Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sex a Capoeira


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
90 odpowiedzi w tym temacie

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Sex a Capoeira
Na pewnym forum anglojęzycznym znalazłem arcyciekawy topic ;) Poczytajcie pierwszego posta i powiedzcie co sami o tym myślicie ;)

i was chatting w/ a friend about martial arts, and we touched upon something I found interesting once the discussion drifted twd capoeria. she mentioned that on her last visit to brazil, she hooked up with some instructors (i.e. had sex with) and I and a few friend were a bit taken back---is it normal practice in capoeira for students and instructors to have sex? it always seemed taboo to me, like a line that wasn't supposed to be crossed, but now I don't know. I keep hearing how "normal" this type of thing is, although it's never been my experience.

what do you all think? am I the square here? is this a topic that's not supposed to be touched upon, or are the people I know just weird?

thanks


pokrotkie tlumaczenie: "rozmawialem z przyjaciolka o sztukach walki i w pewnym momencie nasza dyskusja przesunela sie na inny temat. Przyznala mi sie, ze podczas ostatniej wizyty w Brazylii dała się poderwać (czytaj: przespała się) z jednym z instruktorów swojej grupy. Ja i moi koledzy bylismy nieco zdziwieni - czy to normalne, ze uczniowie i instruktorzy capoeira miewaja ze soba takie kontakty? To zawsze byl dla mnie temat taboo, granica ktorej sie nie powinno przekraczac. Co chwile slysze, jak powszechne to zjawisko, jednak mi nigdy cos takiego sie nie zdarzylo.

Co wszyscy o tym myslicie? Czy tylko ja jestem dziwny? Czy to temat ktorego sie nie powinno poruszac?"


i ktos bardzo ladnie odpowiedzial:

"Capoeira jest w Brazylii trzecim sportem narodowym:

1. Sex
2. Piłka nożna
3. Capoeira
"


A teraz odpowiadajcie na ten temat. Moim zdaniem Capoeira jest niezlym afrodyzjakiem u co po niektórych, bywają też ludzie, ktorzy zapisuja sie na nia tylko dla szpanu. Tacy oczywiscie przegrywaja z miejsca. Ale co Wy na ten temat myslicie? Dziewczyny lecą na salta? :D
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Sex a Capoeira
Heh, no prawda niezly ten post. Byc moze instrutor z ktorym sie przespala byl przystojniaczkiem, albo w zamian za nocke zaproponowal lasce wyzsze cordao na batisado. :) "Skaczące" chlopaki w bialych spodniach na plazy zawsze przykuwają uwagę dziewczyn - to wynika z moich obserwacji. 8)
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Sex a Capoeira
Arkus - pisze sie Batizado ;)

Mnie osobiscie wkurzają dziewczyny, które wpadaja na treningi, bo zobaczyly fajnego kolesia i maja nadzieje na podryw. Przychodza na treningi tylko po to, by być blizej chloptasia a jak nic z tego nie wyjdzie - przestaja trenowac. Przez sale przewinely sie juz setki takich ludzi. To samo z facetami - przychodza na miesiac podciagnac sie w akrobacjach. Marnuja ludzie swoj czas, pieniadze, dekoncentruja tych co chcieliby naprawde czegos sie pouczyc. A jeszcze niektorym piórka z dumy wyrastają. Hueh. Czego to sie nie robi dla szpanu ;)
  • 0

budo_nishruu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sex a Capoeira
Taa, czytalem to na capoeira.com. Nawet przebrnalem przez polowe tematu ;]. Jak na moj gust Ci, ktorzy przychodza sobie "poskakac salta" to powinni od razu zapisac sie na akrobatyke. Tam sie niejednego naucza, a nie wkurwiaja porzadnych ludzi. A na kazdego dziala jakis tam wyczyn, szczegolnie jesli to jest laik w tej dziedzinie, czyt. jesli szczelisz profesjonalna 720 mariposa przed kims, kto tego nigdy nie widzial to bedzie duze "OOOOOO" ;P.
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Sex a Capoeira
No ale przyczepmy sie oryginalnego tematu: Waszym zdaniem zjawisko tego, ze instruktorzy sypiaja z uczniami jest powszechne, czy to tylko paranoja niektorych osob? Wiemy przeciez, jakie charaktery maja Brazylijczycy - i powiem, ze jesli mi to nie imponuje, to przynajmniej podoba sie ;D
  • 0

budo_nishruu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sex a Capoeira
Brazylijczycy swoja droga, ale my zyjemy gdzie indziej i raczej tego sie nie spotyka...
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Sex a Capoeira
A ja powiem, ze spotkalem sie WIELOKROTNIE z takimi przypadkami ;) Tak, tutaj, w Polsce ;)
  • 0

budo_wookiss
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Sex a Capoeira
Akrobacje napewno bardziej przyciagaja kobiety. Widomo, ze wyglada to dla nich bardziej widowiskowo. Spytaj sie ktorej co sie jej bardziej podoba: parafuso czy salto. Wiekszosc opowie sie za saltem. Taka jest moja opinia.

A czemu niby instruktor nie moze spac z kobieta (oczywiscie dorosla)ktora uczy, jezeli oboje na to przystaja??
  • 0

budo_mosquito
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sex a Capoeira
Zobacz uirapuru prawie każdy instruktor ma dziewczyne która również trenuje capo, najczęściej u niego. :lol:
Można tu jedynie rozróżnić czy poznali się poza treningiem czy na treningu.
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Sex a Capoeira
Nie nie nie, nie o to mi chodzi ;) Nie chodzi mi o związek dwojga ćwiczących, chodzi mi o sporadyczny "sex bez zobowiazan" :) potraktowanie tej sprawy przelotnie ;)
  • 0

budo_dora
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Sex a Capoeira
Moim zdaniem cos takiego jest beznadziejne :? Tak to instruktorzy chca zeby miec do nich szacunek, a pozniej okazuje sie, ze sypiaja ze swoimi uczennicami...

Brak szacunku dla takich, a zwlaszcza dla tych dziw**..., ekhm, dziewczyn...
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sex a Capoeira
:) :) :) :) :) :) :) a moze to w ramach treningu robia:) :) :) :) :) :)
  • 0

budo_mosquito
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sex a Capoeira
Jak na polskie warunki nie ma czegoś takiego jak seks bez zobowiązań.
Na treningach jeżeli juz coś się zawiązuje to raczej na dłużej.
Jedyny wyjątek mogą stanowić wyjazdy - słyszałem parę histori z obozu.
Na imprezkach grupowych też jest wesoło.
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sex a Capoeira
Ktos to kiedys mowil. Faceci daza do seksu przez milosc a kobiety do milosci przez seks. Moze dziewczyna probowala instruktora usidlic itd. A co do polskich warunkow to nie wierze zeby nie bylo podobnie tyle, ze nikt sie tym nie chwali.
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Sex a Capoeira
mosquito: no mam na mysli glownie takie jazdy... ;)
  • 0

budo_nishruu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sex a Capoeira
No, jesli chodzi o zwiazki to sa, ale z takim "malym bzykankiem" to jeszcze sie nie spotkalem.
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Sex a Capoeira
a ja spojrze na to z innego punktu widzenia. Te akrobatki (czytaj kobiety cwiczace capoeire :-) ) w obcislych bialych spodniach .. ehh.. :) 8) :wink:

Ale co Wy na ten temat myslicie? Dziewczyny lecą na salta?

ciekawe czy chlopaki leca na salta? :lol: bo troche trudno mi sie postawic w sytuacji takiej kobiety..
  • 0

budo_lobato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grupo Magia - Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Sex a Capoeira

Brazylijczycy swoja droga, ale my zyjemy gdzie indziej i raczej tego sie nie spotyka...


oj, spotyka sie spotyka :D :D:D i to nie rzadko :D
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sex a Capoeira
Lobato tu sie zgodze :) :) :) nie na darmo dziewczyny sa gorace :) :) :)
  • 0

budo_wookiss
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Sex a Capoeira
Jaki brak szacunku?? Jezeli oboje tego chca bez zobowiazan to prosze bardzo - kazdy ma prawo i robi co chce.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024