Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zabójstwo 13 -latka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
126 odpowiedzi w tym temacie

budo_kwiecin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żyrardów

Napisano Ponad rok temu

Zabójstwo 13 -latka
Podane za [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Trzech 17-latków przyznało się do zabójstwa 13-letniego mieszkańca Pabianic. Do zbrodni doszło po północy, gdy chłopiec wyszedł z psem na spacer.

Chłopiec prawdopodobnie został zaatakowany po krótkiej sprzeczce. Sprawcy związali mu ręce i nogi drutem, na szyi zaciągnęli pętlę.

13-letni Damian zmarł w wyniku uduszenia. Jego zwłoki znalazła w nocy matka.

Policja zatrzymała trzech 17-latków, którzy podczas przesłuchania wielokrotnie zmieniali swoje zeznania. Są to mieszkańcy Pabianic - jeden z nich znał ofiarę.

Sprawcy nie mieli żadnego motywu.

W tej chwili są przesłuchiwani przez prokuraturę.

Kilka lat temu w Pabianicach doszło do podobnej zbrodni - również bez motywu. Wtedy dwóch nastolatków założyło się kto pierwszy zabije człowieka. Ofiara zginęła od rany zadanej tłuczoną butelką.


Sprawcy nie mieli żadnego motywu.... i na dodatek znajomi..
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Zabójstwo 13 -latka
Pod noz skur**synow. W tym kraju chyba juz nic innego na takich pierdol*** nie zadziala.
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zabójstwo 13 -latka
ale szok 8O ... do piachu z takimi smieciami!
  • 0

budo_flametong
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Zabójstwo 13 -latka
dozywocie (to gorsze od kary smierci)
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zabójstwo 13 -latka
A jakbys zabil obydwu skurwysynow podczas obrony sam idziesz siedziec.
  • 0

budo_jeff
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Zabójstwo 13 -latka
Przywrócić karę śmierci,karać surowiej.Władza celowo łagodzi prawo,aby nie beknąć za swoje przekręty.Wbrew temu co mówią niektórzy,kara śmierci odstrasza i to bardzo skutecznie,a jeśli chodzi o pomyłki sądowe,w całym okresie PRL-u(nie licząc dzikich lat 40-tych)nie zdarzyła się ani jedna.Mówię o przestępstwach kryminalnych.Krew się we mnie gotuje.Jeszcze kilka takich wiadomości,a wyjdę na małą krucjatę.Je..ć studia,je..ć przyszłość!Będzie przynajmniej kilku skur...li mniej :evil:
J.
  • 0

budo_flametong
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Zabójstwo 13 -latka
sluchajcie to ze zyjemy w panstwie chroniacych przestepcow dociera do mnie z kazdym dniem coraz czesciej :evil: :evil:
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Zabójstwo 13 -latka
Myśle ze w takich przypadkach przydala by sie kara smierci :evil: . Jestem pewny ze pare egzekucji takich smieciów by sie odbylo i nie dochodzilo by do takich rzeczy.
  • 0

budo_jani
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 609 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom 7

Napisano Ponad rok temu

Re: Zabójstwo 13 -latka
Jestem ciekaw jak się potoczy sprawa.. jakie "wyrorki" dostaną .... jezu kary w średniowieczu jednak nie były takie złe... rozgrzane obcęgi, pal.. a kara wykonana publicznie.... :evil: .... nowoczesne dochodzenie winy i bezwzględność zamierzchłych wieków.. to byłoby prawo (no i oczywiście logiczny kodeks karny) :evil: :evil:
  • 0

budo_nazeem
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 721 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zabójstwo 13 -latka
Jestem przeciwnko karze śmierci bo wtedy wg. mnie zniżamy się do ich żałosnego poziomu.Nasze zasrane prawo jest za łagode.Ci goście powinni być sądzeni jak dorośli i dostać dożywocie i może jakąś prace w kamieniołomach, bo tak bedą jescze jęczeć się że kablówkinie ma w więzienniu :lol:
  • 0

budo_kwiecin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żyrardów

Napisano Ponad rok temu

Re: Zabójstwo 13 -latka
Problem nie w braku kary smierci lecz w nieuchronnosci kary.
Jakby przestepca wiedzial, ze za najdrobniejsza pierdole dosiegnie go kara (ale nie w zawiasach, tylko cos ciezkiego), to by sie 1000 razy zastanowil...
A tak? Rzadko ktory pajac z podworka martwi sie policja..
W koncu HWDP :?

Smutne :(
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zabójstwo 13 -latka
heh, ale sie dajecie poniesc emocjom...bez sensu. i co? jakby byla kara smierci to by do takiej tragedii nie doszlo? po prostu palacie rzadza zemsty a prawo zemscie nie sluzy. juz nawet nie wspomne o tym ze kara smierci jest niechrzescijanska a 98% polakow to zadeklarowani chrzescijanie. wiec szanujmy demokracje a nie jakies tam: powiesic, spalic! jak gawiedz w sredniowieczu na publicznych egzekucjach...wypowiedzi w stylu jeffa to juz nawet sil nie mam komentowac. wez sie stary zastanow nad sensem tego co piszesz...
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Zabójstwo 13 -latka
Problem jest w tym ze dla takiego malego debila kolega ktory byl w wiezieniu jest bohaterem i ma 'fajne dziary'. Jakby mial fajnie upierdolona reke to by pomysleli.
Ktos to juz na budo napisal. 'Madrzejszy ustepuje glupszemu - wlasnie dlatego ten kraj tak wyglada'.
Znizmy sie na chwile do ich poziomu i im pokazmy ze tez potrafimy i ze nie sa tacy fajni i wyjatkowi.
  • 0

budo_piaba
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Zabójstwo 13 -latka
Problem z kara smierci w Europie polega na tym,ze jest ona niezgodna, z podpisana rowniez przez Polske,Konwencja Praw Czlowieka w Genewie.
Dlatego np. Turcja moze wstapic do Unii Europejskiej tylko wtedy,kiedy zniesie kare smierci.

Ja jestem absolutnie przeciwny karze smierci.Szczegolnie w obliczu polskiego prawa,obawialbym sie wtedy juz np. bronic sie przed atakiem jakichs drechow,bo sad moglby skazac mnie,mimo,ze bylem ofiara.I co wtedy?Wtedy wszyscy Ci,ktorzy dzis mowia: "Przywrocic kare smierci!" przypomna sobie,ze sami wykopali sobie grob.

"What goes around,comes around"

Poza tym trudno wedlug mnie ocenic,kto na kare smierci zasluguje,a kto nie.No a jesli koles ,tak jak czasami bywalo w Stanach,zostal skazany,mimo.ze nie popelnil przestepstwa? Spisac taka osobe na straty?
Nie,to niesprawiedliwe i niebezpieczne.
Dozywocie jest wystarczajaco surowa kara,ale kara smierci to juz przesada.
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Zabójstwo 13 -latka

Jestem przeciwnko karze śmierci bo wtedy wg. mnie zniżamy się do ich żałosnego poziomu.Nasze zasrane prawo jest za łagode.Ci goście powinni być sądzeni jak dorośli i dostać dożywocie i może jakąś prace w kamieniołomach, bo tak bedą jescze jęczeć się że kablówkinie ma w więzienniu :lol:

Ta, kare smierci powinny te łachmety dostac a nie dozywocie...a prawda jest taka ze pewnie dostaną po 15 lat z czego odsiedzą 10 (za pieniądze podatnikow oczywiscie) a pozniej ich uniewinnią za dobre zachowanie. :twisted:
  • 0

budo_zatara
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zabójstwo 13 -latka
Ja również jestem przeciwko karze śmierci, choć czasem mam poważne wątpliwości czy to słuszna postawa.
Najbardziej boli mnie jednak to, że wyroki wiezieia są stanowczo za krótkie, a do tego opłacane przez podatników, podczas gdy wieźniowi nic nie robią. Może warto by było wprowadzić ciężkie roboty????
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Zabójstwo 13 -latka

Najbardziej boli mnie jednak to, że wyroki wiezieia są stanowczo za krótkie, a do tego opłacane przez podatników, podczas gdy wieźniowi nic nie robią. Może warto by było wprowadzić ciężkie roboty????

No pewnie, dobrze by bylo gdyby rząd wprowadzil ciezkie roboty dla więźniów, lecz mysle ze to raczej niemozliwe, w końcu niema pracy dla normalnych, uczciwych ludzi, a co dopiero dla więźniów. :?
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Zabójstwo 13 -latka
Nie zgodze sie. Moga wykonywac prace takie jak kopanie rowow dla rur kanalizacyjnych, czy osuszanie bagnisk np. w pomorskim wojewodztwie, w calej Polsce znajdzie sie praca, nikt nie mowi ze nie moga wykonywac cesci pracy przeznaczonej dla maszyn, przeciez zlodzieje chca pracowac, a kradna bo pracy nie ma :?
  • 0

budo_kane
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 752 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zabójstwo 13 -latka

Problem nie w braku kary smierci lecz w nieuchronnosci kary........
Smutne :(


Masz racje . Co komu z tego , ze bedzie kara smierci jesli skutecznosc naszej policji pozostanie na tak miernym poziomie jaki jest teraz......
  • 0

budo_madhornet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zabójstwo 13 -latka

Ja jestem absolutnie przeciwny karze smierci.Szczegolnie w obliczu polskiego prawa,obawialbym sie wtedy juz np. bronic sie przed atakiem jakichs drechow,bo sad moglby skazac mnie,mimo,ze bylem ofiara.I co wtedy?Wtedy wszyscy Ci,ktorzy dzis mowia: "Przywrocic kare smierci!" przypomna sobie,ze sami wykopali sobie grob.

taaaak, a jesli jest dozywocie to sie nie boisz bo se zawsze mozna posiedziec do usranej smierci za kratami
kara smierci? jestem za. bedzie wiecej miejsca dla innych bandziorow, mniej kasy pojdzie na utrzymywanie bandziorow (bo bedzie ich mniej)
a roboty? jestem jeszcze bardziej za. czemu spoleczenstwo ma bulic za jakiegos chorego psychola
a odchodzac nieco od tematu, jestem tez za kara smierci dla tych co sie wykrecaja tym ze sa psychiczni. psychiczny, a przy tym niebezpieczny = nie nadaje sie do spoleczenstwa = zlikwidowac gnoja a nie bulic za niego
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024