Skocz do zawartości


Zdjęcie

Codzienny trening.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

budo_remi-thor
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:śląsk
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Codzienny trening.

Staraj sie wykonywać ćwiczenia jak na treningu tylko bez partnera. Na początlu może być to trudne ze wzgledu na ulozenie rak ale po jakims czasie sie przyzwyczaisz.


Rewelacja. To taka samoobrona z cieniem. Coś jak walka z cieniem. :)

Proponuję walkę z wyimaginowanym nożownikem.

Ja zawszę wtedy mu łamię rękę. :twisted:
  • 0

budo_reaver
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk / Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Codzienny trening.
@Randall

Mania na skuteczność już chyba mi przeszła,ale i tak chciałbym poćwiczyć coś uderzanego bo to jest poprostu ciekawe. Karate Kyokushin ćwiczyłem 1,5 roku,i stwierdziłem,że to nie dla mnie(zbyt statyczne,i "sztywne",zero atmosfery na macie,jak w obozie :? )moze taekwondo...umieć dobrze kopać nie jest źle :wink: . Mimo wszystko rozważę jeszcze boks albo kicka.

Dzięki i Pozdrawiam
  • 0

budo_usagi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:'znienacka'

Napisano Ponad rok temu

Re: Codzienny trening.

Prawde powiedziawszy to sram na Twojego ignora... :dupa: Choc nie mam jedno pytanie do Ciebie, ale jak mniemam pozostanie ono bez odpowiedzi: otoz od kogo to otrzymales promocje i prawo do noszenia czarnego pasa? Bo chyba nie od siebie? Pytanie to powiem Ci w sekrecie nurtuje nie tylko mnie ale i wiekszosc srodowiska aikido w Polsce, a w Warszawie w szczegolnosci...nie musisz odpowiadac...az tak bardzo mnie to nie interesuje...Pozdrawiam i zycze udanego treningu w tym 20 km biegu!!!


no to czego Ty chcesz czlowieku. najpierw chcesz odpowiedzi potem nie chcesz i Ciebie to w ogole nie interesuje.
mysle , ze sie grubo mylisz i wiekszosc srodowiska aikido w Polsce wcale to nie interesuje i maja to gleboko w zadku. poza tym jesli mowisz do kogos w sekrecie to nie na publicznym forum!!!
daruj sobie takie wypowiedzi. jesli Ci cisnienie skacze przy kompie to idz pobiegac albo na trening.
czy naprawde takie wypowiedzi sa konieczne???
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Codzienny trening.
usagi khem.. wielkie dzieki.. zarumienilem sie..
a tak BTW zobaczylem to na co wsadzilem ignora.. ok. odpowiem.
5 lat prowadzenia sekcji pod patronatem senseja Jacka Wysockiego. Wystarczy?
  • 0

budo_lance
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Codzienny trening.
dobrze ze ja nie mam takiego problemu w dojo w zabrzu treningi sa 5 razy w tygodniu za cene 66 zl miesiecznie. wiec jest ok
  • 0

budo_shin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Torun^__^

Napisano Ponad rok temu

Re: Codzienny trening.
wow ! fajnie masz nic tylko zazdroscic u mnie sa 2 razy ale o polowe taniej zas w innej sekcji jest za cene 60 zl 3 razy w tygoniu ...
  • 0

budo_thaala
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Codzienny trening.
U nas jest 5 razy w tygodniu za 100, ale ze zniżką studencką płacę "tylko" 90... :wink:
  • 0

budo_marilyn m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Codzienny trening.

z palcem w odbycie...takich jak ty zalatwiam ....!!!




to ciekawy temat,
kiedyś jeden z zacnych nauczycieli aikido instruował swoich podopiecznych, że w sytuacji realnej walki należy właśnie użyć tego fortelu wobec napastnika, co miało go dostatecznie zdeprymować i przybliżyć tym samym zwycięstwo. Czy miałeś na myśli tą właśnie metodę ? :)

Zaznaczam , że nie wnikam w istotę sporu
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024