Skocz do zawartości


Zdjęcie

maty


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

budo_qhar
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

maty
Tak mnie wlasnie naszlo moze troche dziwne pytanie . dla niektorych pewnie bedzie to oczywiste, ale pytam : na czym kiedys sie cwiczylo , jak nie bylo tych naszych swietnych mat wykonanych z przeroznych smiesznych wlokien itd. ? jakies trawiaste moze ?
to tyle . sorry za taki historyczny watek :)
pozdrawiam
  • 0

budo_aniol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 956 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków/Tomaszów Mazowiecki
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: maty
ja pamiętam maty obszywane brezentem i wypełnione czymś co się nazywało "trawa morska" nie wiem do dziś co to jest ale śmierdziało nieziemsko
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: maty
Niektórzy ćwiczyli na klepce :) :P , ale bolało :?
Pamietam za to wielka akcję sprowadzania maty zapaśniczej z obszaru bylego ZSRR - jak Pajaczek pojechał z plecakiem pełnym pieniędzy ( Czeki i karty, rzecz nie znana) na teren jednostki wojskowej w Rosjii i tylko sie modlił coby nikt nie dał mu w czapę. A potem jaka była polka galopka jak musielismy z niejakim Wojtasem odprawy celnej w Warszawie dokonac przy 20 st mrozie i rozlicznych pułapkach biurokratycznych . Ech :roll: stare to czasy :wink: :D 8) A mata miała taki zaje... żołty kolorek ze po 1,5 godzinie prowadzenia treningu przy sztucznym świetle człowiekowi tylko plamy latały przed oczami , co nie Pancer :?: :wink: :)
  • 0

budo_pancer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 699 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100-lica

Napisano Ponad rok temu

Re: maty
Witam,
A najgorsze to to, że teraz prowadze zajęcia na identycznej kolorystycznie macie, ale nic mi juz nie lata :oops: .
Mozliwe że to kwestia innego oswietlenia albo drastycznego zmniejszenia spozycia :wink: :)

Pancer
  • 0

budo_pz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: maty

Witam,
A najgorsze to to, że teraz prowadze zajęcia na identycznej kolorystycznie macie, ale nic mi juz nie lata :oops: .
Mozliwe że to kwestia innego oswietlenia albo drastycznego zmniejszenia spozycia :wink: :)

Pancer


Czesc,
Ja na Kole prowadze na tej samej :-)

A tak przy okazji: Pozdrowienia z Japonii dla wszystkich!

Kaczor
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: maty
O to widzę, że się znalazła, jak miło :peace: :peace:
A ty Kaczorek widze od początkującego do senseja na tej samej macie, no no. Jekbysmy wtedy wiedzieli z Jezykiem i Pancerem kogo na naszych białych łonach hodujemy :wink: przestraszony :balisong: :shocked!: :splat: :2gunfire: :oops: No cóz, nie da sie cofnąc czasu :nie: :rofl: :wink: :oops:
  • 0

budo_pz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: maty

O to widzę, że się znalazła, jak miło :peace: :peace:
A ty Kaczorek widze od początkującego do senseja na tej samej macie, no no. Jekbysmy wtedy wiedzieli z Jezykiem i Pancerem kogo na naszych białych łonach hodujemy :wink: przestraszony :balisong: :shocked!: :splat: :2gunfire: :oops: No cóz, nie da sie cofnąc czasu :nie: :rofl: :wink: :oops:


Ano prawda :-) Na poczatku to w oczekiwaniu na mate uczylismy sie padow na klepce, co poniektorzy (np. ja) :wink: rowniez twardych. A :wink: A niejaki Labadek sie wkurzyl, jak zdal na 3 kyu, a tu hakame zaczeli od 2 przyznawac :P :) Ale szczupak wylatany to wtedy byles :D
Ech, stare czasy. Combol przyszedl do sekcji 2 dni po mnie, ktoregos dnia sie zgadalismy, wiec pewnie tez wszystko pamieta. Nie mowiac o Jezyku, do ktorego grupy trafilem. A o 4 dni jest mlodszy, dzieciuch jeden :wink: :D :D

Kaczor
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: maty

A niejaki Labadek sie wkurzyl, jak zdal na 3 kyu, a tu hakame zaczeli od 2 przyznawac


Zaraz tam wkurzył :? , ot żal było i tyle, ze taka niesprawiedliwosć sie działa :) Ale to umocniło mego ducha :) :wink: 8)


Ale szczupak wylatany to wtedy byles


A teraz za to jestem gruba ryba i sunę z godnoscią :wink: :) :wink: :rofl: :rofl: :rofl:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: maty
mialo byc o macie , a nie o jaki to jestes piekny, Labedziu jeden... :roll: :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: maty

mialo byc o macie , a nie o jaki to jestes piekny, Labedziu jeden... :roll: :lol: :lol: :lol:

Szczepan, zazdrośniku, od czegobysmy nie zaczeli to i tak na tym się skończy :) :) :) . Faktom nie da się zprzeczyć :P :P :P ani ich wyprzeć ze świadomości :wink: :wink: :wink:
  • 0

budo_pancer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 699 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100-lica

Napisano Ponad rok temu

Re: maty
Najbardziej hardcorowa matą na jakiej ćwiczyłem była ta w Bułgarii, i to nie ze względu na extremalną twardość, ale ze względu na extremalny smrodzik, który się z niej wydowbywał 8O .
Jeżu, Pająk - chyba pamiętacie dobrze.........
Każdy materac obciągnięty był płótnem, które bardzo ładnie wchłaniało pot i inne takie, co przy ichnim klimacie dawało niezłe efekty.

Pancer (jeden z grupy bułgarskich łączników)
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: maty
A propos Bułgarii :wink: Jestem w posiadaniu materiału dowodowego z tamtej wyprawy, który zostanie niedługo opublikowany na naszych stronach. Oj będzie się działo i będzie na co popatrzeć :P :P :P
  • 0

budo_qhar
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: maty
No a jak to był bardzo bardzo dawno temu ?
na czym cwiczyli pierwsi uczniowie ? na deskach ?
pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024