Skocz do zawartości


Zdjęcie

Aikido w Tarnowie ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Aikido w Tarnowie ?
Mam takie pytanko do ludzi z Tarnowa. Czy sa jeszcze jakies sekcje ?
Pare lat temu chodzilem do Krzyska Giemzy a wczesniej do Renaty.
Wie moze ktos co sie z nimi dzieje ? Trenuja jeszcze ? Jezeli ktos cos wie niech da znac. Fajne byly kiedys treningi szkoda ze to bylo tak dawno
Pozdrawiam
  • 0

budo_rafał_sz
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnów

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido w Tarnowie ?
Ja też tam chodziłem! Krzysiek prowadzi coś innego. JA prowadziłem w tamtym roku sekcje "dla przyjaciuł". Może w tym roku też się uda, [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido w Tarnowie ?
ba,, kiedys w Tarnowiie aikdo bylo mocna.. pamietam jak przyjeżdzali robic staze do Lublina.. połowa lat 80-tych..
Też bym chciałw iedziec co z tyludzmi
  • 0

budo_tomek.p
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido w Tarnowie ?
Aikido w Tarnowie to kiedys bylo cos. Super treningi swietna atmosfera. Mozna bylo sie naprawde duzo nauczyc. Szczegolnie sekcja u Renaty na sali Tarnovii. Krzysiek kiedy wrocil z poczatku tez robil niezle Aikido ale pozniej bylo znacznie gorzej. Szkoda tamtych starych dobrych czasow. Sam chetnie bym sie dowiedzial czym sie teraz zajmuja ci wszyscy ktorzy prowadzili wtedy treningi. Pozdrowienia dla wszystkich tarnowskich aikidokow
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido w Tarnowie ?
Chcialbym moze troszke odgrzac stary temat. Slyszalem ze znowu cos w tym temacie sie ruszylo i jest znow jakas sekcja aikido w Tarnowie. Ma ktos jakies informacje ? Kto prowadzi ? No i co tam u K. Giemzy slyszalem ze dalej aktywny podobno nawet jakies filmy szkoleniowe nagrywa. Jak ktos z Tarnowa ma wiecej informacji na ten temat to niech napisze cos wiecej.
Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024