Skocz do zawartości


Zdjęcie

Treningi w Kartuzach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

budo_lotka
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polonia

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach
oj niestety chyba się zawiedziesz,bo nasza grupa ma się dobrze i tak też pozostanie :twisted:
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach

oj niestety chyba się zawiedziesz,bo nasza grupa ma się dobrze i tak też pozostanie :twisted:

Yo moze zamiast któtko skomentowac powiesz cos wiecej? Sporo osob juz mowilo ze Mestre Nem chce odejsc i jest usuniety z loga Adg w Brasil. Fajnie by bylo gdyby ktos kompetenty wyjasnil w koncu tą sprawe.
  • 0

budo_lotka
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polonia

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach
no właśnie Gradouado Coxinha napisał w tym topicu co jest grane i chyba wszystko powinno być janse
  • 0

budo_alemao
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach
Gadacie bzury...Graduado Coxinha wypowiedzial sie na temat naszej grupy(AdG)...Mestre Nem nie odchodzi od Artes das Gerais..niewiem jak mogliście coś takiego wymyślić....A co do statusów na gg ludzi z Abada..to prawda...mam tą osobe na gg i wiem że pisała takie rzeczy i nie TYLKO ona...wiecie to nie moja sprawa więc nie bede sie wypowiadał.....respeito
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach

szanowny pan moderator powiedzial slowa ktore bardzo dobrze weszly mi w pamiec : "....ta grupa [Artes das Gerais] bylaby fajna bez Nem'a". taki stosunek maja uczniowie do swojego mistrza w Adg ?? hmmm wiec chyba niedlugo, lub moze juz teraz wreszcie grupa AdG bedzie fajna grupa :lol: przynajmniej wedlug Uirapuru.


Przykład tu i teraz: kiedy wypowiedziałem te słowa?

Nigdy nie chciałem tego powiedzieć, nikomu tego nie powiedziałem, i pewnie nigdy tego nie powtórze, nie chce by to było nadużywane i nie chce, by wyszło na słowa ważkie. To co powiedziałeś to czyste oszczerstwo. Szanuje Mestre Nem tak, jak szanuję własnego ojca. A bywa, że nawet bardziej.
  • 0

budo_lotka
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polonia

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach

Gadacie bzury...Graduado Coxinha wypowiedzial sie na temat naszej grupy(AdG)...Mestre Nem nie odchodzi od Artes das Gerais..niewiem jak mogliście coś takiego wymyślić....


właśnie o to mi chodziło,że Graduado Coxinha wypowiedział się na temat naszej grupy(AdG)no i wszystko już powinno być jasne,a nie ciągle drązą ten temat.pozdr
  • 0

budo_cortes
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach
kiedy to powiedziales Uirapuru ?? to bylo jeszcze za czasow jak Cipo byl w AdG i prowadzil zajecia na gedanii. powiedziales to do mnie i do Guarana zdaje sie ze nawiazujac do tego ze dla Mestre Nem bardzo wazne sa pieniadze i porownujac go jako czlowieka (nie capoeriste) do Instrutora Dodo, po tym jak zostaliscie zaproszeni na roda podczas warsztatow przeprowadzanych przez Dodo.
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach

kiedy to powiedziales Uirapuru ?? to bylo jeszcze za czasow jak Cipo byl w AdG i prowadzil zajecia na gedanii. powiedziales to do mnie i do Guarana zdaje sie ze nawiazujac do tego ze dla Mestre Nem bardzo wazne sa pieniadze i porownujac go jako czlowieka (nie capoeriste) do Instrutora Dodo, po tym jak zostaliscie zaproszeni na roda podczas warsztatow przeprowadzanych przez Dodo.

Oj nieladnie, nieladnie, bluzgac na swojego Mestre. :wink:
  • 0

budo_greed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach
nie ladnie wyjawiac rzeczy , ktore sie slyszalo prywatnie :) :) :)
  • 0

budo_cortes
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach
przepraszam, bardzo mi wstyd !! :twisted:
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach

nie ladnie wyjawiac rzeczy , ktore sie slyszalo prywatnie :) :) :)

Powiedz to Moderatorowi :twisted:
  • 0

budo_greed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach
?? czemu moderatorowi ? :P :P :P

forum abada jest chyba publiczne , wiec nie ma zwiazku . jezeli chodzi o cos innego to sprawa prywatna , a nie dotyczaca tego topicu.
:) :) :)
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach
Nie wiem Cortes, skąd Ty sobie coś takiego wymyśliłeś. Nie potrafię sobie tego przypomnieć jakoś, choć bardzo się staram. NIGDY nie powiedziałem czegoś takiego. Nordestino natomiast również próbował przypomnieć mi taką sytuację, on z kolei mówi, że to było pod YMCA w Gdyni. Wybaczcie, rozbieżność w zeznaniach. A gdybym powiedział to dwa razy, to już na pewno bym pamiętał. Nie jestem sobie w stanie wyobrazić takiej sytuacji, że miałbym powiedzieć coś takiego.

Nawet jeśli, to nie ćwiczyłem wtedy w AdG tylko u Calango. Powiedziałem w życiu jedną rzecz, która wciąż za mną chodzi i której bardzo się wstydzę. Ale to nie były te słowa.
  • 0

budo_biscoitinho
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach
A ja mam dla was propozycje : zamiast gadać bzdury i wymyslac niestworzone historie siedząć non-stop przed komputerem idzcie lepiej poćwiczyć bazy - dobrze to wam zrobi...
A Ty Uirapuru nie dawaj się sprowokować, poprostu zamknij temat i nie odpowiadaj jak jakieś bzdury piszą
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach
To miał być temat o wyciąganiu na wierzch swoich grupowych brudów i braku szacunku do własnego trenera. Skończyło się na dogłębnej analizie moderatora. więc?
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach
więc?

zamiast odpowiedzieć, to wysuwacie wątpliwe kontrargumenty ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024