Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bila- broń 21 wieku:)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_kubutek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu?

Napisano Ponad rok temu

Bila- broń 21 wieku:)
Więc bila.
Temat znany dawno ale zapomniany.
Coraz częściej przy zatrzymanych chuliganach Policja znajduje kule do bilarda.
Czyżby nowa moda z zachodu na sportowe życie?
Mój kolega został ostatnio pobity przez 3 osoby które napadły go po wyjściu z hipermarketu.
Był śledzony przez 10 min od wyjęcia pieniędzy (w banku) z bankomatu
zaatakowało go 2 z przodu i jeden z tyłu.
Chłopcy wyposażeni byli w kule do bilarda związane w szaliki, nie byli to dresiarze.
Kolega cudem przeżył, kiedy zakrwawiony zwlekał się by uciekać jeden z napastników wrócił się znów z krzykiem
"ty sku...nu juz dawno powinienes nie zyc"
To tyle jeśli chodzi o małoletnich sukinsynów chodzących za 2 złotymi pod sklepem.
  • 0

budo_kubutek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu?

Napisano Ponad rok temu

Re: Bila- broń 21 wieku:)
Dodaję że mój znajomy to 30 letni mężczyzna a zaatakowały go z partyzanta jakieś niedorostki.
-----------------------------------------------------------------------------------
Czy ktos z was spotykał się juz z taka bronia na ulicy?
Czym zaskoczy nas jeszcze nasza polska młodzież?
  • 0

budo_kooniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:małopolskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Bila- broń 21 wieku:)
miekkie maczugi były uzywane juz od sredniowiecza-chris na gorinkanie kiedys wkleił taki "sąd bozy-ale raczej oni gorinkanu nie czytali a raczej patent z segala wzięli

kooniu
  • 0

budo_jani
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 609 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom 7

Napisano Ponad rok temu

Re: Bila- broń 21 wieku:)
O ile się nie mylę w serialu "Miasteczko tween peaks" była scena gdy jedna z postaci (męskich) do skarpetki wkłada mydło po czym "używa" tego na swojej dziewczynie lub żonie (nie pamiętam dokładnie) czyli patent w sumie wcale nie taki mało popularny :? a taka broń kojarzy mi się z średniowiecznymi kiścieniami lub cepami bojowymi, coś takiego miał również Pyzdra z Janosika (nosił taką metalową kulkę ze sznurem), a co do tego wydarzenia to zastanawia mnie fakt że ochrona tego supermarketu powinna być "nieco" liczniejsza gdyż niesety takie bandy są dość powszechne na parkingach wokół tych sklepów........ :? :?
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bila- broń 21 wieku:)

miekkie maczugi były uzywane juz od sredniowiecza-chris na gorinkanie kiedys wkleił taki "sąd bozy-ale raczej oni gorinkanu nie czytali a raczej patent z segala wzięli

kooniu

W "Janosiku" Maryna też w chustę coś ciężkiego wkładała.
A jak ktoś lubi wydawać forsę to
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

BTW może Cię zainteresuje tam obok
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_jani
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 609 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom 7

Napisano Ponad rok temu

Re: Bila- broń 21 wieku:)
Hmm... a jak niby działa ten pasek bo chyba mój angielski nie pozwala mi na tyle zrozumiec system dzialania tego urzadzenia.... a co do tej chusty to nie ma to czasem "za małej siły ognia" by to być skuteczne... albo ma za zadanie tylko zaskoczenie oponenta a "kończyć" mamu np. rękoma lub nogami.... :?
  • 0

budo_end
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Bila- broń 21 wieku:)
myślę że często rekacja ofensywna na wymuszenia jest już poważnym zaskoczeniem. Ale atak z nienacka to już problem.
  • 0

budo_dedi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Bila- broń 21 wieku:)
Dlatego ważne jest rozpoznanie zagrożenia. Na szczęście potencjalni agresorzy uliczni mają dość charakterystyczny wygląd i sposób zachowania, więc wiadomo, czego się spodziewać. Ale jeśli atak następuje rzeczywiście z zaskoczenia, to jest poważny problem, zwłaszcza jak się dostaje czymś ciężkim w głowę. Ostatnio słyszałem taką relację pobitego gościa "poczułem uderzenie kijem baseballowym w głowę, zobaczyłem jak kawałek tego kija leci obok mojej głowy i dalej już widziałem potrójnie".
  • 0

budo_end
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Bila- broń 21 wieku:)
Kurcze jak czytam że jakieś gówniarze pobiły 30 latka to mi sie wstyd robi( w poniediząłek skończyłem 18 ale nadal jestm gówniarzem, nie ?).
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bila- broń 21 wieku:)

Kurcze jak czytam że jakieś gówniarze pobiły 30 latka to mi sie wstyd robi( w poniediząłek skończyłem 18 ale nadal jestm gówniarzem, nie ?).

Gówniarz to nie wiek a stan ducha, tak jak można być qrwą nie będąc prostytutką.
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bila- broń 21 wieku:)
stary numer.. np. kamien w skarpecie.. albo pomaranczew reczniku.vide "The Griffters" :-))
  • 0

budo_end
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Bila- broń 21 wieku:)
Wiesz jak zaczynałem na tym forum ijeszcze nei trenowałem jiu-jitsu i boksu to uważąłem że przeciwnikowi nalezy się szacunek. Że trzeba mieć szacunek do życia. Ale im więcej razy czytam Hagakure tym więcej widze furtek do nieczystych zagrań i zachowanie honoru. Skora tak to można rozpatrywać to dobry samuraj to był sprytny samuraj :twisted:
Ale takich kolesi to bym chyba kazał im w lesie sobie grób kopać a później kula w łeb. Albo ich własną bronią załtwić.
  • 0

budo_lukew
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 467 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Bila- broń 21 wieku:)
heh to czemu niezrobia sobie od razu morgensterna :) bardziej skuteczne bedzie widzialem kiedys fajna akcje na rynku u nas siedza sobie panczury i chleja wina i nagle wpadaja na rynek skini jak punki ich zobaczyli to w jednej sekundzie wszyscy byli uzbrojeni juz od tulipaniw po lancuchy z rekawa czy kosy i kije :) cwiczac w bractwie rycerskim mowia mi ze te czasy nigdy niewroca heh ja widze co innego :) niedlugo beda do nas przychodzic po lekcje samoobrony przed kijem czy nozem :)

Pozdrawiam
Lukew
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Bila- broń 21 wieku:)
O v-gar obficie pisal Seiken, zdaje sie jedyny posiadacz takiego urzadzenia wsrod nas. Co do broni miekkich, generalnie sa trudne do opanowania.
K_P
  • 0

budo_kooniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:małopolskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Bila- broń 21 wieku:)
Kubusiu wg mnie v-gar to jednak bardziej garota z ostrzem a taka bila w szmacie to bardziej sleeper lub miękka maczuga.
beduini uzywaja tez podobnej broni sypiąc ze dwie garście piachu w odwiniety kawałek burnusa tego zawojłu z łba-to działa - sprawdziłem i polecam

kooniu
  • 0

budo_end
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Bila- broń 21 wieku:)

bardziej skuteczne bedzie widzialem kiedys fajna akcje na rynku u nas siedza sobie panczury i chleja wina i nagle wpadaja na rynek skini jak punki ich zobaczyli to w jednej sekundzie wszyscy byli uzbrojeni juz od tulipaniw po lancuchy z rekawa czy kosy i kije :) cwiczac w bractwie rycerskim mowia mi ze te czasy nigdy niewroca heh ja widze co innego :) niedlugo beda do nas przychodzic po lekcje samoobrony przed kijem czy nozem :)

Pozdrawiam
Lukew


Wiesz. Tak ci powiem że jakby nauczyć tych kolesi walki mieczem albo inna bronia to będą sie bili z kalsą i taktyką i będie można na to popatrzęć :twisted: A w ododatku masz świetną symulacje bitwy :D
  • 0

budo_kvakspir
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:madryt

Napisano Ponad rok temu

Re: Bila- broń 21 wieku:)
wiekrzosc tych "pajacow" to amatozy nie potrafiocy samodzielnie dzialac . czuja sie silni tylko w grupie - i to ich zaleta. wiec w dzisiejszych czasach jesli chcesz miec pewnosc (w pewnym stopniu) ze nic ci nie grozi trzeba nosic "klamke"
  • 0

budo_graframolo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1094 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bila- broń 21 wieku:)
End rozumiem cie w pelni bo jest zasadnicza ruznica miedzy walka a biciem sie!
  • 0

budo_dedi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Bila- broń 21 wieku:)
Jasne, taka jak między wojną, a konfliktem zbrojnym.
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: Bila- broń 21 wieku:)

jakby nauczyć tych kolesi walki mieczem albo inna bronia..


hmm... mam znajomego metala który chodzi z mieczem długim praktycznie codziennie... jest to naprawde mało praktyczna rzecz :P ale on ma totalne shizo na tym punkcie a co do tej broni to nikt jak pancury/łysi opanowali walke bronią improwizowaną wszelkie tulipanki,butelki,kije bejzbollowe i wiele wiele innych :) po prostu pozja :twisted:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024