Skocz do zawartości


Zdjęcie

aikido vs bjj


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
81 odpowiedzi w tym temacie

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido vs bjj
jaja, nie jaja ale jest tak,że aikidoków w akcji widziałem jak sobie dawali radę lub nie, bjj- owców nie widziałem w akcji tylko podczas uciekania, czego nie ganię, bo to normalne, lepiej uciec niż dać sobie obić ryj.

co do kwestii co lepsze to sie zastanów co byłbyś gotowy zrobić napastnikowi, jak zabić to aikido, jak uszkodzic, poddusic to bjj. Oczywiście jak ci się uda cokolwiek związane z którymkolwiek z tych styli zastosować w co wątpie.
  • 0

budo_sprinter
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido vs bjj
"Jak zabic to Aikido" ??? :lol: :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_marti
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido vs bjj

"Jak zabic to Aikido" ??? :lol: :lol: :lol: :lol:


a co ;)

do Naka -> tylko nie zwalaj winy pozniej na forum! :P
  • 0

budo_yankee8
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido vs bjj
Nie ważny styl,ważne wyszkolenie w realnej walce!

Pzdr
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido vs bjj
taa... to idz i realnie walcz, zamiast trenowac.
nie zebym był ortodoksyjny ze jedno jets dobre w stylum a drugie tragiczne, ale przez takie wypowiedzi nei raz na forum doszło juz do bitwy:)
  • 0

budo_naka
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido vs bjj
:) :lol: HEHE :lol: :lol: heh nerwy nerwy. A co w aikido da się zabić ?? bo z tego co słysze to aikido jest jakimś baletem którym sie nie robi przeciwnikowi krzywdy
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido vs bjj
hmm... z tym nie robi się przeciwnikowi krzywdy to bym polemizował...
krzywde się robi i to naprawde w widowiskowy sposób ale najczęściej przeciwnik musi się zgodzić na zrobienie krzywdy :wink:
  • 0

budo_szpieg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido vs bjj
Ośmielacie się wątpić, że aikido może zabić??? Czy nie wiecie, że filmy Seagala pokazują tylko tysięczną część możliwości tej zabójczej sztuki walki??? Więcej nie wolno, bo Stefek naraziłby się na klątwę starożytnych mistrzów! Odradzam trenowanie aikido do walki na ulicy, bo potem sprawy po sądach niekończące się, za permanentne uszkadzanie i uśmiercanie przeciwnikó, łamanie im rąk ,nóg, kręgosłupów ,przecinanie ich na pół rzutem "szczupaka"... brrr... to już lepiej wziąć to bjj ,mniej skuteczne ,ale bardziej humanitarne! :twisted: :)

A na ulicę to najlepszy jest samochód. Szybki i nowoczesny ,bo dobry transport plus laski na to lecą. Mnie osobiście bardzo podobają się Smarty ,jest jakaś szansa na przezycie full kontaktu z ciężarówką :P Odradzam rower, bo wywołuje on agresję wśód prowadzących czterokołowce ,którzy mogą nas wtedy dosłownie "stuknąć". (Sam tak mam ,jak widzę rowerzystę ,mam ochotę włączyć wycieracki i dodać gazu, zajmuje cholernik pół drogi i wlecze się jak żółw ,a czasem niebezpiecznie jest wyprzedzać). No i pod żadnym pozorem nie należy brać furmanki ,ale jak się dobrze potrenuje ,można zostać kierowcą tira. I wtedy gwarantuję ,że żaden drechol w podtuningowanym malaczu nie podskoczy!!!

Jeeaa ,więcej takich tematów!! :lol:
  • 0

budo_joannaz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:London/Rio

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido vs bjj
shaft: zajebisty text na poprzedniej stronie :D
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido vs bjj

:) :lol: HEHE :lol: :lol: heh nerwy nerwy. A co w aikido da się zabić ?? bo z tego co słysze to aikido jest jakimś baletem którym sie nie robi przeciwnikowi krzywdy

nie wiem z czego ty sie cieszysz..heh to nie nerwy tylko, co tu duzo mowic :) , nabijamy sie z ciebie troche :) . i blagam nie zadawaj wiecej takich genialnych pytan, bo sie pograzasz.(ten post nie ma cie obrazic tylko uswiadomic co robisz bezsensu:)z drugiej strony...przynajmniej jest smiesznie dzieki takim postom jak twoje :lol:
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido vs bjj

mrehehehehe co lepsze na ulice :D :D :D :roll:
spierdalanie!!!!

Czyli lekkoatletyka? To po kiego ja się tarzam z jakimiś spoceńcami?
  • 0

budo_middle finger
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido vs bjj
aikido vs bjj

PROWOKATOR!!!
  • 0

budo_karim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stargard

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido vs bjj
LEPSZE AIKIDO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :D :lol: :rofl:
  • 0

budo_madhornet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido vs bjj
a co nie slyszeliscie moze tych opowiesci jak jeden aikidoka 7 gosci połąmał albo cus :) malo ktory kick boxer albo bjjowiec moglby takiego czegos dokonac :) ))
  • 0

budo_karim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stargard

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido vs bjj
jasne ze slyszelismy o aikdoku ktory pokonal nawet dwunsatu dlaetgo mowie ze lepsze AIKIDO!!!!!!!!!!! :)
  • 0

budo_mefistofeles
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido vs bjj
A powiedz mi jedną rzecz, Naka, skąd pomysł trenowania BlowJobJitsu albo aikido? A na poważnie to radzę robić to, co ci się naprawdę podoba. Po przeczytaniu twojego pytania wnoskuję, że jesteś raczej osobą początkującą :wink: Weź pod uwagę to, że nie nauczysz się bronić na ulicy po kilku miesiącach, chyba, że jesteś osobą super-zdolną, albo masz extra-farta. I zacznij trenować cokolwiek, a z doświadczeniem przyjdzie decyzja czy ten system spełnia twoje wymagania. I na pewno nie będzie to czas zmarnowany. No chyba że przystąpisz do Karate Tsunami, albo Pszczyńskiej Sztuki Walki :)
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido vs bjj
o ile w ogóle będziesz musiał się bronić, w Polsce dorabia się dużo ideologii do sztuk walki o wiele za dużo, już słyszałem gadki z zagranicy, co wy tak anwijacie o tej realności walki, samoobronie, wojnę z ruskimi macie czy co?

ćwicz co uważasz że dla Ciebie lepsze, potem może zmienisz zdanie, może nie, czas pokaze.
  • 0

budo_kendoka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 317 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:waw.pl

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido vs bjj

Czyli lekkoatletyka? To po kiego ja się tarzam z jakimiś spoceńcami?

Powiedziałbym Ci ale ale kulturny jestem i nie będę poruszał kontrowersyjnych tematów :wink: :)

A co do kontrowersji co lepsze na ulice. Jakis czas temu dorwałem filmik, z którego dowiedziałem się, że Kendo jest jak najbardziej skuteczne na ulicy (filmik nazywa się "street kendo") 8O . Bomba. Oczywiście u tego wspaniałego miszcza (USA dodam) była do nabycia za kilka doców kasetka VHS z pełnym materiałem... Tak więc chłopaki z Bjj uważajcie jak spotkacie kendokę :twisted: WPierdol murowany :D :lol: 8)
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido vs bjj
Walka bez broni to tak naprawdę uwstecznienie walki. Od czegoś bardzo skutecznego - do mniej skutecznego. I nic dziwnego, że dowolny zawodnik przegra w konfrontacji z nóż-jitsu, pałka-do czy metalowa rurka-do... :wink:
  • 0

budo_kendoka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 317 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:waw.pl

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido vs bjj
o! a to link do tej strony
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024