Skocz do zawartości


Zdjęcie

akcje w sylwestra


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

akcje w sylwestra
Czesto tak niestety bywa że w sylwestra niektórym odbija i dochodzi do bójek, zadym, rozbojów..
Może byliście świadkami takich zdarzeń w sylwestrową noc..
  • 0

budo_john echevarria
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: akcje w sylwestra
Na szczęście nie, ale i tak na wszelki wypadek wziąłęm ze sobą yawarę.
  • 0

budo_kocyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: akcje w sylwestra
wczoraj bawilem sie u kumpla , wszysyc zadowoleni, usmiechnieci. 2 kumpel wyszedl na ogrod zlapac powietrza bo juz zielenial powoli :) i zaczal do niego sadzic sie sasiad gospodarza imprezy, zwyczajny dres + byl wypity, widzielismy sytuacje wiec wyszlismy i padlo pytanie czy chce sylwestrowy wp***al umilkl i odszedl. osobiscie nie rozumiem takich ludzi wszyscy chca sie bawic to musi znalesc sie jakis glupek, ktoremu cos sie nie podoba.
wiem jednak kto temu winny :) cytuje" oskarzam cie o lez strumienie, o zapomnienie, przelana krew- TESTOSTERON :) to tak jeszcze mnie imprezowy nastroj trzyma :)
  • 0

budo_john echevarria
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: akcje w sylwestra

cytuje" oskarzam cie o lez strumienie, o zapomnienie, przelana krew- TESTOSTERON :)


:)
  • 0

budo_marchew
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gród Kraka
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: akcje w sylwestra
A ja widzialem przechodzac. Przechodzimy obok knajpy a tam dwa opite dresy chca wejsc do kulturalnego lokalu... Nie zostaja wpuszczeni, jeden laduje tube w goscia przy wejsciu, wybiega kelner, facecik gdzies tak 160cm wzrostu, w bialem koszuli i smisznym fartuchu i jak nie przywali z buta w zebra dresowi, wyszli jeszcze szybciej niz probowali wejsc.

M.
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: akcje w sylwestra

Na szczęście nie, ale i tak na wszelki wypadek wziąłęm ze sobą yawarę.

Ja ciężkiego balisonga, ale planowaliśmy powrót piechotą nad ranem przez park. Klawy spacer, dziewiczy śnieg skrzypiał pod nogami, ptactwo śpi na lodzie. Po drodze (W-wa, Praga, Grochów) pusto i spokojnie.
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: akcje w sylwestra
park=skaryszewski?
  • 0

budo_kane
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 752 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: akcje w sylwestra
Na mojej tegorocznej imprezie troche obawialem sie czy nie wyniknie jakas burda ,bo kolo siebie znalazli sie tacy ludzie jak punki , dresy itd . Na szczescie po paru toastach nawet najwieksi wrogowie stali sie najlepszymi qmplami i wszyscy jak jeden maz zaliczyli w spokoju tzw. zgon :wink: .
  • 0

budo_gilotyna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: akcje w sylwestra
Chaiałem taki sam wątek założyć, ale ja sylwestra nie spędzałem sylwestra na Budo w przeciwieństwie do Saku :) . Przed 12 wyszliśmy na osiedle podziwiać fajerwerki (3 dziewczyny, 4 facetów). Po 12 postanowiliśmy się jeszcze przejść, jeden z nas został z tyły, ktoś przez telefon składał mu życzenia. Idziemy i nagle szłyszę: ej masz telefon? Do kumpla podchoodzi typ dość wysoku i kładzie mu rękę na ramieniu tak jakby go obejmował (standard). Podbiegliśmy do niego, utworzyliśmu mur, by się do dziewczyn nie dobrali. Było ich chyba z 8 facetów, i 3 dziewczyny. 3 czy 4 chciało się bić, na szczęście reszta była bardziej trzeźwa i stanęła po naszej stronie, ci bardziej trzeżwi przewracali i odciągali od nas swoich kumpli, zaczęli się nawet dość ostro szarpać, potem do akcji weszły ich dziewczyny, które uspokoiły awanturników. Skonczylo się na kilku "kurwach" i popychaniach. Części z nich to zanjomo mojego brata, grają czasem razem na boisku. Tak to mniej więcej wyglądało.
Aha i jeszcze jedno (pewnie durne, ale cóż) pytanie: czy plastkiowy kastet też jest zabroniony?
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: akcje w sylwestra

park=skaryszewski?

:) Dokładnie, a potem wzdłuż kanałku do Wiatracznej
Wiesz, że o 4 rano paliły się świeczki w kapliczce koło wodospadu i przy głazie na górce. Miło, że ktoś pomyślał.
  • 0

budo_dedi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: akcje w sylwestra

Aha i jeszcze jedno (pewnie durne, ale cóż) pytanie: czy plastkiowy kastet też jest zabroniony?


Tak jak plastikowy pistolet (np. Glock, Walther P99, Wist) :) :) :)
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: akcje w sylwestra

Aha i jeszcze jedno (pewnie durne, ale cóż) pytanie: czy plastkiowy kastet też jest zabroniony?

Comtech Stinger lub coś w tym guście? Jak długo go nie używasz, to może zdołasz wmówić komuś, że to celtycki amulet., ale jak użyjesz to

1996.12.19 wyrok s.apel. II AKa 344/96 Prok.i Pr. 1997/7-8/21
w Gdańsku

Nie powinno budzić wątpliwości, że kastet jako broń ręczna w postaci spojonych ze sobą metalowych pierścieni, nakładana na palce w celu wzmocnienia uderzenia pięścią, obojętnie czy w postaci oryginalnej broni czy w postaci narzędzia służącego do innego celu, ale mającego identyczne właściwości (jak użyte przez oskarżonego metalowe pokrętło zaworu, które ze względu na swoje właściwości stwarzało możliwość nałożenia go na palce ręki, a w konsekwencji wzmacniało siłę uderzenia pięścią) ze swej istoty jest narzędziem niebezpiecznym.


  • 0

budo_piaba
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: akcje w sylwestra
W Poznaniu na pl. Wolnosci byla dobra zabawa,a bojek zadnych nie widzialem.
Drechy mialy dobry humor :) :) :)
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: akcje w sylwestra
Jak mowila prasa i telewizja ten sylwester wyszedl wyjatkowo bezpiecznie bez zadnych wiekszych burd, moze to dobre perspektywy...
  • 0

budo_piaba
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: akcje w sylwestra
Tak na boku: niejeden drech,co normalnie w Poznaniu kozacza, z milym usmiechem przyjmowal nasze(bylem tam ze znajomymi) zyczenia noworoczne,czestowal szampanem i rowniez skladal zyczenia.Zadnego agresora czy cos - mila atmosfera,dobra zabawa.Wiec mozna i tak :-)
  • 0

budo_qb
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: akcje w sylwestra
W Gdyni tak samo byl spokoj, bez burd, np i byla ogromna beka. Gdyby nie fakt, ze ktos sie wbil do nas na domowke i zabral kilka telefonow i dwie kurtki to by bylo zajebiscie.
  • 0

budo_jeff
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: akcje w sylwestra
Ja wracałem sobie spokojnie z duuuużego miasta,gdzie balowałem do trochę mniejszego miasta,gdzie mieszkam.Odprowadziłem swoją kobietę i skierowałem się w stronę domu.Po drodzę cały czas czuwałem,ale nic sie nie wydarzyło.Gdy zbliżałem się do mojej ulicy,jak zwykle osłabiłem czujność,a tu drogą idzie 4 kolesi z laską.Wszyscy naj...ni.Przechodzę obok,a tu słyszę SKĄD JESTEŚ itd.Jeden zaczał iść za mną,reszta się zatrzymała i obserwowała.(BTW:Wszyscy ledwo się trzymali).Nie zareagowałem,poszedłem przed siebie.Kolo wrócił do swoich.Potem już się nie odwracałem,usłyszałem tylko nieco obelg,no i poleciało parę kul śniegu(niecelnie).Ja byłem trzeźwy i miałem bagnet w rękawie kurtki.Czy to dobrze,że ich olałem?Do dziś mam moralniaka,że nie zareagowałem.
J.
  • 0

budo_piaba
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: akcje w sylwestra
Dobrze,ze nie zareagowales,bo z tego co piszesz,wynika,ze to byly jakies zwykle zule:) Wiadomo,ze jak drechy sie spija,to szaleja.A na prowokacje slowna nie ma co reagowac.Bo jeszcze Cie pozwa do sadu,jak im wpier...
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: akcje w sylwestra

Ja wracałem sobie spokojnie z duuuużego miasta,gdzie balowałem do trochę mniejszego miasta,gdzie mieszkam.Odprowadziłem swoją kobietę i skierowałem się w stronę domu.Po drodzę cały czas czuwałem,ale nic sie nie wydarzyło.Gdy zbliżałem się do mojej ulicy,jak zwykle osłabiłem czujność,a tu drogą idzie 4 kolesi z laską.Wszyscy naj...ni.Przechodzę obok,a tu słyszę SKĄD JESTEŚ itd.Jeden zaczał iść za mną,reszta się zatrzymała i obserwowała.(BTW:Wszyscy ledwo się trzymali).Nie zareagowałem,poszedłem przed siebie.Kolo wrócił do swoich.Potem już się nie odwracałem,usłyszałem tylko nieco obelg,no i poleciało parę kul śniegu(niecelnie).Ja byłem trzeźwy i miałem bagnet w rękawie kurtki.Czy to dobrze,że ich olałem?Do dziś mam moralniaka,że nie zareagowałem.
J.


staryyyyyyyyyyyy - no jak mogłeś odpuściść?!!!!!!!
wprawdzie było trochę niesprawiedliwie - ty sam a ich tylko czterech (plus laska), ale trudno - sami zaczęli. Trzeba ich było tym bagnetem wypatroszyć, ale dopiero po tym jak byś im powydłubywał oczy, sciągnął skalpy i napchał płatków śniegowych pod paznokcie.
z przykrością stwierdzam, że co raz bardziej miękie jest towarzystwo na vortalu.
płakać się chce
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: akcje w sylwestra
bagnet na sylwestra? co to jakas strefa wojenna jest w polsce a ja przespalem? dziz, ale freak'i teraz chodza na ulicach. i ma moralniaka ze jakis biednych pijaczkow nie dzgnal bagnetem. i pisze ze ma ochote na krucjate...omg czas umierac...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024