Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

budo_mersi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!

W Polsce niektórzy dobrzy zawodnicy nie startują na imprezach związku bo ich nie stać na opłacenie składek :( znam takich - zdobywali już tytuły w zawodach podobnej rangi jak te o których mowa.


Nie wiem o co tu dokładnie chodzi, ale to nie zawodnicy płacą Związkowi składki tylko Stowarzyszenia do których należą ich szkoły.
Może przedstawiw Wam prosty schemacik:

człowiek/uczeń/zawodnik należy do szkoły X najczęściej płaci co miesiąc jakąś kwotę za treningi.
Szkoła X należy do Stowarzyszenia Y i płaci jej określoną składkę (np. w Polskim Zrzeszeniu Wushu roczną składkę na razie w wysokości 200zł.)
A to Stowarzyszenie płaci też roczną składkę PZWS w wysokości 500zł.

W wielu wypadkach może to i problem, ale każdy musi jakoś żyć. Jeśli szef danej szkoły nie ma 200zł. w danym momencie (prowadzi zajęcia za darmo, a dodatkowo gdzieś pracuje, aby się utrzymać. Doskonale to rozumiem, bo wielu działa społecznie. Sami byście się zdziwili jak bym powiedziała kto, ale to odrębny temat i nie wiem czy mam o tym prawo mówić - więc jestem juz cicho.) więc może wystarczyłoby napisać podanie do odpowiednich Zarządów o rozłożenie składki na raty?
Nie narzekajcie tylko spróbujcie działać!!!
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!

No tak jeszcze raz się przekonałam, że większość z Was, a szczególnie Ty Tomaszu nic, ale to kompletnie nic nie wiesz na temat reali w jakich musi działać Polski Związek Wushu

,

:)
Mersi Ty mi od razy lepiej powiedz czyja jestes dziewczyna lub zona bo zachowujesz sie jak zakochana kobieta :)
na temat zwiazku wypowiadam sie po raz 2 slownie drugi!!!!!!!!!!!!!!! przez caly czas jak jestem na forum wiec skad masz take wiadomosci?????

Dlatego proszę Cię nie wydziwiaj tutaj, bo nie masz o niczym zielonego pojęcia tzn. źle się wyraziłam nie chcę Cię, ani nikogo obrażać - sorki,
ale nie masz pojecia o rzeczywistości. A marzyć to możemy, ale bez obrażania się na wzajem.


:)


Powiem to tak i zapamietajcie to sobie: NIE MACIE PRAWA OBRAŻAĆ ANI PODWAŻAĆ AUTORYTETU A PRZEDEWSZYSTKIM INTENCJI I POSTĘPOWANIA działaczy Polskiego Związku Wushu,


taaaa, niektorzy widze tesknia za cenzura :)

Wyjaśniając ten chłopak co mieszka w Chinach i tam startuje to niby w jakich barwach, bo nie słyszałam aby w Polskich.


a wyobraz sobie ze jak wyczytuja pozniej to dodaja Polska bo jego nazwisku i nie wystepuje w barwach zadnego chinskiego klubu...
i wybraz sobie jeszcze ze nawet pamietam kiedys dawno temu taki wielki artukul jak to nasi chlopcy wspaniale zajeli miejsca w drugiej dziesiatce ale to tylko ze.... i gdzies tam na zasiadniej stronie bylo malymi literkami o wspominanym przeze mnie chlopaku ze wygral wlasnie te zawody....

Samo obywatelstwo Polskie nie wystarczy! obowiązują pewne przepisy m.in. należenia do Kadry Polski itd.


zeby nalezec trzeba kogos powolac a jak ktos kto nawet chce placic te skladki nie mzoe byc powolany bo powoluje sie tylko zawodnikow od konkretnych trenerow.....

mówiąc) głupoty gadają. No cóż nie należy się poddawać może mowy tronowe do ludu Polskiego odniosą kiedyś skutek :roll:


to mam rozumiec ze zwiazek to taki krol dla cwiczacych kung fu tylko oni tego zrozumiec nie moga.... :)
  • 0

budo_mersi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!

A to dopiero bedzie mozna ocenic po latach :D


Masz rację, niestety :(
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!
Tomek : wiadomo ze lepiej jak pojedzie moj zawodnik i zdabedzie np. 10 miejsce bo to sukces dla mojej szkoły, niż jakiś inny chocby lepszy bo... no właśnie... może tu jest cały problem :)
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!

Tomek : wiadomo ze lepiej jak pojedzie moj zawodnik i zdabedzie np. 10 miejsce bo to sukces dla mojej szkoły, niż jakiś inny chocby lepszy bo... no właśnie... może tu jest cały problem :)


wlasnie o to mi chodzi jak sie robi zwiazek krajowy to trzeba sie oprzestawic z takiego myslenia na bardzie obszerne...
dlaczego z innych krajow powoluje sie takich kolesi cwiczacych w Chinskich szkolach sportowych? co poniektore reprezentacje w sanda to prawie tylko takich maja....
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!
No ale tu jest Polska... a tutaj wiadomo jak jest... każda "władza" deprawuje :D ... każde grabie grabią do siebie... itd., itp.
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!
Ale i tak fajnie ze wogóle mamy taki związek... moze kiedyś "wszyscy" beda zadowoleni :)
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!

Ale i tak fajnie ze wogóle mamy taki związek... moze kiedyś "wszyscy" beda zadowoleni :)


tak tylko czy my tego doczekamy :) :?:
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!

No tak jeszcze raz się przekonałam, że większość z Was, a szczególnie Ty Tomaszu nic, ale to kompletnie nic nie wiesz na temat reali w jakich musi działać Polski Związek Wushu, ani nic nie wiesz o samym PZWS a szczególnie o prawie jakiemu podlega każdy Związek (szczególnie o tych dotacjach, które tak podkreślasz).
Dlatego proszę Cię nie wydziwiaj tutaj, bo nie masz o niczym zielonego pojęcia tzn. źle się wyraziłam nie chcę Cię, ani nikogo obrażać - sorki,
ale nie masz pojecia o rzeczywistości. A marzyć to możemy, ale bez obrażania się na wzajem.



zapomnialem dodac cos calkiem powaznie:
zwiazek sam tworzy zasady na jakich powoluje kadre wiec moze te zasady zmieniac po to zeby powolywac dobrych zawodnikow a nie zaslaniac sie nimi jak tarcza zeby nie powolac kogos kto spoza szkol prowadzonych przez liderow....
  • 0

budo_mersi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!

Mersi Ty mi od razy lepiej powiedz czyja jestes dziewczyna lub zona bo zachowujesz sie jak zakochana kobieta :)


Nie jestem niczyją dziewczyną, ani żoną, ani zakochana w nikim ze Związku, jesli o to Ci chodzi. Taki poprostu mam charakterek oskarżanych bronić, a nadmiernie się chwalących sprowadzać na ziemie. Oczywiście jeśli cokolwiek wiem w danej sprawie.

na temat zwiazku wypowiadam sie po raz 2 slownie drugi!!!!!!!!!!!!!!! przez caly czas jak jestem na forum wiec skad masz take wiadomosci?????

Przeczytaj dokładnie napisałam - większość, a Ty do niej należysz wystarczył ten jeden post, aby się o tym przekonać. Bo jeśli byś wiedział znał realia to byś tak nie pisał.

taaaa, niektorzy widze tesknia za cenzura :)

Co ma cenzura wspólnego z bezpodstawnym obrażaniem czy oskarżaniam innych.
Wiem, że większość z Was ma jak to nazwać wielkie wyobrażenia o PZWS, ale one nie pokrywają się z rzeczywistością.

A jeśli chodzi o tego Polaka w chinach to wyraźnie napisałam, że nie znam sprawy. Mimo wszystko wydaje mi się to dziwne, ale nie wnikam.

zeby nalezec trzeba kogos powolac a jak ktos kto nawet chce placic te skladki nie mzoe byc powolany bo powoluje sie tylko zawodnikow od konkretnych trenerow.....

Teraz to już palnołeś od rzeczy.
I teraz to już chyba wiem z jakiej jesteś szkoły i czemu masz takie zdanie.

to mam rozumiec ze zwiazek to taki krol dla cwiczacych kung fu tylko oni tego zrozumiec nie moga.... :)

Nie wiem co mają wspólnego moje mowy do Związku. Znowu bezsensu się pleciesz.
A ćwiczący Wushu do niczego nie są zmuszani, jak niechcesz to nie musisz. A jak chcesz uczestniczyć chociaż w działaniach Związku to musisz zastosować się do pewnych zasad. Jak w kazdym Związku nie tylko sportowym.
No dobra to na razie. A ten mój post nie do obgadywania czy bronienia innych był napisany!!! :(
  • 0

budo_m@ciek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!

zeby nalezec trzeba kogos powolac a jak ktos kto nawet chce placic te skladki nie mzoe byc powolany bo powoluje sie tylko zawodnikow od konkretnych trenerow.....


niestety taka jest prawda ze na MŚ ME jada tylko "wybrani" z konkretnych sekcji , niekoniecznie najlepsi
pozdro
  • 0

budo_mersi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!

Ale i tak fajnie ze wogóle mamy taki związek... moze kiedyś "wszyscy" beda zadowoleni :)


Wątpie w to, wszystkim nigdy się nie dogodzi.

A jeśli za kilka lat zmieni się władza to dopiero zacznie się na nowo, ale takie jest nasze życie.

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę jak Ci ludzie ciężko pracowali, aby wreszcie powstał Polski Związeki ile musieli pokonać trudności i przekonać władze Państwowe, że warto powołać Polski Związek Wushu i za to m.in. ich podziwiam. I drogi Tomaszu Ja osobiście nie mam żadnych korzyści ze Związku może jest nawet odwrotnie. No nie jednak kłamię mam pewne korzyści: możliwość poznania wielu wspaniałych ludzi z różnych stron Polski, świata i z różnych styli.
To od wielu lat jest mój świat chciałabym mu pomóc, aby wszyscy się pogodzili i zaczeli razem działać! Ale Ja w tym świadku nic nie znacze, prawie jakby mnie niebyło i nie mam największej wiedzy, ale naprawdę staram się jak mogę.
  • 0

budo_mersi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!

niestety taka jest prawda ze na MŚ ME jada tylko "wybrani" z konkretnych sekcji , niekoniecznie najlepsi
pozdro


Nie dokońca to jest prawda. Jadą zawodnicy - kadrowicze, którzy mają kasę i to jest nasza okrutna polska rzeczywistość. To w tym wszystkim jest najgorsze.
I zrozumcie, że całą działalność PZWS hamuje brak dotacji państwowych.
Nasz Związek nie ma nawet w połowie tyle tych dotacji co inne Związki.
A sponsorów też na razie nie ma - no właśnie ... :(
  • 0

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!
Gratulacje dla medalistki.

Mersi,
Parę słów dodam od siebie i rozważ je proszę na spokojnie, bo mam wrażenie, że strasznie emocjonalnie podchodzisz do zagadnienia "sceptycyzm vortalowiczów odnośnie działalnośći PZWS".
Co do oceniania intencji, to jest takie powiedzenie, że prawdziwa cnota krytyk się nie boi. Nikt tu jeszcze nikogo nie obraził, chociaż faktycznie wydawac się może, że to forum skupia ludzi, którzy stoją w opozycji do polityki Związku, albo są nastawieni sceptycznie. Natomiast ostrożny byłbym z ocenianiem stanu naszego zorientowania w działalności PZWS, bo mam wrażenie, że znaczna część jednak całkiem nieźle się orientuje w tym, co się dzieje. Oczywiście wiedza ta nie jest pozyskiwana kanałami oficjalnymi, bo z oficjalnych komunikatów naprawdę niewiele się można dowiedzieć ;)

Pozdrawiam
K.
  • 0

budo_mersi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!

Mersi,
Parę słów dodam od siebie i rozważ je proszę na spokojnie, bo mam wrażenie, że strasznie emocjonalnie podchodzisz do zagadnienia "sceptycyzm vortalowiczów odnośnie działalnośći PZWS".

Masz rację z tym się zgodzę za bardzo wszystkim się przejmuję.

Co do oceniania intencji, to jest takie powiedzenie, że prawdziwa cnota krytyk się nie boi.


Tak i dlatego tylko Ja tutaj coś mówię - "bronię", a właściwie tłumaczę jak jest, a nie Związek. Ja prywatnie.

Natomiast ostrożny byłbym z ocenianiem stanu naszego zorientowania w działalności PZWS, bo mam wrażenie, że znaczna część jednak całkiem nieźle się orientuje w tym, co się dzieje. Oczywiście wiedza ta nie jest pozyskiwana kanałami oficjalnymi, bo z oficjalnych komunikatów naprawdę niewiele się można dowiedzieć


I tutaj się z Tobą nie zgodzę. Nie muszę być ostrozna, bo doskonale wiem że wasza wiedza nie jest oparta na faktach tylko na własnie tych "nie oficjalnych kanałów" - a to nie jest prawda i o tym sporo ludzi się już przekonało - przynajmniej Ci co chcą zmienić zdanie.

Oki życzę Wam miłego tygodnia teraz nie będę miała czasu, aby Wam odpisywać.
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!

Nie jestem niczyją dziewczyną, ani żoną, ani zakochana w nikim ze Związku, jesli o to Ci chodzi. Taki poprostu mam charakterek oskarżanych bronić, a nadmiernie się chwalących sprowadzać na ziemie. Oczywiście jeśli cokolwiek wiem w danej sprawie.


dobra w takim razie jestes mloda naiwna.... wiesz ja juz mam troche latek wiek Chrystusowy juz bardzo blisko i pamietam tak 10 lat temu na studiach mialem takich kolegow i kolezanki jak Ty co tak samo reagowali na krytyki rzadzacych naszym krajem wrecz idelanie te same hasla...
wszyscy nalezeli do tych partii i opowiadali ze musimy razem i nie krytykowac oni chca dobrze ale wszyscy sa przeciwko nim...

i konczylo sie jak wszyscy wiemy: "mielismy takie dobre checi ale wyszlo jak zawsze"

Przeczytaj dokładnie napisałam - większość, a Ty do niej należysz wystarczył ten jeden post, aby się o tym przekonać. Bo jeśli byś wiedział znał realia to byś tak nie pisał.


napisalas "szczegolnie Ty" wiec jakby na lekcjavh jeszcze tego nie bylo to polecam slownik znaczen wyrazow....

zeby nalezec trzeba kogos powolac a jak ktos kto nawet chce placic te skladki nie mzoe byc powolany bo powoluje sie tylko zawodnikow od konkretnych trenerow.....

Teraz to już palnołeś od rzeczy.
I teraz to już chyba wiem z jakiej jesteś szkoły i czemu masz takie zdanie.


wiec z jakiej szkoly jestem :) ? widzisz nie chce obrazaqc ale sama wlasnie udowodnilas ze nawet nie wiesz z kim dyskutujesz stad Twoj poprzedni blad ("szczegolnie TY") i paplesz byle paplac - wystarczy spojrzec nieco w lewa strone ze by zobaczyc ze miszkam w Pekinie i to juz niedlugo bedzie 4 lata a cwicze cos co w Polsco w ogole nie ma i nie bedzie....

musisz. A jak chcesz uczestniczyć chociaż w działaniach Związku to musisz zastosować się do pewnych zasad. Jak w kazdym Związku nie tylko sportowym.


i znow maly belkocik.... z Twojego rozumowania na podstawie Twoich postow wynika ze np Dudek nie moze grac w reprezentacji Polski (pila nozna) nie moze tez w niej grac Lampe (koszykowka) - dlaczego bo ich kluby nie placa skladek do zwiazkow Polskich.... - to w koncu zagranica i dlaczego tak mowie bo Ty na caly czas wmawiasz ze sa takie zasady dla wszystkich zwiazkow - takie prawo Twoim zdaniem....
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!
Ale się nad nią znęcasz :D
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!
Tomek - pamiętasz Macieja T. z Poznania ?

Teraz ja jestem jego "oprawcą" :D
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!

Tomek - pamiętasz Macieja T. z Poznania ?

Teraz ja jestem jego "oprawcą" :D



i tu mnie zagieles..... pamietam Macieja L. ale MAcieja T....?????

nie wiem.... mam klopoty z pamiecia chyba??? a on mnie pamieta :) ????
  • 0

budo_thanes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 495 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sigil

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!
Gratulacje Joasiu jesteś lepsza od prawie wszystkich ludzi na ziemi :P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024