Skocz do zawartości


Zdjęcie

Treningi w Kartuzach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Treningi w Kartuzach

elo szyskeem capo z gdynii :D (poza calango)
!!!calango bravo!!!
pomysł z salą jest po prostu zajebisty - za pewne bedziesz miał całe rzesze uczniów w maleńkim przodkowie, a na pewno więcej niż w małych (ale wieększych 5 razy od przodkowa) KARTUZACH!
pomijając to ziomale z Kartuz i tak do ciebie nie przyjadą bo o tej godzinie(bravo) są w pracy albo w szkole
ogólnie congratulations ciekawe ile razy jeszcze bedziesz uczył początkujących! za taką olewkę capo z kartuz nie możesz nazywać się trenerem - jesteś zwykłym ZEREM(lamo).
jestem pewien że podpisują się pod tym wszyscy capoeiristas z Kartuz

ps.czy masz kompleks niższości wobec Zinho?bo wszyscy widza ze na treningach lamisz

prosze o wypowiedzi (w szczególności mirek)


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

(dla osób niezbyt spostrzegawczych - zaznaczam, że to cytat, tekst jest autorstwa Sabido, jak wnioskuję - aluno z Kartuskiej Abada Capoeira)
  • 0

budo_gog0
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach
Kashoob czy ciebie kręci robienie niepotrzebnej rozróby ?? Robi cie to czy co? Rok temu to było zabawne , ale teraz to jest jak polewanie się z kawałów typu " "przychodzi baba do lekarza".Wszysycy wiedzą jaka jest sytuacja , mają swoje zdanie w tej sprawie i weź bij z tym na fryty...

jessas !!
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach
Ehhh i znowu Abada :roll: :? Szkoda gadac, to co robisz to oczernianie Abady przed innymi Capoeiristami z Calej Polski, którzy przeglądają te forum. Nasuwa sie jedno pytanie : Czy masz moze jakies kompleksy z Powodu Abady???
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach
Nie, mialem zamiar poruszyc temat szanowania trenerow w swojej grupie. Zauwazcie, ze na forum nie skomentowalem sprawy w ZADEN sposob. Wkleilem to co znalazlem i podalem link do księgi. Chyba od tego jest forum? Czekam na Wasze opinie dot. tej sprawy.
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach

Ehhh i znowu Abada :roll: :? Szkoda gadac, to co robisz to oczernianie Abady przed innymi Capoeiristami z Calej Polski, którzy przeglądają te forum.


Podobne hasła na internecie, jak te Sabido, to chyba samooczernianie się, czy nie? Ja tego nie wyciągam na światło dzienne, księga jest ogólnie dostepna chyba...

Nasuwa sie jedno pytanie : Czy masz moze jakies kompleksy z Powodu Abady???


Przecież Major Globus powiedział już wszystko za mnie: od zawsze chciałem być w Abada Capoeira ;)
  • 0

budo_marreco
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New York City

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach
A może zamieścimy też opinie na Twój temat? Niech wszyscy wypowiedzą się co sądzą na temat Uirapuru i na jego wieczne czepianie się ABADA. W końcu to jest forum.
  • 0

budo_biscoitinho
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach
hmmm Marreco - to może być nawet interesujące :DDDDD
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach
Pewnie, czemu nie :P Ja już opinie na swoj temat znam i sie nimi wogole nie przejmuje ;) Musialby je wyrazac ktos, kto stanowi dla mnie rodzaj autorytetu, a na to ciężko zapracowac. Tymbardziej, jeśli wyrażają je osoby, którym tylko się wydaje, że mnie znają.

Tak wogóle - Calango stanowi "instytucję" rządzącego w Abada Capoeira, ja nie ;)
  • 0

budo_marreco
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New York City

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach
A tak na marginesie: chłopak, który jest autorem cytowanych w pierwszym poście słów, podpisał się jako SUBIDO. Jeśli już coś cytujesz to bądź dokładny. :rofl:
  • 0

budo_kili
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia - ABADA Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach
Sabido czy jakoś tak mam nadzieje ze sie myle ale ty musisz byc jakims totalny debilem i kretynem. Nie rozumiem czemu wyzywasz osobe z ABADA na naszej księdze gosci i krytykujesz ją zamiast pogadać z nią o takich sprawach na osobności. Zresztą od oceniania nie jestes ty a Zinho wiec jak ci coś nie pasuje to zwroc sie do Marreco a on napewo pogada z Zinho. Chybaze tym wpisem chciałeś ośmieszyc ABADA i oświadczyc ze juz nie chcesz nalezec do naszej grupy......ale juz nie wazne sam widzisz co niektore osoby potrafią zrobic z takimi wpisami....według mnie ktos ci powininen skopac twarz a zebys wczesniej 2x zastanowił sie co piszesz!
  • 0

budo_greed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach
ale wy sie czepiacie :) :) :)
moderator chyba powinien prowadzic rozmowy na wszelkie tematy dotyczace jego dzialu . nie musi to znaczyc , ze do konca zgadza sie z trescia postow , ktore sa pisane przez izytkownikow :)

opinia na temat uirapuru : pozytywna :) lubi warke strong wiec jest ok , a za lanie cordao dostanie jeszcze :twisted: :twisted: :twisted:
(dla wtajemniczonych :) )

pamietajcie , ze kazda krytyka ma cos w sobie . nie wiem jak jest , ale moze zasluzyliscie :) :) :)

pozdr 4 all
  • 0

budo_marreco
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New York City

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach

pamietajcie , ze kazda krytyka ma cos w sobie . nie wiem jak jest , ale moze zasluzyliscie :) :) :)

No właśnie, skoro nie wiesz... czym mogliśmy sobie zasłużyć? Niech sam moderator wyjaśni co ma do naszej grupy.I skoro już zabrał się za krytykę tutaj, to najlepiej niech tutaj odpowie. Czyżby rzeczywiście miał jakieś kompleksy wobec nas?Raczej nie, chociaż kto wie... Czemu nie pisze o innych grupach tyle co o naszej ?? Na pewno by sie coś znalazło. A poza tym weźmy ostatnią sprawę z Mestre Nem. Dużo plotek krążyło na ten temat jednak nikt w miejscu publicznym, jakim bez wątpienia jest forum, nie pisał nic w tej sprawie. Bo niby po co? Ich sprawa... A szanowny pan moderator nie dość że z zainteresowaniem interesuje się wszystkim, co się dzieje u nas, to do tego jeszcze wszystko wyciąga na światło publiczne. Trochę kultury Uirapuru, argumenty w stylu "wpis był na księdze gości, która też jest miejscem publicznym i kazdy może tam wejść" jakoś nikogo nie przekonują. Jeśli ktoś sie będzie interesował tym co się dzieje w ABADA to z pewnością zajrzy na naszą stronę i poczyta sobie. Ale widać Tobie zależy na tym, żeby naszą grupę przedstawić w oczach wszystkich w jak najgorszym świetle. Lepiej zastanów się nad tym co robisz, bo nikomu nic dobrego to nie przyniesie...
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach
A jak byla dyskusja o Mestre Nem to pan Uirapuru zablokowal temat, widac, ze lubi jak tylko pisze sie złe rzeczy o Abadzie :roll: :?
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach

A jak byla dyskusja o Mestre Nem to pan Uirapuru zablokowal temat, widac, ze lubi jak tylko pisze sie złe rzeczy o Abadzie :roll: :?


Temat jest otwarty. Z reszta tak jak tematy o Adamie Fabie itd
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach
[quote name="budo_Marreco"]czym mogliśmy sobie zasłużyć? Niech sam moderator wyjaśni co ma do naszej grupy.[/quote]

Robicie wokół siebie za dużo szumu

[quote name="budo_Marreco"]
Raczej nie
[/quote]

Raczej napewno.

[quote name="budo_Marreco"]
Czemu nie pisze o innych grupach tyle co o naszej ?? Na pewno by sie coś znalazło.
[/quote]

Z poznawaniem mojej grupy nie mam problemów. Z natury jestem ciekawski, to dobra cecha "chcieć wiedzieć". Wiedza to potęga. Z drugiej strony: "Z przyjaciółmi żyj blisko, z wrogami jeszcze bliżej".

[quote name="budo_Marreco"]
A poza tym weźmy ostatnią sprawę z Mestre Nem. Dużo plotek krążyło na ten temat jednak nikt w miejscu publicznym, jakim bez wątpienia jest forum, nie pisał nic w tej sprawie. Bo niby po co? Ich sprawa... A szanowny pan moderator nie dość że z zainteresowaniem interesuje się wszystkim, co się dzieje u nas, to do tego jeszcze wszystko wyciąga na światło publiczne.[/quote]

Gdybym o sprawie dowiedział się w tajemnicy pod zaufanej osoby - moze mialbys racje. A wszystko co zrobilem to skopiowalem tekst skierowany do publicznosci, zapisany na publicznym forum jakim jest ksiega. Jedynie Subido moze miec pretensje - prawa autorskie i wykorzystanie tekstu bez jego zgody ;) Wszak to tylko cytat. Wiec skupcie się na sobie.

Co do Mestre Nem - osoba do tego upowazniona wypowiedziala sie - sa jakies niejasnosci?

[quote name="budo_Marreco"]
Trochę kultury Uirapuru, argumenty w stylu "wpis był na księdze gości, która też jest miejscem publicznym i kazdy może tam wejść" jakoś nikogo nie przekonują.
[/quote]

Mów za siebie, jeśli Ciebie nie przekonują to już Twoja sprawa. I gdzie tu brak kultury? Brak kultury to mógłbym zacytować za postem Kiliego. A księga na Waszej stronie - czy chcesz tego czy nie - jest miejscem publicznym wedlug wszelkich definicji.


[quote name="budo_Marreco"]
Jeśli ktoś sie będzie interesował tym co się dzieje w ABADA to z pewnością zajrzy na naszą stronę i poczyta sobie.
[/quote]

No i w czym problem? Wszedlem, zajrzalem na stronke, przy okazji kliknąłem się w Księge Gości. Zbrodnia, brak kultury, czy co?

[quote name="budo_Marreco"]
Ale widać Tobie zależy na tym, żeby naszą grupę przedstawić w oczach wszystkich w jak najgorszym świetle. Lepiej zastanów się nad tym co robisz, bo nikomu nic dobrego to nie przyniesie...[/quote]
[/quote]

Wszystko ma swój sens, każde działanie ma swój cel :]

Na podstawie tej sytuacji udziele Wam - bezpłatnej ;) - porady:
1) Zamknijcie Księge Gości
2) Zróbcie porządek ze swoimi ludźmi
3) Nie udzielajcie się na necie
4) Przestańcie liczyć na to, że ukryjecie cos w internecie ;)
  • 0

budo_lobato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grupo Magia - Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach

Co do Mestre Nem - osoba do tego upowazniona wypowiedziala sie - sa jakies niejasnosci?


ekhm. No właściwie to są.
W ciągu ostatnich paru dni z oficjalnej strony AdG znikła ostatnia rzecz z Wami związana czyli flaga niemiec i flaga polski (osławiona tym że była czerwono biała)
I jeszcze doszły zmiany na stronie Mestre Nem, zlikwidował informacje o Mestre Museu.

Ale kij z tym.
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach
mailto:graduado-coxinha@tlen.pl ;)


Co nie zmienia faktu, ze odeszlismy bardzo dalece od tematu tego posta...
  • 0

budo_lobato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grupo Magia - Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach
Mi to tito. Myślałem tylko na początku że to jakaś pomyłka była. Ale najwyraźniej coś jest nie tak. To już wasza sprawa.
  • 0

budo_p1t3r
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach
Forum jest po to, żeby wyrażać swoje opinie, zamieszczać artykuły itd. Ja nie widzę nic złego w tym, że wpis z księgi gości został umieszczony... Niech ludzie wiedzą, jaka jest sytuacja w różnych grupach i co sądzą ludzie, którzy do nich należą...
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach

Forum jest po to, żeby wyrażać swoje opinie, zamieszczać artykuły itd. Ja nie widzę nic złego w tym, że wpis z księgi gości został umieszczony... Niech ludzie wiedzą, jaka jest sytuacja w różnych grupach i co sądzą ludzie, którzy do nich należą...

Tia pewnie zamieszczac artykuły, to moze niech kto s wrzuci nowy numer Wyborczej nie, poczytamy. A po co ludzie mają wiedziec jaka jest wewnętrzna sytuacja w innych grupach?(mowie o sprawach typu : konflikty, nieporozumienia).
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024