Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

budo_mersi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!
Cześć
Może jeszcze nie wiecie, ale właśnie dobiegły końca Mistrzostwa Świata Wushu w Macau w Chinach oczywiście i MAMY MEDAL!!! :D

Zdobyła go nasza zawodniczka Joasia Skamla (Polska
Organizacja Kung Fu - Kraków) jest Vice Mistrzynią Świata Wygrała z Chinką z Macau Li Chan, a nie udało jej się wygrać (zapewne z
powodu kontuzji nogi) z amerykanką - Elaina Maxwell :(
w konkurencji wolnej walki SANSHOU do 70 kg.

POZDRAWIAM I GRATULUJĘ SUKCESU JOASI i jej trenerom!!!!!

P.S.
A członkiem Polskiej Organizacji Kung Fu jest CHOY LEE FUT Polska zresztą obie organjizacje należą do p. Grzegorza Ciembroniewicza
  • 0

budo_zxc
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!
gratuluję
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!
BRAWO JOASIA !!!

:drinking:
  • 0

budo_mersi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!
Myśle że powinniśmy jej gratulować!!! Wielu korzyści nie będzie miała na razie zapewne.
Dlatego mam pomysł:
Gratulujmy jej tutaj, a potem wyślę jej e-mailem nasze gratulacje i pochwały będzie jej na pewno BARDZO BARDZO miło (kobiety to lubią wieszcie mi :oops: )

To duże osiągnięcie i jaki tytuł VICE MISTRZYNI ŚWIATA.

Co Wy na to?
Proszę, proszę przyłączcie się :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!
A kontuzje miala wczesniej... jeszcze przed zawodami wiec nie miala ona napewno bezposredniego wplywu na wynik walki finałowej :)

Tak czy inaczej sukces jest wielki :)
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!
No to gratulujmy!!
  • 0

budo_mersi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!

A kontuzje miala wczesniej... jeszcze przed zawodami wiec nie miala ona napewno bezposredniego wplywu na wynik walki finałowej :)


Ja tam wielkim znawcą nie jestem, ale moim zdaniem kontuzja mogła mieć znaczenie ponieważ nie tak szybko sie leczy złamane kosteczki :wink: walczyła i tak w stoperach (przynajmniej chciała) wszystkiego się dowiemy jak wrócą a to już dziś. Dlatego uważam, że ryzykowała walcząc i sukces jest tym większy!!! nieprawdaż?

Tsailifo może uda Ci się zdobyć kasetę z Asi walką i zamieścić w necie?
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!

Ja tam wielkim znawcą nie jestem, ale moim zdaniem kontuzja mogła mieć znaczenie ponieważ nie tak szybko sie leczy złamane kosteczki :wink: walczyła i tak w stoperach (przynajmniej chciała) wszystkiego się dowiemy jak wrócą a to już dziś. Dlatego uważam, że ryzykowała walcząc i sukces jest tym większy!!! nieprawdaż?

Tsailifo może uda Ci się zdobyć kasetę z Asi walką i zamieścić w necie?


Dlatego napisałem że to nie miało BEZPOŚREDNIEGO wpływu na wynik walki !!!

Napewno miało wpływ POŚREDNI !!!

Zarówno jedna jak i druga opcja to tylko czyste spekulacje... (Michalczewski też ponoć był lepszy choć przegrał)

Co do kasety to niestety nie mam nic wspólnego ze szkołą Choy Lee Fut z Krakowa... ale moze cos wrzucą na swoją stronkę :)
  • 0

budo_mersi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!
Aj sorki za moje błędy, ale Ja baaardzo zmęczona jestem dzisiaj,
a do tego stary dyslektyk jestem :oops:
  • 0

budo_mersi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!

Dlatego napisałem że to nie miało BEZPOŚREDNIEGO wpływu na wynik walki !!!

Napewno miało wpływ POŚREDNI !!!

Zarówno jedna jak i druga opcja to tylko czyste spekulacje... (Michalczewski też ponoć był lepszy choć przegrał)


No dobra niech będzie

Co do kasety to niestety nie mam nic wspólnego ze szkołą Choy Lee Fut z Krakowa... ale moze cos wrzucą na swoją stronkę :)


Ja kasetę będę miała, ale nie mam odpowiedniego sprzetu, aby przegrać no i zadaje sie umiejętności :wink:
  • 0

budo_skiper
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1052 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!
...dołączam się do gratulacji.
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!
gratulacje dla Joasi!!!!!!!!!!!!!!

nie chce umniejszac radosc ale jak panom poszlo....?
  • 0

budo_mersi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!
:( bez większego sukcesu - dzisiaj się dowiem to napiszę.
Nie zapominajmy, że to Mistrzostwa Świata :?
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!

:( bez większego sukcesu - dzisiaj się dowiem to napiszę.
Nie zapominajmy, że to Mistrzostwa Świata :?


no nie zapominam ale jakos inni nie chca za to pamietac ze mamy jednego chlopaka co skoczyl chinska szkola sportowa na specjalnosci sanda i natrzaskal sporo zlotych medali na mistrzowstwach Chin bijac Chinczykow co wygrywali potem mistrzostwa swiata i mimo chceci i deklaracji z jego strony zwiazek jakos nie chce w ogole pamietac ze on istnieja...
coz uklady i ukladziki....
  • 0

budo_stern
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS DRAGON
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!
Gratulacje!
Świetna robota
  • 0

budo_mersi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!

no nie zapominam ale jakos inni nie chca za to pamietac ze mamy jednego chlopaka co skoczyl chinska szkola sportowa na specjalnosci sanda i natrzaskal sporo zlotych medali na mistrzowstwach Chin bijac Chinczykow co wygrywali potem mistrzostwa swiata i mimo chceci i deklaracji z jego strony zwiazek jakos nie chce w ogole pamietac ze on istnieja...
coz uklady i ukladziki....


Sorki, ale nie wiem o kim piszesz więc trudno mi co kolwiek powiedzieć, ale aby startować w jakich kolwiek zawodach nazwijmy to "związku" trzeba być członkiem związku, ale to temat na inny post. :-)
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!

Sorki, ale nie wiem o kim piszesz więc trudno mi co kolwiek powiedzieć, ale aby startować w jakich kolwiek zawodach nazwijmy to "związku" trzeba być członkiem związku, ale to temat na inny post. :-)


sorry Mersi ale szczena mi opadla po przeczytaniu Twojego postu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wiesz wydaje mi sie ze ten zwiazek ma dotacje panstwowa wiec w interesie jego nalezy powolywanie na swiatowe inprezy zawodnikow ktorzy reprezentuja poziom mogacy zagwarantowac miejsca medalowe i godnie reprezentuja kraj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a Tobie sie wydaje ze to grupa kolesi co sobie wysylaja swoich uczniow za panstwowe pieniadze na wycieczki czy co????????????????
tym bardzie ze wspomimany przeze mnie zawodnik mieszka w Chinach ciagle i na bilet by nie musieli wydawac i np w zeszlym roku na miedzynarodowym turnieju w Shaolinie mial drugie miejsce w sanda w swojej kategorii!!!!!!
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!
W Polsce niektórzy dobrzy zawodnicy nie startują na imprezach związku bo ich nie stać na opłacenie składek :( znam takich - zdobywali już tytuły w zawodach podobnej rangi jak te o których mowa.
  • 0

budo_mersi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!

sorry Mersi ale szczena mi opadla po przeczytaniu Twojego postu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wiesz wydaje mi sie ze ten zwiazek ma dotacje panstwowa wiec w interesie jego nalezy powolywanie na swiatowe inprezy zawodnikow ktorzy reprezentuja poziom mogacy zagwarantowac miejsca medalowe i godnie reprezentuja kraj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a Tobie sie wydaje ze to grupa kolesi co sobie wysylaja swoich uczniow za panstwowe pieniadze na wycieczki czy co????????????????


No tak jeszcze raz się przekonałam, że większość z Was, a szczególnie Ty Tomaszu nic, ale to kompletnie nic nie wiesz na temat reali w jakich musi działać Polski Związek Wushu, ani nic nie wiesz o samym PZWS a szczególnie o prawie jakiemu podlega każdy Związek (szczególnie o tych dotacjach, które tak podkreślasz).
Dlatego proszę Cię nie wydziwiaj tutaj, bo nie masz o niczym zielonego pojęcia tzn. źle się wyraziłam nie chcę Cię, ani nikogo obrażać - sorki,
ale nie masz pojecia o rzeczywistości. A marzyć to możemy, ale bez obrażania się na wzajem.
Powiem to tak i zapamietajcie to sobie: NIE MACIE PRAWA OBRAŻAĆ ANI PODWAŻAĆ AUTORYTETU A PRZEDEWSZYSTKIM INTENCJI I POSTĘPOWANIA działaczy Polskiego Związku Wushu, ponieważ jak już wspomniałam nic naprawdę nie wiecie o PZWS, o tym się na tym forum przekonałam na postawie wielu Waszych postów. Zresztą to samo tyczy się wielu instruktorów i ich szkół obgadywanych przez ich "niby" uczniów.

Ja nie chcę nikogo bronić, ale nienawidzę jak ktoś kogoś obgaduje, a już broń Boże oskarża innych szczególnie jeśli sam nie wiele wie.

Ktoś z naszego światka (napewno też Wam znany) powiedział mi bardzo mądrą rzecz (którą Ja też wielu z Was próbowałam przekazać i cieszę się, że nie tylko Ja tak myślę): Nie wiele zdziałamy (w rozwoju Wushu) jeśli będziemy rozpamietywać stare grzeszki i różne niesnaski!!! Ja tylko dodam, że to dotyczy obu stron czyli Zarządu PZWS i wszystkich Was-NAS!!
Może wreszcie byśmy wzieli się do roboty, a nie tylko bezsensownie gadali - bo to w niczym nie pomoże, a przede wszystkim nic nie zmieni!!

Wyjaśniając ten chłopak co mieszka w Chinach i tam startuje to niby w jakich barwach, bo nie słyszałam aby w Polskich. Ćwiczy w Chinach należy do jakiś Chińskich szkół i pewnie startuje z ich ramienia to niby jak ma reprezentować Polskę na MŚ? - może sie mylę, bo nie jestem pewna o kogo chodzi.
Samo obywatelstwo Polskie nie wystarczy! obowiązują pewne przepisy m.in. należenia do Kadry Polski itd.

Zastanawiam się czy sens jest tutaj tyle gadać, ponieważ wydaje mi się, że wcale nie chcecie nic zrozumieć - każdy wie swoje a inni (grzecznie mówiąc) głupoty gadają. No cóż nie należy się poddawać może mowy tronowe do ludu Polskiego odniosą kiedyś skutek :roll:

A tak, aby powstrzymać komentarze typu "szczęka mi opada, tobie się wydaje, ze ..." większość moich wypowiedzi jest oparta na faktach, a nie na wydaje mi się. Jeśli jest inaczej to piszę o tym (czyli: wydaje mi się itp.)

Trzymajcie się, powodzenia i miejcie szacunek dla ludzi, którzy cokolwiek próbuja robić, a nie tylko gadają i marzą czy gorzej - udzielają samych dobrych rad sami robiąc niewiele lub nic. :wink:
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!
A to dopiero bedzie mozna ocenic po latach :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024