Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!

i tu mnie zagieles..... pamietam Macieja L. ale MAcieja T....?????

nie wiem.... mam klopoty z pamiecia chyba??? a on mnie pamieta :) ????


L ma też w nazwisku :D
kiedyœ ćwiczyliœcie razem modliszkę w Poznaniu (Maciej Tyl)

juz lepiej z pamięciš ? :wink:
  • 0

budo_suseł
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań / Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!
Chcialem cwiczyc u Macieja Tyla jakis czas temu Choy Lee Fut, ale dalem sobie spokoj i zapisalem sie do Wing Tsun ([link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]). I chyba dobrze zrobilem ;-)


Pozdro
  • 0

budo_mersi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!

dobra w takim razie jestes mloda naiwna....


Czy młoda to zależy jak dla kogo :wink: A naiwna - pewnie to tez prawda sprzeczać się nie będę.

Na szczęście nie wszyscy są przeciwko Związkowi jest sporo ludzi, którzy chcą pomóc i coś zdziałać.
Widocznie bezsensu jest tu na te tematy rozmawiać. Mój plan się do końca nie powiódł, ale cóż Ja i tak już wile dobrego dla Związku zdziałałam. A teraz tak jak reszta będę rozmawiała tylko z ludźmi którzy chcą rozmawiać, a nie tylko innych ośmieszać (bo takie odniosłam wrażenie). Nie wiem czy to jest rozwiązanie całej tej sprawy, ale...

napisalas "szczegolnie Ty" wiec jakby na lekcjavh jeszcze tego nie bylo to polecam slownik znaczen wyrazow....

Tak Ja wiem, że facet to tylko facet i jak sami o sobie mówicie jestescie prości. Widocznie moje zdania były za trudne do zrozumienia no cóż. A może nie stylistycznie ułożone.

A teraz kolejne przetłumaczenie mojej odpowiedzi do Twojego następującego zdania:

zeby nalezec trzeba kogos powolac a jak ktos kto nawet chce placic te skladki nie mzoe byc powolany bo powoluje sie tylko zawodnikow od konkretnych trenerow.....

Odpisałam: Teraz to już palnołeś od rzeczy. Miało to głównie dotyczyć powoływania zawodników od konkretnych trenerów. Bo to nie jest prawda.
Ale Ja już nie mam zamiaru dłużej wdawać się w dyskusję na ten temat, myśl sobie co chcesz.

A teraz gorsze - napisałam:

I teraz to już chyba wiem z jakiej jesteś szkoły i czemu masz takie zdanie.

I tu masz rację za późno się zorientowałam i skojarzyłam te fakty o których napisałeś cóż mój błąd. Jak ktoś juz na tym forum zauważył zbyt emocjonalnie do tego podchodzę. Dlatego juz zakończę ten temat.

wystarczy spojrzec nieco w lewa strone ze by zobaczyc ze miszkam w Pekinie i to juz niedlugo bedzie 4 lata a cwicze cos co w Polsco w ogole nie ma i nie bedzie....

No proszę sam piszesz, że od 4 lat mieszkasz w Pekinie to niby skąd możesz wiedzieć tak naprawdę co siedzieje w Związku? czyli moje słowa wcale nie były bezpodstawne...
To o czym słysz od osób, które coś tam wiedzą nie powinieneś przekazywać jak wiedzy prosto ze źródła (a tak brzmiały Twoje wypowiedzi).
Mówisz, ze jesteś człowiekiem dojrzałym przynajmniej na to powinien wskazywać wiek Chrystusowy, ale się tak nie zachowujesz przynajmniej w stosunku do mojej osoby. To że jestem młoda i naiwna :? to nie znaczy, że można mnie obrażać - jako człowiek doświadczony powinieneś mi wytłumaczyć swoje zdanie i pokazać moje błędy, ale to tylko tak mnie się wydaje...

A cóż do Twoich wypowiedzi dotyczących Dudka, Lampe-go itd. to nie rozumiem o co Ci chodziło, coś mi tu zagmatwałeś.
Wszystkie związki podlegają prawu sportowemu i różnym rozporządzeniom, ale jak to prawo wykorzystują to inna sprawa. Pewnie chodziło Ci o coś innego - no cóż.

Baw się dobrze
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!

Chcialem cwiczyc u Macieja Tyla jakis czas temu Choy Lee Fut, ale dalem sobie spokoj i zapisalem sie do Wing Tsun ([link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]). I chyba dobrze zrobilem ;-)


czas pokaze czy był to słuszny wybór :P
  • 0

budo_suseł
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań / Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!
Heheh dokladnie. Chociaz jesli chodzi o Wing Chun / Tsun, to jestem zadowolony (takze z samego systemu). Przed tym zanim poszedlem do tego [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] bylem w szkole Wing Chun Krzysztofa Kasprzaka w Luboniu i ciagle czulem jakies takie "ukrywanie tajemnicy", czy raczej trener nie byl dla mnie "idolem" pod zadnym wzgledem ;-)
Tu gdzie teraz jestem przynajmniej mam jakies cele a i z "wiedza" posuwam sie o wiele szybciej niz tam. No i mam blizej (nie 1,5 h w jedna strone ... ).

Pozatym troche porownywalem style (Choy Lee Fut i Wing Chun) i stwierdzilem, ze WC/WT jest o wiele bardziej skuteczny (i uzyteczny ;) niz CLF - ale wiadomo - to zalezy od czlowieka itd. Kto co lubi.


Pozdro
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!
Szybko ci wode z mozgu zrobili hahahahaa
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!
:peace: :rofl:
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!

Pozatym troche porownywalem style (Choy Lee Fut i Wing Chun) i stwierdzilem, ze WC/WT jest o wiele bardziej skuteczny
Pozdro


Ja bym się nie odważył porównywać skutecznoœci tych styli... a juz napewno nie z takim doœwiadczeniem jakie masz Ty. Jezeli po "kilku" treningach jestes wstanie okreœlic który styl jest skuteczniejszy no to powodzenia zycze... jak tak dalej pójdzie w szybkim czasie dołšczysz do grona wszechwiedzšcych "mistrzów"...

W innym poœcie już pisałem że oszołomy występujš nie tylko (i na szczęœcie) wsród ćwiczšcych Bjj... wsród ćwiczšcych kung-fu też ich nie brakuje !!!

Oby jak najdalej od nich... czego i Tobie życzę !!!
  • 0

budo_pioetrek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!
Do Tomasz:
czy mógłbyś napisać o kim wspominałeś polemizując z Mersi, tekst troszkę taki osobisty. Ale ja słyszałem tylko o Yin Baguazhang. Więc chyba nie siebie miałeś na myśli.

Co do takiego bramkarza Dudka to nawet jakby Polska grała z Anglią na Anfield Road w Liverpoolu to Juruś musiałby przyjechać na zgrupowanie kadry, trener oceniłby jego formę i przydatność i wtedy mógłby wystąpić.

Myślę, że wystąpiłby problem na linii zawodnik - trener, tym bardziej jeśli wspomniana osoba podziela zdanie Tomasza o Związku. W końcu trener to też Związek. A wg mnie reprezentant Polski powinien szanować swojego trenera.

Z ostatniej chwili no może ostatnich paru godzin

:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

P O L S K A 3 : 1 W Ł O C H Y

:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Pozdrawiam, Piotrek
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!

czy mógłbyś napisać o kim wspominałeś polemizując z Mersi, tekst troszkę taki osobisty. Ale ja słyszałem tylko o Yin Baguazhang. Więc chyba nie siebie miałeś na myśli.


powiem szczerze ze nie rozumiem tego fragmentu....
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!




i tu mnie zagieles..... pamietam Macieja L. ale MAcieja T....?????

nie wiem.... mam klopoty z pamiecia chyba??? a on mnie pamieta :) ????


L ma też w nazwisku :D
kiedyœ ćwiczyliœcie razem modliszkę w Poznaniu (Maciej Tyl)

juz lepiej z pamięciš ? :wink:


no tu mnie zagieles bo ja nigdy nie cwiczylem Modliszki.... :!: :!: :!:
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!
hmmm... moze ja cos pokrecilem :(
moze to nie o tym Tomku była mowa :(
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!
Albo jeszcze lepiej... nie o Tomku a o Jarku... stary juz jestem i słuch nie ten :)
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!

Albo jeszcze lepiej... nie o Tomku a o Jarku... stary juz jestem i słuch nie ten :)


to prawdopodobne bo Jarek przed wyjazdem do Chin paral sie Modliszka ale to bylo chyba przed 1990...
  • 0

budo_suseł
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań / Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!
tsailifo - heh porownalem te style pod roznymi katami i tak wywnioskowalem. Nie spodobalo mi sie CLF i nadal twierdze ze to co wybralem (bez zadnych rekomendacji, czy nie wiem czego) jest dobre i to czego szukalem. Jak wg. Ciebie ktos (tylko kto, co ? bueheh) zrobil mi wode z mozgu, to moze Ty rowniez masz cos zamiast tej czesci ciala ?

Bez komentarza :lol:
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!
1. To nie ja napisałem ze CLF jest skuteczniejszy od CLF tylko ty ze WT jest skuteczniejszy od CLF - pytam wiec na jakiej podstawie tak twierdzisz ? Bo cwiczyles kilka treningow to i to ?

2. Teraz nagle zmieniasz spiewke twierdzac ze - to co wybralem jest dobre i to czego szukalem - skad naga nagla zmiana ?

3. to moze Ty rowniez masz cos zamiast tej czesci ciala ?
Gdybym napisał tak jak ty... to mogłbym sie o to podejzewac, ale na szczescie to TY napisales wiec podejzewam o to wlasnie Ciebie...
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!
Mozna by to napisac i tak za twoim przykladem idac...

byłem na kilku treningach WT i na kilku treningach karate Goju-ryu i na tej podstawie stwierdzam ze Goju-ryu jest skuteczniejsze od WT

Czyz nie jestem przekonywujacy ?

Wiec :

1. Naczytalem sie bajek o jednym ze styli i teraz sie wymadrzam.
2. Ktos mnie "przekonał" ze jeden styl jest skuteczniejszy od drugiego (czyt. domyślnie - zrobil mi wode z mózgu).
3. Jestem lub kreuję się na idiotę wypisując takie brednie.
4. Napisałem nieprzemyslaną bzdurę i nie potrafie przyznac sie do bledu.
5. Mam racje bo zawsze mam racje.
6. Jestem tak uzdolniony ze tych kilka treningow wystarcza mi aby ocenic caly styl

WYbierz co zechcesz...
  • 0

budo_suseł
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań / Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!

WYbierz co zechcesz...




Niestety musze zacytowac, poniewaz masz dosc bujna wyobraznie i pewne rzeczy sobie "dopowiedziales".


Ja napisalem :

"Pozatym troche porownywalem style (Choy Lee Fut i Wing Chun) i stwierdzilem, ze WC/WT jest o wiele bardziej skuteczny (i uzyteczny niz CLF - ale wiadomo - to zalezy od czlowieka itd. Kto co lubi.
"

Wybralem co jest dobre DLA MNIE. JA porownywalem i JA stwierdzilem i MI sie bardziej spodobalo. Nie twierdze, ze CLF jest do bani (kupilem nawet pare ksiazek Grzegorza C. by sie z tym stylem zaznajomic, poniewaz naprawde chcialem sie tego uczyc). Jednak to, co tu jest w Poznaniu nie dosc mnie "uszczesliwilo" i nie poczulem tego, co chcialem na treningu. A na dojezdzanie do Krakowa mnie nie stac. Moze powinienem napisac CLF Poznan ? no sorry, jesli tak to odebrales, ze porownywalem cale style. Ciagle mialem na mysli POZNAN. Pozatym to co wywnioskowalem, to nie tylko dotyczy treningow.

Aha - i zadenego z Twoich "smiesznych punktow" nie wybralem = [.
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!
Bede wkrotce prowadzil seminarium w Poznaniu... zapraszam... wtedy pogadamy o WT i o CLF
  • 0

budo_suseł
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań / Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Mamy sebro na Mistrzostwach Świata Wushu!!!!
A kiedy one sie bedzie odbywac, jesli mozna wiedziec ? ;-)

pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024