Skocz do zawartości


Zdjęcie

pistolet


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

budo_szeryf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: pistolet

Ps. z czego strzelasz?

Strzelam z Glock'a i o jego noszenie mi chodziło. No i dzięki za wszelkie uwagi BTW.
  • 0

budo_kvakspir
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:madryt

Napisano Ponad rok temu

Re: pistolet
DeDi a ty z kad jestes ? jesli mozna wiedziec ?
  • 0

budo_kvakspir
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:madryt

Napisano Ponad rok temu

Re: pistolet
ja duzo strzelalem z p64 p83 i troche z gloca zdecydowanie gloc byl najbardziej niezawodny ale wyniki w celnosci najlepsze mialem z p 64
  • 0

budo_kvakspir
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:madryt

Napisano Ponad rok temu

Re: pistolet
niestety ostatni raz z ostrej strzelalem prawie trzy lata temu :(
  • 0

budo_dedi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: pistolet
Jestem ze Szczecina, a strzelam z Walthera P99
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: pistolet
co do kabur na szelkach - po prostu pocisz sie w nich,uwieraja jakiej bys nie ubrał a do tego krępuja ruchy (schylanie), cały czas czujesz że ją masz i do tego koszula sie gniecie..;).poza tym jak juzsie kabura odepnie to przy noszeniu poziomym broń łatwo "wylata" ;)
mam dwie kabury na szelkach : jedna w wersji z gumką za bark i skórzanym nosidłem a druga cała skórzana tkzw."krzyżak".oczywiscie nie musze mówić że jak już to cała skórzana bez żadnych gumek!!! ciśnienie gumy po 2 godzinach jest nie do wyrobienia dla niemasochisty ;) ...

co do siadania z kaburą kydeksową: musiałem ją po prosu obciac ;) .wyciałem sobie anatomiczny kształt w łopatce co to w spodnie wchodzi i jest guut.

inne kabury to: motylek - odszedłem bo mi strasznie zamek spodnie darł..
typowa skóra:-kreciła sie zbyt po pasie...
no i do kydeksa nie mają startu z opredkościa dobycia i ewentualnego odpiecia np.w gościach ;)

co do kabury na lato to :
-kabura wewnętrzna jest the best-nosze tak kilogramowa berettę i jakos zyję.łatwo ja ukryć chocby tak jak lord napisał pod przewiązana bluzą.
-drugi sposób to pod wyciagnieta koszulką na pasie w normalnej kaburze. A NIECH SIE LUDZIE GŁOWIĄ CO JA TAM MAM.;)
  • 0

budo_szeryf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: pistolet
Co do IWB jeszcze jedno pytanie. Nosicie ją może czasem "na kręgosłupie". Oczywiście zależy co się nosi, ale ogólnie jak to się sprawdza. Rozumiem, że zamek wypada w osi kręgosłupa.
Strzelcy, których spotykam noszą IWB raczej po stronie analogicznej do ręki.
Co do saszetek to widziałem saszetki z kieszenią na rzep. Trzeba dwóch rąk, ale efekt jest taki, że jednym szarpnięciem saszetka odpada i broń jest na wierzchu.
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: pistolet
raczej bliżej reki ;) łatwiej wyciagac broń i siedzi ciasniej-bardziej sie czuje klamke.
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: pistolet
NIC, ale to NIC nie nosi się na kręgosłupie!!!!
Upadnij na plecy i dobranoc....
Ja noszę na wysokości nerki.
  • 0

budo_szeryf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: pistolet

NIC, ale to NIC nie nosi się na kręgosłupie!!!!
Upadnij na plecy i dobranoc....

Dzięki za oświecenie! Będę pamiętał!
  • 0

budo_kvakspir
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:madryt

Napisano Ponad rok temu

Re: pistolet
mam male pytanko. Mam wlasna bron (czysta) bez pozwolenia.jesli zaatakuje mnie jakas grupka gosci (uzbrojonych) a ja uzyje broni w obronie wlasnej nie majac pozwolenia na bron.Jak zapatruje sie prawo na taki przypadek ? jesli ktos ma pojecie o tych sprawach niech napisze:
DZIEKI.
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: pistolet
to czy użyłeś broni zasadnie będzie rozpoatrywane bez względu na to czy jest legalna czy nie. oczywiście za posiadanie też odpowiesz.

ja jestem może laikiem więc sorry że sie w rozmowe wlączam :) ale mi sie przypomniała śmieszna ciekawostka. niestety nie pamiętam na którym forum, ale widziałem zdjęcie kydeksowej kabury którą koleś zrobił sobie na jakiegoś derringera. no i śmieszne jest to że zrobił sobie tą kabure w formie... neck. no i to wyglądało tak że w czasie noszenia pistolet skierowany jest lufą w strone głowy uzytkownika :)
  • 0

budo_dedi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: pistolet

to czy użyłeś broni zasadnie będzie rozpoatrywane bez względu na to czy jest legalna czy nie. oczywiście za posiadanie też odpowiesz.

ja jestem może laikiem więc sorry że sie w rozmowe wlączam :) ale mi sie przypomniała śmieszna ciekawostka. niestety nie pamiętam na którym forum, ale widziałem zdjęcie kydeksowej kabury którą koleś zrobił sobie na jakiegoś derringera. no i śmieszne jest to że zrobił sobie tą kabure w formie... neck. no i to wyglądało tak że w czasie noszenia pistolet skierowany jest lufą w strone głowy uzytkownika :)


  • 0

budo_dedi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: pistolet
Coś nie wyszło
[quote name="narcyz"]to czy użyłeś broni zasadnie będzie rozpoatrywane bez względu na to czy jest legalna czy nie. oczywiście za posiadanie też odpowiesz...quote]
Właśnie, za postrzelenie napastnika w obronie koniecznej (o ile rzeczywiście będzie to obrona konieczna), nie odpowiesz, natomiast za nielegalne posiadanie broni palnej grozi kara do 8 lat p.w.

Ale z drugiej strony lepiej mieć brzydki proces, niż ładny pogrzeb.
  • 0

budo_kvakspir
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:madryt

Napisano Ponad rok temu

Re: pistolet

"Ale z drugiej strony lepiej mieć brzydki proces, niż ładny pogrzeb."



z twoimi slowami napewno wszyscy sie zgodza :) dzieki
  • 0

budo_dedi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: pistolet
To nie moje, tylko przeczytane na tym forum jakieś 2 lata temu, napisał to chyba Boruta (ale nie jestem pewien).
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024