Skocz do zawartości


Zdjęcie

Treningi w Kartuzach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach

Forum jest po to, żeby wyrażać swoje opinie, zamieszczać artykuły itd. Ja nie widzę nic złego w tym, że wpis z księgi gości został umieszczony... Niech ludzie wiedzą, jaka jest sytuacja w różnych grupach i co sądzą ludzie, którzy do nich należą...

Tia pewnie zamieszczac artykuły, to moze niech kto s wrzuci nowy numer Wyborczej nie, poczytamy. .


Arkus, to forum o Capoeira a nie ogólne. Chyba, że w Wyborczej bedzie cos o capo.
  • 0

budo_marreco
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New York City

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach

Wszystko ma swój sens, każde działanie ma swój cel :]

Ciekawe jaki cel miało/ma wyciąganie na forum publiczne spraw związanych z naszą grupą ?
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach

Wszystko ma swój sens, każde działanie ma swój cel :]

Ciekawe jaki cel miało/ma wyciąganie na forum publiczne spraw związanych z naszą grupą ?

Jakto jaki : przesmiewczy :evil: Przeciez kazdy musi wiedziec o nawet najmniejszej sprzeczce w Abadzie, prawda? Mi sie wydaje ze taki jest cel przewodni tego wlasnie forum. :roll: :?
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach

Wszystko ma swój sens, każde działanie ma swój cel :]

Ciekawe jaki cel miało/ma wyciąganie na forum publiczne spraw związanych z naszą grupą ?


Żeś się przyczepił, ale chyba faktów nie kojarzysz - ja to wyciągnąłem na forum publiczne? a ksiega to co? pamietniki Ani z Zielonego Wzgorza?
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach
A moze ten wpis to byl poprostu glupi zart kogos z Kartuz co nielubi Calango..... :P
  • 0

budo_p1t3r
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach

Forum jest po to, żeby wyrażać swoje opinie, zamieszczać artykuły itd. Ja nie widzę nic złego w tym, że wpis z księgi gości został umieszczony... Niech ludzie wiedzą, jaka jest sytuacja w różnych grupach i co sądzą ludzie, którzy do nich należą...

Tia pewnie zamieszczac artykuły, to moze niech kto s wrzuci nowy numer Wyborczej nie, poczytamy. .


Arkus, to forum o Capoeira a nie ogólne. Chyba, że w Wyborczej bedzie cos o capo.

Właśnie, w Shape był artykuł o capoeira, fakt faktem, że trochę marny, ale nie obraziłbym się, gdyby ktoś wrzucił skany na forum... :D :D:D
  • 0

budo_marreco
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New York City

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach

Wszystko ma swój sens, każde działanie ma swój cel :]

Ciekawe jaki cel miało/ma wyciąganie na forum publiczne spraw związanych z naszą grupą ?


Żeś się przyczepił, ale chyba faktów nie kojarzysz - ja to wyciągnąłem na forum publiczne? a ksiega to co? pamietniki Ani z Zielonego Wzgorza?

Ja się przyczepiłem???? Było w księdze to było. Po co to zamieściłeś tutaj ??!! Chcesz wszystkim pokazać jaka ta ABADA jest do niczego?? A może leczysz swoje kompleksy??
  • 0

budo_goliatus_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 491 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach
ale zbyty :lol:
  • 0

budo_greed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach
eeee , chyba zaczne czesciej tu wpadac :)
nie chce ocieniac ludzi , ktorych nie znam , ale wg postow , ktore przeczytalem powyrzej dochodze do wniosku , ze ludzie z ABADA sa smieszni :) :) :) (bez urazy dla nikogo :) ) rzucacie sie o wrzucenie jakiegos tam cytatu . macie problem , ze chodzi o wasza grupe ? wyjasnijcie sprawe , po to jest forum by dyskutowac.
chcecie innych grup ? jezeli cos o nich jest . uwazacie , ze jest to rzecz , ktora mozna przedyskutowac - wrzuccie to na forum , ludzie beda mieli przynajmniej co czytac.
natomiast dochodze do wniosku , ze wy uwazacie forum za miejsce atakow na wasza grupe , osmieszania jej etc. czas sie zrelaksowac , nie wszystkim chodzi by osmieszyc innych

pozdrawia ludz zaciekawiony sprawa :) :) :)
  • 0

budo_goliatus_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 491 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach
fakt, ludzie z ABADA sa jacys dziwni. Spojzcie na ludzi z ADG, twardzi sa i nie dali sie sprowokowac kilkoma zarcikami w temacie o Mestre Nem. 8) Zamiast kontrowac rzeczowo i na temat rozwiali wszelkie watpliwosci 8) 8)
  • 0

budo_marreco
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New York City

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach
Tu chodzi nie tyle o wyjaśnianie, a o to, że szanowny pan moderator wywleka wszystkie sprawy związane z naszą grupą. Wszystko co najgorsze on zawsze wyciąga. A skoro Wy wszyscy tak się interesujecie ABADA to napiszcie KTO JEST TRENEREM ABADA W TRÓJMIEŚCIE? Czy wiedzą to osoby spoza Trójmiasta? Czemu szanowny pan moderator nie napisze o naszej grupie w pozytywnym świetle? I nie mówcie, że nie ma o czym, bo to nieprawda... Lecz widać osobiste urazy Uirapuru do niektórych osób od nas nie pozwalają mu na obiektywizm...
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach

Forum jest po to, żeby wyrażać swoje opinie, zamieszczać artykuły itd. Ja nie widzę nic złego w tym, że wpis z księgi gości został umieszczony... Niech ludzie wiedzą, jaka jest sytuacja w różnych grupach i co sądzą ludzie, którzy do nich należą...

Tia pewnie zamieszczac artykuły, to moze niech kto s wrzuci nowy numer Wyborczej nie, poczytamy. .


Arkus, to forum o Capoeira a nie ogólne. Chyba, że w Wyborczej bedzie cos o capo.

Właśnie, w Shape był artykuł o capoeira, fakt faktem, że trochę marny, ale nie obraziłbym się, gdyby ktoś wrzucił skany na forum... :D :D:D


Marny, bo były cytaty z mojej stronki ;D
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach

Tu chodzi nie tyle o wyjaśnianie, a o to, że szanowny pan moderator wywleka wszystkie sprawy związane z naszą grupą.


Wszystko co najgorsze on zawsze wyciąga. A skoro Wy wszyscy tak się interesujecie ABADA to napiszcie KTO JEST TRENEREM ABADA W TRÓJMIEŚCIE?


Wiesz, tego to ja już nawet nie wiem. Znałem kiedyś jednego trenera z Abady, ale od kiedy pojawił się Zinho (na którego temat notabene ciągle wysłuchuje jakieś wrzuty od ludzi z Abada) to już słuch o nim zaginął. Cpś się poprzekładało w AC, ale wydaje mi sie, że nie do końca.

Wyciągam brudy? Wasza księga to nie wyciąganie brudów ;) Sami je wyciągacie. Powiedz mi Mareczku jedną rzecz. Piętnuje się złe zachowania, prawda? Złym zachowaniem w moim mniemaniu jest robienie złej reklamy Capoeira. Tak sie składa, że marką w Polsce jest słowo "Capoeira". Ludzie nie odróżniają grup - AdG od Abada. Dla nich Capo to Capo. I powiedz mi, co sobie myślą o Capoeira, gdy nagle jakiś palant, na księdze gości markowanej słowem 'Capoeira' zaczyna wrzucać na osobę, która jak już mówiłem - stanowi pewną instytucję. Nie ważne, jaki jest Calango, na ten temat nie będę się wypowiadał. Tak czy siak - jest trenerem. Jaki by nie był, za to należy mu się szacunek od ludzi, których uczy. Jak dla mnie potwierdziło się moje wcześniejsze zdanie na jego temat - nie umie utrzymać w grupie dyscypliny i hierarchii. Co ma sobie pomyśleć szary człowiek, który czyta na necie jak to uczeń wrzuca na nauczyciela? Co maja pomyslec sobie ludzie z innych sztuk walk?

Ja tu widzę ładny burdel, siostro...

Czy wiedzą to osoby spoza Trójmiasta? Czemu szanowny pan moderator nie napisze o naszej grupie w pozytywnym świetle? I nie mówcie, że nie ma o czym, bo to nieprawda...


No ale nie ma o czym :P

Lecz widać osobiste urazy Uirapuru do niektórych osób od nas nie pozwalają mu na obiektywizm...


No, zaraz usłyszę, że z forum i funkcji moderatora czynię topór i prywatną krucjatę. Moje powody masz powyżej. Osobiste urazy? Starałem się je załatwiać na roda, rękoma i nogami, tak jak to robią wszyscy capoeiriści i mężczyźni na świecie. Ale i to okazało się nieskuteczne. Co nie znaczy, że na forum będę załatwiał prywatę. Pisałem do paru osób od Was maile, iż nie życzę sobie osobistych komentarzy na mój temat. Jaki efekt? Sam sobie odpowiedz.

Zacznijmy temat od nowa
Szanowanie własnego trenera. Sprawa oczywista, czy nie koniecznie?
  • 0

budo_marreco
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New York City

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach

Zinho (na którego temat notabene ciągle wysłuchuje jakieś wrzuty od ludzi z Abada)

Mógłbyś sprecyzować co rozumiesz pod hasłem:WRZUTY ?? W końcu to tez pasuje do tematu:Szacunek do trenera.
  • 0

budo_greed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach
Abada - popracujcie nad soba w grupie , jak nie dacie ludziom powodow to nie bedzie komentarzy - problem z glowy 8)

pozdr
  • 0

budo_lobato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grupo Magia - Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach

fakt, ludzie z ABADA sa jacys dziwni. Spojzcie na ludzi z ADG, twardzi sa i nie dali sie sprowokowac kilkoma zarcikami w temacie o Mestre Nem. 8) Zamiast kontrowac rzeczowo i na temat rozwiali wszelkie watpliwosci 8) 8)


nie wszystkie ;)
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach

Zinho (na którego temat notabene ciągle wysłuchuje jakieś wrzuty od ludzi z Abada)

Mógłbyś sprecyzować co rozumiesz pod hasłem:WRZUTY ?? W końcu to tez pasuje do tematu:Szacunek do trenera.


Powiedzmy, ze zaczne od okreslenia, ktore slyszalem i sie powtarza: asfalt. Procz oznak braku szacunku to podchodzi juz pod rasizm. Statusy (NIESTETY nie miałem jak ich zapisać, więc piszę z pamięci) na GG pewnych osob: "Asfalt ktory cwiczy 10 lat dalej jest asfaltem" i "Bambusowi się wydaje, że może się wozić" chyba nie najlepiej świadczą o morale w grupie. Poza tym - wyłapujemy systematycznie od Was ludzi, którzy odchodzą z AC i conieco zawsze opowiedzą co się u Was dzieje.
  • 0

budo_marreco
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New York City

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach
Wiesz co, tego nawet się nie chce komentować. Mógłbys podać przykłady konkretnych osób, które tak mówiły? Ale to już na priv. A tak na marginesie, to nie mam pojęcia o co tym osobom może chodzić, ale widać teraz jak pojawił się porządny trener, który naprawdę wiele może nauczyć, te osoby nie potrafią sie w tym odnaleźć. A problem rasizmu w Polsce to już inna sprawa...
  • 0

budo_cortes
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach
do tematu :szacunek dla trenera.
kiedys szanowny pan moderator powiedzial slowa ktore bardzo dobrze weszly mi w pamiec : "....ta grupa [Artes das Gerais] bylaby fajna bez Nem'a". taki stosunek maja uczniowie do swojego mistrza w Adg ?? hmmm wiec chyba niedlugo, lub moze juz teraz wreszcie grupa AdG bedzie fajna grupa :lol: przynajmniej wedlug Uirapuru.
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w Kartuzach

do tematu :szacunek dla trenera.
kiedys szanowny pan moderator powiedzial slowa ktore bardzo dobrze weszly mi w pamiec : "....ta grupa [Artes das Gerais] bylaby fajna bez Nem'a". taki stosunek maja uczniowie do swojego mistrza w Adg ?? hmmm wiec chyba niedlugo, lub moze juz teraz wreszcie grupa AdG bedzie fajna grupa :lol: przynajmniej wedlug Uirapuru.

A czemu niedlugo? Co Nem chce odejsc od AdG 8O ?? Ojej jak mi przykro :twisted: :twisted: :twisted:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024