Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

budo_anjin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 600 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta
hmm... moze taka sama? MŻ i aeroby? :D
Pozdrawiam,
  • 0

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta
Mana Kanabis, wstaw zdjecie to bedziemy w stanie wiecej powiedziec :)
No ale jesli nie wstawisz to ogolnie nie radze diety MŹ tylko jedz normalnie. Uwazaj na weglowodany (coby nie za duzo np przed snem). Odstaw sobie slodycze, po co to komu. No i aeroby. Proponuje 3, 4 razy w tygodniu 45 minut cwiczen aerobowych (bieganie, rowerek, bieznia stacjonarna, aerobik :) ). Zycze wytrwalosci w dazeniu do celu :wink:
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta

Kurcze tylko ja nie mam kiedy biegać ;( a na rowerek czy bieżnię nie mam kasy i miejsca...

Dla urozmaicenia polecam w zimie chodzenie po schodach. Wyjść na klatkę schodową i chodzić. Jeśli za mało męczące, to w górę można wbiegać. W dół ostrożnie, powoli co jeden stopień, inaczej łatwo się nabawić kontuzji.
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta

dobra a teraz jakaś sęsowna dieta dla mnie :wink:

177cm wzrostu, BOŻE właśnei byłam się zważyć! te święta są okrutne no dobra 65kg :cry: i 18 latek

i tak najlepiej jak najszybciej to 5 kg zlikwidować..


Podane parametry mogą być w pełni prawidłowe. Ustawienie diety wymaga wielu więcej danych. Z całą pewnością nie ma tu wskazań do stosowania diety restrykcyjnej. Tylko profilaktyka i rozsądek.
  • 0

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta
Sloniak ma racje, ale jak dziewczyna sie zawezmie... :) To ja wole podac w miare rozsadny plan na zrzucenie kg a nie "schudnij z nami 100kg w dwa dni" z Pani Domu :wink:
  • 0

budo_mana kanabis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta
ćwicze 3 razy w tygodniu capoeire 1,5h, 1,5h i 2h
no a co do zdjecia to jak mi kupisz skaner to nawet pare umieszcze i jak ładnei poprosisz..

pozatym coś chyba z wagom mam nie tak albo odnalazłam super diete ale byłąm na treningu mało od tego czasu co się ważyłam jadłam.. (a to krótki okres czasu) i juz waże 62... hmm...
  • 0

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta
Bueheheee :rofl: No jasne :wink: Bo ja marze o ogladaniu Twojego zdjecia. Patrzac na zdjecie poprostu mozna ocenic za co sie najlepiej wziasc i podac Ci pare cennych wskazowek. I powinno Tobie na tym zalezec, bo mi napewno nie :) Tak wiec mysle ze nic sie nie stanie jak np jeszcze 2 razy w tygodniu dorzucisz sobie 30-60 min aerobow do kapuchy. Pozdrowionka
  • 0

budo_mana kanabis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta
żartowałam .. dobra!
  • 0

budo_sulej
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 361 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:DG | Katowice
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta

Kurcze tylko ja nie mam kiedy biegać ;( a na rowerek czy bieżnię nie mam kasy i miejsca...

Dla urozmaicenia polecam w zimie chodzenie po schodach. Wyjść na klatkę schodową i chodzić. Jeśli za mało męczące, to w górę można wbiegać. W dół ostrożnie, powoli co jeden stopień, inaczej łatwo się nabawić kontuzji.


Dzięki. Że ja o tym nie pomyślałem...... :idea:
  • 0

budo_kada
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta
Mana Kanabis, z tego co wiem, to organizm przyzwyczaja się do wysiłku, więc żeby zaczął spalać niepotrzebne kilogramy potrzebuje dodatkowego treningu. Jeśli trenujesz trzy razy w tygodniu, to i tak musisz dodać coś eksta. Można też zmniejszyć o 500-800kcal posiłki i też będzie efekt.
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta
Zwykly trening capoeiry nie da ci duzo niestety. Rozgrzewki zazwyczaj sa prowadzone tak, ze nie ma mowy o stalym utrzymaniu tetna na poziomie 60-70 % (niektore zrodla podaja do 90% ale moim zdfaniem przegiecie). Pozatym trening aerobowy powinien byc ciagly, bez przerw wmiedzyczasie. Odpoczniesz po nim :]

Najlepiej wykonywac cqwiczenia aerobowe po treningu, z rana lub poznym wieczorem, powiewaz wtedy zapasy glikogenu w naszym organizmie sa mocno naruszone i szybciej przejdziemy do spalania tkanki tluszczowej.

W momencie gdy cwiczymy z rana, wieczorem (tutaj jest roznie wiec radze wybrac ktoras z pozostalych opcji) lub po treningu czas, ktory potrzebny jest naszemu organizmowi by zaczal spalac nasza tkanke tluszczowa to okolo 10-15 minut, w innych przypadkach jest to 20-25. Czyli caly trening powinien zamknac sie w czasie 20-25 minut lub 30-35 minut (oczywiscie nic sie nie stanie gdy pocwiczymy troche wiecej, ale za dlugi wysilek aerobowy moze doprowadzic do spalania miesni co chyba niejest porzadane ?).

Warto rowniez wspomniec jak sie dowiedziec jakie mamy tetno maksymalne. A wiec odejmijcie od 220 swój wiek. Czyli dla 20-sto latka maksymalne tętno wynosi 200, a przy treningu aerobowym powinien mięć tętno na poziomie 120-140 razy na minutę.

Aha jezeli nie masz jak sprawdzac swojego tetna mozesz rowniez robic to na czuja. Ogolnie gdy nie mozesz mowic bez zadyszki znaczy to ze cwiczysz zbyt intensywnie, a gdy szybkosc twojego oddychania nie zmienia sie wogle znaczy to, ze sie lenisz :)


A tu kilka cwiczen aerobowych:
- Bieganie.
- Szybkie chodzenie.
- Jazda na rowerze.
- Basen.
- Wchodzenie po schodach (może to i śmieszne, lecz prawdziwe).
- Nawet koszenie trawnika (około 345 kalorii na godzinę dla mężczyzny o wadze 80kg).
- Ćwiczenia na sprzęcie takim jak Steper, Orbitrek, Rower treningowy, Bierznia.

Pozdrawiam.
  • 0

budo_marinko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta
O kur...!!! Wazysz 65kg przy 177cm wzrostu?! Coz za wstyd!

Ja waze 74kg przy 170cm! Chce dojsc do 80kg i spasc potem do 72kg.

Wydaje mi sie, ze Ty nie masz problemu ze zbyt duza waga ale z tym, ze masz tluszcz zamiast miesni. W takim razie zapomnij o l-karnitynie, diecie (mozesz nawet zrec cukierki) ale zacznij cos cwiczyc!!! Na poczatek proponuje silownie. Tylko taka z dobrym instruktorem, ktory powie Ci nie tylko, jak cwiczyc ale i co jesc. Pamietaj, zadnej diety tylko na silownie!!!

Mariusz
  • 0

budo_sulej
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 361 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:DG | Katowice
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta

A tu kilka cwiczen aerobowych:
- Bieganie.
- Szybkie chodzenie.
- Jazda na rowerze.
- Basen.
- Wchodzenie po schodach (może to i śmieszne, lecz prawdziwe).
- Nawet koszenie trawnika (około 345 kalorii na godzinę dla mężczyzny o wadze 80kg).
- Ćwiczenia na sprzęcie takim jak Steper, Orbitrek, Rower treningowy, Bierznia.


A skakanka może byc??
A co powiesz o L-karnitynie?? Działa??
  • 0

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta
Skakanka troche za intensywna jak na mnie. A L karnityna zalezy na kogo. Pozdrowionka
  • 0

budo_kojki
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta
Słuchaj kolego.
Aby zrzucic troche kilogramow to musisz przedewszystkim cwiczyc. Musisz lubic to co robisz. Czyli cwiczenia musza dawac ci przyjemnosc. Proponuje bieganie (nawet zima), basen i silownie (wsumie to jeszcze lepiej bylo by porobic cwiczenia ogolno rozwojowe). A co do sup;ementow to radze nic nie zazywac. poprostu cwiczyc i jeszzce raz cwiczyc.
Powodzenia
  • 0

budo_sulej
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 361 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:DG | Katowice
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta
Ćwicze ćwicze :) tylko nie biegam :(
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024