkiem wieczorkiem to białko?

p.s Rozpuszczone już nie smakuje tak jak pachnie.
  • 0

GośćGuest_GOLIAT_*

Guest_GOLIAT_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Controlled Labs - Blue up

Jak ktoś już tu wejdzie to ja mam taką sprawę, chodzi o radę. Kiedy tzn w jakiej porze dnia pic sobie to białeczko? Jak rano ide na siłke to wypic po sniadaniu czy pozniej p opołudniu wypic a przed treningiem może lepiej gainerka ? Czy może całkiem wieczorkiem to białko?

p.s Rozpuszczone już nie smakuje tak jak pachnie.

Możesz pic po śniadaniu, po południo,na noc,możesz je pic parę razy dziennie.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024