Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

Charli P
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pytanie
Witam!!
No to tak mam 20 lat, staż na siłowni 2lata z tym,że półtora roku przerwy. Obecniem mam 38cm w bicepsie,waga 80kg, wysisk na klatke 105kg. W czasie mojej szczytowej formuy miałem 41cm w bicepsie i 135kg w wyciskaniu na klatke no ale przestałem cwiczyc i spadlo...
Czy jednym cyklem z deca durabolinu dojde do tego co miałem??

Moje poprzednie cykle to testosteron prop i meta + omka
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie
Uwielbiam takie pytania przez sezonowców :?: W końcu juz lato ...
Na cyklu na Deca-duraboline mozesz nawet nie dojść podczas seksu :D ale napewno gdzies dojdziesz.
Zacznij czytać tematy : Trening, suplementy, dieta a za dwa lata co to jest doping itd

Charli P
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie
Jakbys uwaznie przeczytal co napisalem to bys zauwazyl ze takimi tematami to sie ponad dwa lata temu zajmowalem...

no wiec??
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie

Jakbys uwaznie przeczytal co napisalem to bys zauwazyl ze takimi tematami to sie ponad dwa lata temu zajmowalem...

no wiec??


To wracaj do formy na sterydach, życze Cie powodzenia. Zrobileś 41cm obwód ręki ( z tego 2-3cm to retencja wody ) i spadlo Tobie aż 3cm to ile miałeś cm przed cyklem ? Nic Ci nie zostalo po cyklu ? Czy staciłes więcej niż miałeś ?
Chcesz robic cykl na samym Deca-durabolinie to wiesz co to znaczy masz ZEROWE pojęcie o dopingu :?:
Jesteś sezonowiec : cykl-przerwa cykl-przerwa itd
Na 100% każdy sprzeda Tobie ( sezonowcy to moje dobre wakacje ... ) FAKE ponieważ dostać oryginał Deca-D to szczyt możliwosci ...

Charli P
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie
przed tym ostatnim cyklem to miałem 34cm i doszedłem aż do 41cm byłem bardzo zadowolony no ale to byla omka z metka a omka to sama woda no i prosze stalo jak sie stalo... ;/

i z Twojej definicji wynika że niejestem sezonowcem!!

no to w takim razie jakie dobro mi radzicie ??
  • 0

volgin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:5 lat
  • Wzrost [cm]:178
  • Waga [kg]:95

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie
Stary prawda jest taka że jesteś nowicjusz to raz , a dwa ze sezonowiec :?: Co to za doświadczenie które wynosi niby dwa lata, a w ciągu tych dwóch lat miałeś 1,5 roku przerwy :D Dobro jest takie że zajrzyj do działu suplementy,dieta,trening !!
  • 0

Charli P
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie
kolego zle mnie zrozumiales!! przez dwa lata cwiczyłem non stop! i przez nastepne poltora roku niechodzilem bo poprostu niemoglem!

a i tak nawiasem to zzajrzyj sobie na regulamin tego forum , przeczytaj uważnie wszystkie podpunkty...

bardzo niski poziom kultury, zadałem 3 pytania no ale nieuzyskalem odpowiedzi na ani jedno, he co to za forum wogole...
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie

kolego zle mnie zrozumiales!! przez dwa lata cwiczyłem non stop! i przez nastepne poltora roku niechodzilem bo poprostu niemoglem!

a i tak nawiasem to zzajrzyj sobie na regulamin tego forum , przeczytaj uważnie wszystkie podpunkty...

bardzo niski poziom kultury, zadałem 3 pytania no ale nieuzyskalem odpowiedzi na ani jedno, he co to za forum wogole...


myślę że szybko wróciłbyś do formy na odżywkach i diecie :?:
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie

myślę że szybko wróciłbyś do formy na odżywkach i diecie :D


Własnie co to za forum ... co nie udziela odpowiedzi SEZSONOWCĄ Z BRAKIEM WIEDZY NA TEMAT DOPINGU.

Temat zamykam, jezeli masz nastpne pytania ( tylko nie takie "profesjonalane" np "Czy jednym cyklem z deca durabolinu dojde do tego co miałem??" :D )
to napisz do działu SUPLEMENTY/DIETA/TRENING i nie czaruj nas ze zrobiłem 7cm na cyklu :D
Kto zaczyna cykl mająć 34cm w obwodzie ramienia na dwoch potęznych i silnie toksycznych sterydach anabolicznych :D
I pisze "no ale to byla omka z metka a omka to sama woda no i prosze stalo jak sie stalo" :D ten musi naprawde być SEZONOWCEM !!
Podrawiam Omke-wode i Dece Super Power na dojście :?:



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024