Skocz do zawartości


Zdjęcie

akcje w sylwestra


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

budo_kane
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 752 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: akcje w sylwestra
Yak : raczej nie strefa wojenna a rzeczywistosc :(

Jeff : Hehe moralniaka masz z tego powodu , ze nie poszatkowales przypadkowych przechodniow ktorzy cos tam do ciebie gadali...?! Jej to chyba ja tez powinienem sie przejmowac bo juz puscilem plazem , dosyc duzo TAKICH zaczepek :wink: .
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: akcje w sylwestra

Ja wracałem sobie spokojnie z duuuużego miasta,gdzie balowałem do trochę mniejszego miasta,gdzie mieszkam.Odprowadziłem swoją kobietę i skierowałem się w stronę domu.Po drodzę cały czas czuwałem,ale nic sie nie wydarzyło.Gdy zbliżałem się do mojej ulicy,jak zwykle osłabiłem czujność,a tu drogą idzie 4 kolesi z laską.Wszyscy naj...ni.Przechodzę obok,a tu słyszę SKĄD JESTEŚ itd.Jeden zaczał iść za mną,reszta się zatrzymała i obserwowała.(BTW:Wszyscy ledwo się trzymali).Nie zareagowałem,poszedłem przed siebie.Kolo wrócił do swoich.Potem już się nie odwracałem,usłyszałem tylko nieco obelg,no i poleciało parę kul śniegu(niecelnie).Ja byłem trzeźwy i miałem bagnet w rękawie kurtki.Czy to dobrze,że ich olałem?Do dziś mam moralniaka,że nie zareagowałem.
J.

IMHO dobrze zrobiles. Lepiej unikac bójek niz sie w nie wdawac
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: akcje w sylwestra
kane: ale jaka rzeczywistosc? ze bierze bagnet w rekaw na bal sylwestrowy? a potem rozwaza czy nim poszatkowac pijaczkow? i ma moralniaka ze tego nie zrobil? toz to paranoja a nie rzeczywistosc.
  • 0

budo_reaver
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk / Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: akcje w sylwestra
Ale niestety właśnie ta rzeczywistość,prawdziwa czy nie,do takiej paranoji zmusza.
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: akcje w sylwestra
rzeczywistosc prawdziwa czy nie © 8O :)
rzeczywistosc jest z definicji prawdziwa :) no i do niczego takiego nie zmusza. ot ja na przyklad poszedlem na sylwestra bez bagnetu. i nie dosc tego jeszcze wrocilem caly i zdrowy. ja na ulicy bardziej bym sie bal takiego cichego swira z bagnetem w rekawie ktory moze mi wyjechac bo cos tam sobie uroi od 4 pijanych dresiarzy ktorzy (typowo-wiec wiem czego sie spodziewac) costam sie pultaja.
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: akcje w sylwestra
Yak : gość wyraźnie pisze, że wracal z sylwka i poruszał się między miastami. No to podejrzewam, że kawałek do przejścia miał. Nie wiem w jakiej okolicy mieszka ale jak chodzi z bagnetem to raczej niesympatyczny klimat tam panuje.
A podejrzewam, że moralniaka ma, bo dał sobie nawrzucać i nic nie zrobił. Jak mnie wyzywają to się krew we mnie gotuje i czerwona kotara opada mi na oczy :) . Potrafie zrozumieć co on czuje.
Jeff - spoko. Tą walke wygrałeś, bo oni przeżyli.

Niestety jest możliwe, że przekażą swe nasienie dalej i jakaś samica urodzi takiego debila jak tatuś :) :)

Ja sywka bez przygód przeżyłem i dobrze - bo się tak naprułem, że jakby coś było to by mnie zabili albo bym się sam znokautował :)

POZDRO&RESPEKT
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: akcje w sylwestra
no daj spokoj, bagnet w rekawie??
a tak btw to z podejsciem:
"Jak mnie wyzywają to się krew we mnie gotuje i czerwona kotara opada mi na oczy" to ja ci niestety kariery w ochronie nie wroze 8O
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: akcje w sylwestra
a nie sadzicie ze to cisza przed burza, wszedzie spokoj zadnych zaczepek ani nic. W nastepnego sylwestra ten topic moze juz z 5 stron opowiastek bedzie zajmowal, drechy ucichly, zeby na nastepnego sylwka nikt juz bagmetow nie bral.... :D
  • 0

budo_jeff
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: akcje w sylwestra
Nie ćwiczę SW i kiepsko biegam.Bagnet to tylko tak dla odstraszenia(w sytuacji zagrożenia może bym użył-macham trochę w domy i ćwiczę z kumplem na drewnianych makietach).Wyjąłem go z plecaka i schowałem w rękawie dopiero w drodze od laski do domu.Moja dzielnica to domki jednorodzinne,panuje kultura,ale żeby tam dotrzeć trzeba przejść niezłe piekiełko.Nie jestem wykolejeńcem,który czycha na ofiary.Już trzeci raz mnie zaczepiają w miejscu "bezpiecznym",a poza tym jak już kiedyś pisałem nie mam doświadczenia w byciu zaczepianym,więc być może reaguję zbyt paranoicznie na takie sytuacje.Niech nie podnoszą głosu weterani ulicznych akcji.Dla was taka sytuacja to może kpina,ja podchodzę do tego tak jak podchodzę.Sorry za długi post.Mam nadzieję,że trochę wszystko rozjaśniłem.
J.
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: akcje w sylwestra
ok. to wiele zmienia. zatem zbyt pochopnie cie ocenilem. przepraszam. jednak moze lepiej noz? z takim bagnetem to bedziesz mial kupe nieprzyjemnosci, zarowno jak go uzyjesz, jak i wtedy kiedy ci go znajdzie pan policjant :)
  • 0

budo_piaba
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: akcje w sylwestra

Niestety jest możliwe, że przekażą swe nasienie dalej i jakaś samica urodzi takiego debila jak tatuś


Brzmi jak cytat z "Mein Kampf",tylko ,ze nie dotyczy Zydow,tylko dresiarzy.
Naprawde,nie wyrazajcie na kazdym kroku tak nazistowskich pogladow,bo powielacie ciagly blad fanatykow i fundamentalistow: uogolnianie.

Wiem,ze pewnie powiedziales to zartem,ale co rusz mozna przeczytac takie bzdury na forum i czesto autorzy pisza "na serio".
  • 0

budo_jeff
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: akcje w sylwestra
Myślałem nad zmianą sprzętu.Fakt,że przez bagnet mogą być kłopoty.Za to jak pięknie odstrasza(spróbowałem aż 1 raz,o czym pisałem).Jednak bałbym się go użyć,chyba,że uderzając grzbietem.Za nóż się nie biorę.Też może być krzywo.Myślę o czymś,z czego można się jakoś wymigać,np:wiertło,noga od stołu,a najlepiej trzonek od siekiery.Pobuszuję sobie w tematach typu "Z CZYM NA ULICĘ",może mnie zainspirują.
J.
  • 0

budo_jani
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 609 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom 7

Napisano Ponad rok temu

Re: akcje w sylwestra
To wypróbuj mój przepis.. weź długie wiertło do betonu tak by ciut wystawało poza zamkniętą pięść.. teraz weź taśme izolacyjną i grubo owiń wiertło... oprócz końców rzecz jasna.... otrzymałeś ładną, tanią, dobrze leżącą w dłoni, nie ślizgającą sie yawarę....no i jak coś to tylko wiertło :)
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: akcje w sylwestra

ja miałem yawarre w kieszeni kondomowce i odwiecznego batona. poza tym, nie zgrywałem bossa co sie wielu zdarza. poza tym Panowie miejmy swidomosc ez w sylwestra kazdy moze byc uzbrojony..


hehehe - następny. w sylwestra,w imieniny, w boże ciało i na trzeciego maja..... zawsze może być każdy uzbrojony. tyle tylko, ze gdyby koleżka nie miał w kurtce kosy to by się cieszył, że rozeszło się po kościach i skończyło dobrze. niestety był uzbrojony i już mu moralniak wyskoczył. swoją drogą zauważam pewną niekonsekwencję - z jednej strony spokojny, grzeczny i układny chłopiec z dobrej dzielnicy z drugiej kac moralny, że "honorowo" nie stłukł kilku pijaczków co go snieżkami obrzucili.
ciekawe co będzie, jak kiedyś chcąc uniknąć "moralniaka" wyciągnie bagnet albo inne narzędzie i trafi na kogoś kto mu to odbierze i dla jaj wsadzi w dupsko.
sytuacja realna bo kolezka jak sam pisze doświadczenia w walce nie ma a sprzęt nosi przez co nabiera złudnego przekonania o swoim bezpieczeństwie.
zamiast nosić bagnet niech pobiega troszkę - bezpieczniejsze to i dla zdrowia lepsze.

pozdrawiam
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: akcje w sylwestra

kilku pijaczków co go snieżkami obrzucili.


Taaaa dopuki mu nie wpier**** to sa nazywani pijaczkami, potem beda dresami,bandytami etc...
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: akcje w sylwestra
skad wiesz ze mu wpierdola? przeciez tego nie zrobili? przeciez nie mozna "prewencyjnie" kogos rozplatac bagnetem.
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: akcje w sylwestra
sorki moja wypowiedz zabrzmiala nie tak jak miala.

"4 kolesi z laską.Wszyscy naj...ni.Przechodzę obok,a tu słyszę SKĄD JESTEŚ itd.Jeden zaczał iść za mną"

Przeciez to jest klasyczna zaczepka zeby komus sypnac.
Nie mowie zeby odrazu go ciachac bagnetem. Bardzo dobrze ze nic nie zrobil. Tez mialem taka zaczepke w sylwa i tez sie ciesze ze nic nie zrobilem [no odpysknalem i tez w sumie nie powinienem].
Dziwie sie jednak ze od kolesi ktorzy go zaczepiaja doszlismy juz do "pijaczków co go snieżkami obrzucili". Nie wiem jak u was ale u mnie pijaczki nie pytaja skad jestem :?
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: akcje w sylwestra

sorki moja wypowiedz zabrzmiala nie tak jak miala.

"4 kolesi z laską.Wszyscy naj...ni.Przechodzę obok,a tu słyszę SKĄD JESTEŚ itd.Jeden zaczał iść za mną"

Przeciez to jest klasyczna zaczepka zeby komus sypnac.
Nie mowie zeby odrazu go ciachac bagnetem. Bardzo dobrze ze nic nie zrobil. Tez mialem taka zaczepke w sylwa i tez sie ciesze ze nic nie zrobilem [no odpysknalem i tez w sumie nie powinienem].
Dziwie sie jednak ze od kolesi ktorzy go zaczepiaja doszlismy juz do "pijaczków co go snieżkami obrzucili". Nie wiem jak u was ale u mnie pijaczki nie pytaja skad jestem :?


no doszliśmy w ten sposób, że gdzieś tam na końcu napisał, że poleciało za nim kilka snieżek. nieważne - ważne jest to, że nawet go nie tkneli a on ma moralniaka bo im odpuścił. TO JEST NIEBEZPIECZNE GŁÓWNIE DLA NIEGO. kiedyś nie odpuści, trafi na lepszych i będzie po chłopaku bo się naczytał, że jak zabierze sprzęt to nic mu nie zrobią a każdą obelgę należy krwią wroga zmazać. gówno prawda. zrobią i to może jeszcze tą jego maczetą.
broń noszona, a którą nie porafimy się się posługiwać (a kolega nie potrafi bo jak sam napisał "troche z kolegą machają") jest ekstremalnie niebezpieczna dla nas samych i pierdolenie, że pomoże w trudnej sytuacji można między bajki włożyć.
swoją drogą uważam, że normalnemu człowiekowi zadrży ręka kiedy będzie musiał pchnąć innego człowieka nożem i czasami to wystarczy aby dołaczyć do grona aniołków (chociaż napewno zaraz pojawią się głosy killerów-teoretyków co to stwierdzą, że nic z tych rzeczy i jak ktoś tylko krzywo spojży to oni go normalnie za pysk na ziemię pała w nery itd.....)

poza tm drogi Gab3d może postaraj się ustosunkować do całości wypowiedzi a nie do 5 słów.

pozdrawiam
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: akcje w sylwestra

Nie wiem jak u was ale u mnie pijaczki nie pytaja skad jestem :?

bo cie wszyscy dobrze znaja :)
  • 0

budo_jeff
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: akcje w sylwestra
A co,mam się od razu dać zaj...ć?Życie jest niebezpieczne i wolę mieć bagnet,niż nic.Raz się przydał(opisywałem to w maju 2003),ale nie nadymam się jak paw z tego powodu.Niech nikt nie ma mnie za ulicznego macho.Wiem,że to wielka loteria-raz trafia się na szczawi,którzy uciekają na sam widok(tak miałem ja)innym razem mogą być nawaleni,naćpani i nic sie nie da zrobić.Zdaję sobie sprawę ze wszystkiego-ze wszystkich możliwych konsekwencji posiadania tej zabawki.Nie traktujcie mnie jak zbyt pewnego siebie palanta.Co ma zrobić mały,chudy osobnik ze zje...ym kolanem(stąd kiepsko biegam)?Pozostaje mi próbować(a nuż się uda),a jak nie to trudno.LIFE IS BRUTAL.PS:Mam nadzieję,że wszyscy się wzruszyli :cry:
J.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024