Skocz do zawartości


Zdjęcie

Początek- czyli od czego zacząć


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

budo_tomek18
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Początek- czyli od czego zacząć
Witam!
Zapisuję się za 2 tygodnie na siłownie i nie wiem co mam zrobić aby przez pół roku doprowadzić siebie do jakiegoś normalnego wyglądu :D Chodzi mi o to, że jestem raczej chudy (a nawet bardzo) i chcę przez to pól roku coś ze sobą zrobić. Nie chodzi mi tu o żadne superbicepsy, ani muskuły. Oczywiście po tym pól roku dalej będe ćwiczyl, ale najważniejsze są dal mnie te 6 miesiące.. Dzięki z góry za wszelkie info! p.s. ani razu nie byłem jeszcze na siłowni.
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek- czyli od czego zacząć
Wiesz co zrob ? Jedz wiecej to cos ze soba zrobisz.
  • 0

budo_tomek18
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek- czyli od czego zacząć
Ale ja chcę bardziej przybrać na mięśniach i w barach :D
  • 0

budo_tomek18
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek- czyli od czego zacząć
w mięśniach oczywiście :D
  • 0

budo_misman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 629 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto, Dybowo, Knurów, inne... ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek- czyli od czego zacząć

Witam!
Zapisuję się za 2 tygodnie na siłownie i nie wiem co mam zrobić aby przez pół roku doprowadzić siebie do jakiegoś normalnego wyglądu :D Chodzi mi o to, że jestem raczej chudy (a nawet bardzo) i chcę przez to pól roku coś ze sobą zrobić. Nie chodzi mi tu o żadne superbicepsy, ani muskuły. Oczywiście po tym pól roku dalej będe ćwiczyl, ale najważniejsze są dal mnie te 6 miesiące.. Dzięki z góry za wszelkie info! p.s. ani razu nie byłem jeszcze na siłowni.


8O Efekt w pol roku ? Wcinaj koks, innej rady nie ma... :roll: :)
  • 0

budo_tomek18
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek- czyli od czego zacząć
ale powtarzam, że nie chodzi mi o żadne muskuły!! I koksu też nie chcę. Więc jak: znajdzie się jakas rada dla początkującego?? :)
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek- czyli od czego zacząć

ale powtarzam, że nie chodzi mi o żadne muskuły!! I koksu też nie chcę. Więc jak: znajdzie się jakas rada dla początkującego?? :)

A nie ma na Twojej silowni instruktora?
Duzo cwicz, każda grupe miesniowa raz w tygodniu, jedz duzo białek, srednio weglowodanow oraz malo tluszczy. Pamietaj abys wykonywal cwiczenia dokladnie.
  • 0

budo_madhornet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek- czyli od czego zacząć
jak nigdy nie chodziles na silownie to sie nie zaczyna treningow na partie tylko sie najpierw robi taki ogolnorozwojowy. Przynajmniej jak ja chodzilem na silownie (a bylo to krotko) to tak instruktor na poczatek kazal (jakis miesiac)
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek- czyli od czego zacząć
chlopaku wal testosteron :) albo przynajmniej kreske przed treningiem co by sie wiecej sily mialo :)
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek- czyli od czego zacząć

chlopaku wal testosteron :) albo przynajmniej kreske przed treningiem co by sie wiecej sily mialo :)

Ej niemowcie mu takich rzeczy bo sobie to wezmie chlopak do serca i co bedzie? :) :) :)
  • 0

budo_tomek18
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek- czyli od czego zacząć
Heh :) nie martw się ArkuS o mnie!! :D nawet nie biore pod uwage czegoś takiego. Ale za jakieś sensowne rady bym był bardzo wdzięczny :)
  • 0

budo_john echevarria
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek- czyli od czego zacząć
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - Atlas ćwiczeń. Tu znajdziesz informacje, których szukasz.
  • 0

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek- czyli od czego zacząć
Ja zaczynalem swoje treningi ze szkolka muscle czy cos takiego. Trening wygladal tak mniej wiecej:

poniedzialek i czwartek - klatka triceps
wtorek i piatek - barki biceps
sroda - plecy nogi
+ brzuch codziennie

no na pierwsze 2 miesiace to napewno jest dobry trening. I jak mi ktos powie "a nie bo barkow nie robi sie po klacie ... bla bla bla" Dupa, to jest ogolnorozwojowka i wprowadzenie do normalnych treningow. Na poczatku to w zadnym stopniu nie przeszkadza. Rob 2 cwiczenia na wolnych i jedno na maszynach. Nie forsuj sie zbytnio. NIE NAKLADAJ DUZYCH CIEZAROW. Ucz sie techniki wykonywania cwiczen. Zawsze pamietaj o prostym kregoslupie. A po 2 miesiacach sam bedziesz wiedzial co robic. Juz chlopaki z silowni sie za Ciebie wezma. Mysle ze wczesniej i od razu biedziesz robil normalny trening, ale to nie wiem czy tak dobrze. Ja po 3 miesiacach na tym treningu wskoczylem na 80kg na klate, biceps robilem 12nastkami a barki tak 40-50 kg na serie. Bylem zadowolony. Zycze powodzenia i pamietaj z tym ciezarem. Nie przesadzaj!
  • 0

budo_pan3er
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraqf

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek- czyli od czego zacząć
Jestes szczuply to szybko pujdzie Ci rzezba ! Po za tym musisz duzo jesc i moze sie przydac gajner !
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024