Skocz do zawartości


Zdjęcie

Krav Maga w Zielonej Górze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
379 odpowiedzi w tym temacie

budo_mateusz wysoki
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
ciekawe co myslalas o nas na poczatku wrzesnia ? :? :oops:
  • 0

budo_an_ge
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
jak to co..?
FRESH MEAT!

mawaszki na glowke towarzysza Dyzmy jeszcze mi mozgu do tylka nie przeniosly, na poczatkujace osoby nie patrze po to by sie posmiac (znaczy.. nie tylko.. ;>). Zawsze obserwuje po to, by sie uczyc. Na siebie nie moge patrzec, bo "ozesz w morde jeza i wrobelka" moja duma i milosc wlasna bardzo podupadaja. Na trenera ciagle patrzec nie moge, bo.. teges teges, moze Deila sie wypowie ;] albo kamrat Dyzma ;> Na kraverow z grupy rowniez nie, bo jak zaczynam chichotac, to zaczynaja mnie bic. Pozostaja wiec ci z wrzesniowej i pierwszacy.

co do BJJ to.. Piotr Firlej na pewno sie ucieszy widzac kolejnego kravera bezbronnego na matach ;] da ci wycisk, oj da. A o czym jeszcze myslales?
  • 0

budo_mateusz wysoki
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
co do nasmiewania sie z poczatkujacych to (no comments) .
A ja wogle nie zamierzam mowic komus ze trenowalem kravke wiec mam nadzieje ze sie nikt nie dowie i nie bedzie wycisku :) :lol:
A jak tam plany co do klubowych koszulek ? Jest juz jakis pewny zarys czy wszystko w rozsypce i trzeba skladac ? 8)
  • 0

budo_mateusz wysoki
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
A co ty dzis taka wojskowa 8O :?:
  • 0

budo_mateusz wysoki
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
hm weszlem teraz na "nasza" klubowa strone i jestem ciekawy kto jest na filmiku z trenerem i gdzie to jest nakrecane ??
  • 0

budo_mateusz wysoki
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
eh te forum mnie wkurza dlaczego tu nie mozna edytowac swojego posta!!! tylko jak cos sie przypomni to pisac kolejnego posta !! A drugim "sportem" bylo by cos uderzanego mysle nad boksem tajskim bo dobrze mi wypada nigdzie nie bede musial zawalc treningow. A takze stosunkow duzo trenigow na MT nie ma bo tylko 2 xtyg ,i dobrze bo nauka :twisted: 8)
  • 0

budo_jaramgibony4
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
Dawno mnie cos tu nie bylo, nie wspominajac o treningach, no ale coz - w wakacje kondycja zawsze troche podupada :D Przeczytalem teraz w sobotniej lubuskiej, ze jeden z kickbokserow ma sale na kicka i w ogole remont itp. i ze na sali bedzie mogla odbywac sie krav maga. Czyzby nasz trener juz sie dogadywal w jakichs sprawach? Sala jak dobrze pamietam jest na dworcowej. Pozdro :D
  • 0

budo_an_ge
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
uwaga uwaga, treningi przeniesione do nowej sali!

od 4rtego wrzesnia turlamy sie i glaszczemy w sali ZRYWU (to ta pomiedzy Winiarnia a stacja cpn AB)
grupa poczatkujaca 17:30
grupa fanatykow 19:00

ponadto: sala jest fajna i szybko z niej sie nie damy wyniesc, prosze juz sobie zaklepywac miejsca parkingowe.
oraz: chodza sluchy ze na terenie ZRYWU jest miejsce przystosowane do grilla. nice, isn't it?
  • 0

budo_deila
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
WOW !!!! Wreszcie stronka jakos wyglada :D
Po 2nd -NOWA SALA :D i nie beda mi koledzy mowic - "a Ty sie nie boisz sama wracac !!!??" tereny parku tysiaclecia nigdy nie byly moimi ulubionymi :/
Natrafilam dzisiaj na artykul w gazecie wyborczej -ale po przeczytaniu tych "niesdamowicie kompetentnych" komentarzy nie mam siy aby napisac argumentacje na poziomie :)
Wlasnie sie jutro rano wybieram na 4 dniowy odpoczynek w Londynie, dzisiaj ponad 3h bawilam sie z dziecmi w basenie, pozniej skakanie na trampolinie, nalezy mi sie przerwa :)
Niby mam sie do konca poskladac, zeby z nowa sila wrocic do Kravki ale jak widze jakies fajne plotki, murki, play ground, albo jak przypadkiem wpadlam do centrum sztuk walki -pomyslalam, ze to przeznaczenie ale po godzinie obserwowania ich treningu stwierdzilam, ze nie bede ich upokazac :/ myslalam, ze to grupa poczatkujaca a jak mi powiedzieli, ze trenuja 8lat 8O pomyslalam -8zmarnowanych lat, ani kondycji ani szybkosci, kopniecia jak moje i nie musialam sie meczyc 8lat :/ i nikt nikogo nie dotykal tylko machali przed soba rekoma. Zapytalam - "czy taki trening przypadkiem nie wprowadza odruchu zatrzymywania ciosu, a poza tym czy przyzwyczajanie do uderzania w powietrze nie bedzie problemem kiedy dojdzie do konfrontacji z cialem" oni- "nie, bo my sobie wyobrazamy przeciwnika"
hmmm, trening mentalny jest jak najbardziej skuteczny ale jako uzupelnienie dzialania fizycznego.
Jego odpowiedz tak mnie nakrecila, ze chociaz dlugo nie trenowalam, chcialam mu udowodnic, ze sie myli. Na szczescie intelekt zaczal pracowac i przypomnialam sobie jak jeden z Mistrzow powiedzial mi -"co jest prawda dla Ciebie nie musi byc prawda dla innych"
To byloby wredne, wiec zostawilam ich w tym Matrixie :) nieswiadomych...
Nie twierdze, ze Kravka jest najlepsza i metody Trenera. Zawsze sie znajdzie kilka wad, mnie najbardziej wkurza, ze na kravce moja technika sie zrobila nieciekawa :( ale jak to Trener mowi -moge sobie cwiczyc w domu. Tylko to takie troche dziwne trenowac 8 lat i nie zrobic sparingu w celu sprawdzennia, czy rzeczywiscie tak to dziala. :/
Pozdrawiam wszystkich goraco ;)
aaa, czyli teraz zaawansowania 3latkowie beda z zaawansowanymi 1latkami ??
Ange jak tam nowe cialka?? jest na kogo patrzec?? ;)
  • 0

budo_an_ge
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
tak tak, trzylatkowie z dwulatkami i jednolatkami all together now. mam nadzieje ze nie bedzie ciasno.
a nowych cialek jeszcze nie ma :< a te stare juz takie powykorzystywane :< (:>)

trener cos ostatnio mowil o tym gosciu z MMA z Poznania, jakas wspolpraca, szmery bajery, wie ktos jak to dokladnie bylo?
bo akurat nie bylam obecna duchem przy tych ogloszeniach duszpasterskich ;>

kolejna nowosc z serii nowosci - bedziemy mieli juz niedlugie duuuze tarcze ^__^ trener zajedzie nas na cacy.

jak nasi wroca z extreme, to trzeba ich przycisnac o wiadomosci z wielkiego swiata. zaluje ze nie pojechalam, ale ta ciezka kasa..
  • 0

budo_thedyzma
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
Droga Aniu.
Piszę do Ciebie z dalekiego Kraju gdzie przebywam już jakiś czas i strasznie się za Tobą stęskniłem. Bardzo chciałbym się w końcu z tobą spotkać i porozmawiać bo za cholere nie moge pokapować o co ci chodzi w tych postach !!!!! Nie wiem gdzie sie podziewasz, gdzie jest "centrum sztuk walki " o którym wspominasz i po czym masz kontuzje skoro od dawna Cię nie było.
Weź sie w garść w końcu i przyjdź: pogadamy, dostaniesz wpierdzel i bedzie fajnie, ok ??

Gorąco pozdrawiam
Dyzma
  • 0

budo_deila
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
Koncowka byla najlepsza :) Po takim zaproszeniu to sie rzuce w wode i poplyne do Polski :) . Dziekuje, ze jeszcze o mnie pamietasz :* Teraz jestem w Anglii, odbywam praktyki- nie chcialam spedzic 4tyg. w Polsce doprowadzajac do mistrzostwa sztuke robienia kawy :) tutaj ucze sie robic herbate :D lol,
Chyba cos skrobalam o moich kryzysach fizycznych ale w skrocie to brak snu-regenarcji, za duzo dzialania. Teraz mam "urlop" ale zamiast lezec brzuchem do gory, polecialam zwiedzac Londyn- 1st dzien 2h spania 6h dreptania bez przerwy, 2d- 6hspania, 11dreptania -szok !, byla ladna pogoda, wiec postanowilam nie wchodzic do budynkow. Teraz wybieramy sie na Carnival zeby troche potanczyc. Ok. musze leciec - TEZ ZA TOBA TESKNIE, nie moge sie doczekac tych smiesznych komentarzy :)
  • 0

budo_jaramgibony4
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
Co to forum tak wymarlo, jak mnie nie ma?? Niech ktos cos napisze, co tam slychac u fighterow ;) Pozdrawiam
  • 0

budo_*michu*
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Torun

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
Cisza, aż boli...

Wszyscy ciężko trenujemy i przygotowujemy do egzaminów. NIe mamy czasu na wpadanie na forum, sorry. Może trochę się zluzuje później.

Pozdrawiam

Michu
  • 0

budo_edyt-ka
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgora

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
A ja mam takie pytanko. Mianowicie kto sie pisze na ten wyjazd do Poznania? I ile w ogole osobek by jechalo? :P
Bo cos slyszalam, ze kilkoro ma nas tam jechac.
A tak w ogole to gratuluje wszytkim egzaminu. I oczywiscie "moja" grupa :D (mlodzi) bylo dobrze. Wypadlismy zaraz po zdajacych na P4, czyli mozemy byc z siebie zadowoleni:P.

Do zobaczena na treningu:) GRATULUJE!!!
  • 0

budo_*michu*
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Torun

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
To może ożywimy trochę nasz topic? :D

I tak drodzy forumowicze jesteśmy po egzaminie na P4. Tradycyjnie odwiedził nas nasz najważniejszy Kraver i było sympatycznie, szczególnie na zakończenie.

Otóż zostaliśmy pochwaleni za bardzo wysoki poziom :P :) :)

Zapewne jest to zasługa naszego Dareczka, ale też prawda jest taka, że niezależnie od wieku stanowimy fajną grupę pasjonatów "walenia się po pyskach i turlania po ziemi". A każdy trening, na którym nie wymęczymy się na maksa wywołuje grymas niespełnienia :evil: :wink:

Wkrótce śmigamy do Poznania poturlać się z chłopakami z Pyrlandii, wszystkich niezdecydowanych namawiam, auta się jakieś znajdą wystarczy pogadać na treningu, a wspomnień i wrażeń nam przybędzie :P :-)
  • 0

budo_halski83
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góa,Kożuchów

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
Witam

Mam pytanie do wszytkich ludków na tym forum trenujacych Krav Mage w ZG.

Poniewaz nasz Winny Gród stal sie ostatnio (przynajmniej z mojego punktu widzenia) mniej bezpiecznym miastem doszedlem do wniosku,ze czas chyba o siebie jakos zadbac co by w starciu z "przygodnymi oklepywaczami pyskow" miec cos do powiedzenia.

W zwiazku z tym doszedlem do wniosku,ze nie glupim pomyslem byloby przylaczenie sie do waszego grona Kraverow. Wiem, ze nowe zapisy sa organizowane na wrzesien, ale ja wolalbym nie czekac tyle czasu z kilku przyczyn. Ktokolwiek odebral moj telefon stwierdzil ze nie ma problemu jesli chcialbym sie zapisac juz teraz. Mam tylko do was jedno pytanie - jaka jest atmosfera na treningu i nastawienie do takich calkiem zielonych poczatkujacych jak ja? Moze glupio sie przyznac ale wlasciwie to nawet jeszcze nigdy nikomu nie dalem po pysku wiec trudno mi powiedziec czy potrafilbym zamarkowac jakikolwiek cios, ktory bylby podstawa przy jakiejs technice. Poza tym najprawdopodobniej wiekszosc z was ma juz conajmniej kilkumiesieczny staz w treningach.

Zdaje sobie sprawe,ze moje pytania i obawy dla czesci (lub wszystkich) z was mogą sie wydac bezsensowne ale ze nie znam osobiscie nikogo kto u was trenuje wiec nie mam sie kogo spytac.

Jesli ktos znalazlby chwile czasu by odpowiedziec na moje pytania to bylbym wdzieczny.

Z góry dzieki

Halski83
  • 0

budo_edyt-ka
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgora

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
Hej ho..
Oj duzo by mowic :) jest naprawde bardzo bardzo bardzo nie mam pojecia jak to okrewslic ale jest naprawde.... :lol: yy genialnie?? To chyba troszke za male slowo ale nie mam pojecia jak inaczej napisac:)
Zreszta co tu duzo pisac 8) Przyjdz na trening jest dzis i zobaczysz:P
grupa pocz 1730-1900
grupa zaaw 1900-2030
Sala ZRYWU miedzy winiarnia a stacja CPN-u
Zapraszay
A co do "zielonych" przychodza do nas nowi ludzie, wiec niebedzie zle spokojnie sie wszystkiego nauczysz. :P
Mam nadzieje ze usatysfakcjonowalam Cie choc troche swoja odpowiedzia. ok papap do zobaczenia moze na treningu dzis :)
  • 0

budo_an_ge
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
hej ho hej ho.
Halski83 - jesli nie trenowales wczesniej zadnych lapanek-macanek, to moze byc ci ciezko. i ten pierwszy trening moze cie zrazic (a napewno zmeczyc i zabolec).
jasne ze nowi wciaz sie pokazuja, jednak szybko nabieraja cierpliwosci na wrzesien i odchodza.
jesli jednak czujesz sie na silach by sprobowac, to zaproszenie Edytki (gratuluje P1 ;]) aktualne.
  • 0

budo_*michu*
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Torun

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Maga w Zielonej Górze
No proszę, jeszcze ktoś tu zagląda. Ange, co fotkami z egzaminu? Czyżby tylko Karol zasłużyłna fotę na naszej stronce?

Przy okazji zapraszam naszych forumowiczów na naszą stronkę :) :) :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024