Skocz do zawartości


Zdjęcie

CLF Kraków


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

budo_hudyid
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

CLF Kraków
Jakie sa wasze opinie ne temat clf w Krakowie ? Chodzi mi głównie o skonfrontowanie ceny do jakosci. Aha - i która szkoła by była lepsza jesli chodzi o nauke sztuk walki - clf czy muay thai P.Ochniowskiego ?
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: CLF Kraków

Jakie sa wasze opinie ne temat clf w Krakowie ? Chodzi mi głównie o skonfrontowanie ceny do jakosci. Aha - i która szkoła by była lepsza jesli chodzi o nauke sztuk walki - clf czy muay thai P.Ochniowskiego ?


Hahahahaha... co to ma być ? PROWOKACJA ??? :lol: :D :)

Co do drugiej części : każda z wymienionych szkół uczy innych systemów więc ciężko będzie to porównać... no bo jak ? ilością ćwiczących ? ilością sukcesów na zawodach ? czy ilością lat które istnieje dana szkoła ?

Zawsze statystycznie lepiej wypadnie CLF... :twisted:
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: CLF Kraków

[
Hahahahaha... co to ma być ? PROWOKACJA ???


Prawdziwa sztuka nie boii sie krytyki. :wink:

Idz tu i tu i zobacz co ci sie podoba bardziej.

Pozdrawiam i szacuneczek
Niedziel
  • 0

budo_arkadesh
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: CLF Kraków
Jak dla mnie wysoka jakosc za wysoka cene. Jakbym znalazl wiecej czasu to chetnie bym znowu pochodzil...

pzdr
Arkadesh
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: CLF Kraków
Nie wiem jak wygląda nauka w szkole Piotra Ochniowskiego, ale swego czasu należał do najlepszych instruktorów szkoły Choy Lee Fut w Krakowie.

Napewno z pełnym spokojem można polecić obydwie szkoły !!!
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: CLF Kraków
Hehe. Widzialem wczoraj na miescie plakat CLF:

- Realna walka
- Techniki combat
-(...)


Troche krzykliwy plakat, jak bede przejezdzal jeszcze raz autobusem
to napisze co jeszcze bylo.

Powtorze jeszcze raz IDZ TU I TU, POROWNAJ I WYBIERZ

Pozdrawiam i szacuneczek
Niedziel
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: CLF Kraków
Teraz prawie wszyscy podpierają się na plakatach combatem i realną walką... troche to smieszne ale moze tego wlasnie potrzebują ludzie szukający szkoły... a to działa na małolatów jak lep na muchy...
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: CLF Kraków
Gdybym to ja miał teraz wybierać pomiędzy tymi dwoma szkołami to napewno wybrałbym szkołę Choy Lee Fut - bo wolę kung-fu od muay-thai

:lol:
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: CLF Kraków
Trudna powiedziec wybierz to i to.
Kazdy od MA oczekuje czegos innego. Jeden lubi sie pon... na treningu
inny pon... i ukladzik jakis potem.
O gustach sie nie dyskutuje :wink:

Pozdrawiam i szacuneczek
Niedziel
  • 0

budo_dwadziennie
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: CLF Kraków
CLF w Krakowie ma dobre zaplecze, własne sale, sklepik ze sprzętem i kilku naprawdę dobrych instruktorów. Jest sporo imprez w rodzaju obozów, plenerów, w najbliższym czasie będzie seminarium z mistrzem Chen Yong Fa, itd. Oczywiście te gadki o combacie, samoobronie itd. to jest marketing, w rzeczywistości jest nawet stosunkowo mało walk (są oddzielne treningi san da i chodzą ci co chcą), ale w sumie jest naprawdę nieźle. W sumie same plusy z jednym minusem, wszystko tu kosztuje, już nie to że treningi, ale każdy drobiazg, choćby piątkę ale zawsze. Ale moim zdaniem warto płacić, A, jeden drobiazg - w zależności od instruktora treningi mogą być od lightowych do bardzo ciężkich, więc może warto się najpierw przyjrzeć do kogo iść.
Dwadziennie
  • 0

budo_hudyid
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: CLF Kraków
Czyli jakby co to których powinienem unikac - lightowych czy tych ciezkich? Bo nie zabardzo rozumiem o co ci chodzi. Roznica jest w poziomie wyszkolenia i przekazywania wiedzy przez danego instruktora ? czy po prostu ciezsze treningi faktycznie sie nie przekladaja na poziom szkolenia ?daja tylko to ze po treningu jestem naprawde zmeczony ale mam ten sam poziom jak u lighta ?
  • 0

budo_arkadesh
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: CLF Kraków
Jedni instruktorzy maja treningi bardziej w strone wykonywania form, inni bardziej pod walki czy samoobrone. Po prostu wybierz tego instruktora ktory uczy tego co cie interesuje. Jesli chodzi o fachowosc to wszyscy sa w porzadku. Podejrzewam, ze po dojsciu do wyzszych stopni to wszystko sie wyrownuje - po prostu jedni na poczatku stawiaja wiekszy nacisk na precyzje wykonania, inni na skutecznosc. W pewnym momencie bedziesz musial posiasc i jedno i drugie, ale do tego dluga droga...

pzdr
Arkadesh
  • 0

budo_dwadziennie
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: CLF Kraków
Trochę o co innego mi chodziło. Wszyscy instruktorzy faktycznie są OK (ćwiczyłem u wszystkich), tylko oprócz tych różnic w zamiłowaniu do form/technik/walki to jeszcze niektórzy robią wyraźnie więcej siłówki, treningi są bardziej kontaktowe, dynamiczne i wyczerpujące niż u innych. Ja osobiście polecam treningi u Bartka albo Sebastiana, czasem są bardzo ostre ale warto.
Dwadziennie
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: CLF Kraków
każdy instruktor ma to do siebie że naucza w nieco inny sposób :D no ale tak już MUSI być :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024