Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prohormony - DIANOBOL - ZOE LABS


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Prohormony - DIANOBOL - ZOE LABS
wiesz ze cykl hgh jest kosztowny i dlugo trwaly trzeba to brac co najmniej 8 miesiecy bo chyba po 4 miesiacu zaczynaja byc widoczne efekty
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prohormony - DIANOBOL - ZOE LABS

wiesz ze cykl hgh jest kosztowny i dlugo trwaly trzeba to brac co najmniej 8 miesiecy bo chyba po 4 miesiacu zaczynaja byc widoczne efekty



Laska, jak masz jakies doswiadczenia na temat prohormonow to dawaj Ja osobiscie jestem nowicjuszem w tej dziedzinie. Opinie sa rozne na stronach polskich to wielki syf i wszyscy polecaja Tribulusa zamiast prohormonow. Na zachodzie to Hit a w USA to juz Mega HIt. Ja biore Tribulusa i Dianobol (prohormon) a od przyszlego tyg dolacze HMB. Z tymi efektami to chyba jest roznie na stronce ZOE LABS jest zmianka ze Dianobol rusza sie juz od drugiego tygodnia, no w sumie testuje opisze sie pozniej. Pozdro

maxym
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Prohormony - DIANOBOL - ZOE LABS
bralem kiedys ph superdrol i trenadrol efekty porównywalne do mety moze nie ciagnie tak wody ale silowe jak na mecie, gorzej z blokiem bo juz w polowie cyklu przyblokowalo mnie mocno, odblok zrobilem z clomu i nolvy bez tego lepiej nie startowac.
Nie szkoda hajsu na HMB dzialanie prawie zadne , delikatny antykatabolik i trzeba dlugo suplementowac zeby cos zaczelo dzialac.
  • 0

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Prohormony - DIANOBOL - ZOE LABS
hgh ???? o cenach ito nie bede pisal nazw handlowych tez nie a opis hmmm...
Używanie somatotropiny oferuje trzy podstawowe efekty działania. STH ma silny efekt anaboliczny i powoduje zwiększenie syntezy protein, która uwidacznia się poprzez powiększenie komórek mięsniowych jak i zwiększenie się ich liczebności. Takiego dwutorowego efektu działania HGH nie ma żaden steryd anaboliczny,
Drugim efektem działania jest wpływ na proces spalania tkanki tłuszczowej,(wiec przygotuj sie na schudniecie i utrate wody) ;) Trzecim efektem jest duzy przyrost siły
niektozy uwazaja go za wspanialy srodek a inni za bezuzyteczny jedno jest pewne cykl hgh jest kosztowny i dlugotrwaly!!! dlatego nie jest on osiagalny dla zwyklych smiertelnikow ;) ;) ale masa na nim zdobyta jest dobrej jakosci i praktycznie zostaje ;)


Podczas stosowania HGH wzrasta zapotrzebowanie organizmu na hormon tarczycy, insulinę a takze hgh powinno brac sie z innymi sterydami anabolicznymi poniewaz hgh powoduje lepsze ich dzialanie.

Efekt optymalny osiąga się poprzez jednoczesne stosowanie HGH, sterydów anabolicznych, hormonów tarczycy i insuliny. Podczas stosowania HGH należy bezwzględnie dostarczać trzy hormony aby osiągnąć możliwie maksymalne rezultaty. Są nimi: HGH, insulina, oraz T-3 (np. Cytomel). Tylko w takim przypadku wątroba jest w stanie rozpocząć uwalnianie optymalnej ilości somatomedyn i insulinopodobnych substancji wzrostowych.
Czołowi kulturyści stosują średnio 4-16 jednostek dziennie. Ponieważ okres półtrwania HGH wynosi mniej niż godzinę nie dziwi fakt, że niektórzy kulturyści dzielą swoją dawkę dzienną na 3-4 strzały po 2-4 jednostki każdy.(wiec kasy w to troche pójdzie ;) )Stosowanie HGH na pół gwizdka jest z góry skazane na niepowodzenie. Minimalne efektywne dawki rozpoczynają się od 4 jednostek dziennie.
Minimalny czas stosowania hormonu wzrostu od 8 tygodni. nawet do kilku miesiecy!!!!!!!!!


Należy pamiętać aby za każdym razem zmieniać miejsce zastrzyku. Unikniemy w ten sposób lipoatrofii, czyli nadmiernego ubytku tłuszczu z komórek w pobliżu miejsca podawania substancji

pozdro
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prohormony - DIANOBOL - ZOE LABS
Sluchajcie ludziska chyba nam sie temat rozjechal ;) Ja pytam sie o dzialanie prohormonow a Laska pisze o HGH ;) Juz widzialem osobiscie efekty o HGH i robilem juz setki injekcji z hormonu wzrostu ale oczywiscie wielkie dzieki za odpowiedz. Oczywiscie tez bralem HGH + Testosteron Prolongatum 1000mg/e5d, hormon tarczycy 200mg/dziennie oraz Boldenone 600mg/week cykl trwal 16tyg taki standardowy bez insuliny. 3majmy sie tematu o prohormonach a o HGH mozemy sobie zrobic nowy dzial. Pozdro ;)

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prohormony - DIANOBOL - ZOE LABS

bralem kiedys ph superdrol i trenadrol efekty porównywalne do mety moze nie ciagnie tak wody ale silowe jak na mecie, gorzej z blokiem bo juz w polowie cyklu przyblokowalo mnie mocno, odblok zrobilem z clomu i nolvy bez tego lepiej nie startowac.
Nie szkoda hajsu na HMB dzialanie prawie zadne , delikatny antykatabolik i trzeba dlugo suplementowac zeby cos zaczelo dzialac.


Powiedz mi kiedy widziales pierwsze efekty dzialania? Odblokowanie jest uszykowane ;) . Wiem ze HMB to miernota ale mam jeszcze 300 tabsow. Dzieki za info !

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Prohormony - DIANOBOL - ZOE LABS
o sory faktycznie sie jablem ;) wczesniej napisales ze moze bys zrobil cykl z hgh i tak jakos mi to zostalo w glowie ;) ;) ;) ze sie za szybko rozpisalem ;) :D
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prohormony - DIANOBOL - ZOE LABS

o sory faktycznie sie jablem ;) wczesniej napisales ze moze bys zrobil cykl z hgh i tak jakos mi to zostalo w glowie ;) ;) :D ze sie za szybko rozpisalem :D :D


Spoko, tez mam czasami przeblyski w odpowiedziach ;) ;) :D Dobrze ze ogarniamy temat. W sumie jak zrobimy temat o HGH bedziesz mial gotowa odpowiedz :D Pozdro.

maxym
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Prohormony - DIANOBOL - ZOE LABS
silowe efekty czulem juz po okolo tygodniu , tak samo miesien byl bardziej twardy i byly wieksze pompy na treningu , wieksza wytrzymalosc , masy zrobilem cos okolo 5 kg , cykl trwal 5 tygodni wiec srednio robilem 1kg na tydzien, jedyny minus to przyblokowanie, bralem tez do tego essential forte jako oslonki , witaminy, magnez , cynk i b6 ,odblok tak jak pisalem wyzej clom i nolva.
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prohormony - DIANOBOL - ZOE LABS
Wlasnie mam piaty dzionek brania i widze nabity miesien oraz wysokie cisnienie. Ja caly czas biore wszystkie cuda swiata oslonki/witaminy/suple/mineraly/ziola. Moze wiesz jak dlugo moge byc na takim cyklu?Pozdro

maxym
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Prohormony - DIANOBOL - ZOE LABS
pociagnij max 5 tygodni, kiedys duzo czytalem o ph na bodybuilding.com i tam zalecali maxymalna dlugosc cyklu 5 tygodni na kazdym ph, najgorsze sa te ktore sa metylowane wtedy watroba dostaje ostro
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prohormony - DIANOBOL - ZOE LABS
Wielkie dzieki za odpowiedz. W sumie ocena 5+

maxym
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Prohormony - DIANOBOL - ZOE LABS
ja tez mialem podzyzszone cicnienie na ph , najwikesze skoki mialem w czasie treningu i okolo godziny po , potem wszystko wracalo do normy, nie zapomnij brac wiecej magnezu najlepiej razem z potasem
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prohormony - DIANOBOL - ZOE LABS
Pociagne cykl na Dianobolu 5tyg jak radzisz a pozniej odblokowanie. Jaka zastosowac przerwe przed drugim mocniejszym cyklem z uzyciem 3-4 prohormonow.

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Prohormony - DIANOBOL - ZOE LABS
mac jakie robisz najczesciej przerwy miedzy cyklami???
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

maxym
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Prohormony - DIANOBOL - ZOE LABS
zrób ze 2 miesiace minimum, lepiej jak oczyscisz receptory wtedy nastepne ph podziałają duzo lepiej, albo kup jest taki suplement który troche pomaga w oczyszczaniu receptorów j jesli dobrze pamietam to reset ad z alri , wszystko dziala na zasadzie zamek-klucz gdzie substancja wprowadzona z zewnatrz połączy sie z odpowiednim bialkiem receptorowym i wywoła odpowiednie działanie w organizmie. Stosując obecnie ph masz juz te receptory pozapychane i musza sie oczyscic zeby kolejny ph mial sie z czym łączyc..pozdrawiam
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prohormony - DIANOBOL - ZOE LABS
W zaleznosci jaki byl dlugi cykl ale zawsze minmum to 16 tyg w krotkich cyklach. Ostatnio po cyklu bylem na mostku do nastepnego cyklu. Zaleta zadnych spadkow w okresie 12tyg na mostku. Wada slabe rezultaty. Przed tym cyklem bylem 3lata na OFF.

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prohormony - DIANOBOL - ZOE LABS

zrób ze 2 miesiace minimum, lepiej jak oczyscisz receptory wtedy nastepne ph podziałają duzo lepiej, albo kup jest taki suplement który troche pomaga w oczyszczaniu receptorów j jesli dobrze pamietam to reset ad z alri , wszystko dziala na zasadzie zamek-klucz gdzie substancja wprowadzona z zewnatrz połączy sie z odpowiednim bialkiem receptorowym i wywoła odpowiednie działanie w organizmie. Stosując obecnie ph masz juz te receptory pozapychane i musza sie oczyscic zeby kolejny ph mial sie z czym łączyc..pozdrawiam


Maxym, dobre rady i dobra forma wypowiedzi/objasnienia. Pozdro i dzieki ;)

maxym
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Prohormony - DIANOBOL - ZOE LABS
im dłuższa przerwa tym bardziej bedziesz zadowolony!!! pozdroo
  • 0

maxym
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Prohormony - DIANOBOL - ZOE LABS
Mac406 jak bedziesz miał około 2 tygodni do końce tego cyklu to zacznij juz brac dobre stacki kreatynowe (hp,storm,clout) to pozwoli Ci zminimalizować spadki siły po cyklu, akurat przez dwa tygodnie kreatyna juz dobrze się rozkręci i kiedy odstawisz ph bedzie juz dobrze działac
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024