Skocz do zawartości


Zdjęcie

mini-pokaz aikido w M1


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_anjin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 600 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

mini-pokaz aikido w M1
Wczoraj przy okazji zakupow swiatecznych przestraszony spotkal mnie i przyjemniejszy akcent - natrafilem na taki mini-pokaz aikido. Mimo, ze odbywal sie na raczej mikroskopijnej macie, wygladal calkiem fajnie. Nie znam sie na tym za bardzo, ale byl dynamiczny, chyba nie byl calkiem zaplanowany (w sensie kolejnosci technik), wiec wygladal naturalnie i przekonywujaco. Pokaz robilo dwoch gosci w hakamach z WSAikikai, z Gwardii (moze to ktos z Was :D ). Podobalo mi sie.
Pozdrawiam,
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: mini-pokaz aikido w M1
Może reklamowali bokeny :wink:
  • 0

budo_anjin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 600 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: mini-pokaz aikido w M1
Nie, ich pokaz robil za material do obrobki jakims programem do montazu filmow wideo, a organizowal to Media Markt.
Pozdrawiam,
  • 0

budo_bestja
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź / Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: mini-pokaz aikido w M1
Akurat miałem okazję nawet przy okazji takiego pokazu poćwiczyć z chłopakami, z tym,że w Łodzi.
Akurat chodziło o dynamiczne pokazanie ruchu przy okazji propagowania programu Pinnacle Studio 8.0 i było to robione przez Canona, który promował się w Media Markcie. Akurat tam pracuje to i miałem okazję też to obejrzeć i współczuję chłopakom ciężkiej pracy, bo chociaż robili taki sam pokaz to musieli go robić co godzinę. Tak więc 5 min szybkiej akcji a potem godzina siedzenia nie wpływa dobrze na zdrowie..
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024