Skocz do zawartości


Zdjęcie

epi drol,to samo co E-Stane,Ephitin-E???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

matinaszek
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

epi drol,to samo co E-Stane,Ephitin-E???
tak ja w temacie,opłaca się to kupić czy lepiej zakupić epi sprawdzonych firm,po opinii z zagranicznych for epi drol jest raczej chwalonym srodkiem ??
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: epi drol,to samo co E-Stane,Ephitin-E???

tak ja w temacie,opłaca się to kupić czy lepiej zakupić epi sprawdzonych firm,po opinii z zagranicznych for epi drol jest raczej chwalonym srodkiem ??



Musisz sprawdzac sklad karzdego z osobna. nieraz zawartosc substancji aktywnej jest wieksza lub mniejsza ale to wszystko idzie wyczytac w skladzie. Kupujac epi sprawdzonych firm masz pewnosc ze sklad jest taki jak opisuje producent. No i sprzedawca musi byc pewny.
Ps. ja postawil bym na sprawdzona firme.
  • 0

matinaszek
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: epi drol,to samo co E-Stane,Ephitin-E???
skład Epi Drola- 2a,3a Epithio-17a -methyl-17b-hydroxy-5a-androstane 10 mg

skład Epithin-E- 2a,3aEpithio-17a-methyl-5a-androstan-17b-ol 10 mg

skład E-Stane - 2a,3a-epithio-17a-methyl-5a-androstan-17b-ol 10 mg


wydaje się ze skład maja raczej taki sam ale ekspertem nie jestem
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: epi drol,to samo co E-Stane,Ephitin-E???
Ja brałem dwa rózne Epi i tak samo działały, tu masz fotki i nazwe wlasną :
http://www.forum-kul...o...40&start=40

matinaszek
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: epi drol,to samo co E-Stane,Ephitin-E???
MaC406 ty zapewne brałeś Epithin-E i E-Stane ,a epi drola nie ruszałeś?
  • 0

pinx
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: epi drol,to samo co E-Stane,Ephitin-E???
z tego co czytam o epistane to moze byc . ale mam maly broblem chce go kupic i wziasc do tego M-DROL zrobic taki cykl to dobry pomysl i jeszcze jedno na jakiej stronce moge znalesc opis jak brac lub jaki byl by dobry cykl czekam na komentaz
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: epi drol,to samo co E-Stane,Ephitin-E???

z tego co czytam o epistane to moze byc . ale mam maly broblem chce go kupic i wziasc do tego M-DROL zrobic taki cykl to dobry pomysl i jeszcze jedno na jakiej stronce moge znalesc opis jak brac lub jaki byl by dobry cykl czekam na komentaz

Cykl zlozony z dwuch PH to cykl dla bardzo zawasowanych zawodnikow. jesli to twoj pierwszy cykl to proponuje wzias samo epistane. jesli jednak zdecydujesz sie na cykl z dwoch PH to proponuje cykl konczyc na epi, czyli epistane w drugiej kolejnosci. gdzie znajdziesz dawkowanie ??? hmm napewno na etykiecie, w opisie srodka. sprobuj poszukac w wyszukiwarce.

Ps. Nastepnym razem zaloz oddzielny temat.
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: epi drol,to samo co E-Stane,Ephitin-E???

z tego co czytam o epistane to moze byc . ale mam maly broblem chce go kupic i wziasc do tego M-DROL zrobic taki cykl to dobry pomysl i jeszcze jedno na jakiej stronce moge znalesc opis jak brac lub jaki byl by dobry cykl czekam na komentaz


Mysle ze znasz podstawowy angielski, jezeli nie to napisz to Tobie przetlumacze. Nie mam pojecia czy sa jakies opisy w polskim jezyku. Tlustym drugiem masz to o co pytales.

Maximum Strength and Lean Muscle Gains

M-Drol is a pro-anabolic compound designed to help users achieve maximum gains in strength and size. M-Drol can be used when bulking to try to maximize gains in strength and lean muscle, or when wanting to gain lean muscle and hold onto strength when attempting to get leaner. Muscle Gains are generally dry and lean, so there is little to no fluid retention reported from typical M-Drol users.

First Time Pro Anabolic Users:
M-Drol is a pro anabolic clone that is be used by experienced pro anabolic users. If you have no prior pro anabolic experience, we suggest using H-Drol, P-Plex, or E-Stane instead.

Common Dosing Protocols:

Week 1: 10 mg (1 cap per day)
Week 2: 20 mg (2 caps per day)
Week 3: 20 mg (2 caps per day)
Week 4: Advanced users can add in a fourth week at 20 mg per day if desired

During Your Cycle:
We suggest using our Cycle Assist product while on M-Drol for overall support purposes. Cycle Assist can be started at the onset of the cycle, or ideally can be started two weeks before the beginning of the cycle.

After Your Cycle:
It is important to be familiar with and to do proper Post Cycle Therapy (PCT), including, but not limited to our PCT Assist Product.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024