Skocz do zawartości


Zdjęcie

staze w innych stylach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_qhar
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

staze w innych stylach
mam pytanie dotyczace stazow.
otoz dopiero zaczynam cwiczyc i pierwszy staz przede mna( juz w listopadzie) ,ale zastanawiam sie , czy warto w miare mozliwosci uczestniczyc w stazach innych "stylow" i czy robic to od poczatku czy dopiero po jakims czasie ? cwicze w Ikeda dojo w Truniu sensei Waldek Giersz.
  • 0

budo_kordi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 268 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: staze w innych stylach
Uczestnicz w stażach jak najczęściej możesz.
Zazwyczaj uczestniczy się w stażu swojej organizacji ale możesz brać udział w każdym.
  • 0

budo_aniol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 956 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków/Tomaszów Mazowiecki
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: staze w innych stylach
jw uczestnicz może na początek głównie w aikidockich oraz pokrewnych (jiujitsu, iaido, kenjitsu, jodo) a stopniowo możesz dorzucać style różniące się bardziej na każdym porządnie zorganizowanym seminarium jest rozdział na początkujących i tych co coś umią więc nie powinieneś mieć obaw
powodzenia
  • 0

budo_qhar
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: staze w innych stylach
to ze moge uczestniczyc to wiem ,ale czy warto ? jakie sa plusy i minusy ?
mowiac o stylach mialem na mysli nie rozne SW ,ale raczej rozne organizacje. co o tym myslicie? lepiej na poczatku ograniczac sie do swoeje organizacji czy poznawac jak najszerzej ?
  • 0

budo_akira bayushi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń/ Hull Uk
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: staze w innych stylach
Powiem tak warto ja pojechałem raz do Torunia na Ikedę i przywiozłem kilka fajnych rzeczy. Później odwiedziłem jeszcze raz Toruń gdy seminarium prwadził Michele Quaranta super gość świetnie tłumaczy akido i od niego wywiozłem kilka fajnych rzeczy poza tym byłem na kilku 3 obozach u senseia Waldka było super. Co do tego kiedy sie masz decydować zostawiam tobie bo ty musisz sie czuć na siłach ale zazwyczaj staże prowadzone są tak żeby każdy bez względu na staż treningowy coś zyskał. Zapraszam wieć na staż do Gliwic info na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Wiem też że przynajmniej jedna osoba z Ikeda Dojo chce jechać na ten staż więc może sie popytasz i przyjedziecie razem to po treningu skoczymy na kiakieś pifco :) pozdrawiam i gorąco zachęcam do braniu udziału w stażach aikido nie tylko swojej macierzystej sekcji
  • 0

budo_gregos_28
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: staze w innych stylach
Chyba Was porąbało...chodzicie na staze do innych styli? Aikido jest najlepsze!!!
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: staze w innych stylach

to ze moge uczestniczyc to wiem ,ale czy warto ? jakie sa plusy i minusy ?


Najwiekszym plusem jest to, ze masz kompletna kaszanke w glowie.Zaczynasz zdawac sobie sprawe, jak malo wiesz, jak wielu jest doskonale wycwiczonych ludzi i ze twoj sensei to nie bog, a jeden z bardzo wielu cwiczacych, zupelnie tak jak ty.
Najwiekszym minusem jest niebezpieczenstwo ze zaczniesz kolekcjonowac staze.

mowiac o stylach mialem na mysli nie rozne SW ,ale raczej rozne organizacje. co o tym myslicie? lepiej na poczatku ograniczac sie do swoeje organizacji czy poznawac jak najszerzej ?

Zero ograniczen.
  • 0

budo_qhar
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: staze w innych stylach
Szczepan co masz na mysli mowiac :kolekcjonowac staze ?
czy nie im wiecej tym lepiej ?
co to jakies dyplomy za staze sie dostaje ? :)
  • 0

budo_aniol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 956 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków/Tomaszów Mazowiecki
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: staze w innych stylach

co to jakies dyplomy za staze sie dostaje ? :)

czasem są dyplomy, najczęściej stempelki w BUDO-PASSie
istnieją osobnicy którzy wychodzą z założenia że ilość stempelków przekłada się na umiejętności :wink:
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: staze w innych stylach

Szczepan co masz na mysli mowiac :kolekcjonowac staze ?
czy nie im wiecej tym lepiej ?
co to jakies dyplomy za staze sie dostaje ? :)

Nie, ale jak masz legitke PFA albo yudansha to możesz sobie w kajeciku autografy zbierać albo dedykacje Ja w mojej zawsze wypisuje sobie rózne tego typu, jak "Kochanemy łabadkowi w uznanie jego zasług". Albo "błyskotliwemu wykonawcy koshinage..." czy też "drogiemu, który już wkrótce mnie przerosnie w mistrzostwie" i takie tam :) :) :) . Wiesz te zagraniczniaki to nie kumaja ani słowa po polsku i wszystko ci podpiszą. A jak sie pytaja co to to mówisz ze zaliczenie stażu i cześć, a kolegom jest sie czym pochwalic :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
  • 0

budo_qhar
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: staze w innych stylach
a co to BUDO-PASS ?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024