Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tight


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

pawel18gda
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Tight
Witam Was,

Jestem Paweł 18 lat ważę 111 kg a wzrostu mam 195 chciałbym zrzucic kilka kilo dla własnego zdrowia.
Zastanawiam się nad jakims wspomagaczem idą wakacje to chciałbym zacząć na pełnej parze.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Co myślicie o tym

I teraz najważniejsze pytanie czy osoba z nadciśnieniem może używać takich lub innych środków?

Zależy mi na tym ponieważ juz wiele razy przystępowałem do trningów siłowych oraz biegania i zeszło tylko 5 kg a dalej nie chce pomimo diety ;/


Chcialbym aby ktos odpowiedzial na moje pytanie.

Pozdrawiam Paweł



PS: Mcie jakieś ciekawe plany treningowe dla nadciśnieniowców?
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Tight
Hmmm trochę trudna sprawa z tym nadciśnieniem, najlepiej się zapytaj lekarza czy wolno Ci brać takie rzeczy. Słowo nadciśnienie już mnie paraliżuje więc ja Ci nie pomogę - nie chce brać na siebie odpowiedzialności jak by miało coś Ci się stać - nie daj Boże. Ale na pewno musisz uważać na pobudzacze w takich suplach.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


pawel18gda
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tight
A do jakiego lekarza najllepiej się zwrócić chodzi tu o pierwszego kontaktu? dietetyka ? kardiologa?

Bo to też nagmatwane jest bo lekarz mi mowi że musze schudnąć bo to nadcisnienie niby od tego a z innej strony to wydaje mi sie ze sami nie wiedza ...
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Tight
Najlepiej jak Byś poszedł do lekarza sportowego - taki lekarz zna się praktycznie na wszystkim związanym ze treningami oraz z suplementami... Taki lekarz powinien Ci pomóc.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


pawel18gda
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tight
Dzięki wielkie :?:

Pozdrawiam serdecznie :D
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Tight
Spoko :?:

Powodzenia no i Abyś osiągnął założony cel :D

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


Hustler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 347 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tight
na Twoim miejscu dałbym sobie spokój z takimi środkami, da się schudnąć i bez tego szajsu
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Tight

na Twoim miejscu dałbym sobie spokój z takimi środkami, da się schudnąć i bez tego szajsu

A skąd takie wrogie nastawienie do spalaczy? Czy może tu masz na myśli tylko Tighta?

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


Hustler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 347 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tight
powiem Ci tak, że zalezy od stopnia zaawansowania, bo jeśli chłopak jest młody i to jest dopiero jego pierwsza czy tam trzecia redukcja i mozliwe że wczesniejsze były na słabym poziomie to mozna wykorzystać potencjał spalania, wystarczy się przyłożyc i zacisnąć zeby, spalacza najlepiej dołożyć jak juz nie dajesz rady spalac i został ten cięzki fat do zbicia, niestety wielu znajomych miało problemy ze spalaczami, przewaznie to ich łączenie z innymi spalaczami i przyjazdy karetek bo mysleli ze mają zawał,
efedryne dano do dopingu a normalnie dopuszczają johimbine co według mnie mocniej odbija się na zdrowiu niż efedryna. Czasami strach brać coś z Amerykańskiego rynku bo nie wiadomo co znajdziesz w środku tak jak w Venomie koks i miał wpływ na psychike i zdrowie.

Myslę, że do takich środków trzeba podchodzić ostrożniej

Może ten nowy Tight to nie jest zadna rewelacja z porównaniu ze starym ale jednak to nie jest środek na pierwszy kontakt ze spalaczami.
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Tight
Gdyby nie te Jego nadciśnienie to mógł by spróbować jakieś spalacza, chłopak pisze że trzyma dietę i że już nie może schudnąć dlatego można by było spróbować wspomóc się suplem. Można by też było się mocniej katować na aerobach no ale są już pewne granicę chcieć spalić tułuszczyk a ciężkie aeroby. Psychiczne nastawienie jest również bardzo ważną rzeczą, biorąc jakiś spalacz już jest trochę lepsza motywacja. No ale w Jego przypadku lepiej się spytać lekarza, bo nie ma co ryzykować.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


Hustler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 347 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tight
jak pisze że podchodził wielokrotnie do tego i słabo mu idzie to wniosek prosty - błedy w diecie, zły układ aerobów (moze czas na interwały)
to jak z kreatyną, sama za Ciebie nic nie zrobi
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Tight

to jak z kreatyną, sama za Ciebie nic nie zrobi

Dokładnie tak. Większość osób z nadwagą nie chcę się za mocno przemęczać - wiadomo większa waga, szybsze zmęczenie. Dlatego dobrze jest się wspomóc spalaczem, efekty treningu będą lepsze niż bez niego - prosta sprawa. Ja kiedyś znałem gościa co ćwiczył na siłce ponad 1h dziennie ćwiczeń typu jazda na rowerze, bieżnia i On chodź się pocił, bardzo ciężko ćwiczył nie miał zadowalających efektów w prawdzie dieta nie była taka na 100% dokładna ale jednak była, na siłownie przychodził na czczo. Teraz do czego zmierzam są pewne genetyczne bariery, które jest ciężko przekroczyć dlatego po to są suple aby miały one nam pomóc. Jeśli chodzi o spalacze to polecam brania od słabszych ich wersji.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


Hustler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 347 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tight
genetyki oczywiście nie omijam :?: jednemu w tydzień 3 kg poleci a drugiem w miesiąc dopiero, i chodzi mi o to, że spalacza mozna uzyć jak jest już konieczność
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Tight

genetyki oczywiście nie omijam :?: jednemu w tydzień 3 kg poleci a drugiem w miesiąc dopiero, i chodzi mi o to, że spalacza mozna uzyć jak jest już konieczność

Ja ostatnio jestem zwolennikiem dobrej diety i uważam że to ona daje największe efekty razem z dobrze dopasowanym treningiem, ale czasami trzeba sobie pomóc suplami :D

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


Hustler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 347 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tight
nawet trawa na sucho nie rośnie :?: dieta i trening jest najważniejszy ale odpowiednia suplementacja wiele daje
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Tight
nawet trawa na sucho nie rośnie - to hasło już kilka razy mi się obiło o uszy to jest stara prawda :?:

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024